کد خبر : 15021 تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۷

فال روزانه چهارشنبه 21 فروردین 1392

فروردین: در هر هلال ماه نو شانس رسیدن به نتیجه و تصمیمی وجود دارد. این بار باید به آینه نگاه کنید و ببینید که چکار می توانید بکنید تا تأثیر بهتری بر دنیا بگذارید. موهایتان را رنگ کنید، کوتاه کنید یا کلاهی جدیدی بخرید؟ پیش بینی روابط شما: امروز در …

فال روزانه چهارشنبه 21 فروردین 1392

فروردین:

در هر هلال ماه نو شانس رسیدن به نتیجه و تصمیمی وجود دارد. این بار باید به آینه نگاه کنید و ببینید که چکار می توانید بکنید تا تأثیر بهتری بر دنیا بگذارید. موهایتان را رنگ کنید، کوتاه کنید یا کلاهی جدیدی بخرید؟

پیش بینی روابط شما: امروز در مورد رابطه تازه ای که دارید، با زدن حرفی جنجال می آفرینید. برای آنکه این مسئله حل شود باید اراده و همت خود را به امتحان بگذارید، حتی با آنکه خودتان مشکلاتی دارید. بحث کردن در مورد آن می تواند کمک کند، ولی یکی از شما کله شقی می کند و سکوت می کند و این دیگری را اذیت می کند.

پیش بینی شغل شما: هیجان زیادی دارید. بهتر است دیگران از سر راهتان کنار بروند زیرا شما در حال حرکت هستید و همه کار را خودتان انجام می دهید. انرژی شما بسیار زیاد است و احساس خوبی دارید و با اعتماد به نفس بالایی پیش می روید.

اردیبهشت:

امروز روز خوبی برای تماس گرفتن با دنیای درونی خود است. خوب است بدانیم که کدام ارزش ها برایمان معنا دارند. این افکار امروز در گوشه های پنهان ذهن شما در جریانند.

پیش بینی روابط شما: امروز تأثیر متفاوتی در فضا وجود دارد و بخشی از شما واقعاً و حقیقتاً تحت تأثیر آن است، در حالیکه بخش دیگرتان اینطور نیست. با این رفتار خاص حیات عشقی شما به جایی نمی رسد. پس فکرهایتان را بکنید قبل از آنکه خیلی دیر شود. دوست ندارید این فرصت طلایی را از دست بدهید.

پیش بینی شغل شما: حس می کنید که عقب تر از دیگران قرار گرفته اید. انگار دنیا روی حرکت تند است و شما نمی توانید به گرد پایش برسید. این حس موجب ناامیدی شما می شود و ضعیفتان می کند. عصبانی نشوید. آرام باشید و آنچه در توانتان است انجام دهید.

خرداد:

این ماه نو تنها فرصتی در کل سال است که شما را وادار می کند که روی روابط خود تمرکز کنید. آیا با افراد باشخصیتی می گردید؟ آیا از دوستانی که دارید راضی هستید؟ البته کلید داشتن دوستان خوب این است که خودتان دوست خوبی باشید. آیا قدم اول را شما برمی دارید یا منتظر می شوید دیگران قدم بردارند؟

پیش بینی روابط شما: امروز دوست دارید عقب نشینی کنید، حتی با آنکه می دانید که چقدر مهم است با آن فرد خاص حرف بزنید و او را تحت تأثیر قرار دهید. این تا حدودی بخاطر کمبود اعتماد به نفس است یا ترس از نه شنیدن است. موضع جسورانه تری بگیرید و او را وارد مکالمه کاملی کنید. اگر واقعاً بخواهید این کار را می کنید.

پیش بینی شغل شما: جنگ خود را به دقت انتخاب کنید. لازم نیست با همه چیز و هم کس همزمان بجنگید. هر کاری در توانتان هست انجام دهید و ناامید نشوید. زیرا نمی توانید با یک دست دو هندوانه بردارید. بهتر است چند کار را کامل انجام دهید تا اینکه همه کارها را ناتمام بگذارید.

تیر:

تنها ماه نوی مهم امسال این ماه برایتان اتفاق می افتد. به همین دلیل است که حالا بهترین زمان برای تعمق درباره مسیر زندگی تان است. آیا به سمتی که می خواهید می روید؟ آیا می دانید در 5 سال آینده کجا هستید؟

پیش بینی روابط شما: عشقتان در مورد مسئله ای که دوست دارید برطرف شود کله شقی می کند. بحث کردن درباره آن مسئله مفید و سازنده نخواهد بود. بهتر است دلایل خود برای برخوردتان را بنویسید و در نهایت ادب و تمدن در مورد آن حرف بزنید.

پیش بینی شغل شما: نیروی انطباق پذیری شما امروز آزموده می شود. هر کسی خلق خاص خودش را دارد و باید خودتان را با آنها انطباق دهید. اگر کسی بتواند از این زمین مین کاری شده به راحتی رد شود، آن شما هستید. به خودتان اطمینان داشته باشید.

مرداد:

چه تحصیلات یا آموزشی قرار است دریافت کنید که موفقیت شغلی شما را افزایش دهد و کیفیت زندگی شما را بالا ببرد؟ امروز بهترین زمان برای فکر کردن درباره نحوه آماده شدن برای هر چیزی در زندگی است.

پیش بینی روابط شما: ناگهان نمی دانید که احساس واقعی شما به فرد خاصی چگونه است. اخیراً متوجه شدید که رفتار او به دلیلی نامعلوم سرد شده است و تحمل و هضم این شرایط برای شما سخت است. شاید بهتر باشد که درباره آن حرف بزنید و ببینید که می توانید واکنش امیدبخشی بدهید یا خیر.

پیش بینی شغل شما: کنترل موقعیتی که به جایی نمی رسد را در دست بگیرید. شاید متوجه شوید که در محل کارتان به لطف ناتوانی فردی در تصمیم گیری درباره مسئله خاصی، خمودی و انفعال وجود دارد. اکنون زمان مداخله و خودی نشان دادن است.

شهریور:

این هلال ماه نو برایتان خیلی شدید است و شاید قویترین ماه نو در کل سال برای شما باشد. بهترین زمان برای فکر کردن درباره این است که چگونه می توانید بدهی خود را کاهش دهید و همه روابط خود در مورد اموال مشترک و مالکیت مشترک هر چیزی را بهبود دهید.

پیش بینی روابط شما: شاید در مورد فرد خاصی که دوست داشتید بیشتر درباره اش بدانید، توصیه های متضادی دریافت کرده باشید. از طرفی فردی هست که درباره او نظرات اغراق آمیزی می دهد و از طرف دیگر، گزارش های بدی در موردش می شنوید. باید ببینید که چه چیزی باعث می شود کسی چنین حرف هایی در مورد فردی بزند. باید به نظر خودتان هم اطمینان کنید.

پیش بینی شغل شما: حرکت های اشتباه و غیر قابل پیش بینی کسی نمی گذارد که بهترین نحو عمل کنید. اگر افراد منطقی تر و قابل اطمینان تر بودند، همه چیز آسانتر می شد، ولی مسئله این نیست. صبور باشید و نرمش بیشتری از خود نشان دهید.

مهر:

تنها ماه نوی مخالف با برج شما در کل سال امروز رخ می دهد. قاعدتاً این باعث می شود که تمرکز و دقت خود را روی روابط مهم، دوستی ها و شراکت های نزدیک بگذارید. چکار می توانید بکنید تا این روابط را بهبود دهید؟ برای آنکه رابطه ای موفق باشد، باید شما هم همانقدر برای طرفتان خوب باشید که او هست.

پیش بینی روابط شما: امروز چند مشکل کوچک در حیات عشقی شما پیش می آید. اگر سر قرار می روید، با هم سر هیچ و پوچ مشاجره می کنید. شاید هم بحث های بیهوده انجام دهید. اگر از اول تصمیم گرفته بودید با هم صادق باشید، نباید این کارها را بکنید.

پیش بینی شغل شما: فضای کلی در محل کار خوب است و انرژی مثبت شما به آن کمک می کند. ارتباطات قوی است و دیگران احترامی که لایق شماست به شما می دهند. به کارهای مربوط به خواندن و نوشتن رسیدگی کنید.

آبان:

این ماه نو برای شما مفید است. چرا؟ زیرا تنها ماه نو در کل سال است که شما را وادار می کند تا در محل کار و در شغلتان مفیدتر و مؤثرتر باشید. بنابراین باید برای ایجاد بهبود و ارتقای سلامتی و شغلی خود، وارد عمل شوید.

پیش بینی روابط شما: با آنکه شما معمولاً همکاری را به نفاق ترجیح می دهید، ولی امروز اینطور نیست. شاید عشقتان اصرار کند که کاری را نه بخاطر اینکه شما می خواهید، بلکه چون او می خواهد انجام دهید. این باعث بیزاری شما می شود. باید احساس واقعی خود را با او در میان بگذارید.

پیش بینی شغل شما: عصبانی شدن از دست دیگران باعث نمی شود که بهتر و سریعتر کار کنند. عصبانیت شما نسبت به دیگران فقط آنها را کندتر می کند. بجای اعلام جنگ، با آنها آشتی کنید. دیگران این کار شما را با مهربانی و احترام پاسخ خواهند داد.

آذر:

اکنون زمان تماس برقرار کردن با جنبه خلاقانه و بازیگوش خود است. ماه نو امروز از شما این سوال را می پرسد: آیا کار، تعهد و وظیفه خود را با تفریح، سرگرمی و فعالیت های خلاقانه کافی متعادل می کنید؟ در این باره بیندیشید.

پیش بینی روابط شما: امروز با کمی پیچیدگی آغاز می شود، ولی با کمی پرس و جو و تحقیق کارآگاهی تا ناهار می فهمید که مشکل چیست. حداقل فهمیده اید که رفتار عشقتان دلیل این مشکل است. اینکه او هم بر همین نظر باشد، مسئله دیگری است.

پیش بینی شغل شما: وقتی می دانید که درباره چیزی حق با شماست، نمی ترسید و در دفاع از خود می جنگید. مشکل اینجاست که طرف مقابل همه برگ های برنده را دارد. از شخص ثالثی بخواهید که میانجی گری کند و به حل مشکل کمک کند.

دی:

ماه نوی امروز باعث شده که تمرکز و دقت زیادی روی خانه، خانواده و زندگی خصوصی خود بگذارید. برای بهبود منزل خود چه می توانید بکنید؟ برای بهبود روابط خود با خانواده چه می توانید بکنید؟ حتی فکر کردن درباره آن برایتان مفید است زیرا آگاهی شما را بالا می برد.

پیش بینی روابط شما: شاید حرف زدن درباره احساستان سخت باشد، ولی امروز زیاد از خودتان مطمئن نیستید. سعی می کنید، ولی گرایش شما به بی فراستی شما را در دردسر بیشتری می اندازد. عشقتان بر شما فشار می آورد که به او پاسخ یا توضیحی بدهید، ولی بهتر است که این مسئله را یافتن جواب به تأخیر بیندازید.

پیش بینی شغل شما: هر وقت پیشنهادی می دهید، متوجه می شوید که با احترام و بازخورد مثبتی که امیدش را داشتید روبرو نمی شود. به دلیلی، ایده ها و افکار شما کاملاً با ایده های دیگران هماهنگ نیستند. شما می خواهید که زیاد آفتابی نشوید.

بهمن:

روزی عالی برای تعمق درباره سبک ابراز احساسات خود است. حس می کنید دیگران شما را درک می کنند؟ آیا شما واقعاً به آنها گوش می دهید؟ ماه نوی امروز شما را وادار می کند که در همه ارتباطات و تماس های خود با خواهر و برادرها، همسایه ها و اقوام رک و راست باشید.

پیش بینی روابط شما: شاید بخواهید که یک قرار را به تعویق بیندازید. شاید به اتفاق اخیر واکنش افراطی نشان می دهید و انگیزه های طرفتان را زیر سوال برده اید. اگر می توانید مثل دو نفر بزرگسال در مورد آن حرف بزنید اینکار را بکنید تا نگرانی دیگری نداشته باشید. ارزش امتحان کردن را دارد.

پیش بینی شغل شما: در حال حاضر به نظر می رسد که توجه همه به شماست. همه برای گرفتن توصیه و راهنمایی به شما روی می آورند. دوست دارید که در مرکز توجه باشید چه به این موضوع اعتراف کنید چه نکنید. حالا زمان نشان دادن ارزش واقعی خود در محل کار است.

اسفند:

امروز به نحوی روز پول است. چرا؟ چون ماه نوی امروز تنها ماه نو در کل سال است که شما را وادار می کنید وقتی نوبت به نحوه پول درآوردن، پول خرج کردن و پول پس انداز کردن می رسد، رویه های خود را درست کنید.

پیش بینی روابط شما: اشتیاق و علاقه شما به فرد خاصی امروز به دلیل غیبت آزاردهنده ای که درباره او شنیده اید، کاسته می شود. چون هنوز یکدیگر را خوب نمی شناسید، از خودتان می پرسید که این حرف چقدر صحت دارد. بهتر است مستقیماً از خودش بپرسید و جواب او را بپذیرید.

پیش بینی شغل شما: امروز فردی با شما جنگ لفظی دارد. مراقب چیزهایی که می گویید باشید. این فرد همه کلماتی که از دهانتان در می آید را حفظ می کند و این کلمات بعداً سراغتان می آیند. آماده باشید که پشت هر حرفی که می زنید باشید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 321 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php