کد خبر : 16345 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۳

فال روزانه پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392

فروردین: امروز برای شما یک روز معمولی نیست و قطعاً روزی نیست که بخواهید تا ظهر بخوابید. زود بیدار شوید و سر کار بروید. فرصت هایی در انتظارتان هستند که باید از آنها بهره ببرید. مسائل گذشته را فراموش کنید و روی آینده تمرکز کنید. نیروهای عظیمی در محل کار …

فال روزانه پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392

فروردین:

امروز برای شما یک روز معمولی نیست و قطعاً روزی نیست که بخواهید تا ظهر بخوابید. زود بیدار شوید و سر کار بروید. فرصت هایی در انتظارتان هستند که باید از آنها بهره ببرید. مسائل گذشته را فراموش کنید و روی آینده تمرکز کنید. نیروهای عظیمی در محل کار هست که به نفع شما جریان دارد. به چیزی که با روح شما سازگاری دارد بچسبید و آن را رها نکنید. بین شما و عشقتان مسائلی هست که اخیراً ذهن شما را به خود مشغول کرده است. وقتی این مسائل را حل کنید شادی و خوشی دوباره به سراغتان می آید. در محل کار مهم است که رویاهایتان را به شیوه ای عملی و پایدار نشان دهید و در جهت تحقق آنها بکوشید.

اردیبهشت:

امروز باید پایه محکمی برای آینده بریزید. اکنون زمان بسیار مهمی برای واقع گرا بودن نسبت به موفقیت در آینده است. باید عنصر دقت و نظم را در زندگی و کارتان نهادینه کنید تا رویاهایتان به حقیقت بپیوندند. امروز یکی از آن روزهایی است که می توانید ترکیب نیرومندی از فانتزی و واقعیت داشته باشید تا ارکان موفقیت را بسازید. عشقتان سعی می کند ایده هایش را به شما تحمیل کند و شما را شستشوی مغزی دهد. به او بگویید اگر به این کارش ادامه دهد دیگر جایگاه ویژه ای نزد شما نخواهد داشت. در مورد شغلتان، جسارت و بیباکی نشان می دهید و موانع را پشت سر می گذارید. در تمام جنبه های کاری قوی و با اعتماد به نفس هستید.

خرداد:

امروز از حس نیرومند ادراک و شهود استفاده کنید. هر ایده جدیدی که در مورد کار دارید بدون فکر بیشتر، رد می شود. افراد ترجیح می دهند از ایده ها و رویه های امتحان شده و موفق استفاده کنند و به ایده های جدید اهمیت نمی دهند. حالا زمانی است که شما فکرتان را بگویید و از عدم مقبولیت آن نترسید. صبر شما امروز کم است. در موقعیت های دشوار، ناامید و عصبانی نشوید. قبل از آنکه به فرد مقابلتان بیشتر متعهد شوید، مطمئن شوید که او را آنطور که هست می بینید و قضاوت نادرستی از او ندارید.

تیر:

امروز در محل کار به رئیس و افراد مافوق تان احترام بگذارید. چیزهای زیادی هست که باید از آنها یاد بگیرید، پس چشمانتان را ببندید و گوش هایتان را باز کنید. کارهای شتابزده قطعاً شما را دچار دردسر می کنند. کورکورانه هیچ اقدامی نکنید. قبل از اقدام همه اطلاعات ممکن را بدست آورید و در این راه صبور باشید. اهداف شما باید ارزش تلاش کردن را داشته باشند. همچنین امروز عشقتان در مورد مسئله ای ناراحت است و حس می کند که شما بخاطر چیزی او را سرزنش می کنید. برای برقرار کردن آرامش و آشتی، باید حرف دلتان را به او بزنید و پنهان کاری نکنید.

مرداد:

امروز اگر دلتان خواست گریه کنید این کار را بکنید. بیرون ریختن ناراحتی های درونی کار خوبی است. اگر احساس ترس و محدودیت می کنید، به راحتی نمی توانید از خوشبختی و آزادی لذت ببرید. بین جنبه های خوب و بد خود تعادل برقرار کنید. آماده پذیرش چالش هایی که در مسیر رشد پیش می آیند باشید. اگر در مورد احساسات عمیق فرد خاصی تردید دارید، اکنون زمان بیان حرف هایتان است. دوست دارید با او خوشبخت شوید. ولی در عین حال باید واقع گرا باشید.

شهریور:

امروز کاری انجام دهید که شور و شوق را در شما بیدار کند. از مشکلات نترسید و ناامید نشوید. برای خودتان انگیزه درست کنید. برای تحقق رویاهایتان باید نظم و صبر داشته باشید. البته باید واقع گرا هم باشید. هر کاری انجام می دهید سعی کنید که در پس زمینه نمانید و نخواهید که دیگران کارهای شما را انجام دهند. تنها کسی که به نفع شما کار می کند خودتان هستید. در مورد عشق باید بگوییم که اگر طرفتان واقعاً شما را دوست داشته باشد، شما را آنگونه که هستید قبول خواهد کرد و بهانه نخواهد آورد. در این مورد شک نکنید. اگر می خواهید سلامت روحی تان را حفظ کنید، باید عشق و مهربانی خود را به کسانی تقدیم کنید که قدرتان را می دانند. به خودتان هم برسید و سلامت جسمی و روحی خود را ارتقا دهید.

مهر:

امروز باید کنترل قدرت و نیروی خود را بدست بگیرید. وسایل و چیزهای اضافی را از زندگی تان خارج کنید. اکنون زمان عقب نشینی نیست، بلکه زمان فراختر کردن مرزها است. با همان آرزوهایی که در کودکی داشتید به آینده بنگرید. اگر در رابطه شما سوءتفاهمی بوجود آمده است، از مشاجرات بیشتر اجتناب کنید و با آرامش با هم حرف بزنید و مشکلات را حل کنید. اهداف خود را مشخص کنید. امروز متقاعد کردن افراد کمی دشوار می شود. باید از استعدادهای خود برای معاملات کاری و متقاعد کردن طرف تجاری یا مشتری استفاده کنید. نظم و ترتیب را فراموش نکنید. منظم بودن برای سلامتی هم خوب است.

آبان:

امروز نیروی فراوانی در زندگی شما هست که دیگر نمی توانید آن را نادیده بگیرید. شاید لازم باشد اصلاحات و تغییراتی انجام دهید تا از انرژی امروز کمال استفاده را بنمایید. تعادل درستی بین محدودیت و آزادی هست و راه شما را به سوی موفقیت هموار می کند. شما می دانید که رابطه رمانتیک شما به کدام سو می رود، ولی امروز هیچ پیشرفتی در آن ایجاد نمی شود. با جریان رویدادها پیش بروید تا مسیر واضح تری پیدا کنید. انرژی شما امروز در اوج نیست. باید آهسته و پیوسته جلو بروید و کار درست را در زندگی انجام دهید.

آذر:

امروز روزی است که منتظرش بودید. اگر نیروی بزرگی در مقابلتان است عقب نشینی نکنید. شما قدرت پیشروی در انجام کار موردنظرتان را دارید. نیروی اراده شما و نظم و ترتیب در کارهایتان باعث می شود که امورتان را پیش ببرید. از فرصت های پیش رو بهره ببرید. به موفقیت خود ایمان داشته باشید. اخیراً اتفاقاتی در رابطه شما افتاده است. باید اولویت هایتان را مشخص کنید و ببینید که کدامیک از بقیه مهمتر است. عادات شخصی خود را زیر سوال ببرید. انسان وقتی حس می کند که دیگران او را مورد قضاوت قرار می دهند، رو به انکار می آورد. وقتی از سوی دیگران پذیرفته می شوید، به راحتی تغییر را می پذیریم.

دی:

امروز شما در جستجوی چیزهای جدید و غیرعادی هستید. روش های جدید و تکنولوژیک را به روش های قدیمی و سنتی ترجیح می دهید. ولی امروز باید به همان روش های قدیمی و سنتی پابند باشید. فضای کاری امروز کمی شتابش را از دست داده و شما زمانی برای انجام کارهای عقب افتاده می یابید. در رابطه شما سوء تفاهم هایی پیش می آید. خودتان فکر می کنید که سیگنال هایی که به عشقتان نشان می دهید ساده و واضح هستند، ولی او این سیگنال ها را طور دیگری درک می کند. باید منظورتان را به او تفهیم کنید.

بهمن:

امروز روزی است که رویاهای شما به واقعیت می پیوندند. از نیروی باورنکردنی خود برای گسترش ذهن خود استفاده کنید. دانایی و برنامه ریزی عملی را ادغام کنید تا به موفقیت نزدیکتر شوید. تمام ابزارهای ضروری در اختیارتان است. یکی از خصلت های خوب شما این است که می توانید دیگران را در مورد هر چیزی متقاعد کنید. صدای گرم و جذاب شما اغلب اوقات برایتان نقطه قوت محسوب می شود. با آنکه اطلاعات مطمئنی دارید، ولی گاهی اطرافیان حرف هایتان را باور نمی کنند. رابطه شما گویی در اثر نیرویی خارج از کنترل شما، ناگهان رو به نزول می رود. ولی نگران نباشید، اگر همه چیز و همه کس را به حال خود بگذارید، همه چیز درست می شود.

اسفند:

امروز نظم و توسعه را سرلوحه کارهای خود قرار دهید. روی خانه و سرمایه های خود تمرکز کنید. انرژی امروز بسیار نیرومند است و نمی توان آن را دست کم گرفت. شما کنترل و تسلط خوبی بر همه چیز دارید. با آنکه مشکلاتی پشت سر هم برایتان پیش می آیند، شما حداکثر تلاشتان را می کنید تا بر آها غلبه کنید. اگر امشب سر قرار می روید، تصور شما از شریک زندگی احتمالی تان دائماً تغییر می کند. نمی توانید او و رفتارش را کاملاً درک کنید. پس خودتان را خسته نکنید. بگذارید همه چیز خود به خود حل شود. امروز باید به سلامتی خود بیشتر اهمیت دهید. سلامتی مهمتر از هر چیزی است. آیا غذاهایی هست که باید از آنها پرهیز کنید؟ برای خودتان لیستی از آنها تهیه کنید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 334 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php