کد خبر : 268341 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱:۰۲

فال روزانه چهارشنبه 22 مرداد 99

فال روزانه چهارشنبه 22 مرداد 99 از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! فال روز متولدین فروردین : امروز ممکن است ناگهان ایده های عجیبی برای بهبود وضعیت اقتصادی‌تان به سرتان بزنند. حس ششم شما در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و این ایده‌ها هرچند …

فال روزانه چهارشنبه 22 مرداد 99

فال روزانه چهارشنبه 22 مرداد 99

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روز متولدین فروردین :

امروز ممکن است ناگهان ایده های عجیبی برای بهبود وضعیت اقتصادی‌تان به سرتان بزنند. حس ششم شما در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و این ایده‌ها هرچند در نگاه اول دیوانه‌وار به نظر می رسند، اگر قبل از هر تصمیمی به خوبی در مورد آنها فکر کنید شاید با یک برنامه ریزی خوب بتوانند اثراتی شگفت انگیز روی زندگی و آینده شما بگذارند. احساس می کنید قرار است امروز عاشق شوید، این حس خود را آزاد بگذارید، شاید همین اطراف کسی باشد که روزی شریک راه شما خواهد بود. با تمرکز بر روی ایرادها و خطاهای عشقتان از کاه کوه نسازید و به جای این کار روی آنچه که شما را در مرحله اول به سوی او جذب کرده است توجه کنید.


فال روز متولدین اردیبهشت :

امروز شرکت در فعالیت های گروهی و یا دور همی های دوستانه می تواند شما را با افراد جدید و جالبی آشنا کند که در زمینه های مختلفی فعالیت دارند و چیزهای زیادی می توانید از آنها یاد بگیرید. همچنین ممکن است یکی از دوستان قدیمی‌تان که مدتهاست از او بی‌خبر بوده‌اید را در این جمع‌ها ببینید. حتی اگر مجرد هستید و نیمه گمشده خود را هنوز پیدا نکرده‌اید شاید با شخص جذابی آشنا شوید که به زودی به عشق زندگی‌تان تبدیل خواهد شد. خلاصه این که امروز برای شما روزی همراه با فعالیت های اجتماعی فراوان خواهد بود که اگر به خوبی از آنها استفاده شود می توانند درهای تازه ای را به روی آینده ای فوق‌العاده برای شما باز کند.


فال روز متولدین خرداد :

امروز ممکن است خبرهای بسیار جالب و هیجان انگیزی به گوشتان برسد. افراد و تجهیزات جدیدی دارند برای همراهی با شما در راه انجام پروژه بزرگی که در سر دارید به صحنه می آیند و موقعیتی دارد برایتان فراهم می شود که حتی در خوابتان هم نمی دیده‌اید. این می تواند نقطه شروع بی نظیری برای شما باشد که با مهارت‌ها و استعدادهایتان نیز همخوانی فوق‌العاده ای دارد. از این فرصت حداکثر استفاده را ببرید تا اثرات آن را به زودی در زندگی خود ببینید. امروز جنبه عصیانگر وجود خود را آزاد بگذارید و هر لباسی که دلتان می خواهد را بپوشید و به این که اطرافیانتان چه فکری در موردتان خواهند کرد اهمیت ندهید.

 

فال روزانه چهارشنبه 22 مرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین تیر :

اطلاعاتی که از اطرافیان خود به دست می آورید و آنچه احساس درونی‌تان به شما می گوید ممکن است دست به دست هم داده و شما را وادار به شرکت در برخی کارهای بلندپروازانه کنند که می توانند در ارتباط با کارتان، دوستانتان و یا خودتان باشند. این می تواند موقعیتی جالب و هر چند چالش برانگیز ولی رضایت بخش باشد که به پیشرفت شما کمک کرده و باعث می شود بهتر بتوانید خودتان و احساساتتان را بیان کنید. قدر این فرصت را بدانید، در غیر این صورت آن را برای همیشه از دست خواهید داد. امروز ممکن است خودتان را با عشقتان درگیر دعواهایی نا خواسته بیابید. برای اجتناب از این دعواها خیلی با احتیاط رفتار کنید و نگذارید بهانه ای برای دعوا درست شود.


فال روز متولدین مرداد :

امروز ممکن است با افراد فوق‌العاده ای آشنا شوید که چیزهای بسیاری برای یاد دادن به شما دارند؛ چیزهایی که می توانند زندگی‌تان را تحت تأثیر قرار داده و برای همیشه تغییر دهند. شاید بخواهید سبک زندگی‌تان را عوض کنید و یا به فعالیت های جدیدی بپردازید که پیش از این امتحان نکرده‌اید یا حتی تصمیم بگیرید که بیشتر به مسائل معنوی بپردازید. امشب می تواند برای رابطه شما بسیار مثبت و یا منفی باشد و این بستگی به این مسئله دارد که آیا نقطه تاریکی در رابطه های پیشین شما وجود دارد یا خیر. از فرصت استفاده کنید و با کسی که دوست دارید حرف بزنید و پرونده گذشته را برای همیشه ببندید. فقط یادتان باشد که با دید مثبت جلو بروید.


فال روز متولدین شهریور :

امروز روزی همراه با فعالیت های بسیار برای شما خواهد بود، خودتان را با سرعت امروز همگام کنید. انرژی بسیار زیادی در دسترس شما قرار گرفته است، تا جایی که می توانید از آن استفاده کنید. شرکت در فعالیت های گروهی و اجتماعی شما را با افراد جدیدی آشنا خواهد کرد که به نظرتان خیلی جذاب و هیجان انگیز هستند و رابطه شما با آنها به دوستی خواهد انجامید. شما حتی ممکن است اهداف و علایق مشترکی داشته باشید که باعث می شوند همراه با هم نقشه‌هایی جدی برای اهدافی جاه طلبانه در سرتان بپرورانید. بعدازظهر امروز سعی کنید با عشقتان خلوت کنید و یا هم وقت بگذرانید، خواه در یک رستوران دنج باشد، خواه جلوی تلویزیون خانه خودتان!

فال روزانه چهارشنبه 22 مرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین مهر :

آیا در فکر حرکت کردن در مسیری تازه هستید؟ این می تواند برای شما فرصتی باشد تا جهت زندگی‌تان را برای همیشه تغییر دهید. علاوه بر این ممکن است راه های جدیدی برای کسب درآمد و یا زیادتر کردن درآمدتان پیدا کنید که به شما کمک می کنند راحت تر خواسته‌هایتان را دنبال کنید. فرصت های جدیدی دارند برای شما به وجود می آیند که می توانند تغییرات بزرگی در سبک زندگی‌تان ایجاد کنند و شما را به سطح اجتماعی- اقتصادی بالاتری بکشانند. به شما توصیه می کنیم که امروز کمی خودخواه باشید. در مورد آنچه می خواهید رو راست باشید و تعارف نکنید. این که در مورد خواسته‌هایتان رودربایستی نداشته باشید به نفع همه خواهد بود.


فال روز متولدین آبان :

امروز ممکن است شرایط غیر منتظره ای به وجود بیایند که باعث تغییر تفکر شما می شوند. شما اطلاعاتی به دست می آورید که بسیار مفید هستند و ایده های تازه ای در ذهن شما ایجاد می کنند که می تواند باعث شود به تغییر کار، خانه و یا چیزهای دیگری که برایتان اهمیت دارند فکر کنید. قبل از هر کاری به این ایده‌ها خوب فکر کنید . آنها را با شخصی که از همه به شما نزدیک تر است در میان بگذارید. قرار نیست امروز دیگران شما را به دنبال خود بکشند، آنها وقتی برای این کار ندارند، پس بیهوده منتظر نایستید و خودتان دست به کار شوید. اگر احساس می کنید به تفریح نیاز دارید خودتان زمینه آن را فراهم کنید.


فال روز متولدین آذر :

امروز ممکن است در یک گردهمایی اجتماعی، یک کارگاه آموزشی یک روزه و یا حتی در جمع دوستانتان در مورد مسائل معنوی و متافیزیکی به بحث و گفتگو بپردازید. این صحبت‌ها احساسات درونی شما را زنده کرده و ایده های تازه ای را در رابطه با این مسائل در ذهن شما به وجود خواهد آورد که تا مدتی ذهن شما را به خود مشغول خواهد کرد. اگر امروز به کسی حسادت کنید آنها خیلی زود متوجه این مسئله خواهند شد، خودتان را اصلا گول نزنید. سرتان به زندگی خودتان باشد و بگذارید دیگران هم زندگی خودشان را بکنند. توصیه می شود مجردها یک برنامه تفریحی جالب همراه با دوستانشان ترتیب دهند، زیرا ممکن است فرصت های خوبی در انتظارتان باشند.

فال روزانه چهارشنبه 22 مرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین دی :

امروز شما دارید از همه طرف دار اطلاعات جدیدی را به دست می آورید. کتاب‌ها و مجلات، تلویزیون و اینترنت و حتی مکالماتی که با دوستان و اطرافیانتان دارید، همه و همه درس های جدیدی برای شما دارند که دانش شما را افزایش می دهد. حس ششم شما هم خیلی خوب کار می کند و وقتی با این اطلاعات جدید ترکیب شود می تواند نتایج جالبی به همراه داشته باشد. همراه با عشقتان و دوستان مشترکی که دارید بیرون بروید و سعی کنید حسابی خوش بگذرانید. فقط حواستان باشد با کسانی همراه شوید که از وقت گذراندن با آنها لذت می برید. بعد از ظهر امروز از خوشی های کوچک زندگی نهایت لذت را ببرید. امروز آغازگر چند روز لذت بخش برای شما خواهد بود.


فال روز متولدین بهمن :

امروز به اعتقادات و نظرات خود پایبند بمانید، ولی اگر دیگران با آنها مخالفت کردند و با شما همراه نبودند ناراحت نشوید. به احتمال زیاد دلتان می خواهد که با آنها رو در رو شده و بحث کنید، ولی بهتر است که جلوی زبانتان را بگیرید. اجازه بدهید رویاهایتان شما را از واقعیت های دنیای اطراف دور کنند، دنیای خیالی شما امروز برایتان بهترین جای ممکن می تواند باشد. با بررسی وضعیت اقتصادی‌تان به صورت کلی می توانید احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و خیالتان از آینده وضعیت مالی‌تان تا حدود زیادی راحت باشد. علاوه بر این به علت تغییرات ناگهانی در محل کارتان باید منتظر خبرهای خوبی در این رابطه باشید که می تواند شامل ترفیع در محل کارتان و یا افزایش درآمدتان شود.


فال روز متولدین اسفند :

امروز اطلاعات خیلی جالبی از طریق خواندن مجلات، تماشای تلویزیون و یا جستجو در اینترنت به دست خواهید آورد که ممکن است باعث شوند فکر شروع مطالعه یا تحصیل در زمینه خاصی به ذهن شما خطور کند. به کودک درونتان اجازه دهید بیرون آمده و بازی کند. به دوران کودکی‌تان برگردید و به ذات اصلیتان اجازه دهید خود را بروز دهد. یادتان باشد که برخی از مهمترین درس‌هایی که در زندگی یاد گرفته‌ایم مربوط به دوران طفولیت ما هستند. به حال و هوای آن روزها بازگشته و سادگی زندگی را مثل آن روزها تجربه کنید. تنها چیزی که زندگی را برای ما پیچیده می کند خود ما هستیم. بعداز ظهر امروز منتظر یک تماس یا پیام غیر منظره از کسی باشید که مدتی است از او بی خبر بوده‌اید.

4/5 - (2 امتیاز)
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 1,567 بار
برچسب ها : ،
دیدگاهتان را بنویسید

css.php