کد خبر : 14395 تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۴:۰۷

فال روزانه شنبه 10 فروردین 1392

  فروردین: تمایل زیادی به انجام کارهای مختلف در خود احساس می کنید. شما ماجرا و هیجان می خواهید و دوست دارید فرصتی برای یادگیری داشته باشید. دیگر چیزهای قدیمی را نمی خواهید. از مکان های جالبی که قبلاً ندیده بودید بازدید کنید. پیش بینی روابط شما: امروز از گفتگوهای …

فال روزانه شنبه 10 فروردین 1392

 

فروردین:

تمایل زیادی به انجام کارهای مختلف در خود احساس می کنید. شما ماجرا و هیجان می خواهید و دوست دارید فرصتی برای یادگیری داشته باشید. دیگر چیزهای قدیمی را نمی خواهید. از مکان های جالبی که قبلاً ندیده بودید بازدید کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز از گفتگوهای جالب و روشنگرانه لذت می برید و انرژی خوبی هم وجود دارد. اگر سر اولین قرارتان می روید، انتظار داشته باشید که گفتگویتان حول موضوعات بسیار عمیق همچون معنای زندگی بگردد. اگر در رابطه ای دائمی هستید، برای بیرون رفتن وقت بگذارید.

پیش بینی شغل شما: امروز احتمالاً ذهنتان شما را ناامید می کند. فردی تلاش می کند شما را به معامله یا پروژه جدیدی ترغیب کند. برای متعهد شدن عجله نکنید. انجام این کار باعث می شود که از چند جهت تعادلتان بهم بخورد.

اردیبهشت:

چون امروز تمرکز شما روی مسائل کاغذبازی مربوط به میراث، بدهی، مالیات، اموال مشترک و غیره است، باید مراقب باشید. امروز روز خوبی برای تصمیمات مهم یا خرج های عمده نیست. فقط کارهای عادی را انجام دهید.

پیش بینی روابط شما: امروز در رابطه کنونی خود می توانید کمی هیجان به زندگی تان بدمید. هر کاری که برای تفریح کردن می توانید انجام بدهید و آن حس آزادی و تفریحی که در ابتدای رابطه با هم داشتید را دوباره تجربه کنید. کاری انجام دهید که کاملاً متفاوت با آن چیزی باشد که قبلاً انجام داده بودید.

پیش بینی شغل شما: امروز چاپلوسی همه آن چیزی که در محل کار می خواهید به شما می دهد. نترسید و رئیس تان را غرق در تعریف و تمجیدی کنید که او را خوشحال می کند. احترام بگذارید و کمی هم پیاز داغش را زیاد کنید.

خرداد:

به احتمال زیاد، باید به روشی سازش به خرج دهید یا در ارتباط با دیگران، مدارا و مسامحه به خرج دهید. به عبارت دیگر، انتخاب دیگری ندارید. ولی اشکالی ندارد. فقط همکاری کنید و دوستانه عمل کنید. ولی با مسائل عمده موافقت نکنید.

پیش بینی روابط شما: اگر بیهوده به دنبال رابطه درست بودید، شاید امروز درک کنید که چگونه تغییر رویکرد و نگرش می تواند به موفق شدن شما کمک کند. امروز باید کاملاً خودتان باشید تا بتوانید او را به خودتان جذب کنید.

پیش بینی شغل شما: اگر امروز در جهت جریان حرکت کنید، برای دیگران سخت می شود که شما را در جمعیت تشخیص دهند. کاری کنید که شما را شاخص کند. روش خلاقانه ای در پیش بگیرید. دیگران نمی توانند در مقابل روش شما تاب مقاومت بیاورند.

تیر:

شاید امروز کارایی و تأثیر عمده و ویژه ای نداشته باشد. مراقب کمبودها، تأخیرها و خطاهای کوچک باشید. با آنکه خلاقانه فکر کردن آسان است، ولی ممکن است راه حل ها و ایده های خوبی هم به ذهنتان برسد. جز غذا برای چیز دیگری پول خرج نکنید.

پیش بینی روابط شما: امروز شعار شما این است که باید متفاوت باشید. عشق رونق می یابد اگر شما آماده امتحان کردن چیزهای جدید باشید. اگر دنبال عشق می گردید، انتظار نداشته باشید که آن را در مکان های عادی بیابید. شاید درست جایی باشد که انتظارش را نداشتید.

پیش بینی شغل شما: امروز حس می کنید که دیگران طبق قوانین رفتار نمی کنند. غرایز شما درست است. کسی هست که رویکرد و روش درستی را در پیش نگرفته است. او قوانین را دور می زند تا به جلو برود. نترسید و به مافوق خود اطلاع دهید.

امروز روز خلاقیت شماست! از فعالیت های اجتماعی، رویدادهای ورزشی، مسائل رمانتیک، بازی با کودکان و راه های نشان دادن استعدادهایتان لذت ببرید. مراقب خریدهایتان باشید.
.
پیش بینی روابط شما: عشق رابطه ای تنگاتنگ با حس شوخ طبعی دارد. امروز شما دنبال فرد خاصی هستید و هر دوی شما می دانید که روحیه شاد و مهربان است که باعث می شود لحظات شاد و خندانی داشته باشید.
.
پیش بینی شغل شما: از روال عادی همیشگی خود ببرید. از یکنواختی روزمره خودتان را خلاص کنید. محیط اطراف خود را تغییر دهید. میزتان را جابجا کنید. کار متفاوتی انجام دهید. این کارها به شما در محل کار انرژی می دهند.

شهریور:

امروز روزی عالی برای استراحت در منزل و انجام کارهای کوچک و نظم دادن به کارهاست. شما از اجتماعی شدن و سرگرمی و تفریح در منزل لذت می برید. شاید هم ایده های خلاقانه ای برای یک موقعیت خانوادگی یا بهبود منزل داشته باشید.

پیش بینی روابط شما: امروز اعتماد به نفس لازم را برای نشان دادن احساسات خود به طرفتان می یابید. اگر شک داشتید که آیا این کار درست است یا خیر، با جلو رفتن و گفتن آنچه باید بگویید، شک و تردیدتان زایل می شود. شاید او هم بگوید که می خواست همین را به شما بگوید، ولی نمی دانست چطور شروع کند. پس شجاع باشید و ایمان داشته باشید.

پیش بینی شغل شما: اطمینان پیدا کنید که عناصری در کارتان وجود دارد که شما واقعاً به آن ایمان دارید. اگر از لحاظ ذهنی و معنوی به آنچه انجام می دهید اعتقاد نداشته باشید، پس چرا باید انجامش دهید؟ به خاطر پول؟ باید از انجام کاری پول دربیاورید که به آن علاقه داشته باشید.

مهر:
.
امروز همه چیز پا در هوا و بلاتکلیف است. شاید احساس تردید و دودلی کنید و مطمئن نباشید که چکار باید بکنید. بهتر است ریسک نکنید و با جریان و در جهت آن حرکت کنید. از تصمیمات مهم و خریدهای بزرگ اجتناب کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز پیشرفت زیادی در مورد برخورد احساسی و رمانتیک اخیرتان می کنید. فرصتی عالی برای تأثیرگذاری خواهید داشت که قطعاً در عشقتان گم نخواهد شد. اعتماد به نفستان بالاست و همه آنچه نیاز دارید، موضوعات جالبی برای گفتگو و چند لطیفه بامزه برای تکمیل روزتان است.

پیش بینی شغل شما: امروز کارهای بسیار دقیقی انجام می دهید و این خوب است. تا آخرین جزئیات موشکافی کنید. انتقاد کنید. سعی نکنید کارهای دیگران را مورد نقد قرار دهید. این کار امروز نتیجه عکس می دهد.

آبان:
امروز در مورد مسائل مالی حواستان باشد. روی وسایل بزرگ پول خرج نکنید، فقط برای غذا پول خرج کنید. از تصمیمات مهم و عمده اجتناب کنید. بجای آن بر روی نگرانی های سلامتی و نظم یافتن تمرکز کنید تا حس بهتری داشته باشید.
.
پیش بینی روابط شما: روز بسیار خوبی برای اجتماعی شدن و ملاقات با افراد جدید است. اگر جذب و مسحور کسی شده بودید و می خواستید چیزهای بیشتری درباره شخصیت او بدانید، امروز این فرصت را خواهید داشت و در مورد همه چیز صحبت خواهید کرد.
.
پیش بینی شغل شما: هر کار خلاقانه یا هنری که می خواهید به انجامش برسانید امروز باید انجام شود. انرژی امروز برای شکوفایی تخیل و رویاپردازی شما خوب است. هر کاری که تمرکز یا چشم انداز عملی نیاز دارد را کنار بگذارید.

آذر:

امروز روز استراحت است پس تا می توانید استراحت کنید. روز عجیبی است امروز! از گفتگو با دیگران لذت ببرید. از رویدادهای ورزشی و مناسبت های اجتماعی استفاده کنید و با بچه ها بازی کنید ولی تصمیمات مهم نگیرید و خریدهای بزرگ نکنید.

.
پیش بینی روابط شما: اکنون زمانی عالی برای انواع و اقسام مناسبت های اجتماعی است. اگر در رابطه ای دائمی هستید، هر دوی شما متوجه می شوید که زندگی تان از دایره جدیدی از دوستان غنی شده است. اگر مجرد هستید، باید لباس های بنفش بپوشید تا افراد خوش اخلاق را جذب کنید و قطعاً باید لطیفه هایی بلد باشید!
.
پیش بینی شغل شما: فرصت های اعجاب انگیزی امروز در دستان شماست – به خصوص در مورد کارهایی مثل فیلم، بازیگری یا هنرها. اگر تابحال افکاری درباره ستاره سینما یا تهیه کننده شدن داشتید، اکنون زمان آن رسیده است که گامی به سوی رویاهایتان بردارید.

دی:

امروز احتمالاً از استراحت در منزل لذت می برید. با آنکه بسیاری از شما از لم دادن در خانه خوشتان می آید، ولی باید کاری هم انجام دهید و خودتان را نشان دهید. بهتر از بر روی پروژه های دکوراسیون و بازسازی هم کار کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز انرژی شما برای تلاش های رمانتیک بالا است. اگر سر قرار می روید، پس تجربه ای عالی خواهید داشت، زیرا هر دوی شما می خواهید که طرفتان حس خیلی خوبی داشته باشد. اگر اولین بار است که او را ملاقات می کنید، انتظار مکالمات خوب و گرمی را داشته باشید. هر دو شما خیلی می خندید.
.
پیش بینی شغل شما: امروز در می یابید که در مورد توانایی های ذهنی خود چه کارهایی می توانید در محل کار انجام دهید. زمان آن رسیده است که بطور جدی درباره پرورش این استعدادتان فکر کنید و در جستجوی روش هایی باشید که بتوانید بر مبنای تمام وقت از آنها استفاده کنید.

بهمن:

مکالمه ای با یکی از دوستان خانم می تواند اعتماد به نفس به شما بدهد. شما احساس آرامش و صمیمیت در مورد مسائل می کنید و آماده اید که امیدها و آرزوها و رویاهای خود برای آینده را با دیگران در میان بگذارید. اگر بازخورد آنها را بگیرید برای شما مفید خواهد بود.

پیش بینی روابط شما: شما عموماً دوست دارید بدانید که در کجای رابطه ایستاده اید و موضع شما چیست. ولی امروز هر چقدر تلاش می کنید که خط و مرزها را بشناسید، با مشکلات بیشتری مواجه می شوید. اگر موضوع مهمی هست که باید درباره اش با او حرف بزنید، بهتر است آن را برای زمان دیگری بگذارید.

پیش بینی شغل شما: امروز نترسید از اینکه دو پروژه را همزمان انجام دهید. توانایی شما برای انجام چند کار بسیار زیاد است. هول نشوید. آرام باشید تا بازده بیشتری داشته باشید.

امروز بعضی از جنبه های زندگی خصوصی شما عمومی می شود، به خصوص در چشم افراد ذینفوذ و مافوق – والدین، معلمین، افراد بسیار مهم و غیره. شاید شما کنترلی روی این موضوع نداشته باشید. ولی ما یک هشدار کوچک می دهیم.

پیش بینی روابط شما: امروز شاید تمیز دادن احساساتتان از همدیگر سخت شود. از طرفی شاید زیاده روی کنید یا شاید زیادی مجذوب شوید. از طرف دیگر شاید سیگنال ها را غلط تعبیر کرده اید. هر کدام از این احتمالات اگر برایتان مشکلی ایجاد کرد، بهتر است که صبر کنید تا بدانید احساستان چیست.

پیش بینی شغل شما: امروز همین که ایده های بیشتر و بیشتری به ذهنتان می رسد، تا اوج عصبانیت می رسید. مشکل اینجاست که امروز زود هم گیج می شوید. امروز از کارتان قدمی به عقب بردارید و چشم انداز بیابید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 466 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php