کد خبر : 14620 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۳

فال روزانه چهارشنبه 14 فروردین 1392

  فروردین: جزئیات خصوصی زندگی شما امروز برملا می شود، به خصوص در چشم والدین، معلم، رئیس یا افراد مهم. اگر می خواهید از هر ضرری جلوگیری کنید این موضوع را در نظر داشته باشید. پیش بینی روابط شما: امروز روز ایده آلی برای میزبانی یک مهمانی و دعوت کردن …

فال روزانه چهارشنبه 14 فروردین 1392

 

فروردین:

جزئیات خصوصی زندگی شما امروز برملا می شود، به خصوص در چشم والدین، معلم، رئیس یا افراد مهم. اگر می خواهید از هر ضرری جلوگیری کنید این موضوع را در نظر داشته باشید.

پیش بینی روابط شما: امروز روز ایده آلی برای میزبانی یک مهمانی و دعوت کردن افراد برای شناختن بهتر یکدیگر است. شاید از کسی خوشتان نیاید ولی قطعاً از شیکی و حرارت یک نفر خوشتان می آید و دوست دارید از این به بعد او را بیشتر ببینید.

پیش بینی شغل شما: گمان های خوش بینانه شما در مواردی مفید هستند، ولی در روزی مثل امروز بیشتر ضرر به شما می رسانند تا سود. باید واقعیات و شواهدی بدست آورید. ایده های جالب شما و افراد دور و برتان را هدایت می کنند.

اردیبهشت:

امروز کار متفاوتی انجام دهید تا حس نیاز به ماجراجویی خود را ارضا کنید. مسیر جدیدی به سمت محل کار انتخاب کنید. برای ناهار به جای متفاوتی بروید. با افرادی از فرهنگ ها و پس زمینه ها مختلف حرف بزنید. در شهر خودتان توریست باشید. برای خود هیجان سازی کنید.

پیش بینی روابط شما: روابط بیشتر شبیه بده بستان هستند و امروز شما می دانید که چقدر می دهید و در عوض چه می گیرید. اگر این شما را آزار می دهد، نیازی نیست که همچنان لبخند بزنید و خودتان را از درون بخورید. باید ماهیت مسئله را کشف کرد. خدا را شکر که می توانید این کار را با خلوص نیت انجام دهید.

پیش بینی شغل شما: ایده های شما خوبند، ولی باید کمی اصلاح شوند. شاید فقط یک دیدگاه را در نظر گرفته اید. حالا زمان آن است که روی دیگر سکه را هم ببینید و موضع خود را درست کنید. بهتر است حالا مسیر عوض کنید.

خرداد:

جزئیات کوچک در مورد اموال مشترک، مسائل بیمه، مالیات، بدهی و کاغذبازی های دیگر را حل کنید. هرچه کنترل بیشتری بر مسائل مالی و ثروت خود داشته باشید، آزادی بیشتری خواهید داشت. اینطور نیست؟

پیش بینی روابط شما: امروز بیشتر به مسئله تعادل در روابط می اندیشید. شما و عشقتان نیازهایی دارید و از این موضوع آگاه هستید. همچنین می دانید که برای ادامه آرامش باید مصالحه کنید. اگر هر دوی شما کمی عمیق تر بنگرید، متوجه می شوید که در نهایت خواسته های شما یکی است.

پیش بینی شغل شما: امروز در مورد دنیای اطرافتان احساس ناهماهنگی می کنید، ولی نیازی به تغییر دیدگاه یا تغییر مسیر نیست. به دیدگاه های دیگران احترام بگذارید، ولی مجبور نیستید دیدگاه خود را عوض کنید. زمان شما هم می رسد. صبر داشته باشید.

تیر:

امروز در ارتباط با دیگران باید سازش و مصالحه بیشتری داشته باشید. زیرا انرژی امروز به نفع شما نیست و باید مراقب باشید. نسبت به دیگران مدارا و تساهل نشان دهید و انعطاف پذیر و آشتی پذیر باشید. بدین ترتیب زندگی برای همه آسانتر خواهد بود.

پیش بینی روابط شما: گاهی برای تشویق فرد رویاهایتان باید ویژگی های خود را در چشم او جذاب کنید. روزی می رسد که فردی پیدا می شود که از دیدن او ضربان قلبتان تندتر می شود. شانس شما در این مورد بالاست.

پیش بینی شغل شما: خوش شانسی همچنان با شماست. تماس هایی که حالا برقرار می کنید، بعداً اهمیت زیادی می یابند. کارت ویزیت ها و شماره تلفن هایی که می گیرید را نگه دارید. آنها را در جای امنی قرار دهید.

مرداد:

امروز روز خوبی برای پرداختن به مسائل مربوط به سلامتی، نظم یافتن و نوشتن لیست کارهایی است که باید انجام شوند تا همه چیز در زندگی شما بهبود یابد. با آنکه روز ضعیفی برای خریدن وسایلی برای انجام این کار است، ولی می توانید برنامه کارهایتان را بریزید و ببینید که چطور می خواهید با ایده هایتان جلو بروید.

پیش بینی روابط شما: رابطه فعلی شما مسافت زیاد برای پیمودن دارد. هر دوی شما ناگهان درمی یابید که برای آنکه رابطه شما موفق شود باید موتور آن را راه بیندازید. امروز از جنبه سبک تر و رمانتیک تر آن پیروی کنید و اطمینان به یکدیگر را افزایش دهید.

پیش بینی شغل شما: امروز جنبه حساس خود را بدرخشانید – حتی در محل کار. بگذارید دیگران هم بدانند که شما هم انسان هستید و احساسات و عواطفی دارید. همیشه که نمی توانید نقش جنگجو را بازی کنید. آرام باشید و آهسته تر حرکت کنید.

شهریور:

امروز می تواند روز بسیار پرخلاقیتی باشد. از تعطیلات، رویدادهای ورزشی و بازی با کودکان لذت ببرید. امروز دوست دارید سر به هوا باشید. ناهاری طولانی بخورید و زود از سر کار برگردید. به ایده های خلاقانه خود بپردازید.

پیش بینی روابط شما: امروز نه تنها باید خوب به نظر برسید، بلکه باید در مورد رابطه خاصی اقدامی انجام دهید. از آنجائیکه او مجذوب ظاهر شما می شود باید به اصول زیبایی شناسی پایبند باشید.

پیش بینی شغل شما: امروز حافظه شما بسیار قوی است و به راحتی رویدادها را ثبت می کند. اگر می خواهید برای امتحان درس بخوانید یا برای شغلتان ارائه مطلب داشته باشید، اکنون زمان آماده شدن برای آن است. امروز هیچکدام از جزئیات از چشمتان دور نمی شوند.

مهر:

امروز در صورت امکان دوست دارید در منزل استراحت کنید. صحبت با یکی از والدین یا اقوام خانم می تواند برایتان مهم شود. کاری انجام دهید تا از لحاظ عاطفی احساس امنیت کنید و در زندگی شخصی خود شاد و خوشبخت باشید.

پیش بینی روابط شما: اگر دنبال فرد خاصی بودید، شاید او را در مهمانی یا جمع هنرمندان یا در نمایشگاه ملاقات کنید. هر دوی شما فوراً مجذوب یکدیگر می شوید و دلیل عمده آن اینست که در کنار یکدیگر احساس آرامش می کنید. ارتباط با یکدیگر برایتان راحت و لذتبخش است.

پیش بینی شغل شما: ذهن و احساسات شما امروز با هم کار می کنند. مشکل و خطر آنجاست که اگر احساسات شما از حد فراتر روند، زیرا خارج از کار مسئله ای وجود دارد، به راحتی حواستان پرت می شود و منطق خود را از دست می دهید.

آبان:

امروز روزی پر از حواس پرتی برای شماست. سفرهای کوتاه، کارهای خانگی و صحبت با خواهر و برادرها و همسایه ها محتمل است. برای هیچ کاری داوطلب نشوید و چیزی جز غذا نخرید. شاید کمبودها یا تأخیرهایی صورت پذیرد. ذهن شما پر از ایده است.

پیش بینی روابط شما: اکنون زمان خوبی برای اولین قرار با فردی خونگرم و شگفت انگیز است. امروز شانس یک قرار رمانتیک زیر نور ستاره ها، در کنار دریا یا هر جایی که جادوی زندگی وجود دارد، برایتان هست. هر دوی شما می توانید احساسات خود را با هم در میان بگذارید.

پیش بینی شغل شما: امروز ذهنتان کاملاً بر مبنای واقعیت است و به شما کمک می کند تا واقعیات را آنطور که هستند ببینید نه آنکه برداشت خودتان را داشته باشید. به یاد داشته باشید که بین این دو تفاوت وجود دارد. ولی امروز اینطور نیست. حواستان باشد.

آذر:

امروز مراقب مسائل مالی خود باشید، زیرا روز ضعیفی برای تصمیمات مهم است. همچنین روز خوبی برای خرج های عمده، چه از لحاظ کاری چه از لحاظ شخصی نیست. در مورد ایده های پول ساز خود مطمئن باشید. افکار خود را به روی کاغذ بیاورید.

پیش بینی روابط شما: امروز شور و شوقی وارد زندگی شما می شود. اگر در حال شناختن کسی هستید، از این فرصت استفاده کنید تا رفتارهای او را بشناسید. با او کمی زمان سپری کنید. آگاهانه نمی خواهید زیاد فشار بیاورید یا اصرار بورزید، حتی با آنکه قلبتان در آتش عشق می سوزد. آرام باشید.

پیش بینی شغل شما: حرف های تند کسی شما را به نحو اشتباهی ناراحت می کند. به احتمال زیاد این فرد عمداً تندی نمی کند. او فقط واقعیت را می گوید. نگذارید حساسیت بیش از حد شما مانعی بر سر راه درک دقیق واقعیات باشد.

دی:

امروز بیش از همیشه احساساتی هستید. ولی می توانید کمی هم خوش شانس تر از همیشه باشید. در جهت جریان حرکت کنید و از مصاحبت دیگران لذت ببرید. از کائنات هرچه بخواهید برآورده می شود.

پیش بینی روابط شما: اگر سخت به دنبال کسی هستید و نمی توانید به راحتی او را بدست آورید، باید بدانید که این ظاهر قضیه است. او نمی خواهد که شما به راحتی او را بدست آورید، زیرا این برای وجهه او خوب نیست. حالا که این مسئله را فهمیده اید، شانس پیدا کردن راه حل را دارید.

پیش بینی شغل شما: امروز از جهات بسیاری در موضع و موقعیت مطلوبی قرار دارید. درک خوبی از مفاهیم دارید و نسبت به احساسات فردی حساس هستید. ارتباط با دیگران خیلی خوب پیش می رود.

بهمن:

امروز روز پر مشغله ای برای شماست و بین سفرهای کوتاه، کارهای خانگی و صحبت با همه، شما نیاز به کمی نفس کشیدن دارید تا روز ایده آلی برایتان شود. اگر می توانید پنهان شوید تا نفسی تازه کنید و بر روی اهداف خود تعمق کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز وقتی به ناهار یا شام دلپذیری دعوت می شوید، روزتان بسیار شیرین و لذتبخش می شود. دوست دارید اینطور وقت بگذرانید، در کنار فردی که دوست دارید غذا بخورید، کسی که نفوذ زیادی دارد. او را بسیار دوست داشتنی می یابید.

پیش بینی شغل شما: بعضی افراد اصلاً جنبه شوخی ندارند، به خصوص امروز. با مردم صادقانه و روراست رفتار کنید و وقتی با آنها حرف می زنید در چشم آنها نگاه کنید. اگر بخواهید کسی را گول بزنید احترام او را دریافت نمی کنید. در حال حاضر باید ارتباطات خود را صادقانه و رک برقرار کنید.

اسفند:

صحبت و مکالمه با آشنایان و دوستان خانم امروز برایتان معنادار یا سرگرم کننده می شود. اینشتین می گوید: «شجاعت جدی گرفتن افکار خود را داشته باشید، زیرا آنها شما را شکل می دهند.»

پیش بینی روابط شما: امروز تا جائیکه صحبت سر رمانس و عشق باشد، غذای اشتهاآور و دسر فرقی برایتان نمی کند. امروز با کسی ارتباط می یابید که مثل شما به ایده آل ها و زیبایی ها علاقه دارد، کسی که مکالمه ای جالب بدون هیجان زیاد دارد، کسی که به علاقه شما به چیزهای غیرعادی احترام می گذارد.

پیش بینی شغل شما: امروز از کسی که دیدگاه تندی نسبت به قضیه حاضر دارد ناامید می شود. او هم به همین علت از شما ناامید و عصبانی است. درک و دلسوزی به تخفیف تنش کمک می کند، نه تندی و عصبانیت.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 242 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php