کد خبر : 24817 تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۸

فال روزانه چهار شنبه 29 خرداد ۱۳۹۲

  فروردین امروز دنیای عاطفی شما دوباره با یک انرژی مثبت می درخشد. با افراد بیشتری آشنا می شوید و برخوردهای شما بسیار خوب و مثبت خواهند بود. ماه آینده برایتان بسیار نویدبخش است. دو مسئله کلیدی در ماه آینده تفریح و مادیات است. حیات رمانتیک شما امروز روندی اسرارآمیز …

 فال روزانه چهار شنبه 29 خرداد ۱۳۹۲

فروردین

امروز دنیای عاطفی شما دوباره با یک انرژی مثبت می درخشد. با افراد بیشتری آشنا می شوید و برخوردهای شما بسیار خوب و مثبت خواهند بود. ماه آینده برایتان بسیار نویدبخش است. دو مسئله کلیدی در ماه آینده تفریح و مادیات است. حیات رمانتیک شما امروز روندی اسرارآمیز به خود می گیرد. شما با کسی که عمیقاً تحسینش می کردید گفتگویی داشته اید و می خواهید امروز صمیمی تر شوید و حرف های او را مثبت تلقی می کنید. شاید به طریقی ناامید شوید، ولی چیزهای دیگر بهتر از آنچه فکر می کردید برایتان پیش می روند. ارزش ها و باورهای شخصی امروز رو می آِند. چه چیزی برای شما بیشترین اهمیت را دارد؟ آیا شما کاری را انجام می دهید که مبتنی بر سیستم باورهای شخصی تان است؟ آیا حقوق کافی می گیرید یا لیاقت شما بیشتر از این است؟ با خودتان رک و راست باشید.

 اردیبهشت

چند هفته آینده برای شما دوره خجالت و کمرویی است. شما کمتر بیرون می روید و خودتان را به افراد کمتری معرفی می کنید و زیاد پز نمی دهید. ولی هر رابطه ای که برقرار می کنید خیلی قویتر از همیشه است. ماه آینده بسیار نویدبخش است، ولی باید نگرش خود را اصلاح کنید. امروز شما فرصت دارید که رویاسازی کنید و تا دلتان می خواهد رمانتیک بازی دربیاورید. اگر در رابطه ای دائمی هستید، پس زمانی را صرف ایده های محبوب تان می کنید و خوش می گذرانید. اگر به دنبال ایجاد رابطه ای هستید، باید خوب لباس بپوشید و زیرک و اسرارآمیز به نظر بیایید. بجای پراکنده کردن انرژی خود به هزار و یک مسیر باید انرژی خود را متمرکز کنید. وقتی یک الگو یا ریتم ثابت برای خودتان درست کنید، موفقیت بیشتری بدست می آورید. قبل از کار انرژی کسب کنید.

خرداد

شما چند هفته اخیر را به بررسی افق های خود، ملاقات با افراد جدید، بیرون رفتن یا سفرهای کوتاه اختصاص دادید. ولی امروز ریتم کاری تان را عوض می کنید. آرامش می یابید و در خانه استراحت می کنید. بدین ترتیب شما انگیزه لازم برای یافتن ثبات برای مدتی را می یابید. در منزل می توانید لحظات خوب و شادی داشته باشید. درست کردن دو جمله کامل برای شما سخت است چه رسد به اینکه بخواهید فرد مقابل را که واقعاً جذاب است توصیف کنید. امروز سوءتفاهمی پیش می آید که باید درباره آن حرف بزنید. باید آنچه در توانتان است انجام دهید و نادیده گرفتن آن اصلاً عاقلانه نیست. تلاشتان را بکنید. کمی تنها بمانید تا بتوانید از میان سر و صداهایی که در ذهنتان است و پچ پچ ها و صداهایی که دور و برتان است، بتوانید صدای افکارتان را بشنوید. امروز آرامش و سکوت کلید سلامت شماست. وقتی تنها هستید خیلی خوب عمل می کنید. از نیازهای دیگران حواس خود را پرت نکنید.

تیر

امروز شما از تغییر در ریتم زندگی تان و کیفیت آن لذت می برید. آیا حس می کنید باید دوستی هایتان را فراتر از چیزهای سطحی ببرید؟ شاید بهتر باشد با دوستان قدیمی تان دوباره تماس بگیرید. بعد از این وقفه شما باید بعضی پیوندها را ترمیم کنید. باید از حیات عاطفی خود تارهای عنکبوت را پاک کنید و بگذارید نور به آن بتابد. امروز شما کمی زودباور شده اید. اگر سر قرار می روید، دوست دارید که فرد مقابل را بپرستید و او را شدیداً ستایش می کنید. شاید این تا یک مدتی اشکالی نداشته باشد، ولی در نهایت متوجه می شوید که او هم انسان است. واقع گرا باشید. امروز باید قبل از هر اقدامی خودتان را به اطلاعات و واقعیت ها مجهز کنید. قبل از نزدیک شدن به همکاران یا کارفرما به اطلاعاتتان نظم بدهید. اگر خوب آماده شوید، می توانید کارهایتان را پیش ببرید و موفق باشید.

مرداد

پشتکار شما در روابط انسانی امروز خیلی بالا است. دوستان تازه ای پیدا می کنید و از سپری کردن زمان با دوستان قدیمی لذت می برید. حیات عشقی شما هم شدت می یابد. چند هفته آینده شما منابع خوبی برای بهبود رفاه عاطفی خود می یابید. از آن بهره بجویید. امروز شریک زندگی شما کمی آشفته شده است. او عهدهایی که بسته بود را زیر پا می گذارد و قولی می دهد که شاید نتواند به آن وفا کند. زیاد به آنچه می گوید یا نمی گوید اعتنا نکنید. زیرا فردا همه چیز فراموش می شود. صبور باشید. امروز بجای آنکه همه کارها را خودتان انجام دهید، بعضی از آنها را به دیگران واگذار کنید. شما در موقعیت مهمی هستید. دیدگاه و اشراف خوبی به چیزهای اطرافتان دارید. به افراد مسئولیت هایی بدهید که به ثمر رسیدن هدف کمک کند. همه باید در یک خط حرکت کنند.

شهریور

ماه گذشته شما توانستید خودتان را ثابت کنید و بعضی از جنبه های شخصیت خود را محکم کنید. حالا شما وارد دوره تثبیت شده اید. گویی شما به یک محصول فکر کرده اید، آن را خلق کرده اید و حالا آماده اید که آن را به بازار بفرستید. امروز شما همه پاداش های سخت کوشی خود را بدست می آورید. امروز برنامه شما به هم می ریزد و باعث می شود که نظم فکری تان به هم بخورد. اگر سر قرار می روید، باید مطمئن شوید که دقیقاً می دانید کجا می روید و چه ساعتی قرار است آنجا باشید. باید به طرف مقابل هم یادآوری کنید زیرا ممکن است جزئیات را فراموش کند. نیروی انعطاف پذیری شما امروز به آزمون گذاشته می شود. دیگران نمی توانند با موقعیت شان کنار بیایند. سعی نکنید مسیر تازه ای برایشان بگذارید. زیرا نتیجه ای ندارد. شما باید کسی باشید که تغییر و سازش را صورت می دهد.

مهر

امروز شروع یک دوره بسیار مطلوب است. شما امروز خیلی خوشحال هستید. از شما اعتماد به نفس، شفافیف و کاریزما ساطع می شود و هرجا که می روید می درخشید. شما از بسیاری از منابع خود در چند ماه گذشته استفاده کرده اید. شما تا این مرحله به موقع رسیده اید. شما قطعاً موافق هستید که چیزی برای جشن گرفتن دارید. پتانسیل رمانس برای شما امروز زیاد است. همچنین احتمال پریشانی و آشفتگی زیاد است. شما از موقعیت خود در مورد فرد خاصی زیاد مطمئن نیستید، ولی اگر سعی کنید معنی همه حرف ها و حرکات طرف مقابل را درک کنید، چیزی عایدتان نمی شود. امروز دیگران به هر کاری که انجام می دهید توجه می کنند. آنها همه چیز را به یاد دارند. حتی چیزهای کوچکی که برای دیگران انجام می دهید، مانند قهوه گرفتن، یا انجام کار کوچکی در زمان ناهار، آنها را خوشحال می کند. این چیزهای سخاوتمندانه و مفید را با یک لبخند برایشان انجام دهید.

آبان

امروز لحظات خوبی دارید تا از هر چیزی که بین شما دو نفر و رسیدن به اهدافتان قرار دارد خلاص شوید. مانع خاصی باعث می شود که شما با محیط پیرامون خود بیشتر یکی شوید. یادتان نرود که شما هم انسان هستید و این شاید چیزی نباشد که بتوان بر آن غلبه کرد. باید آن را جشن گرفت. امروز همه چیز آنطور که دوست داشتید پیش نمی رود زیرا فکر کرده بودید که همه چیز در مورد یک رابطه خاص را درست کرده بودید. تا وقتی که به واقعیت پایبند بمانید می توانید از سر در گمی ها دوری کنید و از آنچه دلتان می گوید انجام دهید نگذرید. دوست دارید دیگران دنباله رو شما باشند، ولی گفتن این حرف از عمل کردن به آن راحت تر است. همه کس همه چیز را آنطور که شما می بینید نمی بیند. اگر سعی کنید بعضی چیزها را بر افرادی تحمیل کنید که حاضر نیستند انجامش دهند، بحث و مشاجره پیش می آید.

آذر

امروز انتظار داشته باشید که هفته های پرسودی در انتظارتان باشد. شما اخیراً سخت کار کرده اید و طبیعی است که بالاخره به این مرحله برسید. شما می توانید مسافتی که آمده اید را اندازه بگیرید و نیروی خود را ارزیابی کنید. هر کاری که می کنید، کوچک فکر نکنید. شما می توانید منظور افراد را از میان حرف هایشان درک کنید. شاید رابطه ای آنطور که به نظر می رسد نباشد و فردی که می خواهید با او آشنا شوید سعی می کند مهربان باشد. او نمی خواهد شما را ناراحت کند، ولی می خواهد حرفی بزند و دلش را سبک کند. در محل کار همه سخت کوشی و نگرش منعطف شما را بیشتر تحسین می کنند. دیگران برای گرفتن جواب به سوی شما می آیند و شما جواب آنها را دارید. روش پایدار و با ثبات شما نتیجه می دهد. دیگران متوجه می شوند که شما دارایی ارزشمندی هستید.

دی

امروز کائنات از شما می خواهد که بیشتر تلاش کنید. این کار یعنی باید خاکی تر باشید و به انسان های دیگر بپیوندید و بلندپروازی نکنید. شما زیادی به استقلال و عدم وابستگی تان بها می دهید. شما از دیگران دوری می گزینید. باید بیشتر با مردم ارتباط برقرار کنید و هدف و آرمان بزرگی تعیین کنید. کار کردن با دیگران بخش مهم و لازم زندگی شماست. امروز احساسات شما آزاد می شوند. اگر موضع سرسختانه ای اتخاذ کرده بودید تا رابطه شما از کنترل تان خارج نشود، ناآگاهانه همه چیز را بدتر می کنید. بهتر است که بی خیالش شوید و بگذارید دلتان گرم شود. وسایل الکترونیکی گران لزوماً کار شما را راحت تر نمی کنند. خودتان را اسیر این چیزها نکنید فقط بدین دلیل که همه آن را دارند. بیشتر از آنکه به شما کمک کند وقتتان را می گیرد که ببینید چطور با آن کار کنید. بهتر است همه چیز را به روش قدیم انجام دهید.

بهمن

امروز شما به جستجوی چیزی می روید. احتمالاً جستجوی شما فیزیکی یا فکری است. از خودتان سوالات فلسفی می پرسید. یا به سفری طولانی فکر می کنید. کدامیک را ترجیح می دهید: فلسفه یا سفر به چین؟ در این لحظه فقط خدا می داند. مسائل شما امروز با مسائل شریک زندگی تان قاطی می شوند و سعی می کنید بفهمید که در مورد این رابطه باید چکار کنید. امروز جدا کردن واقعیت از تخیل برایتان سخت می شود و نمی توانید آنها را از هم تشخیص دهید. فردا این بحث نتیجه بهتری خواهد داشت، زیرا ذهنتان بازتر است. شما در محل کار خود به نقطه ناراحتی رسیده اید. حس می کنید که می خواهید فرار کنید و پنهان شوید. شاید هم حس می کنید که کنترل چیز مهمی را از دست داده اید. نگران نباشید. هر چیزی که حالا اتفاق می افتد بهترین چیز برای شماست.

اسفند

در هدایت حیات عاطفی خود، شاید حس کنید که تلاش زیادی در ماه گذشته انجام داده اید. شما همیشه در دسترس بوده اید و رفتار شما آشتی آمیز بوده است و تلاش خود را برای حفظ هماهنگی انجام داده اید. تلاش های شما نتیجه می دهد. به نظر می رسد که شما بی فکر و حواس پرت شده اید. بعد از این همه تلاش منظم وقت استراحت رسیده است. امروز نسبت به تأثیر فرد مقابل پذیرا هستید. شما تلاش می کردید که پیشروی های ناخواسته او را نادیده بگیرید و نگران شده بودید و او اصلاً متوجه نگرانی شما نشده بود. دلتان را به دریا بزنید و احساس خود را بگویید و پیام خود را برسانید. او از اسرارآمیز بودن شما خوشش می آید و شما در واقع می توانید او را خوشحال کنید. چیزهای کسل کننده و روتین روزانه دیگر شما را به ستوه آورده است. امروز یکی از آن روزهای بد است و در عین حال شما باید این مسائل را بپذیرید و با آنها کنار بیایید. به مبانی برگردید و ثبات خود را بازیابید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 209 بار
دیدگاهتان را بنویسید
مینا در تاریخ 29 خرداد 1392 گفته : پاسخ دهید

نظر خاصی ندارم چون همه اش خوبه

محمد در تاریخ 29 خرداد 1392 گفته : پاسخ دهید

امیدوارم هر روزتون خوب باشه_ریاست جمهوری آقای روحانی رو تبریک میگم_ایران هم رفت جام جهانی برید حالشو ببرید.

css.php