کد خبر : 14185 تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۵:۴۳

فال روزانه سه شنبه 6 فروردین 1392

فروردین: دیگر بیش از این روی پروژه های قدیمی و ایده های نامعتبر وقت صرف نکنید. حواستان به تغییراتی باشد که در اطراف شما رخ داده و باعث تغییر برنامه های شما شده است. امروز بهترین زمان برای آزمایش موقعیت خود است. در مسیر درست با اطمینان کامل قدم بردارید …

فال روزانه سه شنبه 6 فروردین 1392

فروردین:

دیگر بیش از این روی پروژه های قدیمی و ایده های نامعتبر وقت صرف نکنید. حواستان به تغییراتی باشد که در اطراف شما رخ داده و باعث تغییر برنامه های شما شده است. امروز بهترین زمان برای آزمایش موقعیت خود است. در مسیر درست با اطمینان کامل قدم بردارید و هراس به دل راه ندهید.
.
پیش بینی رابطه شما: تمایل دارید امشب با عشق خود قرار بگذارید و ملاقات زیبا و لحظه های خوبی در کنار هم داشته باشید. این کار را انجام دهید و امروز را به یکی از به یاد ماندنی ترین روزهای تقویم خود تبدیل کنید.
.
پیش بینی شغل شما: شما قدرت زیادی دارید. به لطف روح ماجراجوی خود می توانید همه کارهای خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. حتی می توانید از وقت خود برای مطالعه استفاده کنید که در نهایت باعث پیشرفت شغل شما می شود.

اردیبهشت:

به خود کمک کنید تا شخصیت ظاهری و درونی شما با هم یکی شوند. امروز تصور کنید همه چیزهای لازم برای رسیدن به اهداف خود را دارید. پس توقف نکنید  و با همین ایده پیش بروید. ثابت قدم باشید و محکم قدم بردارید. کارهایی که اکنون انجام می دهید می تواند نتایج عالی در آینده شما نیز داشته باشند.

پیش بینی رابطه شما: نیروهای درونی شما باعث درخشش زندگی اجتماعی شما می شود و با انسان هایی در ارتباط خواهید بود که به دنبال کشف چیزهای جدید در زندگی هستند. این می تواند به نفع شما باشد زیرا ممکن است با عشق آینده خود رودررو شوید که همچون شما عاشق ماجراجویی و کشف چیزهای جدید در زندگی است.

پیش بینی شغل شما: شاید فردی شما را مجبور کند با عجله زیاد کاری انجام دهید. ابتدا از این خواسته ناراحت و عصبانی خواهید شد. اما آرامش خود را حفظ کنید. آرامش کمک می کند تا بهتر کارها را انجام دهید. در این موضوع خاص، سرعت بیشتر از کیفیت اهمیت دارد.

خرداد:

شاید امروز یک اتفاق ناگهانی برای شما رخ دهد. به طور مثال، غرق در افکار خود مشغول قدم زدن هستید و ناگهان فردی محکم به شانه های شما می زند. واکنش ابتدایی شما هل دادن آن فرد به عقب است. بدون توجه به نقش دیگران در این مساله شاید از این اتفاق عصبانی شوید. اما تا حد امکان این تنش را کنترل کنید مخصوصا اگر در حال رانندگی هستید.

پیش بینی رابطه شما: یک ملاقات جالب توجه در پیش رو دارید اما اطمینان کردن به آدم های جدید کمی برایتان دشوار است. اما طالع امروز شما باعث می شود تا احساس راحتی و آرامش در کنار این افراد داشته باشید. برای شما بسیار مهم است که اعتماد به نفس و نیروی درونی خود را دباره به دست بیاورید و بدانید که در کنار این افراد به آن خواهید رسید.

پیش بینی شغل شما: رو به جلو حرکت کنید و به هبچ وجه به عقب بازنگردید. شاید دیگران تصور کنند خیلی جسورانه پیش می روید ولی نگران نباشید. شما همه کارها را به خوبی و درست به انجام خواهید رساند و دیگران هستند که دست خالی و بی مصرف در انتهای روز باقی می مانند.

تیر:

امروز همه تلاش خود را برای پیشرفت کارهای خود انجام می دهید. البته توجه داشته باشید نباید با عجله کنید و به طور آنی تصمیم بگیرید. حتما پیش از قدم گذاشتن در راهی، برای آن برنامه ریزی کنید و روی اصول حرکت کنید. تصمیمات عجولانه چیزی جز خطر و شکست برای شما نخواهند داشت. مراقب باشید.

پیش بینی رابطه شما: امروز بسیار شاد و خوشحال خواهید بود. به ویژه هنگامی که دوستی قدیمی را ملاقات می کنید. این فرد کسی است که قبلا به هر دلیلی نمی توانستید رابطه عاشقانه ای با او داشته باشید اما پس از گذشت زمان و تغییرات شما، دوست دارید دوباره شانس خود را امتحان کنید. اکنون زمان مناسبی برای این تصمیم است.

پیش بینی شغل شما: برای وارد شدن به فاز جدید در کار به تشویق نیاز دارید. اما اکنون زمان بهانه گیری نیست. اکنون وقت عمل است و باید آستین ها را بالا زد. به حرف های دیگران اهمیت ندهید و به جلو پیش بروید.

مرداد:

رابطه شما با یک دوست بسیار صمیمی ممکن است کمی پیچیده و عجیب شود و احتمالا شما پیش از درست فکر کردن، حرف می زنید که چندان به نفعتان نیست. باید تلاش کنید پیش از بیرون انداختن هر کلمه ای از دهان خود درست روی آن فکر کنید و تعادل را حفظ کنید.

پیش بینی رابطه شما: روزی شاد، گرم و دوست داشتنی در انتظار شما است. اگر برای نخستین بار فردی را ملاقات کنید، مطمئن باشید بهترین لحظه های خود را با او خواهید داشت. شما با طرف مقابل خود احساس اعتماد به نفس و آرامش زیادی خواهید داشت و مکالمات شما به طرز شگفت آوری هیجان انگیز و شیرین هستند.

پیش بینی شغل شما: احساس تردیدی که در چند روز اخیر دچار آن بودید از بین خواهد رفت و با اطمینان کامل رو به جلو پیش می روید. امروز زمان مناسب برای شروع مرحله جدید از کار است. قدم های اولیه را همین امروز بردارید. پیشرفت خواهید کرد.

شهریور:
امروز دچار خوش بینی بسیار شیرینی خواهید بود. تنها ایراد این احساس این است که افرادی که شما برای کمک دست به سمت آنها دراز می کنید همه مسایل را کمی پیچیده و درهم می کنند. به جای پیدا کردن آرامش، دچار گیجی و عدم درک مسایل می شوید. شاید بهتر باشد همه مسایل را خودتان کنترل کنید تا احساس بهتری هم داشته باشید.

پیش بینی رابطه شما: رابطه خاص شما به طرف مقابلتان با یک مکالمه ژرف و عمیق به سویی جدید هدایت می شود. این فرد به شما ایده های بسیار خوب می دهد یا کمک می کند تا پس از سپری کردن بحران روحی بتوانید روی پاهای خود بایستید. به همین دلیل تمایل شدیدی به ادامه این ارتباط دارید.

پیش بینی شغل شما: به جای گارد گرفتن در برابر داشته های خود زمان آن رسیده تا بیرون بروید و دنبال چیز جدید بگردید. شاید دیرتر به آن برسید. محدودیت های خود را گسترش دهید. فقط باید نخستین قدم ها را با اطمینان بردارید.

مهر:
امروز بسیار باهوش و حساس خواهید شد. روان و ضمیر ناخودآگاه شما بسیار فعال می شوند و متوجه می شوید خیلی بیشتر از فردی که کاری را انجام می دهد، می فهمید. همین آینده نگری جادویی باعث می شود تا به دیگران کمک کنید تا با چشم باز در مسیر برنامه های آینده خود قدم بگذارند و حرکت کنند.
.
پیش بینی رابطه شما: در یک مهمانی یا دورهمی فردی به طرز فکر و هوش ممتاز شما علاقه مند می شود. بهترین کار این است که در همان لحظه با طرف طرح دوستی نریزید و منش خود را حفظ کنید و این کار را به آینده موکول کنید. البته این رابطه پرحرارت و عاشقانه نخواهد بود. اما شجاع باشید و برای قرار اول او را برای صرف قهوه دعوت کنید.
.
پیش بینی شغل شما: با افراد نترس و بی باک همگام شوید. این مساله بسیار در کار شما تاثیر دارد و مهم است که در موضع مقابل این افراد قرار نداشته باشید.
.
آبان:
امروز خیلی با عجله کارهای خود را انجام می دهید. خیلی سریع هم متوجه می شوید می توانید در موقعیت های مختلف، به خصوص بحرانی راهکار مناسب را پیدا کنید. امروز همه جانبه حمایت می شوید و می توانید همه کارهای خود را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید.
.
پیش بینی رابطه شما: امروز بیرون بروید تا با فرد مورد علاقه خود رو به رو شوید. شاید این فرد همان کسی باشد که درخشش خاصی به زندگی شما می بخشد و علاقه مندی ها و طرز فکر مشترکی با هم دارید.
.
پیش بینی شغل شما: شاید در برابر افرادی که تواضع، وقار و منش کاری بهتری دارند احساس کمبود و دلسردی کنید. اما دیگران را قضاوت نکنید و آنها را با ارزش های بالایشان قبول داشته باشید و سعی کنید تا خود را بالا بکشید و شخصیت خود را تقویت کنید.
.
آذر:

اگر کسی قصد مزاحمت برای شما داشت حتما از خود دفاع کنید. دیگران هر چه به ذهنشان می رسد را به دهان می آورند. ممکن است احساس کنید آنها با این کار قصد آزار و تحریک شما را دارند. اما هوشیار باشید و سعی کنید به جای پاسخ دادن حرف های بیهوده آنها با متانت از حق خود دفاع کنید.
.
پیش بینی رابطه شما: اگر رابطه شما و عشقتان کمی سنگین شده بود امروز بسیار گرم و پر حرارت پیش خواهد رفت. اگر حرف هایی هست که باید با هم بزنید و مسایلی را حل و فصل کنید، امروز بهترین زمان این کار است.
.
پیش بینی شغل شما: امروز به واسطه انرژی های خوب دیگران انرژی زیادی خواهید داشت. امروز دست به هر کاری بزنید به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. امروز اعتماد به نفس قدرت بدنی بالایی دارید. از آنها به بهترین شکل استفاده کنید.

دی:

دوستان جدید برای خود پیدا کنید. به جای درخواست حمایت از دیگران، خودتان به آنها ملحق شوید و از آنها پشتیبانی کنید. هر چه بیشتر با دیگران همگام و هم مسیر باشید احساس بهتری هم در زندگی خواهید داشت. دست و دل باز باشید و اهدافی برای خود تعیین کنید که برای همه سود داشته باشد.
.
پیش بینی رابطه شما: امروز همان زمانی است که می توانید نیمه گمشده خود را بیابید. بهترین و شیک ترین لباس های خود را بپوشید و بیرون بروید. انسانی پرهیجان، شاد، معنوی و رک راست همچون خود را در مسیر راه خود ملاقات خواهید کرد.
.
پیش بینی شغل شما: با افراد مقابل خود کمی قاطعانه برخورد کنید. در غیر این صورت بازیچه دست آنها خواهید شد. انرژی شما اهمیت زیادی دارد. در دام آنها نیفتید و با تمرکز کامل کار خود را پیش ببرید.

بهمن:

امروز منبع عظیمی از انرژی هستید و باید آن را منفجر کنید. همچون گازی که باز است و با کوچک ترین شعله ای منفجر می شود. اما مراقب باشید قبل از آتش زدن بدانید قصد و نیتتان از این کار چیست. شاید مثلا بتوانید از این انرژی برای از بین بردن مشکلی که مدت ها گرفتار آن هستید استفاده کنید.
.
پیش بینی رابطه شما: همیشه آدم هایی وارد زندگی می شوند و آدم هایی نیز می روند. این واقعیت می تواند سناریوی امروز شما را تشکیل دهد. وقتی احساس می کند یک رابطه عاطفی شما به پایان رسیده، فردی دیگر در قاب در عشق شما ظاهر می شود. امروز احساسات گرم و خوشایندی خواهید داشت.
.
پیش بینی شغل شما: به جای مقابله و مخالفت با دیگران انرژی خود را در جهت پیشبرد کارهای خود صرف کنید. با اینکه عدم هماهنگی با همکاران خود را دوست ندارید اما شاید امروز این مساله کمی لازم به نظر برسد. در روز پیش رو منتظر سختی های کاری باشید.
.
اسفند:

امروز آغاز همه مسایل و کارهای جدید است. امروز نوع نگاه و درک شما نسبت به زندگی و اطرافیان تغییر می کند و می توانید به روابط خود عمق بیشتری ببخشید. همه روابط شما امروز تحت تاثیر بینش جدید شما قرار خواهند گرفت. بنابراین، با بینش زیاد برای آینده برنامه ریزی کنید و از افراد مفید در این مسیر کمک بگیرید.
.
پیش بینی رابطه شما: امروز این جرات را دارید تا با کمک نیروهای ماورا طبیعه به رابطه عاطفی خود که مملو از پیچیدگی ها و معما است فکر کنید. شاید ملاقات با افرادی که تجربه مشابه شما را داشته اند در این مسیر کمک کننده باشد. آنها نگاه تازه ای به شما می بخشند.
.
پیش بینی شغل شما: از احیا کردن کارها و پروژه های قدیمی که سودددهی و کارایی ندارند دست بردارید. امروز زمان آغاز کارهای جدید است. نترسید و برای شغل جدید خود را مهیا کنید. دلیلی ندارد در کاری بمانید که نتیجه ای ندارد.
به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 285 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php