کد خبر : 268332 تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰:۵۰

فال روزانه شنبه 18 مرداد 99

فال روزانه شنبه 18 مرداد 99 از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! فال روز متولدین فروردین : شاید شما پیش خودتان فکر کنید که برای کمک کردن به دیگران و مهربان بودن با آنها دارید از مسیر اصلی خودتان منحرف می شوید و برنامه های خودتان …

فال روزانه شنبه 18 مرداد 99

فال روزانه شنبه 18 مرداد 99

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روز متولدین فروردین :

شاید شما پیش خودتان فکر کنید که برای کمک کردن به دیگران و مهربان بودن با آنها دارید از مسیر اصلی خودتان منحرف می شوید و برنامه های خودتان را بهم می ریزید، ولی نظر آنها در مورد رفتار شما می تواند کاملا متفاوت باشد. نیت شما هر چقدر هم که خیر باشد رفتار تند شما باعث می شود که رفتارتان به نظر بقیه از روی بی توجهی و یا حتی توهین آمیز باشد. کمی سیاست در رفتارتان تنها چیزی است که برای برقراری ارتباط بهتر با اطرافیانتان به آن نیاز دارید. این که حرفتان را چگونه می زنید خیلی مهمتر از چیزی است که می گویید. حتما به خواب‌هایی که می بینید فکر کنید، حتی اگر در نگاه اول به نظر مسخره و خنده دار باشند.


فال روز متولدین اردیبهشت :

با وجود این که ممکن است عملکرد کاری شما افراد زیادی را تحت تأثیر قرار دهد و برنامه های خیلی‌ها به کارهای شما بستگی داشته باشد، باید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که بین کار و تفریح و استراحت تعادل برقرار کنید. توجه به رفاه و آسایش شخصیتان به اندازه پیشرفت حرفه‌ای‌تان و حتی شاید بیش از آن اهمیت دارد و شما را قادر می سازد در دراز مدت بی آن که خسته شوید و از ادامه راه باز بمانید بتوانید مسیرتان را به سوی رسیدن به اهداف خود ادامه دهید. برای رسیدن به هیچ چیزی تقلای بیش از حد نکنید، هر وقت که زمان مناسب فرا برسد به طوری جادویی همه چیز روبراه خواهد شد و به خواسته خود خواهید رسید


فال روز متولدین خرداد :

امروز هر چیزی به غیر از کار کردن توجه شما را به خود جلب می کند و برایتان جذاب و هیجان انگیز است، به همین دلیل هم به فکر تمام راه های ممکن برای فرار از کار کردن هستید. با این حال احتمال این که بتوانید از زیر کارهایتان شانه خالی کنید خیلی کم است و باید وظایفتان را انجام دهید. اگر می خواهید زودتر کارهایتان تمام شوند و بتوانید به کارهایی که دوست دارید برسید بهتر است از صبح خیلی زود دست به کار شوید تا در اسرع وقت کارهایتان را تمام کنید. تمرکز کردن روی کارهایتان می تواند بسیار دشوار باشد، پس هر وقت دیدید ذهنتان دارد جای دیگری می رود خیلی سریع آن را تحت کنترل دربیاورید. در غیر این صورت تمام کردن کارهایتان ساعت‌ها طول خواهد کشید.

 

فال روزانه شنبه 18 مرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین تیر :

تغییراتی ناگهانی که در برنامه‌هایی که برای امروزتان داشته‌اید پیش می آیند ناگهان شما را دچار نگرانی و استرس خواهند کرد و کمی طول می کشد تا بتوانید آرامش خود را مجددا به دست بیاورید و کنترل کارها را در دست بگیرید. با این حال واکنش شما به فشارهای کاری امروز فوق‌العاده خواهد بود و با وجود این که شرایط کیهانی افکار مربوط به گذشته را در وجودان زنده کرده‌اند خیلی خوب روی کارهایی که باید انجام دهید تمرکز می کنید و از پس انجام آنها بر خواهید آمد. اگر تسلیم ترس‌هایی که از گذشته در وجودتان برجای مانده‌اند نشوید و از آنها درس عبرت بگیرید خواهید توانست آینده ای خیلی بهتر برای خودتان بسازید.


فال روز متولدین مرداد :

امروز دلتان می خواهد احساسات عاشقانه ای که در وجودتان هست را با کسانی که دوست دارید به اشتراک بگذارید، اما متاسفانه بازخوردی که انتظار دارید را دریافت نخواهید کرد. طرف مقابلتان ممکن است به هر دلیلی، که شاید حتی هیچ ارتباطی با شما پیدا نمی کند، آمادگی پرداختن به مسائل عاطفی را نداشته باشد و نتواند یا نخواهد پاسخ احساسات عاشقانه شما را بدهد. منتظر این که جوابی که می خواهید را دریافت کنید نمانید و احساساتتان را بدون هیچ چشم داشتی بیان کنید، دیر یا زود معجزه قلبتان را خواهید دید. امروز مهمانی ناخوانده به دیدارتان خواهد آمد که حرف های جالبی برای گفتن دارد و ساعات خوبی را با هم خواهید گذراند.


فال روز متولدین شهریور :

امروز باید بیش از آن چیزی که در حالت عادی ترجیح می دهید ریسک کنید تا موضع خود را به دیگران نشان دهید. متاسفانه ممکن است با بیان احساساتتان مورد مخالفت یا حتی تمسخر قرار بگیرید ولی اتفاقی فوق‌العاده در انتظارتان است که ارزش تحمل این لحظات ناخوشایند زودگذر را دارد. شما اگر بخواهید می توانید بسیار تأثیرگذار باشید و کاری کنید که دیگران با دقت به گفته‌هایتان گوش فرا دهند، پس پیامتان را با دقت و احتیاط انتخاب کنید. اگر شخص جدیدی وارد محیط کار، محله و یا کلاستان شده است که توجه شما را به خود جلب کرده و دوست دارید بیشتر در مورد او بدانید امروز روز خوبی است که پا پیش گذاشته و سعی کنید با او ارتباط برقرار کنید.

فال روزانه شنبه 18 مرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین مهر :

با وجود این که دوستان و همکارانتان به خوبی می توانند ببینند که پشت ظاهر آرام شما چه خبر است، با این حال هنوز هم نمی توانند تشخیص دهند که چه احساسات شدیدی را دارید پشت این دیوار خود ساخته ای که به دور خودتان کشیده‌اید مخفی نگه می دارید. بهتر است احساسات خود را در چارچوب قوانین و مقررات اجتماعی بیان کنید. احترام گذاشت به افکار و فرهنگ های مختلف افق دید شما را گسترش خواهد داد و شما را قادر خواهد ساخت که درک بهتری از دنیای اطرافتان داشته باشید. امروز ناگهان یک جایزه یا هدیه ناگهانی، یا حتی یک پیشنهاد کاری پیش بینی نشده که به کسب درآمد بیشتر برای شما کمک می کند باعث خوشحالی‌تان خواهد شد.


فال روز متولدین آبان :

امروز دلتان می خواهد در دنیای شبکه های اجتماعی وقت زیادی را همراه با کسانی که افکار و نظراتی شبیه به خودتان دارند بگذرانید، ولی متاسفانه باید یادتان باشد که کارهای زیادی در دنیای واقعی برای انجام دادن دارید که اجازه این کار را به شما نمی دهند. بهر حال داشتن روابط اجتماعی در دنیای واقعی و با افرادی که قابل لمس تر از یک عکس پروفایل هستند برای شما بهتر است. به ترس های خود و احساس عدم امنیت در حضور دیگران غلبه کنید و خودتان را با اعتماد به نفس و همان طوری که هستید به دیگران نشان دهید. باور کنید نتیجه ای که خواهید گرفت تمام نگرانی‌هایتان را از میان خواهد برد و به شما کمک خواهد کرد جای واقعی خودتان را در اجتماع پیدا کنید.


فال روز متولدین آذر :

امروز پیدا کردن هدفتان در زندگی ناگهان برای شما اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و به رویاهایتان فکر می کنید. خبر خوبی که برایتان داریم این است که شما خودتان را به خوبی می شناسید، برنامه ای مناسب رشد و ترقی دارید و احساس می کنید که هیچ چیزی نمی تواند جلوی شما را بگیرد. فقط باید حواستان باشد که یا سرعتی منطقی پیش بروید؛ در غیر این صورت خیلی زود خسته خواهید شد و درست زمانی که به انرژی زیادی نیاز خواهید داشت دیگر چیزی برایتان باقی نمانده است. به خواب‌هایی که می بینید و افکاری که به ذهنتان خطور می کنند اهمیت بدهید و حتی آنها را در یک دفتر مخصوص بنویسید؛ با بررسی آنها به چیزهای مهمی پی خواهید برد.

فال روزانه شنبه 18 مرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین دی :

با وجود این که برنامه کارهایتان کاملا مشخص است و دارید با تمام وجود برای رسیدن به قله تلاش می کنید، امروز ممکن است به یک باره متوجه شوید که لقمه ای بزرگ تر از دهانتان برداشته‌اید! به جای این که خودتان را برای رسیدن به اهداف غیر منطقی خسته کنید بهتر است عاقلانه رفتار کرده و پیش از آن که شرایط مجبورتان کنند، خودتان برنامه‌ها و اهدافتان را با توانایی‌ها و امکانات خود هماهنگ کنید. البته ابن اصلا بدان معنا نیست که باید خودتان را دست کم گرفته یا به خاطر این که به آن هدف بزرگی که در سر داشته‌اید نرسیده‌اید انگیزه‌تان را از دست بدهید؛ کافی است مرحله به مرحله پیش بروید تا بتوانید به بزرگ‌ترین اهداف هم برسید.


فال روز متولدین بهمن :

تمام هوش و حواستان پیش فرصت های فوق‌العاده ای است که پیش رویتان قرار دارند و نمی توانید به هیچ چیز دیگری فکر کنید. با این حال تعداد کارهایی که می خواهید انجام دهید آنقدر زیاد است که نمی توانید یک مسیر را انتخاب کرده و همان را در پیش بگیرید. این وضعیت باعث می شود که نتوانید هیچ یک از کارهایی که می خواهید را به درستی انجام دهید و نتیجه مطلوبی بگیرید. بهتر است تعداد اهدافتان را محدود کنید تا بتوانید به خواسته‌هایتان برسید؛ در دنیای واقعی همه چیز دقیقا همان طوری که در فکر و خیالمان می بینیم پیش نمی رود. به هر حال با اراده و پشتکاری که شما دارید با یک اولویت بندی صحیح می توانید به اهداف خود برسید.


فال روز متولدین اسفند :

امروز اگر روابطتان با دیگران روبراه باشند همه چیز برایتان خوب و خوشایند خواهد بود. اما اگر احساسات ناگفته فضا را سنگین کنند تمرکز کردن روی کارهایی که باید انجام دهید برای شما به امری غیر ممکن تبدیل خواهد شد. همه اطرافیانتان خواهند فهمید که یک جای کار اشکال دارد و این شما هستید که باید این وضعیت را برطرف کنید. خوشبختانه آگاهی شما اولین قدم برای بازگشت به مسیر صحیح خواهد بود. برای مقابله با مشکلاتی که روبروی‌تان قرار گرفته‌اند از منطق خود که در حال حاضر خیلی فعال هم هست استفاده کنید. تمامی گزینه های پیش رویتان را در نظر گرفته و بهترین آنها را انتخاب کنید. بدون نگرانی هر کاری از دستتان بر می آید را انجام داده و با اطمینان منتظر نتیجه کارتان باشید.

3.6/5 - (13 امتیاز)
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 7,582 بار
برچسب ها : ،
دیدگاهتان را بنویسید

css.php