کد خبر : 261922 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷

فال روزانه چهارشنبه 20 شهریور ۹۸

فال روزانه چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۸ فال روزانه متولدین فروردین: امروز مشکلاتی که در کامپیوترها، دستگاه های خودپرداز و یا تلفن های همراه پیش می آیند ممکن است باعث شوند که در معاملات و انتقال وجه به مشکل برخورد کنید. در خرید هایتان سعی کنید پول نقد به همراه داشته …

فال روزانه چهارشنبه 20 شهریور ۹۸

فال روزانه چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۸

فال روزانه متولدین فروردین:

امروز مشکلاتی که در کامپیوترها، دستگاه های خودپرداز و یا تلفن های همراه پیش می آیند ممکن است باعث شوند که در معاملات و انتقال وجه به مشکل برخورد کنید. در خرید هایتان سعی کنید پول نقد به همراه داشته باشید، زیرا به احتمال زیاد شبکه با مشکل مواجه خواهد بود. امروز روز خوبی برای انجام هیچ معامله ی اقتصادی بزرگی به نظر نمی رسید. اوضاع فعلا خیلی بهم ریخته است، بهتر است چند روزی دست نگه دارید. امروز حتی اگر احساس کردید با وجود لبخند افرادی که با شما حرف می زنند حرف هایشان تلخ و گزنده است سعی کنید واکنش منفی نشان ندهید و دعواهای کهنه را دوباره شروع نکنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت:

حالا که همه چیز در زندگیتان نسبتا روبراه شده است دلتان نمی خواهد تغییری در وضعیت فعلیتان پیش بیاید و ترجیح می دهید اوضاع به همین منوال پیش برود. شما از این که ریسک بکنید وحشت دارید اما باید این را بپذیرید که نمی توان جلوی تغییرات را گرفت. تنها کاری که از دست شما برمی آید این است که خودتان را با شرایط جدیدی که پیش می آیند هماهنگ کنید و در صورت لزوم آنها را به جهت دیگری بکشانید. شما در حال حاضر در روابط عاطفی خود فشار زیادی را احساس می کنید و در مورد این که چکار باید بکنید دچار تردید شده اید. انجام دادن کار درست همیشه آسان نیست، اما در دراز مدت بهترین نتیجه ها را به همراه دارد.

فال روزانه متولدین خرداد:

امروز اعضای خانواده تان در انجام کارهای خانه با شما همکاری نخواهند کرد و با بهانه های مختلف به دنبال راهی برای شانه خالی کردن از زیر کارها هستند. این موضوع ممکن است برایتان آزار دهنده باشد، اما اجازه ندهید که این موضوع باعث ناراحتیتان شود. شما مجبور نیستید که همه ی کارها را به تنهایی انجام دهید. اصلا چه کسی گفته که همه ی کارها همین امروز باید انجام شوند. به جای این کارها خودتان را با کارهایی که دوست دارید سرگرم کنید، فردا هم برای انجام این کارها به اندازه ی کافی وقت خواهید داشت. امروز به دلیل احساس نزدیکی بیشتری که با دوستان نزدیک و عشقتان دارید، حرف زدن با آنها می تواند منافع زیادی برای شما به همراه داشته باشد.

فال روزانه چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۸

فال روزانه متولدین تیر:

در حال حاضر بسیار با انرژی هستید و به دنیای اطرافتان با دید مثبتی نگاه می کنید و اوضاع در زندگی شخصی و حرفه ایتان باب میلتان هستند. از لحاظ فیزیکی نیز خودتان را بسیار قوی و با انرژی حس می کنید. همه ی اینها باعث شده اند اعتماد به نفستان بیشتر شود و در نتیجه عملکرد بهتری از خودتان نشان دهید و تأیید مقامات بالاتر از خودتان را به دست بیاورید. شاید امروز قصد داشته باشید پروژه ی خلاقانه ی جدیدی را آغاز کنید و چند ایده ی مختلف در سرتان داشته باشید که ندانید کدام یک از همه بهتر است و آن را بیشتر دوست دارید. شاید بهتر باشد امروز گزینه هایتان را یادداشت کرده و کمی صبر کنید تا بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید.

فال روزانه متولدین مرداد:

امروز در استفاده از برخی از ابزار و ماشین های موجود در خانه تان به مشکل بر خواهید خورد. این موضوع ممکن است اعصابتان را کمی بهم بریزد، اما چیزی نیست که خودتان از پس آن برنیایید و نیازی به تماس گرفتن با تعمیرکار نیست. امروز اگر سعی داشته باشید که راه حل مورد نظرتان برای مشکلی که در محل کارتان پیش آمده است را به دیگران تحمیل کنید ممکن است بحث ها و دلخوری هایی پیش بیایند. متأسفانه هر چه بیشتر پافشاری کنید آنها گارد دفاعی خود را محکم تر خواهند کرد. در حال حاضر به نفعتان است که کمی صبوری از خودتان نشان دهید و سعی کنید با آنها کنار بیایید، در روزهای آینده شانس بیشتری خواهید داشت.

فال روزانه متولدین شهریور:

امروز سعی کنید کارهای مهمتان را صبح خیلی زود انجام دهید، زیرا در ساعات اولیه ی روز جریان انرژی به نفع شما خواهد بود. شاید در ادامه ی روز هم در انجام کارهایتان موفق باشید، اما کوچک ترین کارها هم برایتان خیلی دشوار و مانند تلاش برای شنا کردن خلاف جهت جریان آب خواهند بود. خوشبختانه این دشواری در حدی نیست که شما را به طور کامل متوقف کند، اما قطعا سرعتتان را خیلی کمتر خواهد نمود. در برابر موانعی که سر راهتان قرار می گیرند بایستید تا ببینید که قدرت آنها نصف آن چیزی که شما فکر می کرده اید هم نیست. اگر کار مهمی با کسی دارید به نفعتان است که به صورت حضوری به دیدن او بروید تا نتیجه ی مورد نظرتان را به دست بیاورید.

فال روزانه متولدین مهر:

شما در حال حاضر ترجیح می دهید که در مرکز توجه دیگران قرار نداشته باشید، چون دلتان نمی خواهد که تصمیم هایی که این اواخر گرفته اید را برای دیگران توجیه کنید. شاید حاضر شوید در زمان درست در مورد نقشه هایتان با دیگران صحبت کنید، اما در دفاع از موضع خود در زمینه هایی که اختلاف نظر وجود دارد زیاد خوب عمل نمی کنید. به همین دلیل هم ممکن است بحث هایی پیش بیایند و اوضاع به هم بریزد. هر وقت دیدید اوضاع دارد خراب می شود طوری که جلب توجه نکنید و در کمال خونسردی فضا را ترک کنید و از ادامه ی بحث خودداری کنید. امروز یکی از دوستانتان برای پول قرض گرفتن به سراغتان خواهد آمد، اگر این پول را به او دادید به این زودی ها منتظر پس گرفتنش نباشید.

فال روزانه چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۸

فال روزانه متولدین ﺁبان:

شما معمولا به عنوان شخصی شناخته می شوید که مشتاقانه آماده ی شرکت در بحث های حساس است، اما باید مواظب باشید خودتان را وارد محدوده ای که ممکن است برایتان خطرناک باشد نکنید. اگر فکر می کنید بحثی فراتر از حد مجازتان است به هیچ عنوان وارد آن نشوید. از قدیم گفته اند زبان می تواند از هر شمشیری برنده تر باشد و یک کلمه کافی است تا قلب یک نفر را بشکنید و مسلما این چیزی نیست که شما به دنبالش باشید. امروز شاید دلتان بخواهد یک کار خیلی هیجان انگیز انجام دهید، اما امروز اصلا روز خوبی برای برای انجام این جور کارها نیست. به نفعتان است که چند روزی دست نگه دارید.

فال روزانه متولدین ﺁذر:

امروز اگر بدانید وارد بحث شدن با اطرافیانتان به رسیدن شما به هدفتان کمک خواهد کرد با خیال راحت وارد هر جر و بحثی خواهید شد. با این حال بهتر است که حرف هایتان را به شکلی منطقی و با آرامش به زبان بیاورید تا نتایج بهتری به دست بیاورید. این نکته را به یاد داشته باشید که هر بحثی که امروز شروع شود تا چند روز آینده ادامه خواهد داشت و اعصاب خودتان و اطرافیانتان را به هم خواهد ریخت و در نهایت هم بی فایده خواهد بود. اما یک صحبت منطقی حتی اگر همین امروز به نتیجه نرسد هم طی چند روز آینده شما را به جایی که می خواهید خواهد رساند. هر کاری باید سر صبر و حوصله انجام شود، عجله کار شیطان است.

فال روزانه متولدین دی:

اتفاقات بدی که برای یکی از دوستانتان افتاده اند باعث ناراحتی و سردرگمی شما شده است. شما به هیچ وجه انتظار پیش آمدن چنین وضعیتی را نداشته اید، اما حالا هم در رابطه با آن کاری از دستتان ساخته نیست. این مشکلات به احتمال زیاد طی چند روز آینده برطرف خواهند شد، در این فاصله اگر دوستتان به حمایت شما نیاز دارد در کنار او باشید، اما اگر می بینید ترجیح می دهد تنها باشد بهتر است موی دماغش نشوید. شما در رابطه عاطفیتان انتظار دارید که طرف مقابلتان نیز احساساتی دقیقا مشابه به احساسات شما داشته باشد، اما چنین چیزی اغلب امکان پذیر نیست. اجازه بدهید او به سبک خودش شما را دوست داشته باشد!

فال روزانه متولدین بهمن:

امروز ممکن است جو سنگینی بر فضا حاکم باشد و درگیری ها و اختلاف نظرهایی پیش بیایند و بین شما و دوستان و اعضای خانواده تان بحث ها و سوء تفاهم هایی ایجاد شوند. اگر می بینید کسی دارد عصبی می شود به جای این که شما هم واکنش نشان دهید سعی کنید در آرامش به حرف هایش گوش کنید. به جای تلاش برای اثبات این که حق با شماست طرف مقابلتان را درک کنید و کاری کنید که احساس آرامش کند. شما احساس می کنید که باید تغییراتی در زندگیتان ایجاد شوند، اما نگران این هستید که مبادا با تلاش برای ایجاد تغییرات خودتان را در گردابی گرفتار کنید که رهایی از آن دشوار است، اما بیکار نشستن و دست روی دست گذاشتن بدترین کاری است که می توانید بکنید.

فال روزانه چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۸

فال روزانه متولدین اسفند:

امروز لجبازی غیر عادی شما باعث خواهد شد اطرافیانتان قانع شوند که نباید با شما سر و کله بزنند. اما این رفتار شما هیچ نتیجه ی قابل توجهی برایتان نخواهد داشت و نمی تواند در قانع کردن دیگران به شما کمک کند، فقط آنها را تشویق می کند که در برابرتان سکوت کنند. اگر می خواهید دیگران را با خودتان همسو و همراه کنید باید به دنبال راه حل های مسالمت آمیزی باشید و در صورت لزوم خودتان را با آنها تطبیق دهید. امروز روز خوبی برای برنامه ریزی یا آغاز یک سفر هوایی نیست. اگر می توانید چند روزی دست نگه دارید. در غیر این صورت همه جزئیات را چندین بار بررسی کنید و رزروهایتان را بار دیگر کنترل کنید.

فال روزانه چهارشنبه 20 شهریور ۹۸

فال حافظ

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.  برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

فال روزانه چهارشنبه 20 شهریور ۹۸

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 302 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php