کد خبر : 22449 تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۳

فال روزانه سه شنبه 14 خرداد 1392

فروردین برایتان چه سودی دارد که در مقابل تغییر مقاومت کنید؟ همه می دانند که شما در سازگاری و تطبیق با تغییر در دنیای اطرافتان مشکل دارید. متأسفانه زندگی همین است و شما نمی توانید کاری در موردش کنید. در این مورد شما قدرتی ندارید. متوجه می شوید که زندگی …

فال روزانه سه شنبه 14 خرداد 1392

فروردین

برایتان چه سودی دارد که در مقابل تغییر مقاومت کنید؟ همه می دانند که شما در سازگاری و تطبیق با تغییر در دنیای اطرافتان مشکل دارید. متأسفانه زندگی همین است و شما نمی توانید کاری در موردش کنید. در این مورد شما قدرتی ندارید. متوجه می شوید که زندگی زمانی که روی موج های تغییرات موج سواری می کنید، پایدارتر است. تغییر را بپذیرید و بگذارید برایتان پیشرفت بیاورد و در مقابلش نایستید. شاید بین دل و مغزتان درگیری ایجاد شود. امروز منطق و مغزتان یک چیز می گوید و می خواهد به برنامه خاصی متعهد بماند و دلتان چیز دیگری می گوید. درست است که شما باید درباره نحوه رسیدن به هدفتان درست و واضح فکر کنید، ولی فقط دلتان است که به شما دقیقاً می گوید چه کنید.

اردیبهشت

اگر در شغلی هستید که بیشتر مبتنی بر کمک است مانند روانپزشکی، احتمالاً در حال حاضر دارید بعضی قوانین و پروتکل ها را نقض می کنید. شاید حتی بر خلاف نظریه هایی که بخش بنیادی تحصیلات شما بودند، عمل کنید. با این شورش خودتان را در دردسر نیندازید. مهم است که گاهی وضعیت فعلی خود را به چالش بکشید. افرادی مانند شما در این حوزه پیشرفت می کنند. امروز شما بیشتر به استدلال و بحث می پردازید و این کار را برای تفریح انجام می دهید. این سبک عادی و روزانه شما نیست و شریک زندگی شما این سبک را آزاردهنده می یابد. اگر قرار است که جایی بروید، یا پروژه مهمی در دست دارید، بهتر است که بجای ناراحتی، با دیگران همکاری کنید. حداقل بدین طریق به چیز مفیدی دست می یابید.

خرداد

لازم نیست که نابغه باشید یا کار خارق العاده ای برای مردم انجام دهید تا آنها متوجه شما شوند. وقت آن رسیده که این طرز فکر را کنار بگذارید که شما توانایی نواختن ساز یا مجسمه را ندارید چون فکر می کنید استعداد یا نبوغش را ندارید یا میکل آنژ نیستید! به هر سرگرمی یا چیز دیگری که علاقه دارید بپردازید. امروز رمانس بیشتر موضوع صحبت ها می شود. شما به هر طریقی می خواهید احساسات خود را نشان داهید و به انحاء مختلف می توانید موفق شوید.

تیر

شما به اندازه کافی آزادی ندارید. این در مورد روابط شما هم صادق است. می توانید انتظار داشته باشید که زنجیرها را از دست و پایتان آزاد کنید. زمان آن رسیده که بیشتر در زندگی حضور داشته باشید. به افراد بگویید که چه می خواهید و آن را چه زمانی می خواهید. قطعاً یکی از خواسته های شما آزادی است. بر ترس خود غلبه کنید. به همین سادگی است. شما چیزهای زیادی برای گفتن در مورد یک رویداد خاص دارید، ولی الان واقعاً چنین حسی ندارید. اگر رابطه شما از مسیری دشوار و توفانی می گذرد، برایتان راحت تر است که سکوت آزاردهنده ای اختیار کنید و در مورد این موقعیت بحث نکنید. ولی اگر می خواهید پیشرفتی صورت بگیرد باید این کار را بکنید.

مرداد

اگر شما مسئول بخش منابع انسانی شرکتی بودید، امروز روند استخدامی را کاملاً دگرگون می کردید. بیشتر روی عنصر انسانی تأکید می کردید تا مدرک و جوایزی که فرد برای اثبات توانایی هایش ارائه می دهد. اعتماد به افراد و اطمینان به غرایز و توانایی های آنها بیشتر از آنچه فکرش را بکنید برایتان سودآور خواهد بود. قرار امشب شما زیاد طبق برنامه و نقشه پیش نمی رود، ولی زیاد هم کسل کننده نخواهد بود. انرژی امروز شما را تشویق می کند که ترجیح های فکری و معنوی خود را کشف کنید قبل از آنکه به مسائل دیگری بپردازید. اگر هر دوی شما باورها و ایده آل های یکسانی دارید، پس چیزهای دیگر مهم می شوند. اگر توافق فکری ندارید، پس هر چقدر تلاش کنید، رابطه شما دوامی نخواهد داشت.

شهریور

جنبه رمانتیک زندگی شما تحت تأثیر توفان احساسی قرار می گیرد. شما در یک لحظه، از عصبانیتی وصف ناشدنی به خوشحالی و سرخوشی می رسید. امروز یاد می گیرید که عواطف خود را کنترل کنید. اگر امیدوارید که رابطه پایداری بسازید، لازم است که انسجام روانی و سلامت جسمی داشته باشید. امروز شما احساسات خود درباره فردی نزدیک به خود را زیر سوال می برید. دلتان یک چیز به شما می گوید، و فکر و منطقتان به مسیر کاملاً متفاوتی می رود. وقتی در حالت تعارض و تضاد قرار دارید، رسیدن به راه حل سخت می شود. پس باید قبل از هر کاری برنامه ریزی کنید.

مهر

امروز روز طاقت فرسایی برای شماست. احتمال دارد که شما اخبار ناخوشایندی درباره خانه و زندگی تان دریافت کنید. شاید در چند سال اخیر زیاد به بودجه خانه دقت نکرده بودید. یا شاید تصمیم خود برای تعمیرات خانه را به مدتی مدید به تعویق انداخته بودید. با آنکه سقف خانه در حال فرو ریختن نیست، ولی زمان آن رسیده که به تعمیرات برسید. شما عموماً نمی خواهید همه چیز را کاملاً زیر سوال ببرید، ولی وقتی متوجه نقصی می شوید، نظرتان را بیان می کنید. امروز شما افکاری در مورد رابطه عشقی خود دارید و از خود می پرسید آیا این رابطه برای شما خوب است یا بد. شما متوجه می شوید که در کاغذ دیواری عشق شما ترک هایی بوجود آمده و دلیلی ندارد که با رنگ آنها را بپوشانید.

آبان

امروز شما عصبانی به نظر می رسید. فقط یک نفر هست که می تواند شما را تا این درجه عصبانی کند و آن یک نفر خودتان هستید. امروز شما دچار بحران وجدانی می شوید و این رفتار شما را تغییر می دهد. احتمالاً شما از این به بعد یادتان می ماند که کلمات خود را به دقت انتخاب کنید. امروز شما شک تان برانگیخته می شود و با این حال نمی توانید دقیقاً انگشت روی مسئله ای بگذارید و بگویید چه چیزی شما را نگران کرده و شک شما را برانگیخته است. در این مورد شما باید صحبت کنید، زیرا اگر به سکوت خود ادامه دهید و در سکوت طرف مقابل را متهم به همه چیز کنید، هیچ چیز حل نمی شود. حداقل وقتی در مورد مسائل حرف می زنید، تصمیم آگاهانه ای می گیرید.

آذر

امروز روز تفکر و اندیشه است. به نظر می رسد که شما تکنیک ها و روش هایی جدیدی دارید که در مشغله اصلی خود از آنها استفاده کنید. امروز شما دلایل اصلی خود را برای این همه نوآوری زیر سوال می برید. چرا باید دنیا را از نو ساخت؟ با آنکه تغییرات بزرگ و عمده ای در فعالیت های خود صورت نمی دهید، ولی می توانید برای آنها توجیهی بیابید. یادتان باشد که رم یک روزه ساخته نشد و این در مورد یک رابطه هم صادق است. باید تلاش و حس تعهد قوی داشته باشید. اگر افکار شما اخیراً از شریک زندگی تان به سمت دیگری منحرف شده بودند، باید بنشینید به این فکر کنید چرا این اتفاق افتاده است. جواب شما در روبرو شدن با احساس واقعی تان و صحبت کردن در مورد آن نهفته است. ترس را کنار بگذارید و با آن روبرو شوید.

دی

باید انتظار روز مأیوس کننده ای را داشته باشید، احتمالاً خیلی هم عصبانی می شوید. دوستانتان اصرار می کنند که شما همکاری بیشتری داشته باشید و کمتر درون گرا و منزوی باشید. آنها از اینکه شما بخشی از تیم آنها نیستید بیزار و ناراحت هستند. در واقع، شورش و یاغی گری شما باعث معروف شدن تان شده است! اینکه چطور به این برخوردها رسیدگی می کنید، صحنه را برای آینده شما آماده می کند. قبل از هر اقدامی خوب فکر کنید. امروز شما در مورد رابطه خود بیش از همیشه خودخوری می کنید. افکار شما به همه سو پرواز می کنند و باعث می شوند که صحنه هایی را تجسم کنید که هیچ ربطی با واقعیت ندارند. اگر بتوانید قدمی به عقب بردارید و ببینید که فعالیت ذهنی بیهوده شما چطور به رابطه تان آسیب می زند، قدم تازه ای برای حل مشکلات برداشته اید.

بهمن

امروز نباید انتظار داشته باشید که هر کاری دلتان خواست انجام دهید. درست برعکس! محدودیت های فنی شما را محدودتر از گذشته می کنند. شاید منابع مالی شما کافی باشد. به عبارت دیگر، نمی توانید الگوی همیشگی پناه گرفتن در جزیره معنوی آرام و فکر کردن به مسائل درونی را در پیش بگیرید. در مورد امور عشقی و رابطه خاصی که دارید، می توانید سفرهای معنوی دلخواهتان را داشته باشید، ولی این چیزها این واقعیت را تغییر نمی دهند که بین شما چه اتفاقاتی می افتد. امروز باید فانتزی سازی در مورد مسائل را کنار بگذارید و با آنها همانطور که هستند سر و کله بزنید. این بیش از هر چیز دیگری، به شما کمک می کند تا با فرد مقابل در این رابطه پیشرفت کنید و رابطه خود را بهتر از همیشه کنید.

اسفند

دانش، کشف فضا و رشته های علمی دیگر مستلزم روحیه تیمی بسیار قوی است. از آنجائیکه شما کله شق و لجوج هستید، متخصص خوبی در دینامیک گروهی نمی شوید. مسلماً کسی شما را به خاطر لذت بردن از کار گروهی سرزنش نمی کند، مگر آنکه شما مسئول باشید. اگر شما قدم اول را بردارید، چنین معجزه ممکن می شود. امروز شانس صحبت کردن با فرد خاصی را پیدا می کنید. موضوع صحبت شاید درست همان چیزی نباشد که انتظار داشتید در موردش با او بحث کنید، ولی این خودش یک شروع است. حتی اگر حس نکنید که باید در مورد مسئله عمیقی صحبت کنید، باید ادامه دهید شاید پیش بیاید. او متوجه می شود که شما در حال تلاش هستید و دوست دارد شما را بیشتر بشناسد. باید تصمیم خود را با اراده قوی بگیرید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 242 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php