کد خبر : 15946 تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۰

فال روزانه یکشنبه 1 اردیبهشت 1392

فروردین: امروزروز بی حادثه و خوبی است. از انجام بعضی کارها و ایجاد نظم و ترتیب، احساس خوشایندی به شما دست می دهد. در مورد بودجه بندی و اموال مشترک، بدهی و مالیات فکر می کنید. پیش بینی روابط شما: شاید امروز بین شما و عشقتان تنش هایی صورت بگیرد. …

فال روزانه یکشنبه 1 اردیبهشت 1392

فروردین:

امروزروز بی حادثه و خوبی است. از انجام بعضی کارها و ایجاد نظم و ترتیب، احساس خوشایندی به شما دست می دهد. در مورد بودجه بندی و اموال مشترک، بدهی و مالیات فکر می کنید.

پیش بینی روابط شما: شاید امروز بین شما و عشقتان تنش هایی صورت بگیرد. هر چه سعی می کنید با هم حرف بزنید، برایتان سوء تفاهم پیش می آید. این مسئله گذراست و در اسرع وقت باید با هم وقت بگذرانید تا همه چیز درست شود و احساس خوبی پیدا کنید.

پیش بینی شغل شما: مخالفت غیرمنتظره ای امروز به سمت شما می آید. خط دفاع شما بخاطر تغییر آب و هوایی در محل کار ضعیف می شود. آخرین چیزی که نیاز دارید مخالفت بیشتر از جناح روبرو است. متأسفانه با آن روبرو می شوید، پس آماده باشید.

اردیبهشت:

روز خوبی برای متولدین اردیبهشت، شهریور و دی است. از خودتان راضی هستید، زیرا انتخاب های عملی و حساسی انجام داده اید. از رشته های هنری لذت می برید.

پیش بینی روابط شما: امروز برایتان هیجانی اتفاق می افتد که بی حوصلگی روزهای اخیر و روتین روزانه را از بین می برد. دوست دارید فرار کنید و کاری کاملاً متفاوت انجام دهید تا احساس آزادی بیشتری کنید. اگر در رابطه ای دائمی نیستید، این برایتان جالب است. ولی اگر هستید، مراقب باشید و وسوسه نشوید.

پیش بینی شغل شما: کسی که از شما درخواست لطفی کرده بود یا اطلاعات خواسته بود، باید پاسخی زمان دار بگیرد. دیگر تردید نکنید. حالا زمان آن است که با او تماس بگیرید یا ایمیل بزنید. سرعت در این کار باعث می شود که زودتر به موفقیت برسید.

خرداد:

تلاش کنید که در منزل به نحوی عملی، نظم ایجاد کنید. حتی نیم ساعت هم که شده به این کار اختصاص دهید و بعداً از این کارتان خوشحال خواهید بود. شاید یکی از اعضای خانواده به شما کمک کند و دیگران هم از شما حمایت کنند.

پیش بینی روابط شما: شاید امروز انگیزه ای که برای اقدام کردن لازم دارید را بیابید. رویدادی در مورد یک نفر که او را می شناسید، باعث می شود بفهمید که شاید بهتر باشد رابطه ای صمیمی با او داشته باشید. شاید بهتر باشد با او تماس بگیرید یا با او همدردی کنید.

پیش بینی شغل شما: شما راهی طولانی آمده اید و دانایی شما زیاد است. شما معلم بزرگی هستید. به یاد داشته باشید که چیزهای زیادی هست که یاد بگیرید. معلمین زیادی هم دارید و باید به آنها احترام بگذارید.

تیر:

روز حساسی برای نویسندگان، استادان، بازیگران و آنهایی است که کارهای خرید و فروش، بازاریابی یا غیره برای معیشت خود انجام می دهند. کارهای ممکن را مشاهده می کنید و در دایره این پارامترها می مانید. بلوغ یعنی توانایی درک محدودیت های خود و قابلیت عملکرد با این محدودیت ها.

پیش بینی روابط شما: امروز ارتباط شما با عشقتان جالب می شود. متوجه می شوید که احساسات شما بسیار متغیر است و یک لحظه خوب هستید و یک لحظه از او دورید. این را جدی نگیرید و احساساتی عمل نکنید. کار خودتان را انجام دهید تا همه چیز به حالت نرمال برگردد.

پیش بینی شغل شما: باید شغلی داشته باشید که با روح شما سازگاری داشته باشد. مهم است که کاری را انجام دهید که به آن اعتقاد دارید. اگر اینطور نیست، حالا زمان نظرخواهی از دیگران است.

مرداد:

روز خوبی برای نظری انداختن بر گردش وجه نقدتان است. آیا می دانید چطور می توانید درآمدتان را افزایش دهید؟ در مورد پول پس انداز کردن یا جستجوی شغلی جدید فکر می کنید؟ پولی که برای تعمیرات عملی بلندمدت در منزل خرج می کنید به هدر نخواهد رفت.

پیش بینی روابط شما: اگر به بعضی چیزها تعصب به خرج دهید و دائماً اصرار بورزید، عشقتان را ناراحت می کنید. امروز باید آزادانه تر فکر کنید و به توصیه عشقتان گوش دهید، زیرا حق با اوست. اگر این کار را نکنید، در هر حال بعضی رویدادها شما را عوض خواهند کرد.

پیش بینی شغل شما: جرقه هایی از گذشته امروز به شما کمک می کنند. به این خاطرات توجه کنید. این خاطرات به دلیلی وارد ضمیر خودآگاه شما می شوند. باید از آنها درس بگیرید و آنها را در شرایط امروز بکار ببرید.

شهریور:

روز خیلی خوبی برای شماست. دنبال چیزی که می خواهید بروید زیرا احتمال به دست آوردن آن برایتان هست. بحث های عملی با دیگران سازنده خواهد بود. شاید روش های جدیدی برای ارتباط با کودکان یا حل یک مشکل رمانتیک بیابید.

پیش بینی روابط شما: امشب شاید شب بدون حادثه و عادی ای نباشد، ولی قطعاً شب جالبی است. اگر برای اولین بار با هم دیدار می کنید، او را بسیار متفاوت می بینید. افکار و ایده آل های او شاید درست نقطه مقابل افکار شما باشند، ولی در هر صورت، او را بسیار جذاب می یابید.

پیش بینی شغل شما: درس امروز شما این است که با مردم بهتر رفتار کنید. خیلی اوقات، شما دیگران را مورد قضاوت قرار می دهید و بر اساس قضاوت های خود در مورد آنها، از آنها دوری می کنید. بجای این کار، باید تلاش بیشتری برای ارتباط مثبت با آنها انجام دهید.

مهر:

امروز پژوهش و تحقیق برایتان نتایجی عملی می آورد. نترسید و آستین هایتان را بالا بزنید و کمی کار انجام دهید تا چیزی یاد بگیرید که به شما برای بهبود منزل یا یک موقعیت خانوادگی و شاید افزایش درآمدتان کمک کند.

پیش بینی روابط شما: گاهی اوقات برخوردها بسیار خلاقانه می شوند، حتی اگر ناراحت کننده باشند. امروز شما و عشقتان شاید چشم تو چشم نشوید و در مورد مسئله خاصی با هم موافق نباشید، ولی این مسئله باید حل شود. سعی کنید دیدگاهی پیدا کنید که برای هر دوی شما قابل قبول باشد تا راه حلی برای آن مسئله پیدا کنید.

پیش بینی شغل شما: فردی در محل کار فکری دارد که به نظر شما واقع گرایانه نیست، ولی با بررسی بیشتر می بینید که برای شما و مسیرتان بسیار سودمند است. اگر شک دارید رویکرد خلاقانه تری در پیش بگیرید.

آبان:

صحبت و بحث با یک دوست (کاری یا معمولی) شاید به شما کمک کند که فکرتان را بکنید و رویای خود را عملی کنید. باور شما درباره انجام کاری، تا نیمه راه رسیده، باید آن را تمام کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز آن تأثیری که می خواستید ایجاد نمی کنید و این حس هماهنگی شما را از بین می برد. مقیاس های شما کمی پیچ می خورند و از دستتان خارج می شوند. باید آرام باشید و با آن کنار بیایید تا همه چیز تغییر کند و بهتر از آنچه فکر می کردید بشود.

پیش بینی شغل شما: امروز با همکارانتان اجتماعی تر شوید. آنها را بعد از کار به منزل دعوت کنید و یک مهمانی غیررسمی بگیرید یا با هم شام بخورید. یا در کافی شاپی دور هم جمع شوید و بیشتر با هم دوست شوید.

آذر:

امروز با افراد مافوق خود حرف بزنید زیرا آنها تحت تأثیر تخصص شما قرار می گیرند. شاید پاسخ های پنهانی داشته باشید که آنها چیزی از آن نمی دانند. امروز بسیار متقاعدکننده هستید و از این موضوع آگاهید.

پیش بینی روابط شما: اگر امروز بین شما و عشقتان اصطکاک بوجود آمد نگران نشوید. امروز ارتباط برقرار کردن کمی سخت است. وسوسه می شوید که عصبانی شوید و این بهترین واکنش نیست. باید دیدگاه های مختلفی را امتحان کنید و دیدگاه مناسب خودتان را پیدا کنید.

پیش بینی شغل شما: امروز تردید برایتان هزینه برمی دارد. زمان مردد بودن نیست. بجای آن باید محکم و با اراده باشید. برای آنکه از سوی اطرافیان احترام دریافت کنید، باید جواب ها نوک زبانتان باشند. محکم حرف بزنید.

دی:

امروز از مطالعه لذت می برید، اگر شامل کار روتین هم بشود. شاید با فردی از فرهنگی دیگر یا کشوری دیگر ملاقات کنید که به شما توصیه هایی در مورد نحوه بهبود ظاهرتان یا سلامتی تان بدهد. روز خوبی است.

پیش بینی روابط شما: وقتی امشب سر اولین قرار می روید باید زیاد به روی خودتان نیاورید که ناراحت شده اید. نگرش او به زندگی و رابطه بسیار متفاوت است و شما در ابتدا بسیار شوکه می شوید. اگر تلاش کنید متوجه می شوید که او همه ویژگی هایی که می خواستید دارد، حتی اگر آنها را طور دیگری نشان دهد.

پیش بینی شغل شما: درست موقعی که فکر می کردید مبارزه تمام شده، مبارزه های جدیدی از ناکجا سر می رسند. سعی کنید هل نشوید و استرس نگیرید. این کار آسان نیست. با دوستانی تماس بگیرید که به آنها اعتماد دارید و به شما کمک می کنند آرام شوید.

بهمن:

امروز کمی وقت بگذارید و به کاغذبازی ها و جزئیات امور مربوط به ارث و میراث، مالیات، بدهی و اموال مشترک بپردازید. با والدین، رئیس، مافوق ها و غیره صحبت کنید زیرا آنها برایتان پیشنهادات خصوصی یا پنهانی دارند که به دردتان می خورد.

پیش بینی روابط شما: امروز سورپرایزی به سمت شما می آید که اصلاً منتظرش نبودید. شریک زندگی شما شاید خبرهایی برایتان داشته باشد که در نظر اول شوکه کننده باشد، ولی وقتی راجع به آن فکر می کنید و جزئیات را هضم می کنید، فرصتی طلایی به نظر می رسد.

پیش بینی شغل شما: موقعیت راحتی در شغلتان دارید که از آن کاملاً راضی هستید. زیاد راحت نباشید. تا اینجا آمده اید و باید خودتان را وادار کنید که به مرحله بعد بروید. توقف نکنید.

اسفند:

صبوری نسبت به دیگران برایتان اطلاعات جدیدی می آورد که امروز به دردتان می خورد. شاید بخشی از گروهی باشید و بخواهید بعضی چیزها را بهبود دهید. شاید هم روش های جدیدی برای پس انداز برای مسافرت های آینده بیابید. روز خوبی برای برنامه ریزی در مورد رسانه و چاپ است.

پیش بینی روابط شما: امشب کسی که با او قرار دارید، فرد کاملاً متفاوتی است، نه فقط از لحاظ ظاهری بلکه هم از لحاظ ایده ها و افکار و هم فعالیت هایی که به آنها علاقه دارد. شاید شما همان نسیمی باشید که او نیاز دارد تا از روتین روزانه اش فرار کند.

پیش بینی شغل شما: اطلاعاتی که امروز دریافت می کنید بخشی از حقیقت است، ولی حقیقت کامل نیست. برای آنکه کل داستان را از افراد بشنوید باید اصرار کنید و تهاجمی رفتار کنید. به زمزمه های سطحی راضی نشوید و اصل مطلب را دریابید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 284 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php