کد خبر : 16888 تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۶

فال روزانه دوشنبه 9 اردیبهشت 1392

فروردین: امروز کار، جزئیات شغلی و کارهای خانه زمان زیادی از شما می گیرد. شاید دوستان یا اعضای خانواده به منزلتان بیایند و صحبت با آنها برایتان جالب شود. انجام کارها و وظایف باعث می شود که وقتتان آزاد شود و فرصت اجتماعی شدن و رفتن به مهمانی و دورهمی …

فال روزانه دوشنبه 9 اردیبهشت 1392

فروردین:

امروز کار، جزئیات شغلی و کارهای خانه زمان زیادی از شما می گیرد. شاید دوستان یا اعضای خانواده به منزلتان بیایند و صحبت با آنها برایتان جالب شود. انجام کارها و وظایف باعث می شود که وقتتان آزاد شود و فرصت اجتماعی شدن و رفتن به مهمانی و دورهمی یا رفتن سر قرار و بیرون رفتن با عشقتان را داشته باشید. در محل کار ذهنتان پر از ایده های جدید است. بروید با یک نفر یک فیلم سینمایی ببینید و مدتی از واقعیت ها دور شوید. اکنون زمان تمرکز کردن و واضح و روشن فکر کردن نیست.

اردیبهشت:

بیشتر روز شما در کنار خانواده، دوستان نزدیک و عشقتان یا شریک زندگی تان می گذرد. شاید هم با شرکای کاری خود جلسه داشته باشید. امروز می تواند روز خوشایند و مطبوعی برایتان باشد. افرادی که به آنها اهمیت می دهید و برایتان عزیزند کنار شما هستند و رابطه و پیوند شما با شریک زندگی تان محکم تر می شود. چه سر کار باشید چه نباشید، نمی توانید مسائل کاری را از ذهنتان بیرون کنید. استرس ناشی از کار باعث می شود که تغییر بزرگی در کارتان و افرادی که با آنها کار می کنید ایجاد کنید. اشکالی ندارد. این یک نقطه عطف است.

خرداد:

امروز دوست دارید در منزلتان یک مناسبت اجتماعی یا مهمانی برگزار کنید و دوستان و همکاران و افرادی که از لحاظ فکری، فلسفی یا معنوی با شما تفاهم دارند را دعوت کنید. در مورد مسائلی همچون خواب و رویا، ستاره شناسی یا ماورالطبیعه صحبت پیش می آید. دوست دارید ارتباط شما با این افراد بیشتر شود. حداقل یکی از آنها ممکن است پتانسیل رابطه رمانتیک با شما را داشته باشد و از شما خوشش بیاید. در محل کار حس می کنید که از همکارانتان دور شده اید. زیاد خودتان را در این مورد ناراحت نکنید. فقط خودتان باشید. نگران شدن در این موارد فقط همه چیز را خراب تر می کند. تا هفته آینده صبر داشته باشید.

تیر:

امروز یک مهمانی بزرگ یا شاید یک جشنواره در نزدیکی محل زندگی شما برگزار می شود. شاید بتوانید با دوستان و آشنایان یا با عشقتان در این مراسم شرکت کنید. این رویداد همه را تحت تأثیر قرار می دهد. زیرا برای همه هیجان دارد و تا چند روز بعد نقل محفل دوستان و موضوع صحبت آنهاست. صداهایی در ذهنتان پیچیده است. این صداها شما را تشویق می کنند که برای رسیدن به پتانسیل کامل خود بیشتر تلاش کنید. اکنون زمان خوبی برای برنامه ریزی و تلاش بیشتر است. این برنامه را پیاده کنید.

مرداد:

بحث و گفتگو با دوستان یا همکاران در مورد آینده باعث می شود که ایده های در ذهنتان ایجاد شود. باریک بینی و نکته سنجی ذاتی شما به شما کمک خواهد کرد. باید موارد مهم را جایی یادداشت کنید و بعداً در مورد آنها حرف بزنید. هر پروژه ای که اکنون شروع بشود احتمالاً موفق می شود. نگران شکست احتمالی نباشید. به یاد داشته باشید که برای چه کار می کنید: خانه و خانواده و امنیت خود. دلایل شما هرچه باشند باید بجای استرس گرفتن از زندگی لذت ببرید. انرژی امروز باعث می شود که رابطه کنونی را جدی تر بگیرید. مدتی است فهمیده اید که این رابطه دیگر معمولی نیست و عشق در عمق دلتان شعله ور است. باید در مورد این احساستان با هم حرف بزنید و به آینده و تعهد بیشتر بیندیشید.

شهریور:

امروز همه متوجه می شوند که شما چقدر جذاب و دلفریب هستید. بهترین زمان برای دعوت کردن دوستان یا بیرون رفتن با آنها است. رمانس و امور عشقی هم امروز خوب پیش می رود. در میان صحبت هایتان شاید متوجه اطلاعات جالب و مفیدی شوید که برایتان فرصت های جدید و خوبی می آفریند. آنها را فراموش نکنید و گام های بعدی را بردارید. امروز سر کار باشید یا نباشید، خاموش کردن بخش کاری ذهنتان غیرممکن است. دائماً ایده های کاری به ذهنتان می رسد. پس آگاهانه این بخش را خاموش نکنید و کاغذ و قلم کنارتان بگذارید و آنها را یادداشت کنید.

مهر:

چه هنرمند باشید چه نباشید، امروز در مورد موسیقی، نقاشی، نویسندگی و پروژه های خلاقانه دیگر الهام ها و ایده هایی به ذهنتان می رسد. ایده هایتان را یادداشت کنید. شاید آنقدر این ایده ها زیاد باشند که نتوانید همه آنها را بنویسید. ولی قطعاً می خواهید که بعداً به آنها بپردازید. حداقل می توانید یکی از آنها را با همکار یا شریک تان در میان بگذارید. نت برداری کنید و تحقیق انجام دهید. فردی که با او رابطه ای را آغاز کرده اید، بیشتر از شما به جدیت این رابطه و زندگی می اندیشد. علیرغم آنکه نیت شما خوب است، و می خواهید شوخ طبع باشید، ولی امروز حتی نمی توانید لبخند بزنید. شاید انرژی امروز باعث شده که این احساس را داشته باشید.

آبان:

یک فعالیت گروهی امروز شامل تعدادی از دوستان نزدیکی می شود که با شما از لحاظ فکری، فلسفی یا معنوی تفاهم دارند. شاید شریک زندگی تان هم در این مناسبت و فعالیت به شما بپیوندد. صحبت هایی که می شود ذهن شما را تحریک می کند. اگر برایتان مقدور است پیاده به خانه بروید، زیرا می خواهید ذهنتان را پاک کنید تا بتوانید راحت بخوابید. زمان خوبی برای دور شدن از ابرهای سردرگمی و تعیین اهداف جدید و واقعی است. امروز صحبت های شما با عشقتان خیلی عمیق می شود. شما دو نفر صحبتی انجام می دهید که با حرف های همیشگی تان فرق دارد و عمیق تر است. در ابراز احساسات شما، صداقت واقعی وجود دارد. چیز خاصی در شرف وقوع است.

آذر:

امروز شاید شما در کنار بعضی از دوستان نزدیک و عشقتان در مرکز توجه عموم قرار بگیرید. شاید سخنرانی کند یا یک گروه بحث را هدایت کنید. یا شاید در یک مهمانی مرکز توجه باشید. به احتمال زیاد اطرافیان شما شیفته تان می شوند، زیرا مهارت های سخنوری شما بسیار زیاد است. از این جلب توجه لذت ببرید. شاید امروز کسی را ملاقات کنید که قبلاً او را می شناخته اید. به احتمال زیاد این فرد چیزی را فراموش نکرده و در عین حال حالا تبدیل به انسان جذابتری شده و پتانسیل این را دارد که شریک زندگی شما بشود. همچنین امروز در محل کار ممکن است پشت سر یکی دو نفر از همکارانتان غیبت کنید. سعی کنید جلوی این وسوسه را بگیرید. امروز هرچه بگویید فردا گریبانتان را خواهد گرفت.

دی:

یک فرد جدید و جالب که احتمالاً از جایی دور یا کشوری خارجی است امروز وارد زندگی تان می شود. شاید ساعت ها وقت صرف حرف زدن با هم کنید. این صحبت ها باعث می شود در مورد چیزها و علایق جدیدی فکر کنید که برایتان جالب است. اینکه این چیزهای جالب را دنبال کنید یا نکنید بستگی به شرایط شما دارد، ولی حداقل برایتان لذت بخش است. عموماً دوست ندارید به شما فشار بیاورند که کاری را انجام دهید. عشق شما سعی نمی کند شما را تحت فشار قرار دهد یا تقاضایی بنماید که برای شما غیرمعقول و غیرمنطقی است. ولی از آنجائیکه شما از مسئولیت فرار می کنید، با یک چالش بزرگ روبرو هستید. امروز در محل کار آنقدر خسته می شوید که نیاز به استراحت پیدا می کنید. از کار کمی دور شوید تا از خودتان محافظت کنید.

بهمن:

خواب های عجیبی که دیده اید عوارض جانبی غیرمنتظره ای روی شما داشته اند. شاید ایده های جدیدی برای پروژه های خلاقانه باشند یا مفاهیم نوآورانه ای برای پیشبرد شغل یا حیات اجتماعی شما. این خواب ها برای شما راهنمایی هایی از افکار و نظرات افراد نزدیک به شما می دهند. خواب های شما چیزهای زیادی در مورد شما می گویند. آنها را یادداشت کنید و سپس تحلیل کنید. تعجب می کنید از چیزهایی که این خواب ها به ذهنتان می آورند. امروز در مورد رابطه عشقی خود متوجه می شوید که در مرحله بعد باید چکار کنید. اگر مدتی است با هم نامزدید، پس می دانید که وقت یک جشن رسمی رسیده است و باید رابطه خود را به مرحله بعد ببرید. اگر تازه این رابطه را شروع کرده اید، ممکن است بحث و جدلی جدی بین شما پیش آید. حواستان باشد.

اسفند:

ارتباطات اجتماعی با افراد جالب و جدید شاید در یک مهمانی در محله یا در نزدیکی شما اطلاعات جالبی در اختیارتان بگذارد. شاید به حوزه های جدیدی علاقه نشان دهید. شاید با کسی که مدتهاست همکار هستید رابطه ای جدی برقرار کنید. اینکه این کار را بکنید یا نکنید بستگی به موقعیت فعلی شما دارد. حداقلش این است که امروز تفریح می کنید. امروز جالب ترین و هیجان انگیزتر اتفاقات در اطرافتان می افتد و شما و عشقتان می توانید لحظات خوشی با هم داشته باشید. اگر به دنبال عشق هستید، شاید از فردی بزرگتر از خودتان خوشتان بیاید. امروز در محل کار با داستان های طولانی، استرس و غیبت همکارانتان را اذیت نکنید. اگر امروز در خانه هستید از استراحت لذت ببرید و امروز را بر خودتان و دیگران حرام نکنید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 231 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php