کد خبر : 256928 تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱:۰۷

فال روزانه سه شنبه 6 شهریور 1397

فال روزانه متولدین فروردین مردم اغلب شما را به عنوان یک فرد خجالتی و کم حرف می شناسند ولی اینگونه نیست. خودتان نیز این موضوع را درک کرده اید که وقتی که با کسی احساس راحتی داشته باشید، دوستانه تر برخورد خواهید کرد. امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برایتان سخت …

فال روزانه سه شنبه 6 شهریور 1397

فال روزانه متولدین فروردین

مردم اغلب شما را به عنوان یک فرد خجالتی و کم حرف می شناسند ولی اینگونه نیست. خودتان نیز این موضوع را درک کرده اید که وقتی که با کسی احساس راحتی داشته باشید، دوستانه تر برخورد خواهید کرد. امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برایتان سخت خواهد بود. از آنجا که شما فردی اجتماعی هستید، این وضعیت برایتان خیلی غیر عادی خواهد بود. در واقع وقتی با دوستانتان خوش و بش می کنید، حرف های آنها شما را گیج و سردرگم می کند و شاید منظور حرف های آنها را نفهمید. این موضوع، با توجه به شخصیت دوستانه شما، بسیار عجیب است. باید یک مدت به خودتان استراحت دهید و حال و هوای این روزهای خود را عوض کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است شما بالاخره دست به کار شده و بخواهید وسایل منزلتان را که نیاز به تعمیر دارند درست کنید و یا آنها را تعویض کنید. بهتر است این کار را خودتان انجام ندهید و آن را به کسی که در این حوزه تخصص دارد و می تواند آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد بسپارید. آدم های جدیدی وارد زندگیتان می شوند. ممکن است افرادی امشب سر زده برای شام به مهمانی شما بیایند. امروز برای شما همه چیز غیر قابل پیش بینی می باشد. مقداری غذای اضافه در منزلتان نگه دارید و منتظر بمانید تا ببینید چه پیش خواهد آمد. یادتان باشد که استقبال گرمی از مهمانتان داشته باشید، هر چند که بدون دعوت به مهمانی شما آمده باشد.

فال روزانه متولدین خرداد

حواستان را برای هر پیشامد غیر منتظره ای جمع کنید. ممکن است با کسی روبرو شود که برای شما اطلاعات ارزشمندی را به همراه داشته باشد. شاید در حال حاضر به اینکه این اطلاعات چقدر ارزشمند هستند پی نبرید ولی این اطلاعات اگر درست به کار گرفته شوند تاثیر خیلی زیادی در زندگی شما خواهند داشت. این ممکن است آغاز یک تغییر بزرگ در زندگی شما باشد. تغییری که نه تنها زندگی شما را، بلکه زندگی تمام کسانی را که با شما زندگی می کنند، دگرگون خواهد کرد. برای هر رویدادی آماده باشید. همه کارهایتان را با اعتماد به نفسی کامل انجام دهید. امروز یکی از هیجان انگیز ترین روزهای تمام دوران زندگیتان خواهد بود.

فال روزانه متولدین تیر

امروز روز برآورده شدن آرزوهای شماست. یک اتفاق بسیار غیر منتظره پیش خواهد آمد و از جایی که فکرش را نمی کنید پول زیادی به دستتان خواهد رسید. اندکی طول می کشد تا به این ثروت باد آورده و ناگهانی عادت کنید. امروز روزی پر از شانس برای شما می باشد. شاید تصمیم بگیرید که با استفاده از این پول روش زندگیتان را تغییر دهید. برای این منظور ممکن است بخواهید به شهر دیگری نقل مکان کنید و یا شغلتان را تغییر دهید. طوری زندگیتان را تغییر دهید که به نفعتان باشد. سعی کنید کمتر به این ثروت ناگهانی تکیه کنید. باید سریع عمل کنید ولی با عجله تصمیم گیری نکنید. نتیجه یک تصمیم بدون تفکر برای شما ممکن است منجر به یک فاجعه شود.

فال روزانه متولدین مرداد

ممکن است از مهارت فوق العاده خود در نویسندگی اطلاع داشته باشید ولی مطمئنا همه ی قابلیت هایتان را نمی شناسید. بهتر است زمان بیشتری را به ارتقای مهارت هایتان اختصاص دهید. اگر بخواهید زمانی که به نویسندگی اختصاص می دهید را کاهش دهید تا به دیگر کارهایتان برسید نمی توانید در این کار پیشرفت زیادی داشته باشید. کمی بیشتر برای انجام کارهای با ارزشی مانند نویسندگی و کارهایی که در آنها استعداد دارید وقت بگذارید. به یاد داشته باشید که در حال حاضر مهمترین چیز برای شما پیشرفت در کارهایی است که به آنها علاقه دارید. یک هفته را به این کار اختصاص دهید و ببینید چه نتیجه ای خواهید گرفت!

فال روزانه متولدین شهریور

با برنامه بودن و با تاکتیک عمل کردن، تنها ویژگی مطلوب شما نیست. شما ویژگی های خوب بسیاری دارید، اما نسبت به احساسات دیگران بی توجه هستید. با این حال امروز اوضاع کاملا فرق کرده است. امروز برای شما فرصت برای شروع دوباره است تا تغییراتی اساسی در زندگیتان ایجاد کنید. با به وجود آوردن این تغییرات در شخصیت و افکارتان، شما قابلیت این را پیدا خواهید کرد که احساسات و عقاید دیگران را درک کنید و به روشی منطقی و اصولی به آنها پاسخی مناسب دهید. از اینکه چقدر این رویکرد جدید شما در بهبود روابطتان موثر خواهد بود شگفت زده خواهید شد. با دقت بیشتری به حرف های دیگران گوش دهید و در صحبت کردن عجله نکنید.

فال روزانه متولدین مهر

اگر همین امروز چمدانتان را نبندید و راهی یک سفر هیجان انگیز نشوید هم به زودی این کار را انجام خواهید داد. شما نیاز شدیدی به هیجان و ماجراجویی احساس می کنید و هیچ چیزی نمی تواند به خوبی سفر کردن این عطش را برطرف کند. حواستان به کیف پول و رمز کارت های بانکیتان و هر چیزی که به حساب و کتاب های مالی مربوط می شود باشد زیرا با یک احتیاطی کوچک ممکن است درگیر بحث در مورد مسائل مالی شوید. اگر چنین موقعیتی پیش آمد از بحث کردن در مورد آن خجالت نکشید، شاید تنها یک سوء تفاهم پیش آمده که با حرف زدن برطرف می شود و جلوی بدبین شدن شما به اطرافیانتان را می گیرد.

فال روزانه متولدین آبان

خیلی کم پیش می آید که انرژی مثبت بدون داشتن تلاش و کوشش نتیجه ای را به همراه داشته باشد. اگر به این نکته توجه نداشته باشید در گردابی فرو خواهید رفت که خدا می داند آخر کارتان را به کجا ختم کند. مطمئن باشید تلاش هایتان بی نتیجه نخواهند ماند، پس در عین خوش بین بودن تمام سعی خود را برای رسیدن به خواسته هایتان به کار بگیرید. تغییرات پیش بینی نشده در مسیر حرفه ایتان امروز شما را غافلگیر خواهد کرد. این در واقع هشداری است برای شما تا هر گونه شک و تردیدی که در وجودتان هست را مورد بررسی قرار داده و با افرادی که با آنها در ارتباط هستند در میان بگذارید و این مسائل را یک بار برای همیشه حل کنید.

فال روزانه متولدین آذر

شما به طور ذاتی یک مدیر و رهبر فوق العاده هستید و امروز بهترین فرصت ممکن برای استفاده از این تواناییتان می تواند باشد. شاید پیش از این در پا پیش گذاشتن و به کارگیری ایده هایتان درنگ کرده باشید، اما موفقیت های اخیرتان اعتماد به نفس لازم برای انجام این کار و دنبال کردن اهدافتان را در اختیارتان قرار داده اند. خوشبختانه اطرافیان و به ویژه آنهایی که نسبت به شما در موقعیت بهتر و بالاتری قرار دارند شما را مورد حمایت خود قرار خواهند داد. شاید امروز عشقتان شما را به کاری که اصلا انجام نداده اید متهم کند. خونسردی خودتان را حفظ کنید و به جای داد و بیداد کردن در آرامش به او ثابت کنید که در اشتباه است.

فال روزانه متولدین دی

امروز شما احساس می کنید که همه چیز را تحت کنترل دارید و می توانید هر کاری که دلتان بخواهد را با موفقیت انجام دهید. اکنون زمان فوق العاده ای برای شروع پروژه ای است که مدتی قصد آغاز آن را داشته اید اما به هر دلیلی موفق نشده اید. شما بدون شک موفق خواهید بود، اما باید مواظب باشید خودتان عامل شکست خود نشوید. گاهی ما سرسخت ترین دشمن خود هستیم. به توانایی های خودتان اعتماد داشته باشید و در راه دست یابی به رویاهایتان با قدم هایی محکم گام بردارید. دخالت در رابطه ی عاطفی یک زوج که هر دو از دوستان خوب شما هستند می تواند برای شما دردسرساز شود پس خودتان را از این ماجرا دور نگه دارید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز یک آشنایی ساده و یا یک دوستی اجتماعی ممکن است به صورتی کاملا غیر منتظره به احساسی عاشقانه تبدیل شود و هیچ کس به اندازه ی خودتان از این اتفاق غافلگیر نخواهد شد. پیش از هر اقدامی به این که هدف نهاییتان چیست خوب فکر کنید، اگر احساس می کنید این حستان ممکن است زودگذر باشد دست نگه دارید و کاری نکنید که این دوستی و آشنایی تباه شود. سعی کنید آرامش خود را در رفتار با اطرافیانتان حفظ کرده و خشم خودتان را کنترل کنید. در غیر این صورت شاید رفتاری از خودتان نشان دهید که احترامی که بین شما و طرف مقابلتان وجود داشته برای همیشه از بین برود و رابطه تان هیچ گاه به حالت قبلی باز نگردد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید احساس سرزندگی می کنید و انگار جان تازه ای گرفته اید. احساس می کنید قدرت فوق العاده ای را در اختیار دارید و می توانید کارهای زیادی را انجام دهید. به احتمال زیاد خق با شماست و می توانید در انجام تقریبا هر کاری که خودتان بخواهید موفق باشید. هرچیزی که ذهن و توجهتان را به آن معطوف کنید خیلی خوب پیش خواهد رفت. فقط مواظب باشید زیاده روی نکنید و با انجام کارهای بیش از حد خودتان را خسته نکنید و یا مسئولیت هایی که در حد توانتان نیستند را نپذیرید. در پایان روز با توجه به حجم کارهایی که کرده اید کمی احساس خستگی طبیعی است، اما احساس رضایتی که دارید به این خستگی می ارزد.

فال روزانه سه شنبه 6 شهریور 1397

فال حافظ

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.  برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

فال روزانه سه شنبه 6 شهریور 1397

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 397 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php