کد خبر : 14588 تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۵

فال روزانه سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۲

فروردین امروز مراقب باشید به کسی توهین نکنید (به خصوص به خانم ها) زیرا امروز این چیزها بسیار محتمل است. شما یا کسی دیگری به این نتیجه می رسد که این منجر به پایان یافتن رابطه یا ایجاد اختلاف می شود. هر کاری که انجام می دهید، کار روزانه خود …

فال روزانه سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۲

فروردین

امروز مراقب باشید به کسی توهین نکنید (به خصوص به خانم ها) زیرا امروز این چیزها بسیار محتمل است. شما یا کسی دیگری به این نتیجه می رسد که این منجر به پایان یافتن رابطه یا ایجاد اختلاف می شود. هر کاری که انجام می دهید، کار روزانه خود را با احساسی لحظه ای کنار نگذارید.

پیش بینی روابط شما: امروز هر دوی شما رابطه تان را خیلی جدی گرفته اید. این خیلی خوب است، چون مسائلی هست که باید آنها را باز کرد و حل کرد. ولی یادتان نرود که برای تفریح هم وقت بگذارید. حداقل جدول و پازلی حل کنید یا با ماشین یک دوری بزنید.

پیش بینی شغل شما: امروز زمان آن نیست که حرکت های ناگهانی و شتابزده انجام دهید یا تصمیمات بزرگی بگیرید. ذهنتان امروز تنبل است، چون امروز تعطیل است و می خواهید استراحت کنید. خودتان را از برای روزهای کاری آینده آماده کنید و از امروز کمال استفاده را ببرید.

اردیبهشت

امروز برنامه های سفر کنسل می شوند، به تعویق می افتند یا دوباره برنامه ریزی می شوند. همه نقشه ها یا برنامه هایی که برای تحصیلات عالی دارید هم تغییر می کنند یا کنسل می شوند. صحبت ها و بحث هایی در مورد مذهب، سیاست، مسائل قومیتی و غیره امروز پیش می آیند. صبر پیشه کنید.

پیش بینی روابط شما: شاید امروز بخواهید در مورد رابطه خود راهنمایی و مشورت هایی بگیرید. زیرا اخیراً مسائلی در مورد رابطه شما پیش آمده که شما را ناراحت کرده است. این جنبه شراکت را جدی بگیرید و فوراً قضاوت و نتیجه گیری نکنید. صحبت با فردی باتجربه در این حوزه به شما اجازه می دهد که تصمیم بگیرید اقدامات بعدی شما چه خواهد بود.

پیش بینی شغل شما: امروز با همه مهربان و ملایم باشید. حتی امروز از کارهای خودتان هم انتقاد می کنید. چیزی هست که ناراحتتان می کند. به خودتان استراحت بدهید و بدانید که انسان جایزالخطاست.

خرداد

مشاجراتی درباره اموال مشترک و هر چیزی که با دیگران مشترکاً دارید، امروز پیش می آید. این بحث ها شامل مسائل مربوط به بیمه، جزئیات بانکی و بدهی هم می شود. مراقب تصمیمات آنی و قضاوت های شتابزده باشید. مراقب حساب بانکی خود باشید.

پیش بینی روابط شما: شما می خواهید نقص های موجود در رابطه فعلی خود را پیدا کنید و بیش از همیشه نسبت به این موضوع حساس هستید. امروز در مورد انگیزه های خود بیشتر فکر می کنید و به این فکر می کنید که آیا نیازهای یکدیگر را برطرف می کنید یا خیر. اگر وارد بحث جدیدی با یکدیگر شوید، این بحث بسیار سنگین و حزن انگیز است. بهتر است این بحث را به زمان دیگری موکول کنید.

پیش بینی شغل شما: اراده قوی شما همیشه در بدست آوردن واقعیت ها و رسیدن به اصل موضوع بسیار مفید واقع می شود. ولی امروز باید رویکرد آرام تری در پیش بگیرید. مهربان و دلسوز باشید، نه اینکه رفتار تهاجمی در پیش بگیرید. به ندای درونی خود گوش کنید.

تیر

یک دوست نزدیک یا شریک شاید آزادی بیشتری در رابطه اش بخواهد. یا شاید این شما باشید که آزادی بیشتری می خواهید! حس گرایش بیشتری به هیجان و استقلال در همه روابط شما هست. شاید حس کنیدباید تغییرات به احسن انجام دهید تا خوشحالتر باشید.

پیش بینی روابط شما: شما تمایل دارید که امروز تفکرات عمیق تری داشته باشید، در حالیکه دایره توجه و حواس شما همیشه این قدر دقیق نیست. امروز دلیل وارد شدن به رابطه خاصی را موشکافی می کنید. در حال حاضر بیشتر تقصیرها را می بینید تا چیزهای دیگر. اگر از همدیگر انتقادهای سازنده انجام دهید و صحبت های عمیقی داشته باشید، مشکل حل می شود. ولی زیاده روی نکنید.

پیش بینی شغل شما: در این تعطیلات می توانید انرژی فراوانی برای روزهای کاری آینده ذخیره کنید. انرژی از همه طرف به سمت شما می آید. اتفاقات هماهنگ “تصادفی” نیستند. آنها نشانه هایی هستند که باید اتفاق بیفتند. چنین چیزی تصادف و شانس نیست.

مرداد
امروز چیزی روتین کاری شما را خراب می کند. خرابی کامپیوتر، قطعی برق، آتش سوزی های کوچک، کمبود یا مشاجره در مورد همکاران ممکن است پیش آید. در مقابل واکنش های شتابزده گارد بگیرید. امروز افراد ماجراجو و شورشی و پر از بازیگوشی هستند.

پیش بینی روابط شما: امروز افکار و احساسات عمیق خود را پشت سدی غیر قابل نفوذ پنهان می کنید. شاید درون گرا شوید و این به ایجاد ارتباط بین شما و او کمکی نمی کند. ولی اگر این سد را بشکنید و چند کلمه حرف بزنید، باعث می شوید که رابطه شما مثبت و بانشاط شود. عشقتان را ناامید نکنید.

پیش بینی شغل شما: تعطیلات این هفته استراحتی برای یک شروع خوب هستند. سعی کنید از احساساتی که در این تعطیلات داشتید ناراحت نباشید. همه تلاش خود را روی حال متمرکز کنید و نگذارید که گذشته و فانتزی های آینده شما را درگیر خودش کند.

شهریور

اگر فرزندی دارید یا از کودکان مراقبت می کنید بدانید که امروز روزی است که برای آنها مستعد حادثه است. بنابراین باید بیش از همیشه مراقبشان باشید. همچنین روزی پر از سورپرایز برای شرکای عشقی است. نسبت به همه صبور باشید.

پیش بینی روابط شما: گاهی تنها راه برای خارج شدن از یک موقعیت بد در رابطه، کمک گرفتن از شخص سوم است. امروز باید از کمک یا توصیه های کسی استفاده کنید که می تواند شما را به راه حل موفقی برای یک مشکل راهنمایی کند. هر دوی شما در حال حاضر گرایش دارید به دیدن بدترین و منفی ترین جنبه های یک مسئله. خوشبختانه همه چیز درست می شود.

پیش بینی شغل شما: شاید به کسب و کار در حوزه مواد غذایی روی بیاورید. اگر قبلاً در این صنعت کار نمی کردید، شاید به دنبال راه هایی برای وارد شدن به این صنعت باشید یا در کسب و کارهایی مثل رستوران داری، بازار، فست فود یا سوپرمارکت سرمایه گذاری کنید.

مهر

امروز ناراحتی هایی در منزل یا مشاجراتی رخ می دهد. کامپیوتر یا وسایل الکترونیک ممکن است خراب شوند. شاید مهمان ناخوانده بیاید. لوازم خانگی شاید خراب شوند. سعی کنید نسبت به همه این مشکلات صبور باشید تا امروز بگذرد.

پیش بینی روابط شما: امروز حالتی جدی به خود می گیرید. شاید امروز روز مهمانی های ناگهانی نباشد یا زمان آن نباشد که به طرفتان بگویید چه حسی نسبت به او دارید، زیرا کلمات شما دارای نشاط زندگی و خودجوشی نیستند. شاید بهتر باشد که روانشناسی یافتن عشق واقعی را بخوانید. این در حال حاضر بهترین کار است.

پیش بینی شغل شما: رسیدن به نقشه و برنامه ای دقیق خیلی مشکل می شود وقتیکه محیط پیرامون شما دائماً در حال تغییر است. اطلاعات زیادی امروز در اختیارتان قرار می گیرد، ولی بعضی از آنها با حرف های دیگران ضدیت دارند. زود نتیجه گیری نکنید.

آبان

امروز برای شما روز پرحادثه ای است، چه از لحاظ گفتاری چه از لحاظ فیزیکی. شاید واقعاً حادثه ای برایتان رخ ندهد، ولی رفتار شتابزده یا واکنش بدی از سوی کسی برایتان پیش آید. آرام باشید. شاید هم ایده های پرنبوغی به ذهنتان برسد.

پیش بینی روابط شما: امروز هاله ای از غم می تواند وجهه شما را خراب کند و باعث شود که زیادی جدی به نظر برسید. شما در رابطه خود فقط تقصیرها و نقص ها را می بینید و به جنبه های مثبت نمی نگرید. باید طرز فکر خود را عوض کنید و به لحظات خوشی که با هم داشته اید هم بیندیشید. این کار حداقل چند نگرانی را از ذهن شما بیرون می کند.

پیش بینی شغل شما: اگر فواره کوچک یا آکواریوم جمع و جوری کنار میز کارتان ندارید، یکی بخرید. داشتن آب در نزدیکی خود آرامش بخش است و کار کردن را برایتان آسانتر می کند. شما را در محل کارتان آرامتر، متمرکزتر و مؤثرتر می کند.

آذر

چیزی غیرعادی امروز بر پول شما تأثیر می گذارد. شاید پول گم کنید، شاید هم پول پیدا کنید! شاید ناگهان چیزی بخرید و بعداً از خودتان بپرسید: “واقعاً من چی فکر می کردم؟” شاید هم چیزی پیدا کنید یا چیزی را گم کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز شما چیزهای زیادی برای فکر کردن دارید. شما چنین انسانی هستید و می خواهید فوراً به اصل و ریشه مشکل برسید و دوست دارید فوراً درباره آن با طرفتان حرف بزنید. هرچند که به نتیجه نمی رسید. سعی کنید کمی شوخ طبعی وارد حرف هایتان کنید تا به موفقیت نزدیکتر شوید.

پیش بینی شغل شما: جنسیت شما هرچه باشد، باید به “شهود و درک زنانه” اطمینان کنید. اگر زن هستید، به ندای درونی خود گوش کنید. این کار شما را به مسیر درست هدایت می کند. اگر مرد هستید، به آنچه خانم های دور و برتان می گویند گوش دهید. آنها در مسیر درستی هستند.

دی

امروز هیجانزده، و بی تاب و بیقرار هستید. قطعاً امروز سرکش و مستقل هستید. دوست دارید آزادی عمل بیشتری داشته باشید. وقتی آن را بدست می آورید، احساس رهایی می کنید. اتفاق هایی زیادی می افتد که واقعاً نمی توانید درک کنید چه خبر است. به خصوص اگر کسی ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد.

پیش بینی روابط شما: با آنکه سبک شما بدین شکل است که دوست دارید تصویر کلی تر را نگاه کنید و برای هر اتفاقی یک معنا بیابید. امروز روی جزئیاتی فوکوس می کنید که از اندازه گذشته است. این مسئله جزئی به یک جنبه از رابطه شما لطمه زده و شما درباره آن نگرانید. زیاد روی این قضیه پافشاری نکنید.

پیش بینی شغل شما: اشتباهات قبلی را تکرار نکنید. در ذهن خود جستجو کنید و به این فکر کنید که مبارزه های گذشته را چگونه انجام داده بودید. حالا عاقلتر شده اید. مسیر خود را تنظیم کنید و از گودال هایی که قبلاً دیده بودید دوری کنید.

بهمن
امروز واقعاً یک نوع بیقراری پشت هر چیزی وجود دارد که شما را عصبی، بی تاب و تندخو می کند. این باعث می شود که فوراً به نتیجه برسید یا حرف دیگران را بد تعبیر کنید. شاید هم فقط بخاطر لجبازی بخواهید حرف های کسی را بد تعبیر کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز در رابطه فعلی خود اقدامی انجام می دهید که یادتان می رود گزینه های دیگری هم هست و روش مناسب تری هم برای انجام کارها وجود دارد. شاید خودتان تصمیمی گرفته اید و در مورد آن با شریک زندگی تان صحبت نکرده اید. قبل از هر اقدام دیگری، بنشینید و در مورد اقدامات بعدی با هم حرف بزنید.

پیش بینی شغل شما: امروز زیاد وقت برای درست کردن ظاهرتان تلف نکنید تا به کارهایتان برسید. ظاهری آراسته بهتر از شلختگی است. در هر صورت، ظاهر عادی شما از ظاهر دیگران بهتر است.

اسفند

احساسات امروز در دو جهت هستند. شاید باعث مشاجره با یک دوست یا کسی شوند که عضوی از یک گروه است. شاید با کسی ملاقات کنید که شخصیتی واقعی دارد. یک چیز قطعی است: امروز روز کسل کننده ای نیست.

پیش بینی روابط شما: در حال حاضر رابطه شما کمی رو به نزول است. هر دوی شما کمی غمگین هستید و ترجیح می دهید که جنبه های بد یکدیگر را ببینید، نه آن چیزهایی که در اول رابطه در مورد همدیگر تحسین می کردید. هر اتفاقی که بیفتد، زیاد آن را جدی نگیرید و سعی کنید لبخند بزنید. فردا روز بهتری است.

پیش بینی شغل شما: امروز شانس با شما یار است. اگر کسی دست کمک به سوی شما دراز کرد، تردید به دل راه ندهید. به او اعتماد کنید. این بخشی از شانسی است که لیاقتش را دارید. شما خودتان این کمک را از همه کمک هایی که به دیگران کرده اید بدست آورده اید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 248 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php