کد خبر : 15850 تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۹

فال روزانه شنبه 31 فروردین 1392

فروردین: امروز روز هیجان انگیزی است. تمپوی شما بالاست و همه برخوردها و ملاقات های شما جالب و هیجان انگیز است. شما پر از ایده های بی نظیر هستید ولی بیقرار و بی فکر هستید. با این حال، از حال و هوای امروز خوشتان می آید زیرا می توانید هیجان …

فال روزانه شنبه 31 فروردین 1392

فروردین:

امروز روز هیجان انگیزی است. تمپوی شما بالاست و همه برخوردها و ملاقات های شما جالب و هیجان انگیز است. شما پر از ایده های بی نظیر هستید ولی بیقرار و بی فکر هستید. با این حال، از حال و هوای امروز خوشتان می آید زیرا می توانید هیجان را در هوا استشمام کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز وقتی سر قرار می روید ظاهر اسرارآمیزی به خود می دهید. بدین ترتیب می توانید مطمئن باشید که کسی روی طول موج شماست و می خواهد در مورد شما و زندگی تان چیزهای بیشتری بداند. این می تواند رابطه مثبتی باشد و برایتان خوشبختی بیاورد.

پیش بینی شغل شما: بجای آنکه بگذارید کسی شما را وارد موقعیتی کند که دوست ندارید، با چیزی کار کنید که با شما در یک طول موج باشد. به غرایز و حس ششم خود گوش دهید و به کسانی که ادعا می کنند بهترین چیز برای شما را می دانند گوش ندهید.

اردیبهشت:

پژوهش پشت صحنه امروز پاسخ هایی برای شما دارد. شک نکنید و عمیق تر بروید. به حس ششم خود اعتماد کنید. زیرا به شما کمک می کند تا شاهرگ را سریعتر بیابید. امروز خصوصاً روز خوبی برای حل مشکلات فنی و علمی است.

پیش بینی روابط شما: امروز چیزی اسرارآمیز و جادویی به سمت شما می آید. ولی اول از همه شما باید بر مانعی که سر راهتان است غلبه کنید تا بتوانید فرد رویاهایتان را ملاقات کنید. حس می کنید که به دلیلی او خیلی رویایی تر از آن است که بخواهد با شما بیرون بیاید. ولی شما در اشتباهید.

پیش بینی شغل شما: اکنون زمان خوبی برای شناسایی و تغییر موقعیت ها است. حتی یک تغییر کوچک هم می تواند تأثیر بزرگی بر زندگی شما داشته باشد. نقل مکان به شهر مجاور یا دفتر مجاور می تواند تغییر بزرگی در نگرش شما به کار ایجاد کند.

خرداد:

امروز از گردش با دوستان خود به خصوص گردش های دسته جمعی لذت می برید. شاید کسی را ملاقات کنید که غیرعادی یا متفاوت باشد یا وارد گروهی شوید که آنقدر متفاوت است که باید سرعت خود را با آن تنظیم کنید. هر اتفاقی که بیفتد برایتان هیجان انگیز است.

پیش بینی روابط شما: امشب در دیدار با فرد موردعلاقه تان، از فکر آنچه ممکن است رخ دهد غرق در آرزو و امید می شوید. ولی رویاهای شما به واقعیت نزدیک نیستند. قبل از اینکه رویاها و ایده ها شما را با خودشان ببرند، صبر کنید تا به هم برسید. این فرد شاید همانطور نباشد که فکر می کردید، که در این صورت باید نقشه های رمانتیک خود را تغییر دهید..

پیش بینی شغل شما: از همه سو اصطکاک ایجاد می شود و متأسفانه این اصطکاک با گذشت روزها ادامه می یابد. بیشتر این مشکل به دیگران مربوط می شود، نه شما، پس چیزی را شخصی نکنید. فقط کارتان را انجام دهید و تا جاییکه می توانید مهربان و خونگرم باشید.

تیر:

صحبت با رئیس، والدین، استادان و افراد بسیار مهم برایتان امروز سورپرایز هایی دارد. شاید کسی به شما چیزی بگوید که شما را دیوانه کند. تسلیم نشوید. باید مراقب باشید که چگونه به افراد مافوق خود واکنش می دهید. خودتان را کنترل کنید.

پیش بینی روابط شما: عشقتان شاید نخواهد در مورد آنچه برایتان بسیار مهم است حرف بزند. او قطعاً با این کار مخالفت می کند و نظرش را نمی دهد. اگر او را مجبور به باز کردن سفره دلش کنید، مشکلات بیشتر می شوند و این فکر خوبی نیست. بهتر است که این موضوع را کاملاً نادیده بگیرید و بگذارید هر وقت احساس آمادگی کرد حرف بزند.

پیش بینی شغل شما: اگر در موقعیت استرس و فشار خودتان را نیابید نمی توانید درست فکر کنید. نگذارید دیگران شما را در این حالت ببینند. بجای آنکه بگذارید دیگران تأثیر زیادی بر شما بگذارند، از خودتان محافظت کنید.

مرداد:

فرصت های سفر ناگهانی برایتان پیش می آید یا شاید این فرصت ها لغو شوند یا به تأخیر بیفتند. شاید هم شانس غیرمنتظره ای برای انجام کاری یا یاد گرفتن چیز جدیدی داشته باشید. هر اتفاقی که بیفتد بدانید که پنجره شانس زیاد باز نمی ماند، پس باید سریع اقدام کنید.

پیش بینی روابط شما: امشب پتانسیل شبی کاملاً رمانتیک و رویایی را دارد و شما و طرفتان می توانید نسبت به هم صداقت داشته باشید. یکی دو مسئله هست که شاید زیاد درباره آنها صداقت نداشته اید و این شاید بین شما اصطکاک بوجود بیاورد. پس باید درباره آنها حرف بزنید و آنها را حل کنید. سپس می توانید در کنار هم آرامش بگیرید.

پیش بینی شغل شما: شما با به پایان رسیدن روز، احساس می کنید که تنشی بوجود می آید. به نظر می رسد که کسی بخاطر موفقیت شما یعنی ترفیعی که در محل کار گرفته اید، از شما بیزار است. سعی کنید نگذارید حسادت های این فرد مانع شما شود.

شهریور:

شاید اخبار غافلگیر کننده ای درباره حساب بانکی، اموال مشترک، بدهی، مالیات و هر چیزی در مورد ثروت یا درآمد شریک خود بشنوید. شاید هم به طریقی هدیه غیرمنتظره یا لطفی از سوی کسی دریافت کنید. روز جالبی است، جیب هایتان را باز نگه دارید.

پیش بینی روابط شما: گاهی راحت تر است که سرتان را مثل کبک داخل برف فرو کنید و با حقیقتی که برایتان هزینه سنگینی دارد روبرو نشوید. امروز احتمال دارد که با فاجعه رمانتیکی مواجه شوید و نتوانید تصمیمی بگیرید. قبل از جواب مثبت همه چیز را بسنجید.

پیش بینی شغل شما: ته دلتان می دانید که حق با شماست. با این حال، تلاش برای متقاعد کردن مافوق های خود یک داستان دیگر است. متقاعد کردن افراد مافوق در مورد هر چیزی کار دشواری است. آنها بیشتر می خواهند مخالفت کنند تا اینکه موافقت کنند.

مهر:

یک دوست نزدیک یا شریک شما قطعاً امروز شما را غافلگیر می کند. شاید فضا یا آزادی بیشتری بخواهد یا شاید اخبار شوکه کننده ای برایتان داشته باشد. شاید هم شما باشید که اخبار غافلگیرکننده دارید یا فضای بیشتری بخواهید. هر چیزی ممکن است.

پیش بینی روابط شما: امروز عشقتان مثل قبل کهنه و از شکل افتاده نیست. باید کمی جادو وارد رابطه خود کنید و اگر لازم شد کمی خنده و سرگرمی در کنار هم داشته باشید. اگر مقدور بود بیرون بروید و زیر نور ماه قدم بزنید و رمانس زیبایی با هم داشته باشید.

پیش بینی شغل شما: چیزی را می دانید که کس دیگری نمی داند و از داشتن این قدرت خوشتان می آید. مراقب باشید. زمان آن نیست که از غیبت های غیرضروری یا شایعات ناراحت شوید. این نوع کارها بعداً شما را ناراحت کرده و به شما آسیب می زند.

آبان:

روتین کاری شما امروز بخاطر خرابی کامپیوتر، قطعی برق، آتش سوزی یا وقایع غیرمنتظره تغییر می کند. همکاران شاید شما را غافلگیر کنند. شاید کمک کم بیاورید. فرد جدیدی وارد صحنه می شود. روزی معمولی و عادی نیست.

پیش بینی روابط شما: شما امشب باید کاملاً شیک و آراسته باشید. اگر سر قرار می روید، پاهایتان به سختی به زمین می رسد و روی ابرها سیر می کنید. با آنکه این مناسبت ها از واقعیت به دورند، ولی باید از این فرصت برای وقت گذراندن با عشقتان استفاده کنید.

پیش بینی شغل شما: رویهم رفته تفکر شما باز و روشن است و فرد دیگری بذر شک و تردید را در ذهن شما می پاشد. فردی با دیدگاه متکبرانه ای در مقابل طرز فکر فعلی شما قرار می گیرد. با واقعیت های خودتان پیش بروید نه دیگران.

آذر:

امروز برای فرزندان شما، اگر فرزندی دارید یا با کودکان کار می کنید، روز پر حادثه ای است، پس باید بیش از همیشه دقت کنید. حواستان باشید که آنها چه می کنند و آنها را از موقعیت های خطرناک دور کنید. رمانس هم برایتان سورپرایزهایی دارد. شاید هم در نگاه اول عاشق شوید.

پیش بینی روابط شما: امشب شبی جالب و جادویی است، شبی است که اگر برای اولین بار می خواهید با او سر قرار بروید، بهترین شب است. می توانید با هم بنشینید و در مورد همه چیز حرف بزنید در مورد گذشته و آینده و غیره. برای هم پیشگویی کنید و شب خوبی را زیر نور ماه بگذرانید.

پیش بینی شغل شما: ایده ای را می شنوید و می خواهید آن را به مرحله بعدی برسانید. می خواهید آن را به چیزی تبدیل کنید که بزرگتر و درخشان تر است. مراقب باشید. درخشان بودن همیشه بهتر بودن نیست. تحقیق بیشتری انجام دهید و مطالب بیشتری کسب کنید و سپس اقدام کنید.

دی:

روتین خانگی شما برایتان امروز سورپرایزهایی دارد. والدین یا یکی از اعضای خانواده و فامیل شاید چیزی بگویند که شما را از گاردتان دربیاورد. لوازم خانگی کوچک شاید خراب شوند یا خرابی های دیگری رخ دهد. یک دعوای خانگی شاید رخ دهد یا اخبار غافلگیرکننده ای شما را به حیرت بیندازد.

پیش بینی روابط شما: روز بسیار خوبی برای داشتن فانتزی های جالبی با عشتقتان است. چیزهایی کشف می کنید که هم برایتان جالب است و هم الهامبخش. در حالتی هستید که می خواهید تفریح کنید و بدون فکر جلو بروید.

پیش بینی شغل شما: غرایز شما باعث می شوند که در جستجوی فرصت جدیدی برای خودتان باشید. شاید امروز با چند مانع کوچک روبرو شوید، ولی این دلیل نمی شود که تسلیم شوید. خوش بین باشید و توقف نکنید.

بهمن:

امروز شما پر از ایده های هوشمندانه و بی نظیر هستید، زیرا ذهن شما با سرعتی بالا کار می کند. افراد و مکان های جدید برای شما حواس پرتی خوبی محسوب می شوند، ولی باید مراقب باشید که برایتان حادثه ای رخ ندهد، زیرا احتمالش وجود دارد.

پیش بینی روابط شما: امروز احساسی فراتر از واقعیت دارید. این یعنی شما دوست دارید امروز با نگاه اول عاشق شوید، به خصوص اگر در مهمانی یا مناسبتی اجتماعی شرکت می کنید. در واقع این شاید برایتان بهتر باشد و شما فرصت زیاد فکر کردن را نداشته و با فرد خاصی دیدار می کنید.

پیش بینی شغل شما: تفکر شما امروز پر از خلاقیت است، و البته نزدیک به واقعیت است و برایتان دستورالعملی برای موفقیت در محل کار فراهم می کند. از کسانی که فکر می کنند از شما بهتر می دانند، چون مدت بیشتری در این کار بوده اند، ناراحت و ناامید نشوید.

اسفند:

امروز حواستان به پولتان باشد، زیرا ممکن است پول پیدا کنید یا پول گم کنید. شاید یکی از وسایلتان خراب شود یا دزدیده شود. با این حال، ایده های پول ساز خوب و زیرکانه ای دارید. روز عجیبی است.

پیش بینی روابط شما: اگر نمی توانید امروز دو را با دو جمع کنید نگران نشوید، چون قرار نیست این کار را بکنید. ذهن شما به نحو شهودی تر و خیالی تری کار می کند و این زمانی که با فردی دیدار می کنید به کارتان می آید. به حس درونی خود دقت کنید و دوباره دیداری را ترتیب دهید.

پیش بینی شغل شما: از اینکه درها به روی شما بسته شوند عصبانی می شوید ولی اینطور نباشید. اینها پیام هایی هستند که کائنات برایتان می فرستد تا شما را وارد مسیر درست کند. بعضی چیزها آنطور که می خواهید نمی شوند. این را بپذیرید و حرکت کنید. در درست در زمان درست باز خواهد شد.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 411 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php