کد خبر : 268590 تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰:۲۸

فال روزانه شنبه 15 شهریور 99

فال روزانه شنبه 15 شهریور 99 از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! فال روز متولدین فروردین : اگر انتخاب های فعلیتان به نظرتان کمی غیر منطقی می آیند خودتان را نگران نکنید زیرا برای به دست آوردن نگرشی صحیح نسبت به آنچه در محل کارتان دارد …

فال روزانه شنبه 15 شهریور 99

فال روزانه شنبه 15 شهریور 99

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روز متولدین فروردین :

اگر انتخاب های فعلیتان به نظرتان کمی غیر منطقی می آیند خودتان را نگران نکنید زیرا برای به دست آوردن نگرشی صحیح نسبت به آنچه در محل کارتان دارد اتفاق می افتد هنوز به زمان بیشتری نیاز دارید. تصمیماتی که فعلا می گیرید چندان قطعی نیستند و بعدا فرصت کافی برای ایجاد تغییرات لازم در آنها را خواهید داشت. فعلا به احساسات درونی‌تان اعتماد کنید تا زمان مناسب برای انتقال مسئولیت کنترل اوضاع به مغزتان فرا برسد. بد نیست با شخصی که از شما با تجربه تر و مسن تر است مشورت کنید و به توصیه‌هایی که به شما می شود توجه کنید. سعی کنید برای برگرداندن رابطه عاطفی‌تان به وضعیت قبلی بیشتر به افکار و نظرات طرف مقابلتان اهمیت بدهید.


فال روز متولدین اردیبهشت :

شما در حال حاضر دارید به روابطی که دارید عمق تازه ای می بخشید، اما همزمان فرصت‌هایی برای آشنایی با افرادی تازه چه در زمینه روابط شخصی و چه روابط حرفه ای برای شما فراهم خواهد شد. با این حال باید احتیاط کنید که آنقدر غرق نشان دادن افکار و احساسات خود نشوید که مجالی برای طرف مقابلتان باقی نگذاشته و در آنها دافعه ایجاد کنید. گوش کردن به حرف های آنها درس های تازه ای برای شما به همراه خواهد داشت و رد و بدل کردن ایده‌هایتان به صورت دوجانبه به نفع همه خواهد بود و برای شما احترام بیشتری به همراه خواهد داشت. بهتر است فعلا در زمینه روابط عاطفی به ویژه اگر رابطه‌تان خیلی قدیمی نیست بیش از حد هیجانی و احساساتی رفتار نکنید.


فال روز متولدین خرداد :

امروز باید بتوانید به موقع جلوی خودتان را بگیرید در غیر این صورت گرفتن یک تصمیم ناگهانی و حساب نشده می تواند درس تلخی برای شما به همراه داشته باشد. امروز شما در تلاش برای به ثبات رساندن احساسات خود با تنش‌ها و چالش‌هایی مواجه خواهید بود. به نفعتان است که به جای شروع عجولانه پروژه های تازه، تلاشتان را روی تکامل و پیشرفت کارهایی که فعلا در دست انجام دارید متمرکز کنید. شما نیاز دارید حواس پرتی ها و کارهای غیر ضروری را کنار گذاشته و توانتان را صرف پرداختن به نیازهای اساسی خود کنید. پروژه‌هایی که قرار است همه دنیا را تغییر دهند و همه را انگشت به دهان کنند را برای وقت دیگری بگذارید و سرتان به کارتان باشد.

فال روزانه شنبه 15 شهریور 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین تیر :

امروز ایجاد تعادل بین احساسات و حس وظیفه‌شناسی‌تان برای شما کار دشواری خواهد بود. اجازه ندهید استرس ناشی از اجبار برای انجام یک کار ذهن شما را به خود مشغول کند و وضعیت فکری‌تان را به هم بریزد. تسلیم احساسات شدید و ناگهانی نشوید، اما لزومی ندارد تمام کارهایتان را هم بر اساس احساس مسئولیت و وظیفه شناسی قرار دهید. از خاکستر شکستی که این اواخر خورده بودید آتش شور و اشتیاق مجددا شعله کشیده و فرصت‌هایی برای رسیدن شما به رضایت شخصی فراهم خواهند شد که شما را قادر می سازند موفقیت و دست یابی به منافع را جایگزین حس فقدان و شکست کنید. احساسات و تخیل خود را برای بخشیدن جانی تازه به روابط عاطفی‌تان به کار بگیرید.


فال روز متولدین مرداد :

شاید نسبت به برخی مسائل زندگی‌تان دید چندان واقع‌بینانه ای نداشته باشید، اما امروز ناگهان به محدودیت های زمانی خود پی خواهید برد و به دنبال آن محدودیت‌ها و موانع دیگری که سر راهتان قرار دارند نیز برایتان آشکار خواهند شد. روحیه خودتان را از دست ندهید، موانع و مشکلات برای همه وجود دارند، آنچه اهمیت دارد این است که با قدرت تمام با آنها مواجه شده و با پشت سر گذاشتن آنها به فردی قویتر از قبل تبدیل شوید. در زمینه مسائل عاطفی احساسات پیچیده و ضد و نقیضی وجودتان را فرا گرفته‌اند اما آماده هستید تا آسیب‌هایی که در گذشته خورده‌اید را پشت سر بگذارید و زندگی جدیدی برای خود بسازید.


فال روز متولدین شهریور :

امروز حالتان خیلی خوب است و خوشحالید، اما در نظر داشته باشید که حال دیگران لزوما مثل شما نیست، پس اگر می بینید کسی بی حوصله و بدخلق است بیش از حد برای سرحال کردن او تلاش نکنید، زیرا ممکن است با واکنش های نه چندان خوشایندی مواجه شوید! برای مدتی انتظار موفقیت های خیلی بزرگ و یک شبه نداشته باشید و سعی کنید قدم به قدم برای رسیدن به آنچه می خواهید پیش بروید تا هم در مسیرتان دچار نا امیدی نشوید و هم خودتان را خیلی خسته نکنید و هر چند دیرتر اما در آرامش به هدفتان برسید. بدبینی نسبت به رابطه عاطفی‌تان را کنار گذاشته و به خودتان و طرف مقابلتان فرصت کافی برای پیدا کردن شناخت بیشتر نسبت به یکدیگر بدهید.

فال روزانه شنبه 15 شهریور 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین مهر :

شک و تردیدهایی که داشته اید امروز از میان خواهند رفت و با وجود شرایط متغیر اطرافتان با اطمینان کامل تصمیم‌هایتان را خواهید گرفت. فقط پیش از عملی کردن تصمیم‌هایتان به ویژه آنهایی که به مسائل مالی مربوط می شوند حتما اطلاعات کافی در مورد آن کسب کنید. امروز حرف زدن پشت سر این و آن اصلا به شما توصیه نمی شود. اگر با کسی مشکلی دارید به جای غیبت کردن راجع به آن با خود آن شخص به طور مستقیم صحبت کنید. در غیر این صورت یک عالمه حرف‌هایی که اصلا به ذهنتان خطور نمی کرده هم به این غیبت‌هایتان اضافه شده و به گوش این شخص خواهد رسید و اعتماد و رابطه ای که بین شما بوده است را از بین خواهد برد.


فال روز متولدین آبان :

امروز وقت آن رسیده است که بالاخره بعضی از آن ایده های خیلی خوبی که در سرتان دارید را عملی کنید. شما حتی اگر یک نابغه هم باشید تا زمانی که این همه ایده فقط در سرتان مانده و عملی نشوند هیچ ارزشی نخواهند داشت. محدودیت‌ها و موانعی در راه هستند که اگر همین حالا به جای حرف زدن وارد عمل نشوید به زودی گریبانتان را گرفته و برایتان ایجاد مشکل خواهند کرد. شاید همکارانتان با شما اختلاف نظرهایی داشته باشند که حتی ممکن است باعث بحث و جدل بین شما شوند. اما اگر با اعتماد به نقش و خود آگاهی زیادی که در حال حاضر دارید بتوانید هوشمندانه تصمیم بگیرید که چه زمانی به صورت گروهی و چه وقت تنهایی پیش بروید همه چیز روبراه خواهد شد.


فال روز متولدین آذر :

امروز هیچ کاری را ناتمام رها نکنید و هر پروژه ای که در دست دارید را به طور کامل انجام دهید. این همه کارهای نیمه تمام جلوی ورود فرصت های جدید به زندگی‌تان را می گیرند و مانع پیشرفت بیشتر شما می شوند. علاوه بر این هر لحظه ممکن است شرایط موجود تغییر کنند و دیگر نتوانید کارهایتان را به آن خوبی که اکنون برایتان امکان پذیر است پیش ببرید. نگذارید هیچ کاری و حتی هیچ رابطه ای در زندگی‌تان بلاتکلیف باقی بماند، یا آنها را برای همیشه کنار گذاشته و یا به سرانجام برسانید. شاید دیگران از روی ظاهرتان قضاوت کرده و فکر کنند که اوضاع زندگی‌تان کاملا روبراه است و هیچ مشکلی ندارید، حداقل با افراد مورد اعتمادتان صحبت کرده و باری که روی دوشتان است را سبکتر کنید.

فال روزانه شنبه 15 شهریور 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین دی :

در حال حاضر انجام دادن کارها به صورت گروهی نتایج ویژه ای برای شما به همراه خواهد داشت و باعث خواهد شد که در آینده نزدیک به خوبی شناخته شوید. شما استعدادهای نهفته ای دارید که شما را تبدیل به عضوی موثر و اساسی در اجتماع اطرافتان می کنند. مهارتی که در تشخیص نقاط قوت و ضعف همکارانتان دارید عاملی کلیدی است که باعث افزایش بهره‌وری گروه می شود. البته باید در نظر داشته باشید که حتما زمانی را هم به تنهایی و در آرامش سپری کنید تا باتری‌هایتان برای ادامه این فعالیت‌ها شارژ شوند. امروز خودتان هم زیاد از احساساتتان سر در نمی آورید و ثبات احساسی چندانی ندارید، پس عشقتان را به خاطر این که درکتان نمی کند سرزنش نکنید.


فال روز متولدین بهمن :

با وجود این که خودتان احساس می کنید رسیدن به اهدافتان دارد برای شما غیر ممکن می شود، با داشتن یک برنامه ریزی درست برای رشد در زمینه حرفه ای می توانید در روزهای آینده پیشرفت بسیار زیادی داشته باشید و موفقیت خود را تضمین کنید. درست است که پیشرفتتان زیاد به چشمتان نمی آید، اما به جای این که شک و تردیدهایتان را به همکارانتان هم انتقال بدهید سعی کنید انرژی‌تان را به بهترین نحو ممکن به کار بگیرید تا به اهدافتان دست پیدا کنید. شاید فکر کنید که رشد و پیشرفتتان خیلی اندک است، با این حال دارید زندگی‌تان را خیلی بیش از آن که خودتان متوجه باشید بهبود می بخشید.


فال روز متولدین اسفند :

شما در حال حاضر نیاز شدیدی به توسعه علم و دانش خود احساس می کنید و با آغوش باز پذیرای ایده‌ها و تجربه‌هایی هستید که به شما انگیزه لازم برای تعیین اهداف جاه طلبانه تازه ای را می بخشند. اگر بتوانید به جزئیات کارهایتان به اندازه کافی توجه داشته باشید فرصت های فوق‌العاده ای برایتان به وجود خواهند آمد که سطح زندگی شما را به طور قابل توجهی بالا خواهند برد. امروز کمی حواستان پرت است و در عالم فکر و خیال هستید، اگر حواستان را جمع نکنید ممکن است با انجام کارهای اشتباه برای خودتان دردسر درست کنید. خودتان را درگیر کارهایتان کرده و به ذهنتان اجازه پرواز ندهید، قبل از خواب برای خیال پردازی زمان بهتری است.

4.5/5 - (2 امتیاز)
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 2,834 بار
برچسب ها : ،
دیدگاهتان را بنویسید

علی اصغر عباسی در تاریخ 15 شهریور 1399 گفته : پاسخ دهید

بهترین برنامه ای هست که تاحالا داشتم دنبال ی چیز واقعی میگشتم که ب لطف خدا پیدا کردم از سازنده این برنامه کمال تشکر دارم ممنون از برنامتون

css.php