کد خبر : 13740 تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۲:۳۳

فال روزانه یکشنبه 27 اسفند 1391

فروردین: .امروز روزی دوست داشتنی ولی پرمشغله است. از سفرهای کوتاه و گفتگو با همه لذت ببرید. بسیاری از شما می نویسید، خرید و فروش می کنید، بازاریابی می کنید یا تدریس می کنید و این کارها را با شور و شوق انجام می دهید. بخشی از این اشتیاق از …

فال روزانه یکشنبه 27 اسفند 1391

فروردین:

.امروز روزی دوست داشتنی ولی پرمشغله است. از سفرهای کوتاه و گفتگو با همه لذت ببرید. بسیاری از شما می نویسید، خرید و فروش می کنید، بازاریابی می کنید یا تدریس می کنید و این کارها را با شور و شوق انجام می دهید. بخشی از این اشتیاق از این است که شما حس می کنید به جلو رانده می شوید و پیشرفت می کنید.

پیش بینی روابط شما: گاهی شما درگیر احساساتی می شوید که فراموش می کنید در مسیر درستی قرار دارید و ناگهان وارد جاده خاکی شده اید. بهتر و مفیدتر است که شما و طرفتان پیش هم باشید و در مورد برنامه های مربوط به آینده صحبت کنید. این می تواند برای هر دویتان امیدبخش باشد.

پیش بینی شغل شما: انرژی بالا و روحیه خوب و خوش اخلاق شما بسیار موردتوجه و تقاضا قرار می گیرد. دیگران پذیرای دیدگاه های شما هستند و مایلند دیدگاه شما را امتحان کنند. حتی اگر ایده و دیدگاه شما “تیری در تاریکی” باشد، ولی احتمالش زیاد است که موفق شوید.

 

اردیبهشت:

در کل امروز روز مثبت، سرزنده و پرشور و حرارتی است. وقتی صحبت از پول و داشته ها می شود، همه چیز کمی شانسی می شود. چشم و حواستان به پول و داشته هایتان باشد. در مقابل گم شدن یا دزدی حواستان را جمع کنید. خریدهای اتفاقی هم ممکن است دردساز باشند.

پیش بینی روابط شما: امروز دیدگاه شما شاداب و سرزنده می شود و احساس خوش بینی در مورد تلاش های رمانتیک اخیر برایتان رخ می دهد. قطعاً چیزی معمولی در مورد رویدادهای امروز وجود دارد یا ممکن است افرادی را ملاقات نمایید. شاید فکر کنید که یک فرد بطوری غیرعادی جذاب است، و البته اشتباه نمی کنید.

پیش بینی شغل شما: حال و روحیه کلی شما امروز تغییر می کند و این چیز خوبی است. موفقیت در نتیجه تغییر در رفتار و نگرش به سراغتان می آید. نسبت به ایده های جدید پذیرا باشید و در محل کار شاهد موفقیت خود خواهید بود.

خرداد:

امروز روز هیجان انگیز و بیقراری برای شماست. درباره چیزی در آینده خود احساس اشتیاق می کنید و احتمالاً از ملاقات با فرد خاصی هیجانزده می شوید. حتی شاید از مواجه شدن با کسی که موتورتان را روشن می کند و شما را به هیجان می آورد، شگفت زده شوید. نسبت به تجربه های جدید پذیرا باشید.

پیش بینی روابط شما: در مرحله پیوستن به گروهی جدید، یا دوره آموزشی، شاید با کسی آشنا شوید که سبک زندگی و رویکرد او نسبت به زندگی، با شما تفاوت زیادی داشته باشد. شاید او به اندازه شما واقع گرا نباشد، ولی در هر حال، چیز جذابی در او وجود دارد، که دوست دارید بیشتر درباره اش یاد بگیرید.

پیش بینی شغل شما: امروز راجع به آنچه می توانید برای محل کار بیاورید خوب فکر کنید، نه اینکه از آن فرار کنید. دانش و الهام خود را با دیگران تقسیم کنید نه اینکه منتظر ایده های دیگران باشید. آنچه با دیگران تقسیم می کنید قطعاً به سمت خودتان برخواهد گشت.

تیر:

جریانی از هیجان نسبت به هر کاری که امروز انجام می دهید وجود دارد. در مقیاس بزرگتر شما نسبت به آینده خود اشتیاق و حرارت زیادی دارید. به همین سادگی است. می توانید چیز خوبی که به سمت شما می آید را حس کنید و حق دارید. امسال زندگی برایتان بهتر می شود.

پیش بینی روابط شما: امروز به جای آنکه درباره همه چیزهای متفاوتی که دوست دارید با هم انجام دهید، صحبت کنید، باید سعی کنید توجه یکدیگر را جلب کنید و تصمیم بگیرید که اقدامی انجام دهید. این بهترین کاری است که تابحال انجام داده اید. باید درست نزد او بروید و خودتان را معرفی کنید و قدم بزرگی رو به جلو بردارید.

پیش بینی شغل شما: شاید امروز در محل کار بین شما و فرد دیگری تنش ایجاد شود، ولی به احتمال زیاد، این به دلیل آن نیست که شما خوب یکدیگر را درک نمی کنید. ایده های شما بیش از آنچه فکر کنید به هم نزدیک است.

مرداد:

امروز روز دوست داشتنی و خوبی برای گپ و گفتگو با دیگران به خصوص خانم هاست. با این حال، برنامه های سفر ممکن است تغییر کنند، پس آگاه باشید. شاید اخبار غافلگیر کننده ای از کشوری دیگر بشنوید یا فردی از پس زمینه متفاوت یا فرهنگ متفاوتی را ببینید. در کل امروز روز کسل کننده ای نیست.

پیش بینی روابط شما: امروز قطعاً شانس و فرصت بهتر شناختن یکدیگر را دارید. با آنکه ایده های خاصی دارید و حتی فانتزی هایی در مورد او دارید – تصور استعدادهای پنهان او – ولی هیچ چیز با واقعیت این فرد غیرعادی قابل مقایسه نیست.

پیش بینی شغل شما: با افرادی که بزرگ فکر می کنند ارتباط برقرار کنید. در روزی مثل امروز شناسایی آنها سخت نخواهد بود. افرادی هستند که مثبت فکر می کنند و خوشحالند و از ریسک های بزرگ نمی ترسند. اینها متحدین شما هستند. در این زمان باید با آنها هماهنگ شوید.

شهریور:

شاید برای دیگران واضح باشد که حمایت غیرمنتظره و کمکی که به سمت شما می آید قطع شود. هر اتفاقی ممکن است بیفتد، ولی همه چیز خوب خواهد شد. با شما خیلی خوب رفتار می شود و شما از این مسئله خوشحالید.

پیش بینی روابط شما: امروز شاید لازم شود که از فرصتی غیرعادی استفاده کنید، نه آنکه به نفع آنچه برایتان آشناتر است، آن را کنار بگذارید. با این حال، در این قدم غیرمنتظره، شاید با کسی آشنا شوید که در حالت عادی شاید هیچوقت با او ملاقات نمی کردید. شاید سرنوشت امروز کار خودش را کرده و برای شما کسی را پیدا کرده است.

پیش بینی شغل شما: امروز در کلاسی ثبت نام کنید یا برای گرفتن مدرک درس بخوانید. یادگیری و تحصیلات عالی امروز ذهنتان را به خود مشغول کرده و باید هم اینطور باشد. اگر امروز نسبت به تحصیلات متعهد باشید، در محل کار هم پیشرفت می کنید. همه گزینه ها را در نظر بگیرید.
 

مهر:
روزی عالی برای انجام کاری متفاوت است. در شهر خودتان توریست شوید. اگر می توانید سفر کوتاهی داشته باشید. به رستوران های محلی بروید و روتین همیشگی را بشکنید. با غریبه ها حرف بزنید و افراد خارجی را ملاقات کنید. کمی تغییر ایجاد کنید زیرا شما به محرک نیاز دارید.

پیش بینی روابط شما: بهتر است امروز ریسک کنید و احساس خود را بیان کنید، نه آنکه تظاهر کنید که هیچ احساسی ندارید. شما چیزی برای از دست دادن ندارید، پس صادق باشید و راستش را بگویید. واقعیت این است که دوست شما احتمالاً از شما خجالتی تر است. ولی او هم جذب شما شده است. یکی از شما باید کاری بکند، در غیر این صورت هیچ اتفاقی نمی افتد.

پیش بینی شغل شما: نیت های شما خوب است و شما قطعاً در مسیر درستی هستید، ولی در عین حال، اندکی کمبود دوراندیشی دارید. اگر می خواهید کاملاً موفق شوید باید به چیزهای بلندمدت فکر کنید. تفکر خود را گسترش دهید.

آبان:
حتی با آنکه تمرکز شما روی رمانس، امور عشقی ، مهمانی ها، تعطیلات و بازی با کودکان و غیره است، ناگهان حمایت و کمکی دریافت می کنید که برای شغلتان ضروری است. شاید هم این حمایت قطع شود. یا کسی در فناوری یا دستگاه های پیشرفته کمکتان کند.

پیش بینی روابط شما: امروز در مورد عشق قدم هایی رو به جلو برمی دارید. از خودتان می پرسیدید که آیا باید کسی را هل دهید تا تعهد بیشتری به رابطه بیابد، ولی دوست ندارید زیاد جلو بروید، زیرا از جواب نه می ترسید. پس باید به ندای قلبتان گوش دهید. باید شجاعت به خرج دهید و برایتان مهم نباشد که جواب او چیست. همیشه کسی هست که به جذابیت های شما جواب مثبت دهد.

پیش بینی شغل شما: شما بسیاری از ایده هایتان را از تلویزیون و سینما می گیرید، که البته اشکالی ندارد، ولی باید مطمئن شوید که این ایده ها را با کمی چاشنی مخلوط کنید. به یاد داشته باشید که اینها همه تخیل و فانتزی هستند، نه واقعیت. بهتر است این دو را از هم تمیز دهید.

آذر:

روز جالبی است! گفتگوهای غافلگیرانه با دوستان قدیمی شاید شما را شگفت زده کند. حوادث ورزشی هم ممکن است اتفاق بیفتند، مراقب باشید. شاید والدین نسبت به فرزندان زیاد هشیارانه رفتار کنند. با این حال، تفریح و سرگرمی روز شما را می سازد.

پیش بینی روابط شما: امروز تمایل دارید که اقدامی صورت دهید، اندکی از این تمایل به خاطر انرژی امروز است. شما شانس شروع گفتگوی جالبی با کسی را دارید که می تواند تبدیل به رابطه شود. با آنکه کمی طول می کشد که به سطح عاشقانه ای برسد، ولی باید از تکنیک های خود برای جذب طرف استفاده کنید.

پیش بینی شغل شما: دیگران ترجیح می دهند که به واگن شما بپیوندند نه آنکه با آن مخالفت کنند، پس از این به نفع خود استفاده کنید. شما توانایی متقاعد کردن دیگران را دارید. زمان خوبی برای جذب حمایت برای پروژه ای است که شما روی آن فکر می کنید.

دی:

امروز ممکن است فناوری جدید را به منزل و خانواده خود معرفی کنید. یا شاید مجبور شوید بازسازی هایی در منزل انجام دهید یا با چیز غیرمنتظره ای روبرو شوید. شاید کسی سرزده بیاید. بعضی از شما هم درمان های غیرعادی کشف می کنید.

پیش بینی روابط شما: رابطه فعلی شما می تواند اندکی آزمایش را تجربه کند. شما درباره این موضوع موافقید، ولی شاید در روزمره گی گیر کرده اید و روزها و هفته ها را به همین ترتیب گذرانده اید و هیچ توسعه و پیشرفتی صورت نگرفته است. اقدامی صورت دهید و سرزندگی و نشاط خود را بدست آورید. این برای هر دوی شما خوب است.

پیش بینی شغل شما: ایده های بسیار زیادی به مغزتان خطور می کند و شما باید از میان آنها یکی را انتخاب کنید و تصمیمتان را بگیرید. به یاد داشته باشید که هیچ چیز از ابتدا روی سنگ حک نشده است. همیشه می توانید نظرتان را عوض کنید.

بهمن:

امروز خیلی بازیگوش و اهل شوخی می شوید که چیز خوبی است، زیرا نوید تفریح و سرگرمی زیادی به شما می دهد. رمانس، هنر، رویدادهای ورزشی و بازی با کودکان شما را سرحال می کند. شما حال و هوای حرکت، تفریح و بازی دارید.

پیش بینی روابط شما: مکالمات اخیر درک بهتری از فردی خاص برایتان آورده اند و او را به شما نزدیکتر کرده اند. حالا باید اقدامی بکنید که امنیت بیشتری به رابطه شما بیاورد. کسی را که می پرستید و خیلی دوست دارید به شام بیرون دعوت کنید و پیشنهاد ویژه ای به او بنمایید که نتواند رد کند. به احتمال زیاد او قبول می کند.

پیش بینی شغل شما: امروز با شوخ طبعی و نگرش مثبت کارتان را انجام دهید. دیگران به شما گوش می دهند و آنچه می گویید را فقط به خاطر لبخندی که بر لب دارید باور می کنند. خوش اخلاقی شما دارایی ارزشمند شماست، پس آن را هدر ندهید.

اسفند:

چیزی غیرعادی شاید روتین همیشگی شما را امروز در منزل عوض کند. خرابی های کوچکی ممکن است رخ دهد. لوازم خانگی کوچک شاید خراب شوند، ولی شما وسیله پیشرفته جدیدی به خانه می آورید. شاید یک تلویزیون نو بخرید. زمان خوبی برای استراحت و سرگرمی در منزل است.

پیش بینی روابط شما: امروز شما متوجه می شوید که چقدر طرفتان خونگرم، مشتاق و پر از زندگی است. اینکه شما زوج بشوید خیلی خوب است و به نفع هر دوی شماست، او کنار می ایستد تا شما حرکت کنید و شما را تحسین می کند و شما از اینکه تابحال جرأت اینکار را نیافته بودید تعجب می کنید.

پیش بینی شغل شما: بجای آنکه سعی کنید چیزها را حذف کنید، تمرکز کنید. امروز روزی است که شما نیاز به گسترش و توسعه دارید. نسبت به همه احتمالات پذیرا باشید. یک جلسه مشورت برگزار کنید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 255 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php