کد خبر : 4323 تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۹

لیونل مسی کفش طلایی را از آن خود کرد

کفش طلایی، لیونل مسی بازیکن آرژانتینی تیم بارسلونا برای دومین بار جایزه بهترین گلزن اروپا را از آن خود کرد. این جایزه عصر روز دوشنبه در آیینی در شهر بارسلونا اسپانیا و با حضور تعدادی از ستارگان فوتبال به مسی تقدیم شد. مسی پس از به ثمر رساندن 50 گل …

لیونل مسی کفش طلایی را از آن خود کرد

کفش طلایی، لیونل مسی بازیکن آرژانتینی تیم بارسلونا برای دومین بار جایزه بهترین گلزن اروپا را از آن خود کرد. این جایزه عصر روز دوشنبه در آیینی در شهر بارسلونا اسپانیا و با حضور تعدادی از ستارگان فوتبال به مسی تقدیم شد.

مسی پس از به ثمر رساندن 50 گل برای تیم بارسلونا در فصل گذشته لالیگا برای دومین بار به کفش طلایی فوتبال اروپا دست یافت. جایزه این بازیکن توسط لوییس سوارز ستاره سابق فوتبال آرژانتین به وی اهدا شد.
مسی پس از دریافت کفش طلایی گفت: «این یک افتخار جمعی است بنابراین کسب این جایزه بدون حضور و استفاده از تجارب بزرگان فوتبال امکانپذیر نیست.»
سوارز ستاره سابق فوتبال آرژانتین پس از اهدای این جایزه به مسی گفت: «مسی جواهر فوتبال است و این بازیکن از سرعت بالا و مهارت خوبی برخوردار است و از فضاهای زمین بخوبی استفاده می کند.»
در آیین اهدای جایزه بهترین بازیکن اروپا، الیخاندرو سابیلا سرمربی تیم فوتبال آرژانتین و کارلوس بیلاردو مدیر تیم های فوتبال آرژانتین که در مسابقات جام جهانی 1986 آرژانتین را قهرمان کرد نیز حضور داشتند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار ورزشی بازدید 434 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php