کد خبر : 13832 تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۶:۳۴

فال روزانه دوشنبه 28 اسفند 1391

 فروردین: امروز روی کارهایی که نیاز به نزدیک بینی دارند تمرکز می کنید، مانند نقاشی، خیاطی، ساختن زیورآلات، یا آشپزی. این کار را بیش از معمول طول می دهید، زیرا جزئیات زیادی دارند. این خوب است زیرا خوشحالتان می کند. گاهی هم استراحت کنید تا چشمتان آسیب نبیند. پیش بینی …

فال روزانه دوشنبه 28 اسفند 1391

 فروردین:

امروز روی کارهایی که نیاز به نزدیک بینی دارند تمرکز می کنید، مانند نقاشی، خیاطی، ساختن زیورآلات، یا آشپزی. این کار را بیش از معمول طول می دهید، زیرا جزئیات زیادی دارند. این خوب است زیرا خوشحالتان می کند. گاهی هم استراحت کنید تا چشمتان آسیب نبیند.

پیش بینی روابط شما: امروز نوری از رمانس به زندگی شما می تابد که برایتان خوشایند است، زیرا انتظارش را نداشتید. در یک مهمانی یا رویداد ورزشی خودتان را سوژه توجه گرم و خوشایندی می یابید. شاید یک شبه عاشق نشوید، ولی به تدریج متوجه می شوید که احساسات گرمی در قلبتان بیدار می شوند.

پیش بینی شغل شما: نشاط کلی که در چهار هفته گذشته حس می کردید امروز مسیر جدیدی می یابد و شروع فاز چهارهفته ای جدیدی خواهد بود. این به معنای کندی کار شماست. بیشتر حسابگر باشید.

اردیبهشت:

امروز صبح انبوه کاغذها و وسایلی که نیاز ندارید را مرتب می کنید و این کار خوبی است. به شما نظم می دهد و ذهنتان را آرام می کند. قبل از آنکه چیزی را دور بیندازید خوب آن را بررسی کنید.

پیش بینی روابط شما: می دانید که او شما را بسیار جذاب می داند، ولی زمان بندی او طوری نیست که اجازه ابراز احساسات را بیابد. احتمالاً نیاز به کمک دارد و شما به او کمک می کنید.

پیش بینی شغل شما: امروز دگرگونی عظیمی رخ می دهد و شروعی برای چهار هفته آینده خواهد بود. برای شما، این دگرگونی فرصت هایی عالی در دنیای کاری و حرفه ای به همراه دارد. ذات اهل عمل شما بازشناخته می شود و مورد تقدیر قرار می گیرد.

خرداد:

مطالعه مفهومی متافیزیکی یا فلسفی یا شاهد فرهنگ خارجی یا باستانی امروز وقتتان را بگیرد. امروز هوش تیزی دارید و سریعاً متوجه همه چیز می شوید و آنچه می خوانید در ذهنتان می ماند.

پیش بینی روابط شما: امروز شاید لازم باشد که کارهایی انجام دهید تا بتوانید پیامتان را به او برسانید. او از علاقه شما خبر دارد و همین احساس را به شما دارد، ولی در حال حاضر در شرایط بدی قرار دارد و باید حواسش به مسائل خودش باشد.

پیش بینی شغل شما: درسی که امروز می گیرید برای چهار هفته بعدی شما بسیار مهم خواهد بود. پایدارتر و محافظه کارتر باشید. با آنکه طرفدار اختراع و ابداع هستید، باید یاد بگیرید که به سنت ها هم احترام بگذارید.

 تیر:
امروز تصمیم می گیرید که یک مهمانی راه بیندازید و دوستان و آشنایان را دعوت کنید. خیلی خوش می گذرانید و وقتی مهمانی تمام می شود، احساس خستگی فراوانی می کنید. تنها مشکل این است که شاید یکی از اعضای خانواده شما زیاد از سر و صدا خوشش نیاید. صدای موسیقی را پایین بیاورید.
.
پیش بینی روابط شما: شما اغلب از احساسات خود فاصله می گیرید، ولی امروز هر دوی شما همزمان درگیر احساسات خود هستید. شما تقریباً می دانید چه می خواهید و نمی توانید راهی برای بیان آن بیابید.
.
پیش بینی شغل شما: سرعت عمومی در محل کار در چهار هفته آینده کاهش می یابد. این به شما زمان بیشتری برای برنامه ریزی و فکر کردن می دهد. فکر نکنید همیشه مجبورید با چیزهایی که قبلاً آماده بودید سریع انجامشان دهید پیش بروید.
.
.
مرداد:
امروز شما با او گفتگوی تلفنی طولانی انجام می دهید. در مورد رویدادهای اخیر، آب و هوا و نظرات خودتان حرف می زنید. تنها چیزی که در موردش حرف نمی زنید رابطه فعلی تان است. چیزهای زیادی از یکدیگر یاد می گیرید که باعث می شود یکدیگر را بهتر بشناسید.
.
پیش بینی روابط شما: امروز شما در بهترین روزهای رابطه خود هستید و همه چیز عالی است. هنوز سعی می کنید که یکدیگر را تحت تأثیر قرار دهید. سعی می کنید انگیزه های یکدیگر را بهتر درک کنید.
.
پیش بینی شغل شما: حالا زمان آن است که مرحله بعدی نقشه خود را اجرا کنید. ابتدا در مرحله پیشگامی بودید و حالا در مرحله پژوهش هستید. چهار هفته آینده زمان جمع آوری داده ها است. خوب فکر کنید سپس عمل کنید.
.
.
شهریور:
کارهای خلاقانه نیازمند تمرکز و دقت بیشتری هستند. شاید لازم شود که پژوهش های عمیقی انجام دهید و به جزئیات بپردازید یا روند عمیق تری را انجام دهید. گاهی هم استراحت کنید. گاهی چشمانتان را ببندید و به آنها استراحت دهید. غذا خوردن را فراموش نکنید.
.
پیش بینی روابط شما: با آنکه هر بار که به آن فرد خاص نزدیک می شوید، قلب تان تند تند می تپد، امروز بهتر است که با احتیاط پیش بروید و حرف هایتان را با احتیاط بیان کنید. با هم شام بیرون بروید یا از نگارخانه و موزه بازدید کنید. فعلاً سعی نکنید تعهدتان را عمیق تر کنید.
.
پیش بینی شغل شما: شما در حال حاضر در نقطه شروع بحرانی هستید که در چند هفته آینده برایتان آشکار می شود. چرخه های قدیمی را مد نظر قرار دهید تا چرخه های جدیدی شروع شود. اکنون زمان مهمی برای فکر کردن به خودتان و اهدافتان است.
.
.
مهر:
امروز مهمانان جوان خواهید داشت. غافلگیر می شوید و ناگهان متوجه می شوید که در حال پذیرایی از آنها هستید. معمولاً دوست ندارید که مرکز توجه باشید، ولی در این شرایط از این موضوع لذت می برید.
.
پیش بینی روابط شما: امروز احساس خوشحالی می کنید و فکر می کنید که همه چیز آنقدرها هم بد نیست. به دلایلی خودتان را فراموش کرده اید و ایمان به خود و اعتماد به نفستان را از دست داده اید. این بیشتر بدان دلیل است که نمی دانید کجا ایستاده اید. نترسید، سحر نزدیک است.
.
پیش بینی شغل شما: شما از همین حالا فاز بلندمدتی را آغاز می کنید که باید در این مدت از دارایی ها و منابع خود محافظت کنید و حریص نباشید. چهار هفته آینده را به این اختصاص دهید که از آنچه دارید خدا را شکر کنید.
.
.
آبان:
امروز ارتباطات تله پاتی شدیدی از سوی کسی دریافت می کنید که او را خوب نمی شناسید. شاید او سیگنال های اشتباهی می فرستد. اگر مشکلی با این قضیه ندارید، پس سعی کنید او را بهتر بشناسید. شاید دوست خوبی برایتان شود.
.
پیش بینی روابط شما: زمانی عالی برای امتحان کردن رویکردی آزمایشی در حیات عشقی شماست. اگر تابحال به روشی سنتی ارتباط برقرار می کردید، حالا احساس می کنید که باید چیز جدید و امتحان نشده ای را بیاورید. هر چه نقشه شما بهتر و بدیع تر باشد، شانس موفق شدن شما بیشتر است.
.
پیش بینی شغل شما: اصطکاکی که در چهار هفته گذشته با کسی یا شرکتی داشته اید کم می شود. روابط شما خنثی و حساس می شود و مکالمه واضح تری بین شما برقرار می شود. رشد و توسعه پیش روست.
.
.
آذر:
کارهایی که اخیراً انجام داده بودید و فراموش کرده بودید، توجه فرد بانفوذی را جلب می کند. پاداش های زیادی برای این کار منتظر شماست. این برای شما خوشایند است و ذهنتان را باز می کند.
.
پیش بینی روابط شما: با آنکه می خواهید به مرحله پرشور رابطه خود وارد شوید، ولی باید صبر داشته باشید. طرف مقابلتان باید با موقعیت صمیمی تر شدن و نزدیکتر شدنتان کنار بیاید. او باید مدتی روی این قضیه کار کند و احساسات خود را تعدیل کند.
.
پیش بینی شغل شما: برای آنکه با انرژی کار کنید باید ابزارهای خود را تغییر دهید. یک فاز چهار هفته ای از امروز شروع می شود که برای شما مهم است پس باید محتاط و محافظه کار باشید. زمان اقدامات ریسک دار نیست.
.
دی:

امروز گفتگوی عجیبی با فردی دارید که او را خوب نمی شناسید. شاید او آشنایی از محل کار باشد یا کسی باشد که از راه دوری آمده است. این صحبت می تواند نوید فرصت های شغلی بهتری را بدهد. به این موضوع فکر می کنید.

پیش بینی روابط شما: شما فرصت بهتر شناختن یکدیگر را دارید. شما هر دو یکدیگر را جذاب می دانید و آگاهید که هر دوی شما به زمان نیاز دارید تا بهتر و عمیق تر همدیگر را بشناسید.

پیش بینی شغل شما: یک دگرگونی عمده امروز رخ می دهد که برای چهار هفته آینده شما اهمیت دارد. خیالتان راحت باشد که این تغییر و دگرگونی برای همه خوب است. سرزندگی شما بسیار بالاست و اعتماد به نفس خوبی دارید. در حرفه خود پیشرفت های زیادی می کنید.

بهمن:

امروز یادگیری نگرانی اولیه شماست. احتمالاً مطالبی در مورد فلسفه، تاریخ یا موضوعات دیگر علوم انسانی مطالعه می کنید. شاید زمان زیادی را در کتابفروشی یا کتابخانه صرف کنید. شاید هم در کارگاه یا کنفرانسی شرکت کنید،بحث هایی داشته باشید و نظرتان را بگویید.

.
پیش بینی روابط شما: امروز برنامه یک صحبت گرم و جذاب را می ریزید تا از موفقیت خود مطمئن شوید. تنها کاری که باید بکنید این است که خوب لباس بپوشید و جو درست را گیر بیاورید. جادوی طبیعی بین شما بقیه کارها را می کند.
.
پیش بینی شغل شما: ناامیدی اخیر شما درباره مسائل کاری امروز کاهش می یابد و وارد چرخه چهار هفته ای دیگری می شوید. با آنکه روابط شما با دیگران هنوز هم قوی است، در کل در حال پیشرفت هستید.
.
.
اسفند:
شاید امروز بین شما و گروهی از دوستانتان صحبت های داغی پیش بیاید. شاید این افراد دوستان نزدیک شما نباشند، ولی تا پایان روز بعضی از آنها دوستان نزدیک شما می شوند. شما علایق مشترکی با این افراد دارید و خط فکری شما یکی است و از همنشینی با آنها لذت می برید. قطعاً باز هم آنها را می بینید.
.
پیش بینی روابط شما: اکنون زمان آن است که با افراد جدیدی آشنا شوید و در میان آنها فرد خاصی که منتظرش بودید را پیدا کنید. امروز فرصت شرکت در مهمانی ها، بیرون رفتن و تفریح کردن را دارید.
.
پیش بینی شغل شما: در چهار هفته آینده می توانید انتظار داشته باشید که مسائل مالی به نقطه ای بحرانی می رسند. نقشه هایی که در شش ماه گذشته کشیده بودید، به بار می نشینند. حالا زمان ارزیابی موقعیت و انجام تعدیلات است.
به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 238 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php