کد خبر : 16265 تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۲

فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392

فروردین: امروز با افراد دور و برتان احساس نزدیکی بیشتری می کنید. بیرون بروید و زمان خوب و خوشی را با عزیزانتان بگذرانید. وقتی همه اذعان می کنند که ما بخشی از یک کل هستیم، همه می توانند یکپارچگی و یگانگی را تجربه کنند. این امروز برایتان مجسم می شود …

فال روزانه چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392

فروردین:

امروز با افراد دور و برتان احساس نزدیکی بیشتری می کنید. بیرون بروید و زمان خوب و خوشی را با عزیزانتان بگذرانید. وقتی همه اذعان می کنند که ما بخشی از یک کل هستیم، همه می توانند یکپارچگی و یگانگی را تجربه کنند. این امروز برایتان مجسم می شود و شما در مورد هر چیزی که به شما می گویند حساس و احساساتی می شوید، چه مثبت باشد و چه منفی.

اردیبهشت:

انرژی امروز باعث می شود که دنیای احساسات شما به اوج خود برسد. داشتن دیدگاهی در مورد روابط و احساسات رمانتیک یک روند سالم و درست است که اعتماد به نفس را افزایش می دهد. اگر آگاهانه و بطور مداوم این دیدگاه را برای خودتان بسازید، به هدف خود می رسید. به کلاس یوگا یا بدنسازی بروید و در این فصل ورزش بیشتری انجام دهید. یوگا برای دستگاه لنفاوی که سیستم ایمنی بدن ما را کنترل می کند، هم مفید است.

خرداد:

انرژی امروز در تمام جنبه های رمانتیک زندگی شما نمود می یاد. به خصوص اینکه می توانید نیروهای درونی خود را در زمان درست جمع کرده و احساسات خود را به دیگران و خودتان نشان دهید. این هم برای خودتان و هم برای دیگران خوشایند است. چه از طریق حرکات و ایماهای چهره باشد، چه از طریق محبت یا شاید تنها گذاشتن کسانی که به خلوت و تنهایی نیاز دارند. برای آنکه جنبه هارمونی و هماهنگی را بهبود دهید، باید برای خودتان کاری انجام دهید که هم جسمتان و هم ذهنتان را آرام کند. کارهایی مانند رفتن به سونا، ماساژ یا پیاده روی در جنگل یا طبیعت.

تیر:

انرژی امروز شما را یاد اهدافی می اندازد که در گذشته دور برای خودتان تعیین کرده بودید. آرزوی شما هر چه باشد، رفاه و آسایش شما بیشتر برایتان مهم می شود. حالا می توانید درک کنید که اهداف واقعی شما کدامند: آیا قدرت و سلامتی بیشتری می خواهید؟ دوست دارید بیشتر بخوابید؟ دوست دارید انرژی بیشتری داشته باشید و کافئین کمتری مصرف کنید؟ خواسته های شما هرچه باشند، امروز باید آنها را نظم بدهید تا بهتر بتوانید روی آنها کار کنید.

مرداد:

امروز به خودتان بیشتر توجه کنید و بلند بگویید: «من شگفت انگیزم!» شما استعداد گشودن درهای قلبتان به روی دیگران و کمک کردن به آنها در مورد مشکلاتشان را دارید. حالا هم زمان آن است که عشق و مهربانی خود را نشان دهید و روی آن تمرکز کنید. مسائل و مشکلاتی در مورد عشق و امور رمانتیک، نگرانی اولیه شما هستند. باید زمان بیشتری را صرف ارزیابی این موضوع کنید که اکنون در کدام مرحله هستید و این بخش از وجود خود را تقویت کنید.

شهریور:

امشب در منزل بمانید و شام خوشمزه ای برای خودتان و شریک زندگی تان بپزید. زیبایی های ملموس و ناملموس بیش از همیشه مورد توجه شما هستند. در واقع، روز خیلی خوبی برای خرید کردن است، البته تا وقتی که بتوانید خودتان را کنترل کنید و ولخرجی نکنید. سعی کنید زرق و برق بعضی اشیا چشمتان را نگیرد. تفریح کنید و شاد باشید، ولی پول هایتان را هدر ندهید و اسراف نکنید.

مهر:

به نظر می رسد که امروز یکی از آن روزهایی باشد که همه بجز شما زندگی خوب و بی نقصی دارند. بدانید که زندگی هیچکس کامل و بی عیب نیست. هر کس مشکلات خودش را دارد. عاقلانه نیست که خودتان را با دیگران مقایسه کنید. هر چه بیشتر خودتان را با دیگران مقایسه کنید، بیشتر خودتان را در معرض شکست قرار می دهید. عشق و شور زندگی را در درون خود تقویت کنید.

آبان:

امروز کاری که باید انجام دهید این است که لیستی از عادات و تمرین های سالم تهیه کنید. این موارد را نیز می توانید وارد لیست خود کنید: نوشیدن مقدار زیادی آب، استراحت کافی، خوردن میوه و سبزیجات و انجام نرمش های روزانه. وقتی عادات مناسب برای خودتان را پیدا کردید، فرصت های انجام آنها بیشتر می شوند و بهتر با آنها هماهنگ می شوید. باید به چیزهایی فکر کنید که برای خودتان جالب است، نه دوستانتان. سلامت یک موضوع شخصی است.

آذر:

امروز روز شگفت انگیزی برای شماست. شما شانس شروع مجدد در سطوح بسیاری را دارید، به خصوص در مورد عشق. رابطه شما در حال جدی شدن است و تعامل های شما با دوستان و شرکای نزدیک گرمتر و بامعنا تر می شود. پیوند خود را با افراد دور و برتان قوی تر کنید تا بدین ترتیب درون شما هم تقویت شود. امروز باید عادات شخصی خود را نیز مورد ملاحظه مجدد قرار دهید. آیا فکر کرده اید که کدام خوراکی ها باعث می شوند که انرژی بیشتری داشته باشید و حس خوشبختی و رضایت بیشتری داشته باشید؟

دی:

امروز همه چیز برای شما بهتر می شود، حتی با آنکه امروز درمی یابید که تعامل ها و روابط شما با دیگران خیلی سنگین شده است. از احساسات خود فرار نکنید. شاید این حس ناشی از آن باشد که شما یا فرد دیگری، آگاهانه یا ناآگاهانه، می خواهید صمیمیت و نزدیکی بیشتری ایجاد شود. حساسیت شما زیاد می شود. امروز به احساستان تکیه کنید نه مغزتان. امروز روزی است که باید بیشتر گوش شنوا داشته باشید، نه اینکه فقط گوینده باشید.

بهمن:

امروز روز حیرت انگیزی برای شما و ذات حساس، مهربان و دلسوز شماست و فرصت درخشش بیشتری دارید. او را با گل های رز و شام زیر نور شمع غافلگیر کنید. موسیقی را فراموش نکنید و میز شام را با دقت و کامل بچینید. امروز زمان بسیار خوبی برای خرید کردن برای خودتان یا دیگران هم هست. بگذارید عشق راهنمای راه شما باشد. روابط شما با دیگران باعث می شود که احساسات درونی شما تقویت شوند.

اسفند:

امروز با عشقتان صفحه سفید و جدیدی از دفتر زندگی تان را آغاز کنید. چیز جدیدی به رابطه خود تزریق کنید. موج تازه ای از ملایمت و حساسیت و مهربانی به این رابطه بیاورید. چیزی هست که شما را آزار می دهد و باعث می شود که فرد مقابل دیوارهای دفاعی اش را در برابر شما بلندتر کند. مراقب باشید و در رویکردتان مهربانی و سنجیدگی به خرج دهید تا در عوض با شما با فهم و درک بالاتر و مهربانی بیشتر برخورد شود.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 204 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php