کد خبر : 13954 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۲ - ۲:۵۳

فال روزانه پنج شنبه 1 فروردین 1392

فروردین: امروز تغییرات عالی و زیادی در خانه انجام داده اید. از لحاظ شخصی فرد جدیدی وارد زندگی تان می شود و تغییر احسن خواهید داشت. امروز روز استراحت در منزل، تلویزیون تماشا کردن و مهمانی رفتن است. پیش بینی روابط شما: برای شما چیزی وجود ندارد که با این …

فال روزانه پنج شنبه 1 فروردین 1392

فروردین:

امروز تغییرات عالی و زیادی در خانه انجام داده اید. از لحاظ شخصی فرد جدیدی وارد زندگی تان می شود و تغییر احسن خواهید داشت. امروز روز استراحت در منزل، تلویزیون تماشا کردن و مهمانی رفتن است.

پیش بینی روابط شما: برای شما چیزی وجود ندارد که با این سرعت اشتیاقتان را کور کند. امروز بین خودتان و او کمی فاصله بیندازید و کمی عقب نشینی کنید. دوست ندارید یک دفعه همه چیز تمام شود، پس عقب نشینی کنید یا همه چیز را به روز دیگری بیندازید.

پیش بینی شغل شما: امروز ایده های شما با ایده های دیگران مخلوط می شود و به رویکرد خلاقانه دیگران احترام می گذارید. شما فراتر از آنچه می پندارید می روید.

 اردیبهشت:

دنیای بزرگی است. چرا برای یک سفر طولانی برنامه ریزی نمی کنید؟ شما در سال گذشته سخت کار کردید و مستحق پاداش هستید. اگر می توانید استراحت کنید. یا به مهمانی بروید یا از شهرهای خارجی دیدن کنید.

پیش بینی روابط شما: اگر در رابطه ای دائمی هستید، باید آماده باشید چون قرار است دوباره عاشق هم شوید. اگر به دنبال فرد خاصی هستید، شاید او را ملاقات کنید و قلبتان به تپش بیفتد. تنها کاری که باید بکنید این است که بیشتر یکدیگر را بشناسید.

پیش بینی شغل شما: وقتی همه چیز برنامه ریزی نشده باشد کار کردن برایتان سخت می شود. در سال جدید باید سعی کنید همیشه برنامه داشته باشید و همیشه آماده باشید.

خرداد:  

برای آنکه منزلتان برای سال جدید آماده شود، خانه تکانی و دکوراسیون را در برنامه های خود قرار داده بودید. چند خرید کوچک دیگر هم باید انجام دهید. اگر فکر می کنید که از دکور یک اتاق خوشتان نمی آید، تغییرات لازم را خودتان انجام دهید و منتظر کسی نمانید. در انتهای روز خیلی خسته هستید ولی ارزشش را دارد.

پیش بینی روابط شما: امروز موقعیتی در حیات عشقی شما اتفاق می افتد که مانند آژیر خطر صدا می کند. مسئله عصبانیت یا ناامیدی شما نسبت به کسی نیست، بلکه جذابیت فراوان یک فرد است. دوست ندارید باور کنید که این اتفاق افتاده، زیرا زندگی تان زیر و رو می شود. شما بخواهید یا نخواهید دارید عاشق می شوید.

پیش بینی شغل شما: امروز در موقعیتی عالی برای پیشرفت زیادی در ایده های بدیع خود دارید. تنها چیزی که شما را متوقف می کند، افرادی است که سعی می کنند چیزهای تازه ای را امتحان کنند. نگران آنها نباشید. بدون آنها هم موفق می شوید.

تیر:

اگر امروز به مسافرت نمی روید، به زودی سفر بزرگی منتظرتان است. به نظر می رسد که شما با فرد خاصی همراه می شوید. می توانید امیدوار باشید که همه احتمالات رمانتیکی که به هنگام سیر سرزمین های جدید پیش می آید برایتان اتفاق بیفتد. این سفر بسیار خوبی خواهد بود.

پیش بینی روابط شما: امروز فرصت دارید تا تعهد خود به شریک زندگی تان را عمیق تر کنید. ولی این چندان راحت به نظر نمی رسد و باید به او هم نشان دهید که کار سختی است ولی به هر دوی شما کمک می کند. اینطور نیست که او از همسفر شدن با شما ناراحت باشد، فقط از اینکه دست و پایش بسته شود عصبی است.

پیش بینی شغل شما: در موضع خود محکم و ثابت قدم باشید. به مردم نشان دهید که اراده شما قوی است و می توانید ایده های خود را به خوبی برای دیگران بیان کنید. شما تأثیرگذار خواهید بود. کارهایتان را با ایمان و اعتماد به نفس انجام دهید نه با انفعال.

مرداد:

شما استعدادهایی دارید که خودتان هم از آنها بی خبرید. امروز شما بطور غیرمنتظره ای یکی از این استعدادها را آشکار می کنید. شاید طرح کوچکی گوشه دفتر یا روزنامه بکشید و با مطالعه و دقت روی آن متوجه شوید که می تواند ایده بسیار خوبی برای کتاب کودکان باشد. در اینترنت گزینه های دیگر را نیز جستجو کنید.

پیش بینی روابط شما: کار و زندگی شما شده است عشقتان. با آنکه در گذشته زیاد به او توجه نمی کردید، ولی امروز این کار را می کنید و در میان صحبتی متوجه کیمیای قدرتمند و غیر قابل انکاری بین هم می شوید.

پیش بینی شغل شما: امروز تمرکز کردن برایتان سخت می شود، ولی اشکالی ندارد. سعی نکنید کاری را به انجام برسانید که نیازمند دقت است. توجه خود را به یک چیز معطوف کنید.

شهریور:

امروز در سفر خود از موزه یا نگارخانه ای دیدن می کنید و بینش های جدیدی پیدا می کنید. شاید نقاشی ها و عکس های واقع گرا را نادیده بگیرید. قبلاً به آنها علاقه داشتید و آنها را تحسین می کردید. در پایان روز شاید هوس کنید کلاس هنری بروید.

پیش بینی روابط شما: امروز حیات عشقی شما واقعاً برجسته می شود. واقعاً استثنائی می شود زیرا شما کشف می کنید که کسی که فکر می کردید دوستتان است در واقع خیلی فراتر از یک دوست است. ولی هیچکدام از شما به عمیق این پیوند پی نبرده بودید.

پیش بینی شغل شما: امروز ارتباط برقرار کردن با اطرافیان برایتان سخت می شود. همه حال و هوایی گذرا دارند. اگر می توانید جداگانه و مستقل کار کنید. در غیر اینصورت در کارهای گروهی دیوانه می شوید.

مهر:
امروز خانه و فناوری برایتان مهم و برجسته می شوند. شاید تازه یک دستگاه الکتریکی خریده باشید و بخواهید ببینید که چطور کار می کند. تماسی از سوی دوست دوری پروژه شما را متوقف می کند. مدتی طولانی با هم حرف می زنید. حرف زدن با دوستان قدیمی حس خوبی دارد.

پیش بینی روابط شما: اگر از ریسک و چالش لذت می برید، پس امروز روز شماست. ولی اگر می خواهید به چیزهای امن و امتحان شده پابند بمانید و در شعاع تجربه های محدود بمانید، این کار هم کار بدی نیست. وقتی می بینید که کائنات برایتان چه چیزهایی دارد، دیگر از چیزهای فعلی خوشتان نمی آید. فرد خاصی به سویتان می آید.

پیش بینی شغل شما: توانایی شما برای انجام چند کار امروز دارایی کلیدی شماست. چالاکی و توانایی فراوان برای انجام یک چیز و شتافتن به سوی یک کار دیگر، چیزی است که باید به آن افتخار کنید. افراد در اردوهای مختلف هستند و شما هستید که آنها را بهم متصل می کنید.

آبان:
اگر می خواستید در کارهای داوطلبانه شرکت کنید، امروز می توانید در یک کاری که خیرخواهانه هم هست شرکت کنید. بدین ترتیب همه برای بهتر شدن و بهبود سیاره ای که روی آن زندگی می کنیم تلاش می کنند.

پیش بینی روابط شما: امروز دنبال آنچه می خواهید می روید. با آنکه وجدان شما که همیشه مراقب است به شما می گوید که دارید این شانس را از دیگران می گیرید، ولی شما به وجدانتان گوش ندهید و هرجا دلتان می خواهد بروید. بهتر است موضعی بگیرید که مدتهاست به آن فکر می کنید. شما لیاقتش را دارید، فقط قدم اول را بردارید.

پیش بینی شغل شما: امروز اعتماد به نفس شما از منبعی غیرمنتظره تقویت می شود. تکان ها و تغییرات گذرا و موقتی فقط یک فاز گذرا هستند. نگذارید این فاز حرکت شما را کند و آهسته کند.

آذر:

شغل شما تغییری مثبت پیدا می کند. امکانات حرفه ای جدید به سمتتان می آیند. هر دعوت یا پیشنهادی را قبول کنید. پیشرفت شما از طرق سنتی و قدیمی حاصل نمی شود. چیزی که فراتر از قابلیت هایتان است را از دست ندهید.

پیش بینی روابط شما: در چند هفته آینده کائنات همواره شما را خندان نگه می دارد. ملاقاتی که اخیراً داشتید یک ملاقات منحصر بفرد است. مسئله مسئله کیمیاست و هر دوی شما واکنش درستی نسبت به آن دارید. وقتی نگاهتان به هم تلاقی می کند، جاذبه ای آنی بین شما به وجود می آید که در مقابل آن نمی توانید مقاومت کنید.

پیش بینی شغل شما: مشاجره ای دائمی با یک فرد دارید که شدت می یابد. دیگران به طرف مخالف شما می پیوندند و شما از خود می پرسید که دوستان واقعی شما کدامند. انگیزه های آنان را بشناسید و ذهنتان را باز نگه دارید.

دی:

پیش بینی اگر بهتر از خود واقعه نباشد، ولی به همان اندازه خوب است. این چیزی است که امروز تجربه اش می کنید. شما و طرفتان برای بیرون رفتن برنامه ریزی می کنید. به مهمانی می روید یا سفر کوتاهی می روید. هیجان زیادی دارید و این همان چیزی است که به آن احتیاج دارید.

پیش بینی روابط شما: امروز با آنکه دیگران کمی فکر می کنند که پرخاشگر شده اید، ولی در واقع همینطور است و کاری نمی توانید بکنید. ملاقاتی که امروز دارید فوراً توسعه می یابد و به چیزی تبدیل می شود که شما را خسته می کند. ولی این کوچکترین نگرانی شماست.

پیش بینی شغل شما: ایده های شما به موقع هستند. پس شک نکنید و آنها را به دیگران هم بگویید. وسایل الکترونیک کلید گسترش آنها هستند. ایمیل یا پیامک بفرستید. واکنش ها به سرعت برق و باد به شما می رسند. پیشرفت حاصل خواهد شد.

بهمن:

مسائل قدیمی امروز روی زشت خود را نشان می دهند. در واقع خیلی ناامیدکننده است که مجبور باشید با این قضیه سر و کله بزنید. بهتر است زمان بگذارید و خوب فکر کنید. یک بار باید به این مسائل بپردازید و آن را تمام کنید. شما خوش شانس هستید که دوستانی دارید که در این قضایا از شما حمایت می کنند.

پیش بینی روابط شما: گاهی اوقات باید عقب نشینی کرد و گاهی باید عمل کرد. امروز روزی است که باید حرکتی انجام دهید. شما به این درک می رسید که زیاد منتظر شده اید تا شرایط درست شوند و بخواهید احساسات خود را بگویید.

پیش بینی شغل شما: شما خودتان را در موقعیتی یافته اید که از آن لذت می برید، ولی نگران مسیری هستید که در آن قرار دارید. فکرتان را بگویید و از این قضیه نترسید. دیدگاه شما با احترام فراوان و ملاحظه مواجه خواهد شد.

اسفند:

امروز عشق در هوا جریان دارد و دیدگاه شما را تحت تأثیر قرار می دهد. امروز شما عاشق دنیا هستید و به احتمال زیاد عاشق شریک زندگی تان هم هستید. اگر کسی را ندارید، امروز با او ملاقات می کنید. چون دقیقاً نمی دانید که او را کی و کجا می بینید، پس سعی کنید تمام روز ظاهرتان خوب باشد.

پیش بینی روابط شما: اگر می خواهید امروز از چشم فرشته عشق دور بمانید باید ظاهرتان را تغییر دهید. با فردی که اخیراً به دنبال شما بوده است کشمکش دارید. تمایل او به یکی شدن با شما مسئله مرگ و زندگی شده است. قبل از آنکه با این قضیه روبرو شوید، خوب فکر کنید و ببینید چه می خواهید.

پیش بینی شغل شما: به نظر می رسد هرجا که می روید با تنش روبرو می شوید. ایده های سرسختانه دیگران، سر راه پیشرفت شما قرار دارند. بهترین زمان برای فشار آوردن به دیگران یا متقاعد کردن آنها به چیزی که باورش ندارند نیست.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 373 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php