کد خبر : 15236 تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۴:۱۸

فال روزانه شنبه 24 فروردین 1392

فروردین: امروز ذهنتان مشغول است زیرا پر از ایده های مختلف هستید و مشتاق به ارتباط برقرار کردن با دیگران هستید. روز خوبی برای مذاکره و قرارداد است. صحبت با خواهر و برادرها خوب است ولی کمی گیچ کننده است. پیش بینی روابط شما: امروز عشق می تواند عالی، هیجان …

فال روزانه شنبه 24 فروردین 1392

فروردین:

امروز ذهنتان مشغول است زیرا پر از ایده های مختلف هستید و مشتاق به ارتباط برقرار کردن با دیگران هستید. روز خوبی برای مذاکره و قرارداد است. صحبت با خواهر و برادرها خوب است ولی کمی گیچ کننده است.

پیش بینی روابط شما: امروز عشق می تواند عالی، هیجان انگیز و شاید دردناک باشد. در مورد کارهایی که انجام می دهید مراقب باشید. هیج کس کامل نیست و دیر یا زود، همه چیز آشکار می شود. تفریح را فراموش نکنید.

پیش بینی شغل شما: امروز شاید از دست افراد در محل کارتان عصبانی شوید، زیرا آنها به اندازه کافی کمک نمی کنند. بعضی افراد هم نسبت به کارشان اشتیاق نشان می دهند. در مورد گروه اول صبور باشید و از گروه دوم انگیزه بگیرید.

اردیبهشت:

امروز تمرکز شما بر پول، خرید، گردش پول نقد و حتی خویشتن بینی است. اساساً امروز روز خوبی برای گپ و گفتگو است. با این حال، عنصر سردرگمی تا پایان روز وجود دارد، پس مراقب باشید که در مورد پول خرج کردن عصبی نشوید.

پیش بینی روابط شما: امروز روزی جادویی برای شماست، به خصوص اگر فرد خاصی در کنارتان دارید که با او بیرون بروید. هیجان زیادی بین شما هست و رابطه ای جالب و جدید را آغاز می کنید. گویی به سفر تازه ای می روید.

پیش بینی شغل شما: امروز به ایمیل هایی که به دستتان می رسد دقت کنید. تلاش بیشتری انجام دهید و به تماس های تلفنی پاسخ دهید. مطلب و اطلاعات مهمی از طریق این ایمیل ها یا تلفن ها دریافت می کنید.

خرداد:

امروز شما بیش از همه خوش شانس هستید. به علاوه بیش از همیشه می خواهید با دیگران صحبت کنید و گپ بزنید. برای اجتماعی شدن برنامه ریزی کنید زیرا انرژی زیادی برای سوزاندن دارید و می خواهید بیرون بروید و مردم را ببینید و دیده شوید.

پیش بینی روابط شما: امروز کسی از شما فرار می کند و شما متوجه آن می شوید. شاید تصویر دراماتیکی از او ساخته باشید و متقاعد شده باشید که او فرد معرکه ای است. امروز سعی می کنید جواب سوال خود را از او بگیرید.

پیش بینی شغل شما: امروز یکی از آن روزهایی است که افراد خیلی حرف ها می زنند، ولی انگار هیچ چیزی نگفته اند. گپ و گفتگو زیاد است، ولی هدف ندارد. از حرف های آنها چیزهای مفید را بیرون بکشید.

تیر:

امروز توجه همه به شماست به همین دلیل است که دوست دارید جایی پنهان شوید. تنها یا در پشت صحنه کار کنید و لحظه ای صبر کنید و نفسی تازه کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز حال و هوای ایده آل تری دارید که برای سلامتی تان خوب است. امروز اگر می خواهید از کسی درخواست بیرون رفتن کنید مواظب باشید که از ظاهر یا رفتار او نرنجید.

پیش بینی شغل شما: ایده ای که چند روز پیش مطرح کرده بودید را امروز عملی کنید. این جرقه خلاقانه را فراموش نکنید. سوال بپرسید، تحقیق کنید و مسیر را دنبال کنید.

مرداد:

صحبت با یک دوست خانم امروز بسیار مهم می شود. این صحبت به شما الهام می دهد تا اهداف خود را گسترش دهید و رویاهای خود را با اعتماد به نفس بیشتری دنبال کنید. شاید هم مسیر دیگری انتخاب کنید، کسی چه می داند.

پیش بینی روابط شما: شاید امروز زیاد شور و شوق نداشته باشید و در عین حال تعجب کنید که جو حاضر چه تأثیری بر روی رابطه شما گذاشته است. البته چیزهای خوبی برایتان اتفاق می افتد و روزتان را بهتر می کند.

پیش بینی شغل شما: امروز از مغزتان استفاده کنید. امروز بر سر کاری که انجام می دهید فوق العاده احساساتی می شوید. نگذارید احساساتتان بر شما چیره شوند. به تفکر منطقی روی بیاورید و از ایده های عقلانی برای یافتن جواب استفاده کنید.

شهریور:

جزئیات خصوصی درباره زندگی شخصی شما امروز عمومی می شود، به خصوص در چشم رئیس، والدین، معلمین و غیره. باید کنترل اوضاع را به عهده بگیرید تا آسیبی وارد نشود.

پیش بینی روابط شما: امروز روز خلاقیت است، به خصوص وقتی صحبت از عشق و روابط رمانتیک باشد. اگر می خواستید به او بگویید که چه احساسی دارید، باید سعی کنید و راه منحصر بفردی بیابید.

پیش بینی شغل شما: امروز در موقعیت استراتژیکی قرار دارید که بر روی رویدادهای پیرامونتان تأثیرگذار است. افراد برای یافتن پاسخ هایشان به سوی شما می آیند. شاید بهتر باشد تقاضای ترفیع یا افزایش حقوق نمایید.

مهر:

امروز احساس بیقراری می کنید. به تغییر منظره و ماجراجویی نیاز دارید. حداقل بیرون بروید رانندگی کنید و با دوستانتان در رستوران دیدار کنید. یا شاید بخواهید کسی را دعوت کنید که در حالت نرمال او را نمی دیدید. کمی تغییر ایجاد کنید.

پیش بینی روابط شما: رابطه کنونی شما باید کمی جان بگیرد و امروز این اتفاق می افتد. زندگی شخصی و امور عاشقانه شما می تواند از بعضی از فانتزی ها بهره مند شود. با هم درباره این فانتزی ها و رویاها و امیدها حرف بزنید و راه تحقق آنها را بیابید.

پیش بینی شغل شما: امروز سرعت شما زیاد می شود، پس باید به جلو پیش بروید. شاید اگر تلاش هایتان را نشان ندهید، فکر کنند که شما تنبل و کند هستید. اگر منابعی که برای حرکت سریعتر نیاز دارید نداشتید، باید به مافوقتان اطلاع دهید.

آبان:

از آنجائیکه سخت کار می کنید تا نظم بیشتری بیابید، بهتر است که در مورد صورتحساب ها، میراث و هر چیزی که به اموال مشترک مربوط می شود آگاه باشید. نگذارید اینها از دستتان در بروند. هر کاری می توانید بکنید تا کنترل بدهی و پول نقد خود را داشته باشید.

پیش بینی روابط شما: شاید امروز هدف فانتزی های دیگران قرار بگیرید. در سایه بعضی از رویدادها است که متوجه می شوید چه اتفاقی افتاده است. اگر این به مذاقتان خوش بیاید، می تواند حرکتی بکنید و مطمئن شوید که تحسین می شوید.

پیش بینی شغل شما: امروز ارتباطات کلید پیشرفت است. خودتان را در حباب حبس نکنید و فکر نکنید که بدون کمک دیگران می توان همه کار کرد. اعتراف کنید که شما همه چیز را نمی دانید و باید در صورت نیاز از دیگران کمک بخواهید.

آذر:

امروز باید در ارتباط با دیگران بیشتر دقت کنید. این یعنی باید مدارا و صبر بیشتری به دیگران نشان دهید. این را فرصتی برای تمرین خصوصیات اصیل بدانید.

پیش بینی روابط شما: عشق نه تنها امروز در هوا، بلکه در پیرامون شما موج می زند. نوعی اشتیاق شما را بر آن می دارد که باور کنید در رابطه وسوسه انگیزی درگیر شده اید. باید بدانید که خوشبختی یک حالت درونی است.

پیش بینی شغل شما: امروز بی تصمیم بزرگترین دشمن شماست. امروز آنقدر درگیر ایده هایتان می شوید که ارزشمندترین ابزار خود ، حس ششم را فراموش می کنید. اگر فکر می کنید همه چیز از کنترلتان خارج شده، صبر کنید.

دی:

امروز کار اضافی انجام دهید و در منزل یا محل کار نظم بیشتری ایجاد کنید. از ضایعات متنفرید و این وقتی همه چیز درهم و برهم است شما را اذیت می کند. هر کاری می توانید بکنید تا در زندگی خود بهم ریختگی را کاهش دهید.

پیش بینی روابط شما: امروز بایدحرفتان را طوری به او بزنید که نیت کرده بودید. به احتمال زیاد او برداشت اشتباه می کند و شاید قضیه بدتر شود. احساسات هم ممکن است ناامیدکننده شوند. باید از به اشتراک گذاشتن رویاهایتان لذت ببرید، ولی زیاد درگیر آنها نشوید.

پیش بینی شغل شما: امروز هر تعهدی که دارید، گام بلندی در راستای آن برمی دارید. اکنون زمان خوبی برای برقراری ارتباط با افراد دیگر و تماس های مهم است.

بهمن:

امروز روزی پر از بازی است. برنامه هایی برای اجتماعی شدن با دیگران بریزید. شاید بخواهید در رویدادهای ورزشی شرکت کنید. با خواهر و برادرها و همسایه ها دورهمی برگزار کنید. کاری انجام دهید که به هر دوی شما خوش بگذرد و شما را بخنداند.

پیش بینی روابط شما: شما عموماً دوست دارید بدانید که در کجای رابطه ایستاده اید و موضع شما چیست. ولی امروز هر چقدر تلاش می کنید که خط و مرزها را بشناسید، با مشکلات بیشتری مواجه می شوید. اگر موضوع مهمی هست که باید درباره اش با او حرف بزنید، بهتر است آن را برای زمان دیگری بگذارید.

پیش بینی شغل شما: امروز نترسید از اینکه دو پروژه را همزمان انجام دهید. توانایی شما برای انجام چند کار بسیار زیاد است. هول نشوید. آرام باشید تا بازده بیشتری داشته باشید.

اسفند:

شاید دوست داشته باشید امروز در منزل استراحت کنید و امشب این به شما احساس خوبی می دهد. گفتگو با اعضای خانواده به خصوص خانم ها مهم می شود. مراقب گردش پول نقد خود باشید و کمی پول برای روز مبادا کنار بگذارید.

پیش بینی روابط شما: امروز شاید تمیز دادن احساساتتان از همدیگر سخت شود. از طرفی شاید زیاده روی کنید یا شاید زیادی مجذوب شوید. از طرف دیگر شاید سیگنال ها را غلط تعبیر کرده اید. هر کدام از این احتمالات اگر برایتان مشکلی ایجاد کرد، بهتر است که صبر کنید تا بدانید احساستان چیست.

پیش بینی شغل شما: امروز همین که ایده های بیشتر و بیشتری به ذهنتان می رسد، تا اوج عصبانیت می رسید. مشکل اینجاست که امروز زود هم گیج می شوید. امروز از کارتان قدمی به عقب بردارید و چشم انداز بیابید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 210 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php