کد خبر : 13929 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۲:۴۷

فال روزانه چهارشنبه 30 اسفند 1391

فروردین: در حالیکه امروز بر امور خانه و خانواده تمرکز کرده اید، ولی در عین حال برای سال جدید برنامه ریزی های بلندمدت درباره پول، مالیات و غیره می نمایید. با بزرگترها دعوای قدرت نکنید. پیش بینی روابط شما: امروز را برای شما و عشقتان ساخته اند. اگر تصمیم دارید …

فال روزانه چهارشنبه 30 اسفند 1391

فروردین:

در حالیکه امروز بر امور خانه و خانواده تمرکز کرده اید، ولی در عین حال برای سال جدید برنامه ریزی های بلندمدت درباره پول، مالیات و غیره می نمایید. با بزرگترها دعوای قدرت نکنید.

پیش بینی روابط شما: امروز را برای شما و عشقتان ساخته اند. اگر تصمیم دارید که استراحت کنید و همه چیز را سهل و ساده بگیرید، امروز روز شماست. ولی برای آنکه امروز روز خاصی برایتان باشد، باید زمان بگذارید و جو صمیمی و گرمی بسازید. از هر ترفندی که در آستین دارید استفاده کنید تا امروز عشقتان را به یکدیگر جشن بگیرید.

پیش بینی شغل شما: ابزار شما عوض شده است. ناگهان در مکانی متفاوت با دیروز قرار می گیرید. حالا جای شما خوب و مطمئن است. کارهایی که امروز انجام می دهید بیشتر توسط افراد دور و برتان مورد تأیید قرار می گیرد.

اردیبهشت:

امروز طرز فکر شما واضح و روشن است، به همین دلیل روز خوبی برای صحبت با دیگران درباره برنامه های بلندمدت است. از سوژه ها و موضوعات حساس همچون مذهب، سیاست و امور قومیتی و جر و بحث درباره آنها دوری کنید. این بحث ها چه سودی دارند؟

پیش بینی روابط شما: در مقابل چیزهایی که در رابطه شما اتفاق افتاده اند، باید بگوییم امروز کمی آسان بگیرید، نفسی تازه کنید و استراحت نمایید. در مورد رابطه عشقی فعلی، باید آزار و اذیت را متوقف کنید و با خودتان و شریک زندگی تان و شرایط کنونی تان آرامش پیشه کنید. بگذارید ذهنتان مانند دریاچه ای آرام شود.

پیش بینی شغل شما: همه فرصت هایی که امیدوار بودید برایتان فراهم شوند، از طرق منطقی بدست نمی آیند. آنها از طرق غیرعادی و غیرمنتظره برایتان پیش می آیند. موقعیت هایی در فروشگاه یا در خیابان برایتان پیش می آیند

خرداد: 

امروز بنشینید و برنامه های عملی برای امور مالی و پولی بریزید. چقدر درمی آورید؟ چقدر خرج می کنید؟ آیا از برنامه جلوتر هستید یا عقب تر؟ دانش قدرت است، به خصوص وقتی درباره پول و ثروت باشد.

پیش بینی روابط شما: امروز شانس کاهش اصطکاک و درخشش رابطه عاشقانه تان را دارید. این برایتان بسیار خوب است، زیرا زندگی آرام را ترجیح می دهید و تغییر بیش از حد هم تعادل شما را بهم می زند. پس فعلاً آرام باشید و به افکار آرامش بخش فکر کنید.

پیش بینی شغل شما: یک شخصیت خانم امروز کاتالیزور کلیدی شماست. این خانم شما را در پروژه ای که دارید و اخیراً آن را به تأخیر می انداختید یا نادیده می گرفتید هدایت می کند. توصیه او را قبول کنید و آن را در پروژه ای که دارید بکار بندید.

تیر:
امروز شانس یار شماست. البته احساساتی هم هستید. صحبت درباره رویدادهای ورزشی، تعطیلات، حمایت و تحصیل کودکان و غیره داغ است. در هر صورت، نسبت به شرکا و دوستان صبور باشید.
.
پیش بینی روابط شما: با آنکه معمولاً در صحبت کردن مهارت دارید و ارتباطات شما قوی است، ولی امروز حتی نمی توانید دو جمله سر هم کنید. امروز الگوهای و طرز فکر شما عوض می شود. باید در مورد رابطه کنونی خود دوباره فکر کنید.
.

.پیش بینی شغل شما: افرادی که در کار خود کله شق هستند، به شما مراجعه می کنند و از شما توصیه و پند می خواهند. با هم همکاری کنید. رویکردهای متفاوت شما با هم جادو می کند و چیزی بیشتر از کارها و تلاش های انفرادی شما می آفریند.

.

مرداد:

پژوهش های پشت صحنه چیزی را برایتان آشکار می کند که بر خانه و خانواده شما تأثیر دارد. مشاجره با دیگران در محل کار اتفاق می افتد زیرا شما یا آنها سعی می کنید همه چیز را بهبود دهید. به آنچه دیگران می گویند گوش دهید.

.

پیش بینی روابط شما: امروز حال و حوصله شما خوب است و سرحال هستید. دوست دارید عشقتان را دعوت کنید و با هم حرف های عاشقانه بزنید. ولی شما آدمی نیستید که حرف های پوچ بزنید. شما اهل تفکر عمیق و تحلیل هستید.

.

پیش بینی شغل شما: امروز روزتان را از همان ابتدا با انرژی و هیجان آغاز می کنید. ایده ای که شب گذشته یا در ساعات اولیه صبح به ذهنتان رسیده بود، شما را تحریک به اقدام می کند. با این ایده خلاقانه پیش بروید.
.
.
شهریور:

فردی بزرگتر از شما یا با تجربه تر از شما امروز توصیه خوبی برایتان دارد. این در یک موقعیت گروهی یا در جمع دوستان رخ می دهد. از دعوا و مشاجره خودداری کنید. در عوض سعی کنید که بر موارد مثبتی که به سمت شما می آید تمرکز کنید.
.
پیش بینی روابط شما: احتمالاً امروز روز مناسبی برای ایجاد تغییرات عمده یا تصمیم گیری درباره رابطه مهمی نیست. امروز مرزها، محدودیت ها و طرز فکر شما در کل محو می شود، بنابراین شما قادر نیستید قدم بعدی را واضح ببینید. شاید بهتر باشد که برای رسیدن به پاسخ به حس ششم خود اعتماد کنید.
.

پیش بینی شغل شما: امروز ارتباط روحی عمیقی با یک نفر حس می کنید. او هم حس عمیقی دارد. شما در درون می دانید که هر کدام از شما چه می اندیشد یا چه احساسی دارد. به احتمال زیاد این ارتباط منجر به پیشرفت در کارتان می شود.

.

مهر:
اگر برایتان مقدور است از دعوا و جر و بحث با اعضای خانواده دوری کنید. بدین ترتیب انسانی حساس، قابل اعتماد و ثابت قدم خواهید بود. به پیشنهادات دیگران گوش فرا دهید. زیرا این پیشنهادات و توصیه ها آینده شما را می سازند.
.
پیش بینی روابط شما: امروز فرمول بندی برنامه موجود و پیاده سازی تصمیم مهم آنقدرها آسان نیست. از خودتان می پرسید که چطور توانسته اید به این نتیجه اساسی برسید و شاید سلامتی خود را زیر سوال ببرید. رابطه شما تا چند روز به همین منوال است، آنچه نرمال است انجام دهید.
.

پیش بینی شغل شما: وقتی با مشکلی مواجه می شوید که حل کردن آن غیرممکن به نظر می رسد، باید مقاومت را کنار بگذارید تا راه حل خودش پیدا شود. کله شق یا سرسخت نباشید. با جریان حرکت کنید و موانع را پشت سر بگذارید.

.

آبان:
امروز روز خوبی برای نقشه کشیدن و برنامه ریزی مربوط به تحصیل، امور چاپ، رسانه و حقوقی و پزشکی است. مشاجره با دیگران در مورد وقایع سیاسی یا مذهبی امروز اتفاق می افتد. آرام باشید.

پیش بینی روابط شما: با آنکه گاهی تمایل دارید که شریک خود را راضی کنید نه اینکه با فکر و احساس درونی خود عمل کنید، ولی امروز به چیزهایی که دوست دارید انجام دهید فکر می کنید. لازم نیست حتماً منطقی ترین راه و مرحله را انتخاب کنید. بلکه به احساسات خود توجه کنید و ببینید او چه حرف هایی برای گفتن دارد.

پیش بینی شغل شما: امروز راه حل ها از طریق قلبتان نه مغزتان به سوی شما می آیند. با هر موقعیت یا مشکلی که پیش می آید با دلسوزی و درک برخورد کنید. مشکلاتی که شما تجربه می کنید به راحتی از بین می روند. به حس ششم خود اعتماد کنید.

.

آذر:

امروز در مورد اموال مشترک، ارث و چنین مواردی مشاجره و دعوا نکنید. کمک های پنهانی از سوی دیگران به شما کمک می کند. حتی پژوهش خصوصی موجب پایداری سهم شما از چیزی می شود.

پیش بینی روابط شما: امروز شاعر درون شما ظاهر می شود. معمولاً شما به آهنگ و نظم حرف هایتان اهمیت نمی دهید و دوست دارید سر اصل مطلب بروید و رک حرف بزنید. ولی امروز دوست دارید حرف های خود را موسیقی وار در گوش عشقتان زمزمه کنید. از این الهام لذت ببرید، زیرا او هم همینطور است.

پیش بینی شغل شما: انرژی خود را روی چیزهایی متمرکز کنید که به راحتی برایتان جاری می شوند. به خودتان زحمت پیش رفتن در حوزه هایی که با مقاومت روبرو می شوید را ندهید. کائنات برایتان راهی روشن و آسان در نظر گرفته اند. بجای آنکه لقمه را دور سرتان بگردانید، این راه ساده را در پیش بگیرید.

دی:

گفتگو با کسی بسیار مفید و مؤثر می شود. به احتمال زیاد، این فرد بزرگتر و باتجربه تر از شماست. شاید با کسی جر و بحث کنید، به خصوص که این فرد به شما نزدیک است. با مدارا و صبر می توانید از این بحث ها جلوگیری کنید، زیرا پنجره احتمالات زیاد باز نمی ماند.

پیش بینی روابط شما: شاید یافتن جوابی واضح و صریح برای یک سوال واضح برایتان سخت شود. وقتی صحبت از مسئله ای مهم و حیاتی می شود، طرفتان خیلی راحت از جواب می گریزد و موضوع را عوض می کند. شاید حقیقت را از زبان او نشنوید. ولی آن را پیدا می کنید و تصمیمی درباره آن می گیرید.

پیش بینی شغل شما: برای آنکه در شغل خود پیشرفت کنید، باید ریسک هایی نمایید. یک پایه محکم ایجاد کنید و از قدم گذاشتن به جاهای ناشناخته نترسید. رویاسازی کنید و بجای آنکه به قلمرو آشنا پابند بمانید، خودتان را گسترش دهید.
.

بهمن:

 اعتماد به نفس شما در حال افزایش است زیرا شما وارد فصل درو شده اید. با این حال باید مراقب ظاهر خود باشید. حتی وقتی در اوج خود هستید، اینطور نیست که همه چیز را بدانید. هیچکس اینطور نیست. در محل کار بحث نکنید، در عوض صحبت های مفید انجام دهید، به خصوص با رئیس تان.

پیش بینی روابط شما: امروز موقعیت و مسئله ای که بین شما و عشقتان فاصله انداخته بود کم کم محو می شود. شما به تدریج متوجه چیزی که مشکل ساز بود می شوید و نحوه حل مشکل را پیدا می کنید. باید با هم مهربان باشید و واقعاً به هم گوش دهید.

پیش بینی شغل شما: امروز شاید زمان سختی را پشت سر بگذارید. شاید دیگران را به خاطر ذات تهاجمی و پرخاشگرشان سرزنش کنید. ولی با بررسی دقیق تر می بینید که آنها به شما لطف می کنند. آنها کمکتان می کنند که دیدگاه دیگری در پیش بگیرید.

.

اسفند:
امروز والدین باید با فرزندان خود صبور باشند. عشاق هم باید نسبت به یکدیگر صبر نشان دهند. ولی گذشته از آن، روز خوبی برای برنامه ریزی برای آینده و پروژه های سال بعد است. تمایل شما به پول درآوردن افزایش یافته است.

پیش بینی روابط شما: امروز جو بین شما و عشقتان زیادی احساسی و رمانتیک می شود و برای آنکه مشکلی پیش نیاید کمی فاصله می گیرید. امروز شما احساسات تان عمیق می شود و احساس ناراحتی می کنید. با خودتان صبور باشید.

پیش بینی شغل شما: اصطکاک قدیمی بین شما و دوستتان امروز ناگهان تبدیل به دلسوزی برای هم می شود. موقعیتی پیش می آید که شما دو نفر را آشتی می دهد و هر دوی شما می فهمید که دو انسان هستید که جایز الخطا می باشید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 308 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php