کد خبر : 17969 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۳

فال روزانه پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392

فروردین: امروز روز خوش شانسی شماست، به خصوص در مسائل عشقی. امروز حس نزدیکی زیادی به عشقتان می کنید و به دایره دوستان دیگرتان هم نزدیکتر هستید. این نشان دهنده خوش بینی و خونگرمی شماست. از انرژی بالای خود بهره ببرید و نگذارید به هدر رود، به خصوص اگر می …

فال روزانه پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392

فروردین:

امروز روز خوش شانسی شماست، به خصوص در مسائل عشقی. امروز حس نزدیکی زیادی به عشقتان می کنید و به دایره دوستان دیگرتان هم نزدیکتر هستید. این نشان دهنده خوش بینی و خونگرمی شماست. از انرژی بالای خود بهره ببرید و نگذارید به هدر رود، به خصوص اگر می خواهید چیزی را بفروشید. البته توقعاتتان باید واقع گرایانه باشد. در رابطه شما چیزی هارمونیک و خاکی در مورد طرفتان وجود دارد. این ویژگی او به شما آرامش می دهد و پیوند بین شما را محکمتر می کند. هر دوی شما فرصت دارید که احساسات خود را بررسی کنید و همانی باشید که دوست دارید و به هم عشق و احترام داشته باشید. حواستان باشد که چطور در محل کار افکار و نظرات خود را بیان می کنید. شاید پیشنهاد معصومانه شما طور دیگری برداشت شود. در کل امروز بعضی چیزها از کنترل خارج می شوند. پس حواستان را جمع کنید.

اردیبهشت:

سعی کنید امروز با یک دست دو هندوانه برندارید. زندگی اجتماعی شما گرمتر می شود و شما در هراس و تکاپوی آماده شدن برای مهمانی هستید. از همه اینها گذشته بار کاری شما آنقدر زیاد است که به همه چیز نمی رسید. سرعت تان را تنظیم کنید. قبل از فکر کردن به زندگی اجتماعی تان، کارهایتان را تمام کنید. به یاد داشته باشید که اگر بیکار بودید، اصلاً نمی توانستید بیرون بروید. از انرژی رقابتی امروز به نفع خود استفاده کنید. از چیزهای کوچک الهام های بزرگ بگیرید. شما چیزهایی بیش از آنچه فکر می کردید بدست می آورید. از چیزی نترسید تا موفق شوید. رابطه شما امروز محکم تر می شود. شاید زیاد محبت خود را نشان ندهید، ولی وفاداری شما کاملاً مشخص است و عشق شما واقعی، استوار و ماندگار است. اگر موضوعات مهمی بین شما دو نفر وجود داشته باشد، باید اکنون به آنها رسیدگی کنید. زیرا امروز حل کردن آنها راحت تر است.

خرداد:

امروز می توانید انتظار منابع مالی بیشتری از جمله افزایش حقوق داشته باشید. شما لیاقتش را دارید. شما مدتها است که سخت کار می کنید. در این مدت احترام رئیس و مافوق ها و تحسین همکارانتان را بدست آورده اید. سعی کنید اضافه حقوقتان را هدر ندهید و برای روز مبادا هم پولی کنار بگذارید. در محل کار بهتر است که کمی هم به خودتان استراحت بدهید. سطح انرژی شما بسیار بالاست و حس می کنید شدت رقابت شما بالا رفته است. سعی کنید معقول رفتار کنید و واقع گرا باشید. شما دوست دارید در رابطه خود احساس امنیت کنید و امروز به این موضوع می رسید. از اینکه در رابطه ای عصبی باشید متنفرید و نمی دانید که بعد از آن چه کنید. فقط خیالتان از این موضوع راحت باشد که در حال حاضر همه چیز رو به بهبود است.

تیر:

امروز بیشتر به ظاهرتان اهمیت بدهید و صبح هم خانه را مرتب کنید. شاید تا شب برایتان مهمان بیاید. آنها را با روی باز بپذیرید و از آنها پذیرایی کنید. شاید افرادی که به منزلتان می آیند از لحاظ کاری برایتان مفید باشند. شاید یکی از آنها در شرکتی باشد که شما مدتهاست دوست دارید برای آن کار کنید. یا شاید یکی از آنها توصیه خوبی در مورد بورس به شما بدهد. هوشیار باشید. اگر سر کار در مورد موضوعی تنبلی می کردید و تعهد محکمی نداشتید، امروز فرا خوانده می شوید و دیگر نمی توانید چیزی را مخفی کنید. به اطلاعات و دانش شما نیاز دارند و به همین دلیل شما را فرامی خوانند. انرژی امروز موجب می شود که هارمونی واقعی و ماندگاری بین شما و شریک زندگی تان بوجود بیاید. ولی فعلاً باید به این فکر کنید که چطور همه چیز را درست کنید و در این راه عمل گرا باشید. هر مقدار زمان و انرژی روی آن بگذارید مفید واقع می شود و رابطه شما بهتر می شود.

مرداد:

شما امروز حس می کنید دوست دارید به سفر بروید و چیزهای تازه و متفاوتی ببینید. از روتین و روال همیشگی زندگی خسته شده اید. اگر دنبال ماجراجویی هستید، چرا سفری را برنامه ریزی نمی کنید؟ حتی اگر الان پولش را نداشته باشید، حداقل می توانید در موردش تحقیق کنید. اینکه بدانید بعداً دوست دارید کجا بروید، روحیه شما را بالا می برد. انرژی امروز نشان می دهد که در رابطه فعلی شما بالاخره از طرفتان مطمئن می شوید و بر اساس این اطمینان برای آینده برنامه ریزی می کنید. سعی کنید در مورد کار و کسب روند فکری خود را کمی آهسته تر کنید تا همه اطلاعاتی که به سوی شما می آید را بتوانید هضم کنید.

شهریور:

امروز چشم و گوش تان را باز نگه دارید. اطلاعات مهمی در مورد روش های خاص افزایش درآمدتان پیدا می کنید. این فقط یکی از چیزهای خوبی است که برایتان اتفاق می افتد. شما عالی به نظر می رسید و همه واکنش خوبی به رفتار خوشایند و گرم شما نشان می دهند. امروز فرصتی پیدا می کنید که نسبت به کسی که عمیقاً دوستش دارید واکنش خوبی نشان دهید. در این فرصت، کلمات و احساسات نیستند که پیوندتان را محکم تر می کنند، بلکه هدیه خوبی که برایش می خرید باعث می شود که او متوجه شود چقدر به او اهمیت می دهید. هدیه با کیفیتی برایش بخرید که در چشم او شبیه به گنجینه ای ارزشمند باشد. مشکلات کاری دیروز امروز بیشتر می شوند، زیرا افراد دیگری هم درگیر آنها می شوند. هر کسی نظر خودش را می دهد و همه بیش از همیشه کله شق هستند. حالا زمان گرد و خاک بلند کردن نیست و نباید قضیه را از آنچه هست بدتر کرد.

مهر:

در مورد اطلاعات مهمی تودار و رازنگه دار می شوید. شاید مقاله یا خبری بخوانید که بتوانید برای سرمایه گذاری بورس از آن استفاده کنید. شاید متوجه شوید که فرد مشهوری در شهر سخنرانی دارد. اگر از این خبر هیجانزده شدید، احتمالاً این همان انگیزه ای است که برای برداشتن قدم های بعدی به آن نیاز دارید. چیزهای خوب حتماً به سراغتان می آیند. دیگران در چهارچوب هایی که برای خودشان درست کرده اند گیر افتاده اند و شما به دنبال روزنه ای برای خارج شدن از این وضع هستید. به دنبال چاره های دیگری برای مشکلات ناامیدکننده کنونی می گردید. با آنکه امروز زیاد روحیه عشق و عاشقی ندارید، ولی اگر قرار باشد به ملاقات کسی بروید، صبح زود بلند می شوید تا زودتر آماده شوید. در ابتدا رابطه شما فقط دوستی است، ولی بدانید که گاهی بهترین روابط از دوستی های ساده و بی ریا آغاز می شوند و گرمی و شور عشق به تدریج و با گذشت زمان شروع می شود.

آبان:

بازدید از موزه یا نگارخانه ای در نزدیکی شما باعث می شود که اشک به چشمتان بیاید. شما تحت تأثیر زیبایی اطرافتان قرار می گیرید و به شما الهام می شود که اثری هنری خودتان را خلق کنید. شما استعداد و خلاقیت نیرومندی دارید، پس چرا از آن استفاده نکنید؟ اگر برایتان مقدور است امشب را در کنار عزیزانتان بگذرانید. امروز هارمونی و هماهنگی بسیار زیاد است و تنش ها را از بین می برد و در رابطه شما آرامش برقرار می شود. از این فرصت برای وقت گذراندن با عشقتان استفاده کنید، با هم غذا بپزید یا به او هدیه بدهید. او قطعاً از شما سپاسگزار خواهد بود. همچنین امروز بهترین فرصت را برای تمام کردن کارهای ناتمام دارید. پشتکار شما زیاد است و آنچه شروع کرده اید را با تلاشتان به آخر می رسانید. گویی امروز کائنات به نفع شما عمل می کند.

آذر:

امروز حد میانه برای شما وجود ندارد. همه چیز را در درجه nاُم آن حس می کنید و قطعاً روز سختی برایتان است. سعی کنید آرام باشید. بجای آنکه نظرتان را در هر گفتگویی تحمیل کنید، از گروه دور شوید. این گفتگو بدون شما هم به اندازه کافی پرهیاهو هست. امشب را با عزیزانتان بگذرانید. آنها روحیه شما را بهتر تحمل می کنند. امروز حس امنیتی که در این رابطه نیاز داشتید حس کنید، حس می کنید تا بتوانید احساسات عمیق و شدید خود را بروز دهید. متوجه می شوید که فرد مقابلتان کسی نیست که در شرایط دشوار شما را تنها بگذارد. در محل کار رقابت سنگینی وجود دارد. الان زمان درخواست کمک از دیگران نیست، سعی کنید ایده های جدیدی پیاده کنید یا از دیگران رمز موفقیت شان را بپرسید.

دی:

امروز حس می کنید که دوست دارید کار متفاوتی انجام دهید. امروز در یک رویداد گروهی یا شاید کنسرتی شرکت می کنید. یا رویای کودکی تان را تحقق می بخشید و به سیرک می روید. هر کاری بکنید، عشقتان را هم با خودتان ببرید. تفریحی که به همراه عشقتان دارید از تفریح تنهایی شیرین تر است. گاهی بهتر است انسان قبل از آنکه رابطه جدیدی را آغاز کند، واقعیت مادی را بپذیرد. امروز کاری که باید صورت بگیرد را انجام می دهید. استرس شدیدی که در محل کار دارید تأثیری منفی بر رویتان می گذارد، چه متوجه آن بشوید چه نشوید. تلاشتان را بکنید تا این تنش را درونی نکنید.

بهمن:

حواستان باشد که چیزی منفی در مورد کسی نگویید یا زمزمه نکنید که در محل کار بپیچد. ممکن است کسی بشنود و قبل از آنکه شما متوجه شوید، یک راز مهم برملا شود. آن وقت است که شما باید روی صندلی داغ بنشینید! شما آنقدر ساده لوح نیستید که مسائل مالی کسی که عاشقش شده اید را نادیده بگیرید. می دانید که برای زندگی کردن پول لازم است و حتی بهترین رابطه ها هم از کمبود پول ممکن است به خطر بیفتند. اگر امروز با کسی آشنا شوید و بخواهید زندگی خود را با او شریک شوید، راه درآمد او هم برایتان مهم می شود. شما استعدادهای زیادی دارید و توانایی های شما امروز مورد تقدیر قرار می گیرند. مدتهاست که سخت کار کرده اید تا به اهدافتان برسید. پس چرا جشن نمی گیرید و دوستان و عشقتان را دعوت نمی کنید؟ می توانید با هم به رستورانی بروید و این موفقیت را جشن بگیرید. همه مهمان شما هستند.

اسفند:

امروز خیلی عالی به نظر می رسید و متوجه شده اید که همه به شما نگاه های تحسین آمیزی می اندازند. اشتیاق و هیجان شما بالاست و می توانید امشب با عشقتان بیرون بروید. بهترین لباس هایتان را بپوشید. عشقتان متوجه شیک بودن شما می شود و تحسین تان می کند. انرژی امروز باعث می شود که یکی از رویاهایتان به واقعیت بپیوندد. اگر به فکر ترتیب دادن یک مهمانی و دعوت کردن مخاطب خاصتان هستید، باید سعی کنید فضایی بسیار گرم و صمیمی و راحت ایجاد کنید. کسی که به او علاقه دارید کمی خجالتی است و اگر در این فضا قرار بگیرد با دوستان شما آشنا می شود و با جمع یکی می شود. در محل کار تنش بوجود می آید و شاید دعوایی بشود. بجای آنکه سرتان را پایین بیندازید و بروید، باید پادرمیانی کنید. شاید این ریسک ارزشش را داشته باشد. این مسائل را به بهترین و مناسب ترین روش برطرف کنید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 229 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php