کد خبر : 2761 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۱ - ۰:۴۴

فال روز 22 تیر

فروردین: امروز شما حسابی سرحال هستید، برای اینکه اعتقاد دارید فقط باید به چیزهایی که دلتان می خواهد برسید. شما از ارتباطات قبلی تان دوری کرده اید، بنابراین از حوادث جدیدی که رخ می دهد آشفته می شوید. با وجود این حالا که ونوس وارد پنجمین خانه شما، یعنی خانه مربوط به روابط عاشقانه، شده …

فروردین: امروز شما حسابی سرحال هستید، برای اینکه اعتقاد دارید فقط باید به چیزهایی که دلتان می خواهد برسید. شما از ارتباطات قبلی تان دوری کرده اید، بنابراین از حوادث جدیدی که رخ می دهد آشفته می شوید. با وجود این حالا که ونوس وارد پنجمین خانه شما، یعنی خانه مربوط به روابط عاشقانه، شده است، شما تنهایی را انتخاب کرده اید، بنابراین طوری رفتار کنید که در عین لذت بردن از خوشی هایی که به دنبالشان بودید، برای دیگران هم مفیدتر باشید.

 

اردیبهشت: ونوس سیاره قانونمند شما وارد دومین خانه بنیادی شما شده است و در عین حال که شما درجستجوی هیجانات عشقی هستید، روزها به سرعت سپری می شوند. اما شما اکنون به خاطر خواسته های خودتان خیلی پافشاری می کنید و اگر بیش ازحد غیر قابل انعطاف باشید، مشکلات زیادی به وجود می آیند. باید آغوش خود را به روی دیگران باز کنید وگرنه عشقی که به تازگی وارد زندگیتان شده است را از دست خواهید داد.

خرداد: وقتی که ونوس زیبا وارد سومین خانه پرمشغله شما که مربوط به روابطتان می باشد، می شود، زندگی عشقی شما نیز در حال پیشرفت کردن و بهتر شدن است. امروز برای شما راحت تر است که به جای اینکه با فرد مورد علاقه تان در مورد علاقه ای که به او دارید صحبت کنید با رفتارتان ثابت کنید که دوستش دارید. ولی نباید از صحبت کردن در مورد عشقی که دارید هراس داشته باشید؛ فقط هر احساسی که دارید به زبان بیاورید.

تیر: در حالی که ونوس سیاره با احساس شما امروز نشانه تان را ترک می کند، اگر به هفته های گذشته نگاهی بیندازید تا ببینید که این سیاره عشق و زیبایی چه چیزی را برای زندگی شما به ارمغان آورده است، مطمئناً سود خواهید کرد. حالا که این سیاره وارد دومین خانه شما مربوط به مسائل مادی زندگی می شود؛ زمان این رسیده که بر چیزهایی که پیش از این داشته اید تکیه کنید. به جای اینکه به دنبال دوستی ها و ارتباطات جدید باشید، بر روی همان روابط قبلیتان تمرکز کنید.

مرداد: امروز طرز لباس پوشیدن شما بهتر شده است و بیشتر به ظاهر خود توجه می کنید، همه اینها به خاطر این است که در حال حاضر ونوس بیشتر به شما توجه کرده و شما را در زمان حال نگه می دارد. خوشبختانه امروز که ونوس در اولین خانه شما که فقط مربوط به نیازهای شخصی است قرار می گیرد دوستانتان شما را جذاب تر از همیشه خواهند دید. حالا شما چگونه با فردی که با شما اینقدر مهربان است رفتار می کنید؟ نباید بی موقع تحسین های او را قطع کنید. باید قلب مهربانی داشته باشید و با آغوش باز پذیرای عشقی باشید که هم اکنون به سمت شما آمده است.

شهریور: اگر شما از بیان کردن آرزوهایتان خودداری کنید فقط به خاطر اینکه از نتیجه این کار می ترسید، ممکن است فرصتهای خیلی زیادی را از دست بدهید. اما همه فرصتهایتان را از دست نمی دهید، برای اینکه شانسهای خیلی زیادی پیش روی شما قرار خواهند گرفت. ضمناً در عین حال که ونوس به سمت دوازدهمین خانه شما مربوط به هوشیاری معنوی حرکت می کند، آروزهای شما نیز از مسائل عشقی شخصی بیشتر به سمت مسائل معنوی متمایل می شوند.

مهر: در حالیکه ونوس جذاب وارد یازدهمین خانه شما یعنی خانه مربوط به دوستان و معاشرتهای شما شده است، فعالیتهای اجتماعی شما نیز بیشتر خواهد شد. اگرچه شما نیاز داشته اید که آخر این هفته در یک حادثه حضور داشته باشید، نباید نگرانی به خود راه بدهید؛ شما بعد از این حادثه خوشی های زیادی هم خواهید داشت. و بالاخره تمام کردن وظایفی که به عهده شما گذاشته شده است یک لذت غیر قابل پیش بینی را به همراه خواهد داشت.

آبان: شما می توانید به طور کامل کارآیی خود را به نمایش بگذارید، اما هنوز موضوعی وجود دارد که باعث می شود شما به عقب برگردید. شما نمی دانید که برای پروژه اخیرتان چقدر باید تلاش بکنید. و با وجود اینکه شما مجبورید تضادهای بین آرزوهای شخصی و مسئولیتهای اجتماعی را مدیریت کنید، شاید از طرف کسی که شما را خیلی خوب نمی شناسد و زیاد با شما صمیمی نیست برایتان مشکلی به وجود بیاید. اینک سعی نکنید زندگی خود را قسمت بندی کنید؛ فقط هرچیز خوبی که وارد زندگیتان می شود را قبول کنید.

آذر: اگر شما در طول هفته بیشتر از آن حدی که خودتان می خواسته اید کار کرده باشید، در آخر هفته به دنبال فرصتی برای استراحت کردن می گردید. متأسفانه وظایف شما همه بخشهای زندگی شما را تحت پوشش قرار می دهند. شما مجبورید که به قولهایی که داده اید عمل کنید، اما خوشبختانه در حالیکه ونوس وارد نهمین خانه شما می شود شما قادر خواهید شد وقت خالی برای تفریح کردن پیدا کنید. همه توجه تان را صرف تفریح کردن نکنید، برای اینکه هنوز کارهایی برای انجام دادن دارید.

دی: شما صادقانه اعتراف می کنید که اگر مثل دیگران با پختگی کامل وظایفتان را انجام ندهید، خیلی چیزها را از دست خواهید داد. اما اکنون زمان کافی و مکان مناسب برای انجام دادن مسئولیتهایتان وجود دارد. شما اکنون سهم خودتان را انجام داده اید و درحالی که کودک درون شما شروع به ظاهر شدن کرده است دوباره زمان تفریح کردن نیز فرا رسیده است. فقط به خاطر اینکه دوست دارید قدری هم خوش باشید در مورد خودتان آنقدر با منفی بافی قضاوت نکنید.

بهمن: اگر یکی از اطرافیان شما در حال حاضر در حال تفریح کردن است و اوقات خوشی را می گذارند، این یک یادآوری برای شما است تا بفهمید شما هم می توانید از زندگی تان لذت ببرید. شاید شما در عین حال که وظایفی که از شما انتظار می رود را انجام می دهید، لازم می دانید که زمانهای خالی تان را محدود کنید. با وجود این امروز در حالی که ونوس دوست داشتنی وارد هفتمین خانه شما می شود که این خانه مربوط به معاشرت ها و دوستی های شماست، این طرز فکرتان نیز عوض می شود. تلفن را بردارید شماره یکی از دوستانی که تحسینش می کنید را بگیرید و با هم یک برنامه تفریحی ترتیب دهید.

اسفند: امروز سعی نکنید از رابطه های دوستی مربوط به گذشته فرار کنید. البته تغییر دادن برنامه هایتان در آخرین لحظه برای افراد دیگر خوشایند نیست، اما این کار در شما نیز احساس خوبی ایجاد نمی کند. اگر شما در حال حاضر می خواهید که از رندگیتان لذت ببرید، لازم است که قبل از اینکه به خودتان خدمت کنید برای دیگران مفید باشید. عجیب اینکه ممکن است کمک کردن به دیگران از توجه کردن به نیازهای شخصی خودتان اهمیت بیشتری داشته باشد و در حال حاضر شما نباید به فکر تأمین نیازهای خود باشید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : فال بازدید 353 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php