کد خبر : 15085 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۲

فال روزانه پنج شنبه 22 فروردین 1392

فروردین: تمرکز شما بر درآمدها، گردش وجه نقد و احتمالاً مخارج و خریدها است. در کل امروز روز خوبی است ولی باید بدانید که امروز بعدازظهر شاید از لحاظ مالی افسرده شوید یا با کسی برخورد کنید که به نحوی مانع شما می شود. پیش بینی روابط شما: نگذارید امروز …

فال روزانه پنج شنبه 22 فروردین 1392

فروردین:

تمرکز شما بر درآمدها، گردش وجه نقد و احتمالاً مخارج و خریدها است. در کل امروز روز خوبی است ولی باید بدانید که امروز بعدازظهر شاید از لحاظ مالی افسرده شوید یا با کسی برخورد کنید که به نحوی مانع شما می شود.

پیش بینی روابط شما: نگذارید امروز بدون ملاقات با عشقتان و صحبت کردن در مورد مسائل مختلف با او بگذرد. امروز باید قراری ترتیب دهید و با هم بیرون بروید. بگذارید کلمات عاشقانه در میان شما جریان یابند و حس گرمی و صمیمیت بوجود آورند.

پیش بینی شغل شما: قطعه گمشده پازل پیدا می شود و شما ناگهان کشف می کنید که در مسیر اشتباهی بوده اید. به راحتی به عقب برمی گردید و توجه خود را متوجه آنجا که باید می کنید و از این وضعیت بیرون می آئید.

اردیبهشت:

امروز کمی بیش از همیشه احساساتی هستید. با این حال، روز تقریباً خوش شانسی است. مشکلاتی با یک شریک ممکن است در بعداز ظهر امروز پیش بیاید. خوشبختانه گذراست و باید صبور باشید. لحظات بد را نادیده بگیرید.

پیش بینی روابط شما: امروز صحبت های بسیار جالبی خواهید داشت – صحبت هایی که مسائل موجود را تغییر می دهد و این بر نحوه ارتباط بین افراد اثر می گذارد. با این صحبت ها بعضی از مسائل حل می شوند و راه حل های بدست می آید.

پیش بینی شغل شما: تمرکز شما عالی است و با آنکه ذهنتان یکی در میان در عالم هپروت سیر می کند، ولی متوجه می شوید که این افکار به شما کمک می کنند نه اینکه شما را بازدارند. همه احتمالات را در نظر بگیرید.

خرداد:

شما اخیراً فعال بوده اید و در میان دیگران محبوب نبودید، به همین دلیل به دنبال پیدا کردن حریم خصوصی خود هستید. ترجیح می دهید تنها یا در پشت صحنه کار کنید. در واقع، یکی از مافوق ها شما را وادار به این کار می کند.

پیش بینی روابط شما: ظرفیت شما برای مکالمه شاید امروز به اوج خود برسد و شما هم در نقطه ای از اراده خود متعجب شوید و تغییرات خاصی در بحث خاصی صورت دهید. با صداقت جسورانه و پذیرفتن حقایق، پیشرفت زیادی می کنید.

پیش بینی شغل شما: اغماض بیش از حد امروز برایتان مسئله مهمی می شود. شما در روز کاری خود، دائماً در حال غذا خوردن هستید. شاید کسی سر میزش به شما شکلات یا آبنبات تعارف کند. تا بعدازظهر کل شیشه آبنبات او را تمام می کنید.

تیر:

صحبت با دوستان به خصوص دوستان خانم امروز اهمیت می یابد. روز خوبی برای تقسیم شادی ها، امیدها و رویاهای آینده با دیگران و گرفتن بازخورد آنهاست. این مفید است. فردی بزرگتر که از شما انتقاد می کند را نادیده بگیرید.

پیش بینی روابط شما: امروز در حوزه صحبت و مکالمه خیلی فعال می شوید. قدرت زبان شما امروز بالاست. اگر سر قرار می روید، از مجذوب کردن طرفتان لذت می برید. کلمه به کلمه و جمله به جمله او بیشتر شیفته شما می شود.

پیش بینی شغل شما: با افراد دور و برتان میانه خوبی دارید و می خواهید حرفتان را بزنید. شک نکنید و این کار را انجام دهید. اطمینان قلبی شما زیاد است و در محل کار حمایت زیادی می گیرید. قدم بزرگ خود را بردارید.

مرداد:

جزئیات خصوصی زندگی شخصی شما شاید امروز کمی عمومی شود. شاید به همین دلیل باشد که صحبت با یکی از والدین یا مافوق ها شاید امروز بعدازظهر کمی تنش پیدا کند. گویی کسی شما را می پاید. آرام باشید. این هم می گذرد.

پیش بینی روابط شما: اگر سعی کنید کوچکترین رازها را از عشقتان پنهان کنید، در عرض مدت کوتاهی از چنگتان در می رود. رادار روانی امروز خیلی قوی است و اگر کل حقیقت را به او نگویید، فوراً متوجه می شود. باید صداقت پیشه کنید.

پیش بینی شغل شما: برای کارهای کوچک خودتان را خسته نکنید. اگر بگذارید که مشکلات روزانه شما را خسته و افسرده کنند، از تصویر بزرگتر جا می مانید. تصویر بزرگتر چیزی است که موفقیتی که می خواهید برایتان می آورد.

شهریور:

هر کاری در توانتان است انجام دهید تا نیازتان به ماجراجویی امروز تأمین شود. شما نیاز به تغییر منظره دارید و هیجان می خواهید. دوست دارید چیز تازه ای یاد بگیرید. این اشکالی ندارد. فقط بدانید که باید کار متفاوتی انجام دهید.

پیش بینی روابط شما: کلمات و جملات ساده ای مانند “دوستت دارم” مفاهیم بزرگی دارند. در واقع هر چیزی که به عشقتان بگویید می تواند تبدیل به گفتگویی درباره هدف و مسیر رابطه شما شود. صحبت درباره اینکه به سینما بروید یا شام بخورید، زیاد می شود ولی شما فقط از ظاهر آن لذت می برید.

پیش بینی شغل شما: نسبت به ایده های دیگران پذیرا باشید، حتی اگر لزوماً با ایده های شما همخوانی نداشته باشند. سازگاری با دیگران از جنگ با آنها آسانتر است. این مفهوم را آویزه گوشتان کنید، مهم نیست طرفتان که باشد. این کار به نفعتان است.

مهر:

صحبت با شرکا اخیراً آزاردهنده شده بود ولی در کل خوب بود. شما روی بدهی، مالیات و پرداختن به جزئیات، اموال و ارث تمرکز می کنید. خوب است که این مسئله را از میان بردارید.

پیش بینی روابط شما: صحبت با عشقتان از چیزهای متعالی به چیزهای خنده دار می رسد یا درباره موضوعات عملی می شود. امروز جرقه ای روشن می شود و صحبت شما تبدیل به تبادل نظر و بررسی موضوعاتی می شود که ناگهان جالب می شود. دوست دارید رشته تازه ای برای مطالعه برگزینید.

پیش بینی شغل شما: امروز تمرکز کردن در محل کار برایتان سخت می شود زیرا عشق ذهنتان را پر کرده است. کسی که با او کار می کنید چشمش به شماست و این فرد احتمالاً قدمی برمی دارد. این دوستی ملایم می تواند تبدیل به رمانس شود.

آبان:

امروز آماده سازش با دیگران باشید، به خصوص با دوستان و شرکای خانم. سخت نگیرید. سعی کنید همه چیز را سیاه و سفید ببینید. همه روابط موفق نیاز به بده بستان، مدارا و سازش دارند.

پیش بینی روابط شما: امروز صحبت های خوب دشوار می شوند و قدرت خام زیادی در جریان است و در حرف هایتان شنیده می شود. داشتن حریم خصوصی برایتان غیرممکن می شود و گویی عشقتان می تواند ذهنتان را بخواند. خجالت نکشید و از طرف خودتان حرف بزنید.

پیش بینی شغل شما: تنشی که وجود داشت کم کم از بین می رود. حس می کنید که می توانید دوباره بر همه چیز مسلط شوید. از سوی همکاران و کارفرمایان احترام زیادی می بینید و دیگران هم به احساسات شما ارج می نهند. در کل امروز روز خوبی برای شماست.

آذر:

بهتر است کاری انجام دهید که حس کنید نظم بیشتری دارید و در این بازی مسلط هستید. این می تواند هر چیزی باشد از دور انداختن وسایل بی مصرف کابینت گرفته تا مرتب کردن مجلات و روزنامه ها. این کار را انجام دهید.

پیش بینی روابط شما: امروز صحبت کردن می تواند خیلی هیجان انگیز شود. شاید متوجه نشوید که صدای کلمات و جملات شما چه خوش به گوش می رسد و می تواند حیات عشقی شما را بهبود بخشد. لازم نیست دکمه ای برای روشن کردن فردی وجود داشته باشد، فقط با حرف هایتان می توانید او را شیفته خود کنید.

پیش بینی شغل شما: با رسیدن به تعارضی که شما را از پیشروی در برنامه خود بازمی دارد، حس می کنید که گویی به دیوار آجری برخورد کرده اید. امیدوار بودید که بیشتر پیشرفت کنید. سعی کنید زیاد به خودتان سخت نگیرید. این موارد را در نظر بگیرید و دوباره برنامه ریزی کنید.

دی:

با آنکه تمرکز شما در حال حاضر بر روی خانه و خانواده است، ولی امروز احساس بازیگوشی می کنید. حالا وقت جیم شدن است. ولی احتمالاً این کار را نمی کنید. شما به اعتبارتان زیاد بها می دهید. ناهاری طولانی بخورید و از لحظات خوشی که با دیگران دارید بهره مند شوید.

پیش بینی روابط شما: امروز می خواهید عشقتان را روی صندلی بنشانید و یک بار در عمرتان برایش سخنرانی کنید. ولی اگر می خواهید این رابطه ادامه یابد بهتر است این کار را نکنید. این واقعیت که شما همیشه حرف های زیادی برای گفتن دارید بدان معناست که شما به او فرصت زیادی برای حرف زدن نمی دهید و این خیلی آزاردهنده است.

پیش بینی شغل شما: امروز دهانتان را باز نکنید؛ زیرا هرچه بگویید اشتباه تعبیر می شود. حرف های شما باید سنجیده باشند. امروز همه چیز شدت و حدت بیشتری می یابند، پس آماده باشید. افراد از لحاظ عاطفی و احساسی حساس شده اند.

بهمن:

صحبت و بحث با اقوام نزدیک، شاید با مادرتان، امروز پیش می آید. امروز بعداز ظهر، تنش هایی به وجود می آید و شما احساس ناراحتی، تنهایی و افسردگی می کنید. ولی یادتان باشد که این تأثیر کوتاهی است. و فوراً می گذرد.

پیش بینی روابط شما: اگر در صحبت های خود به همان زمینه قدیمی عادت کرده اید، برایتان بهتر است که بیرون بروید و در محافل جدیدی رفت و آمد کنید. بعداً شانس ملاقات با کسی را پیدا می کنید که قطعاً شما را تشویق به گفتن چند چیز از جمله قدردانی از ظاهر خوب و رفتار خونسردانه نسبت به زندگی می کند.

پیش بینی شغل شما: با آنکه تمرکز شما قوی است، ولی متمرکز ماندن برایتان سخت می شود، زیرا فرد دیگری روی اعصاب شما راه می رود. شما حس می کنید که کسی تلاش می کنید با شما جنگی را آغاز کند. سعی کنید تا سطح او نزول نکنید.

اسفند:

امروز روز پرمشغله ای است. سفرهای کوتاه و صحبت با دیگران شما را به هیجان می آورد. از اینها گذشته، دوست ندارید حوصله تان سر برود. فردا روز بهتری است.

پیش بینی روابط شما: امروز در میان مکالمات شما امواج تکانشی وجود دارد. نیروهای قوی وجود دارد که به شما امکان رساندن رابطه ای خاص به فازی جدیدتر و هیجان انگیزتر می دهد. شما این بحث را به ابعاد سرزنده تری می رسانید و قطعاً می دانید که هر دوی شما با هم خوب کنار می آیید.

پیش بینی شغل شما: امروز روز آغاز برای شماست. چیزی را آغاز کنید که مدتهاست می خواهید آن را شروع کنید. کائنات از حمایت از شما خوشحال است، به هرچه می خواهید ایمان داشته باشید. اکنون بذرهایتان را بکارید تا بعداً ثمر دادن آنها را ببینید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 299 بار
دیدگاهتان را بنویسید

tamana در تاریخ 22 فروردین 1392 گفته : پاسخ دهید

بسیارعالی واقیعت دارد فال شما

css.php