کد خبر : 15617 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۵

فال روزانه پنج شنبه 29 فروردین 1392

فروردین: امروز روابط شما با دیگران شیرین و خوب می شود زیرا شما به راحتی می توانید احساسات خود را کنترل کنید و تشخیص دهید آنها چه می خواهند. همچنین از تأمین نیازهای آنان خوشحالید چون احساس سخاوتمندی، مهربانی و دلسوزی می کنید. پیش بینی روابط شما: امروز متوجه می …

فال روزانه پنج شنبه 29 فروردین 1392

فروردین:

امروز روابط شما با دیگران شیرین و خوب می شود زیرا شما به راحتی می توانید احساسات خود را کنترل کنید و تشخیص دهید آنها چه می خواهند. همچنین از تأمین نیازهای آنان خوشحالید چون احساس سخاوتمندی، مهربانی و دلسوزی می کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز متوجه می شوید که عمیقاً به فرد خاصی اهمیت می دهید. همچنین درک می کنید که نمی خواهید او را از دست بدهید، قدرت احساسات شما اجازه چنین کاری را نمی دهد. با آنکه تازه با او دعوا کرده اید، ولی امروز فرصت دارید که آشتی کنید و طعم عشق را در سطح عمیق تری بچشید.

پیش بینی شغل شما: امروز شروع یک چرخه چهار هفته ای است که در این مدت یا پاداش می گیرید یا متوجه شکست خود می شوید. این دوره برایتان دشوار است پس منتظر ارزیابی و تغییر باشید.

اردیبهشت:

امروز مشکلی نمی بینید که نیازها و خواسته های دیگران را بر نیازهای خود ارجح ببینید زیرا احساس فروتنی و از خودگذشتگی و سخاوت می کنید. شما ایثار نمی کنید، ولی از خدمت به دیگران احساس خوبی دارید.

پیش بینی روابط شما: امروز رمانس به نحو زیبایی شکوفا می شود. شما و آن فرد خاص احساس ملموسی از با هم بودن و تقسیم احساسات واقعی تان با هم دارید. با او خوب تا می کنید زیرا چیزی در او هست که شما را در دام انداخته و باعث می شود بیشتر دوستش داشته باشید. یکدیگر را از دست ندهید.

پیش بینی شغل شما: امروز نمی توان زیاد به کسی اطمینان کرد، پس مراقب باشید که به چه کسی اطمینان می کنید. همه حرف می زنند و عمل نمی کنند. ایده هایی هم هست ولی مشاهده به بار نشستن آنها چیز متفاوتی است. فقط به خودتان اطمینان کنید.

خرداد:

امروز دوستی ها شکوفا می شوند زیرا مردم نسبت به هم مهربانند. بده بستان آسانی وجود دارد و همه درک می کنند که هر کدام از کجا آمده اند.

پیش بینی روابط شما: امروز رمانس تبدیل به جنبه ای هیجان انگیز و دوست داشتنی از زندگی تان می شود. می دانید که فرد خاصی نسبت به شما احساس گرم و پرشوری دارد، ولی هنوز نتوانسته اید قلب او را کامل از آن خود کنید. شانس انجام کار خاصی را دارید و با این کار به او نشان می دهید که احساس شما به او قوی است. با این کار یک قدم به او نزدیکتر می شوید.

پیش بینی شغل شما: در یک ماه آینده متوجه می شوید که پیشرفت کار شما خیلی خوب است. ارتباطات آسانتر می شود و همه چیز بهتر از همیشه پیش می رود.

تیر:

روز خوبی برای رفتن نزد رئیس، والدین، استادان و افراد ذینفوذ و درخواست از آنهاست، زیرا آنها آرزوی شما را برآورده می کنند. از همکاری آنها تعجب خواهید کرد.

پیش بینی روابط شما: زندگی اجتماعی شما امروز برایتان سورپرایز دارد. شما با رفتار گرم و مهربانی که دارید حتماً آن فرد خاص را پیدا می کنید. رفتار طبیعی و خودجوش شماست که او را جذب می کند. با هم چیزهای زیادی را کشف می کنید و در مورد هم چیزهای زیادی یاد می گیرید.

پیش بینی شغل شما: اگر بخواهید اتفاقی بیفتد، باید درباره اش حرف بزنید. دیگران امروز جهت گیری کرده اند و همه چیز را آنطور که شما اتوماتیک وار حس می کنید، حس نمی کنند. در ارتباط خود با دیگران رک و راست باشید. این تنها راه است.

مرداد:

امروز زیبایی را تحسین می کنید و به همین دلیل است که از بازدید از مکان های زیبا و پارک ها، قدم زدن در طبیعت یا بازدید از نگارخانه ها، موزه ها و ساختمان های زیبا لذت می برید. به دیگران کمک می کنید.

پیش بینی روابط شما: انرژی امروز به شما شجاعت صحبت کردن با کسی که تحسینش می کنید را می دهد. اگر امیدوارید که به او نزدیکتر شوید، باید ذهن بازتری داشته باشید. او کسی نیست که با شخصیت ساکت شما فوراً متوجه تان شود و شیفته شما شود. باید کاری بکنید.

پیش بینی شغل شما: امروز انرژی زیادی هست که شما را شارژ می کند. حرف های دیگران شما را تشویق می کند و برایتان مفید است. پیدا کردن کسانی که شما را درک کنند و با شما موافق باشند سخت نیست و بدین ترتیب با اعتماد به نفس به سمت اهدافتان می روید.

شهریور:

امروز جیب هایتان را باز کنید، زیرا هدیه ها و گنجینه هایی از سوی بعضی افراد به سمت شما می آید. نه تنها سخاوت آنها را دریافت می کنید بلکه از چیزهایی که دارند استفاده می کنید. شما هم نسبت به دیگران احساس سخاومت و از خودگذشتگی می کنید.

پیش بینی روابط شما: زندگی عشقی شما امروز روشن می شود و انرژی های خوبی دریافت می کنید. زمانی خوبی برای بیرون رفتن و اجتماعی شدن است. قطعاً کسی را پیدا می کنید که طول موجش با شما یکی باشد. اگر در رابطه ای دائمی هستید، باید گرما و درخشش اولیه عشق خود را دوباره کشف کنید.

پیش بینی شغل شما: حتی بهترین و فکر شده ترین نقشه های شما امروز بخاطر کارهای غیرمنتظره یک نفر نقش بر آب می شوند. فردی در محل کار شما به اندازه رعد و برق پیش بینی پذیر است. این فرد همه چیز را زیر و رو می کند و کارهای شما را سخت می کند.

مهر:

از روابط گرم با شریک زندگی، دوستان نزدیک و اعضای جامعه استفاده کنید. امروز همه دوست داشتنی و مهربان می شوند، شما هم همینطور. نسبت به دیگران احساس نگرانی و دلسوزی می کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز گرمای و درخششی واقعی وارد رابطه شما می شود که از آن استقبال می کنید، به خصوص اگر اخیراً زمان دشواری را گذرانده اید. عشق شما به یکدیگر یک بار دیگر می درخشد و دشواری ها و مشکلاتی که چالش به نظر می رسیدند، آب می کند. شاید بهتر باشد به جای خاصی بروید و خوش بگذرانید. خنده گاهی بهترین داروست.

پیش بینی شغل شما: امروز تغییر بزرگی رخ می دهد و شما از آن بهره زیادی می برید. شما می توانید تغییر انرژی را حس کنید. حالا زمان پاک کردن صفحه زندگی و آغازی دوباره و تازه رسیده است.

آبان:

امروز در محل کار با همکاران خود (یا با مشتریان) روابط خوبی دارید زیرا همه احساس همکاری و دوستی می کنند. همکاری شامل پیش بینی نیازهای دیگران می شود و چیزی است که امروز همه به آسانی انجام می دهند.

پیش بینی روابط شما: گرمای واقعی و ملموسی در زندگی عشقی شما امروز بیشتر می شود. متوجه می شوید که به تدریج به فردی که تازه با او آشنا شده اید، نزدیکتر می شوید و می توانید در نهایت صمیمی تر شوید. خودتان را با صداقت و راستگویی نشان دهید و بدین ترتیب همه چیز درست می شود. از شناختن هم لذت خواهید برد.

پیش بینی شغل شما: اگر به دنبال فردی مهربان و فهمیده هستید که بتوانید سرتان را روش شانه اش بگذارید و گریه کنید، در انبار کاه به دنبال سوزن می گردید. حداقلش این است که در جستجوی خود زیاد موفق نمی شوید. فوقش این است که امروز خودتان هستید و خودتان.

آذر:

امروز قطعاً حس هنری شما اوج می یابد و به همین دلیل روز بسیار خوبی برای هنرمندان و افرادی است که مشغول پروژه های هنری هستند. رمانس خیلی شیرین می شود و نسبت به کودکان هم محبت زیادی دارید.

پیش بینی روابط شما: امروز فرصتی طلایی برای رفتن نزد عشقتان دارید. از اتفاقی که افتاده است افسوس می خورید و از خودتان می پرسید که چه کار می توانید بکنید تا جبرانش کنید. شانس تعهد اجتماعی و صحبت کردن را می یابید. همه چیز درست می شود.

پیش بینی شغل شما: دست اندازی در مسیر تبدیل به چیزی می شود که اصلاً فکرش را نمی کردید. این دست انداز تبدیل به کوهی می شود و مخالفت ادامه می یابد و بیشتر می شود. این نشانه ای است که باید دیدگاه خود را تعدیل کنید و انعطاف بیشتری داشته باشید.

دی:

روابط خانوادگی امروز گرم و دوستانه می شوند. روز خوبی برای کمک به خواهر و برادر خود برای پرداخت بدهی او است. همچنین روز خوبی برای لذت بردن از دکوراسیون منزل است. بعضی از شما به جاهایی می روید که قبلاً نرفته بودید و بعضی از شما رویاپردازی و فانتزی سازی می کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز گرمای واقعی و زیادی وجود دارد و انرژی امروز به شما کمک می کند تا از آن استفاده کنید. هر مناسبت اجتماعی که شما و عشقتان در آن حضور می یابید، خیلی سرگرم کننده است، ولی شاید بهتر بود که هر دوی شما با هم تنها جایی می رفتید و جادوی عشق را با هم مشاهده می کردید.

پیش بینی شغل شما: امروز شروع یک چرخه چهار هفته ای است که در آن شما احساس می کنید که در حرفه شما چالش هایی وجود دارد. در این چرخه با موانعی روبرو می شوید و در می یابید که نیاز دارید تا طرز کار خود را تعدیل کنید تا موفق شوید.

بهمن:

امروز فرصت های زیادی وجود دارد که ببینید چقدر در دنیای روزانه شما عشق وجود دارد و چقدر زیبایی در محیط پیرامون شما هست. شما عینک خوش بینی نزده اید، بلکه همه چیز واقعاً مثبت است.

پیش بینی روابط شما: امروز همه چیز شما را در حال و هوایی بازتر و خودجوش تر قرار می دهد و شما را تشویق می کند که جسور و شجاع باشید و بگذارید طرفتان احساسی که به او دارید را تحسین کند. بجای آنکه احساسات خود را در دلتان نگه دارید، صحبت کردن را هم در نظر داشته باشید. وقتی حقیقت را به او بگویید، بسیار شگفت زده خواهد شد.

پیش بینی شغل شما: انرژی امروز فضایی ایجاد می کند که برای شما راحتی و انعطاف بیشتری دارد. در چهار هفته آینده این حالت ادامه می یابد و شما می توانید فضایی مطلوب برای کار کردن داشته باشید.

اسفند:

امروز معتقدید که از لحاظ مالی روز بهتری است. این به شما حس دلگرمی می دهد. بدون شک، این باعث می شود که برای خریدن آیتم های شیک و تجملی وسوسه شوید. شاید از خرید و فروش آثار هنری امروز پول دربیاورید.

پیش بینی روابط شما: اشتیاق شما به یک فرد و پایان ندادن به تعقیب اوست که بالاخره نتیجه می دهد و شما دل او را می برید. انرژی امروز برایتان فرصتی عالی جهت شروع مکالمه با او و در میان گذاشتن افکار و احساسات تان با او را فراهم می کند.

پیش بینی شغل شما: رمز مقابله با افراد کله شق و کنترل گر، ارتباط برقرار کردن است. هرچه در مورد نیات و برنامه های خود اسرارآمیز تر باشید، دیگران سرسخت تر می شوند و اوضاع به کامتان تلخ تر می شود.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 299 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php