کد خبر : 20848 تاریخ انتشار : شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۳

فال روزانه یکشنبه 5 خرداد 1392

فروردین آگاهی و نیروی درونی شما امروز بسیار حاد می شود. رویاهای متفاوتی می بینید که از عمق وجود شما نشأت می گیرند و باعث می شوند که ترس های خود را بشناسید و با اعتماد به نفس جلو بروید. انرژی جسمانی شما بالاست و احساس می کنید بیش از …

فال روزانه یکشنبه 5 خرداد 1392

فروردین

آگاهی و نیروی درونی شما امروز بسیار حاد می شود. رویاهای متفاوتی می بینید که از عمق وجود شما نشأت می گیرند و باعث می شوند که ترس های خود را بشناسید و با اعتماد به نفس جلو بروید. انرژی جسمانی شما بالاست و احساس می کنید بیش از همیشه به خواب نیاز دارید. شهود شما قوی شده و می توانید بیشتر با دیگران در تماس باشید. امروز با فردی رو در رو می شوید که در گذشته او را می شناختید و میانه خوبی با هم نداشتید. وسوسه می شوید که او را نادیده بگیرید و از خاطراتتان پاکش کنید. ولی زمان او را عوض کرده است، پس بهتر است به او فرصت دیگری بدهید. آن موقع هر دوی شما جوان و بی تجربه بودید، حالا عاقلتر شده اید. بجای آنکه در ذهنتان چیزهایی بسازید، از دانسته هایتان استفاده کنید. حالت روانی یکی از همکارانتان امروز زیاد خوب نیست، ولی بدان معنا نیست که باید با او کنار بیایید یا وانمود کنید که شما بهتر می دانید. راستگو باشید و دیدگاه های جدید را بپذیرید.

اردیبهشت

کار کردن در جهت اهدافی که با دیگران بطور مشترک دارید شما را به هم نزدیکتر می کند. اگر به صورت گروهی و شراکتی کار کنید نتیجه بهتری می گیرید. امروز روز اتحاد است. همچنین روز بسیار هیجان انگیز و خوبی از لحاظ رمانتیک است. می توانید روی تمام جزئیات کوچک در مورد عشقتان تمرکز کنید که شما را اذیت می کند یا می توانید شخصیت واقعی او را ببینید و متوجه شوید که او هم تلاشش را می کند تا درباره زندگی چیزهای بیشتری یاد بگیرد. امروز شما بیشتر دوست دارید قضیه را از دیدی وسیعتر بنگرید و افکار و احساسات آزاردهنده را کنار بگذارید. شما بهتر می دانید. خوشبختانه امروز می توانید مرخصی بگیرید، زیرا اگر بخواهیم صادق باشیم شما بیشتر در حالت استراحت هستید تا در حالت کار و تلاشو به خودتان یک تنفس کوتاه از مسائل کاری بدهید. این برایتان نتیجه بهتری دارد.

خرداد

امروز با وظیفه ای روبرو می شوید که به نظر می رسد انگار می خواهید آب اقیانوس را با فنجان جابجا کنید. ولی با کمک گرفتن از دیگران، نه تنها می توانید این کار را انجام دهید، بلکه نتایجی استثنائی بدست می آورید. از لحاظ جسمی، پر از نیرو و قدرت هستید و آماده اید که کوه را جابجا کنید. شما و عشقتان برای آنکه از امروز و روزهای دیگر لذت ببرید باید غم و اندوه را کنار بگذارید. اگر هر دوی شما به ترشرویی ادامه دهید و سکوت دلخوری تان را تمام نکنید این کار ممکن نمی شود. باید یکی از شما بسیار شجاع باشد و عذرخواهی کند تا همه چیز درست شود. باید بدانید که شما قدرت انجام هر کاری را دارید. نگذارید دیگران شما را ناامید کنند. اعتماد به نفس 99 درصد از برد است.

تیر

تمایل به مسافرت، و دیدار از یک دوست صمیمی، امروز برایتان پیش می آید. شما انرژی زیادی برای کشف و بررسی احتمالات می گذارید. شاید بخواهید به مکان هایی سفر کنید و بتوانید برای پروژه هایتان الهام هنری بگیرید. انرژی و اشتیاق شما بسیار بالاست و می توانید این کار را بدون چشم پوشی از کارهایتان انجام دهید. امروز روز دگرگونی و درمان است. اگر واقعاً بخواهید می توانید این کار را انجام دهید. شاید یکی دو توهم درباره خودتان و عشقتان یا نحوه ارتباطتان داشته باشید و لازم باشد در موردش حرف بزنید، ولی در حال حاضر همه چیز ممکن است. شاید لازم شود غرورتان را زیر پا بگذارید و در مقابل کسی که بیش از همه دوستش دارید کمی آسیب پذیر شوید. دیگران در محل کار سعی می کنند شما را هل کنند و این سبک شماست که دست و پایتان را گم کنید. پس تسلیم این فشار نشوید. بهتر است بگذارید همه چیز خود به خود درست شود. اگر این کار را نکنید سردرگمی پیش می آید.

مرداد

امروز انتظار فعالیت زیادی را در منزل داشته باشید. شاید گروهی که میزبانشان هستید یا عضوی از خانواده را ملاقات کنید و مکالماتی داشته باشید. امروز انرژی زیادی می یابید و با آگاهی جدیدی از احساسات عمل می کنید. شاید امشب رویای مسافرت، بازدید از مکان های عجیب یا پرواز ببینید. بعضی از عادات شریک زندگی تان امروز از حد خارج می شود و شما را بیش از حد اذیت می کند. شاید از عصبانیت منفجر شوید که به هیچ کدامتان کمک نمی کند. باید نفس عمیق بکشید و تا 10 بشمارید و روی نقاط مثبت و جالب تمرکز کنید. زمزمه و گپ و گفتگو ادامه دارد و شما متوجه می شوید که گفتگوهای سمت و سوی جدیدی می گیرند. کسی با شما مبارزه می کند. نظرات مخالفی شنیده می شوند. همه امروز مانند روزهای قبل خوشایند رفتار نمی کنند.

شهریور

تمایل به ملاقات با یک دوست رمانتیک و دیدن و حس کردن بهترین ها باعث می شود در منطقه خود سفرهای کوتاهی داشته باشید. شاید بخواهید ورزش کنید، لباس های نو بخرید یا موهایتان را کوتاه کنید. اینها ایده های خوبی هستند. علایق شما امروز افزایش می یابند. گفتگوهای جالب برایتان اطلاعات مفیدی می آورد. نمی توانید انتظار داشته باشید که همه بی نقص باشند، حتی با آنکه برای همه آشکار باشد که شما واقعاً بی نقصید. قراری که امشب دارید بسیار جالب می شود. شما دنبال دلیل می گردید که این آشنایی بیشتر پیش نرود، حتی با آنکه طرفتان واقعاً جذاب است. توپ در زمین شماست، پس مهربان باشید. امروز فعالیت های کاری شما خیلی خوب پیش نمی روند. بزرگترین مشکل در مورد احساس عدم امنیت شماست. شک به خود باعث می شود که تصمیم گیری برایتان سخت شود.

مهر

امروز زمان آن رسیده که خودتان را نشان دهید – احساسات، آرزوها و دیدگاه های خود را ابراز کنید و موضع محکم تری بگیرید و بهتر تشریح کنید که چه کسی هستید و می خواهید چه کنید. واکنش های احتمالی و شک و تردید شما را در نهایت به هیچ کجا نمی رسانند. امروز شما روحیه بدتری نسبت به همیشه دارید. اگر می خواهید رابطه شما ادامه یابد، باید تغییر کنید. شاید امروز بین شما دو نفر فاصله بیفتد، زیرا طرفتان از رفتار شما ناراحت است. اگر می خواهید او همچنان شما را دوست داشته باشد، باید سبک خود را عوض کنید. حتی اگر سر کار نباشید، تنش کاری برایتان شدید است. شما احساس فشار درونی می کنید و این فشار در کل هفته در نوسان است. کاری نیست که بتوانید برای جلوگیری از آن انجام دهید. به روش درست و مناسبی این فشار را از بین ببرید.

آبان

انرژی و نیروی شما مخصوصاً امروز بسیار بالاست. ورزش کردن یا بازی کردن برایتان جالب است. دویدن یا ایروبیک می تواند تمرین بسیار خوبی برایتان باشد و ذهنتان را باز کند تا ایده های جدیدی به ذهنتان راه یابد. امروز بسیار عاشق پیشه هستید. اگر با کسی هستید، شب بسیار خوبی خواهید داشت. اگر کسی در زندگی تان نیست، نگاه های تحسین آمیزی به سویتان می شود. روابط امروز به آسانی جریان نمی یابند. با آنکه سعی می کنید تلاشتان را بکنید تا موقعیت دشواری را بهبود دهید، باید اقداماتی صورت دهید که اصل قضیه را دریابید. اگر این کار را به تنهایی نمی توانید انجام دهید، باید از یک نفر باتجربه کمک بگیرید و این گره کور را باز کنید. امروز افراد حرفه ای سعی می کنند با شما تماس های کاری بگیرند. شاید خسته شوید و بخواهید تلفن خود را خاموش کنید و به ایمیل های کاری جواب ندهید. کمی استراحت کنید و سپس کاری که باید انجام شود را تمام کنید.

آذر

دیدار با یکی از اعضای خانواده که مدتی به دور از خانواده بوده، احساسات شدیدی ایجاد می کند. خاطرات زنده می شوند و هر دوی شما حال و هوای نوستالژیک پیدا می کنید و شاید کمی هم عصبانی شوید. عصبانیت را کنار بگذارید، زیرا قطعاً نمی خواهید این دیدار را خراب کنید. دیدگاه عینی تر و عمیق تری به خاطرات خود داشته باشید و سعی کنید معنای آنها را برای خود بفهمید. امروز پتانسیل زیادی برای دگرگونی و تغییر در رابطه شما وجود دارد. ولی قبل از آنکه اقدام به تغییر مسیر کنید، شاید همه چیز بدتر شود. گاهی باید در ابتدا راهی را اشتباه برویم و بعد از آن متوجه شویم که راه درست کدام است. اگر بتوانید درست تصمیم گیری کنید معجزه رخ می دهد. اراده شما قوی است و حرف خود را به درستی به افرادی که باید آن را بشنوند انتقال می دهید. ترکیب اراده قوی و درست صحبت کردن است که شما را موفق می کند. روی استعدادهایتان تمرکز کنید و نگران نقاط ضعفتان نباشید.

دی

امروز ذهنتان در سفر است. کارهای زیادی را به کمک ماشین تان انجام می دهید. شاید حتی برای یک سفر طولانی برنامه ریزی کنید. شاید این سفر گروهی باشد یا برای شرکت در سمیناری باشد. انرژی جسمی شما بالاست و شما خودتان را زیاد خسته می کنید. امشب در منزل خوب استراحت کنید. شما اغلب دوست ندارید با سختکوشی لازم برای یک رابطه مواجه شوید. حتی اگر متوجه باشید که با مشکلاتی روبرو هستید، اغلب آنها را نادیده می گیرید. شاید دیگر نتوانید به این کار ادامه دهید، زیرا شریک زندگی تان طاقتش کم شده است. باید مسئولیت احساسات خود را به عهده بگیرید. در ذهنتان گفتگویی جریان دارد که نمی توانید از آن به نتیجه ای برسید. شاید در سرتان گفتگوهایی با همکاران و/یا کارمندانتان اختراع می کنید که در شروع هفته بگویید. کاری کنید و ذهنتان را ساکت کنید.

بهمن

امروز چند ساعت بیشتر وقت روی پروژه فوق برنامه تان می گذارید تا پول بیشتری درآورید. از آنجائیکه احساس نیرو و قدرت زیادی می کنید و حس می کنید می توانید کوه را جابجا کنید، باید سعی کنید به خودتان فشار نیاورید. سخت کار کنید و پول در بیاورید، ولی از حد و مرزها خارج نشوید. قبل از رفتن به رختخواب کمی ورزش کنید. امروز کمی بیش از معمول بی رحم می شوید. اگر سر قرار می روید، شاید یکی دو بازی انجام دهید، زیرا دوست دارید این کار را بکنید. اگر در رابطه ای دائمی هم باشید همینطور است. واقعیت این است که این کار ارزشش را ندارد، زیرا ممکن است چیزی را از دست بدهید. امروز از بحث مثبت با دیگران خودداری نکنید. سر کار باشید یا نباشید، بحثی خوب، صادقانه و زنده و پرهیجان در مورد موقعیت کنونی به شما کمک می کند که خیلی چیزها را روشن کنید. نترسید و با مشکلات و دشواری ها روبرو شوید.

اسفند

امروز عشق و اراده اهمیت زیادی می یابند. انرژی شما باید بالا باشد و شما احساس قدرت و نیروی زیادی می کنید. امروز روزی عالی برای تعیین اهدافی است که سعی می کنید به آنها دست یابید. شاید از نیروی خود و کیفیت کاری که انجام می دهید و توجه مثبتی که به تلاش هایتان می شود تعجب کنید. امروز با یکی دو واقعیت روبرو می شوید. احتمال دارد که شما در آستانه انجام کاری درباره جنبه ای از رابطه فعلی تان باشید، ولی چیزهای دیگر اولویت یابند. ولی وقایع امروز همه چیز را رو می کنند. شجاع باشید و اقدامات اولیه را انجام دهید. امروز در محل کار کسی شما را در منگنه قرار می دهد و شما از این موقعیت اصلاً خوشتان نمی آید. در واقع شما آزرده خاطر می شوید. از کار طرف مقابلتان تحت تأثیر قرار نمی گیرید، ولی متأسفانه کار زیادی هم برای جلوگیری از آن نمی توانید انجام دهید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 239 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php