کد خبر : 268351 تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰:۱۵

فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 99

فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 99 از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! فال روز متولدین فروردین : امروز باید خودتان را برای سفر به اعماق دریای احساساتی مرموز آماده کنید. شاید این سفر برایتان دشوار باشد، اما خودتان به خوبی می دانید که دیر یا زود …

فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 99

فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 99

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روز متولدین فروردین :

امروز باید خودتان را برای سفر به اعماق دریای احساساتی مرموز آماده کنید. شاید این سفر برایتان دشوار باشد، اما خودتان به خوبی می دانید که دیر یا زود باید با این احساسات درونی خود مواجه شوید و آنها را یک بار برای همیشه حل کنید. مطمئن باشید که اگر به ترس‌هایتان غلبه کنید با لبخندی رضایت آمیز از این سفر باز خواهید گشت. تمایل شما به نگاه کردن به مسائل از زاویه ای دیگر باعث می شود رابطه ای که در ابتدا برای شما ارزش و اهمیت چندانی نداشته است را با نگاه تازه ای دیده و به عمق احساستان پی ببرید. این فرصت را دست کم نگیرید و اگر از انتخابی که کرده‌اید اطمینان دارید پیش بروید.


فال روز متولدین اردیبهشت :

با وجود این که شما معمولا حاضرید برای رسیدن به آنچه می خواهید صبر کنید، امروز ممکن است ناگهان کاسه صبرتان لبریز شود و خونسردی خود را از دست بدهید. اکنون که فاصله شما تا هدفتان به حداقل رسیده است اصلا وقت خوبی برای تسلیم شدن و کوتاه آمدن نیست. تردید و دودلی می تواند شما را فلج کرده و کاری کند که وقتی همه خط آغاز را مدت‌هاست پشت سر گذاشته‌اند شما همچنان در جای خود ایستاده باشید. اسم خود را به لیست افراد فعال گروه اضافه کنید و با جریان زندگی پیش بروید. امروز حال و هوای عاشقی در سر شما است ولی یادتان باشد که قدم‌هایتان را حساب شده بردارید تا بتوانید به آنچه که دلتان می خواهد برسید.


فال روز متولدین خرداد :

شما تمام آماده سازی های لازم را انجام داده‌اید، اگر نیاز دارید که تصمیم مهمی بگیرید اکنون دیگر وقت آن رسیده است که وارد عمل شوید. سعی کنید به افکار منفی و تردید‌هایی که دارید غلبه کنید، شما هر کاری که برای زمینه سازی لازم بوده است را انجام داده‌اید. امروز در کمال تعجب و بر خلاف همیشه اصلا توجهی به گزینه های مختلفی که برای شروع یک رابطه عاطفی نه چندان جدی در اطرافتان هستند ندارید. شما به دنبال یک رابطه عاطفی عمیق و جدی دارید و هیچ هراسی از آینده این رابطه و مشکلات احتمالی آن و این که می تواند شما را آسیب پذیر کند ندارید. با این حال باید جانب احتیاط را رعایت کرده و یک احساس پیش پا افتاده که ممکن است به زودی خیلی جدی شود را دست کم نگیرید.

فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین تیر :

گوش کردن به توصیه های دوستانه یکی از نزدیکانتان می تواند به شما کمک کند به در اختیار داشتن منابعی پی ببرید که تا بحال از آنها غافل بوده‌اید. امروز حفظ کردن تعادل در کارها ممکن است کمی سخت به نظر برسد. این موضوع را جدی بگیرید و هر چه سریعتر کنترل اوضاع را در دست بگیرید، چرا که بیش از هر زمان دیگری در زندگی‌تان به تعادل نیاز دارید. خوشبختانه شما در حال حاضر می توانید بی آن که وضعیت فعلی را بهم بزنید به احساسات عمیق بین خودتان و طرف مقابلتان پرداخته و مشکلاتی که دارید را به سادگی حل کنید. فقط برای رسیدن به این موفقیت مهم باید در نظر داشته باشید که او را درک کرده و از خودتان ملایمت نشان دهید.


فال روز متولدین مرداد :

امروز یکی از دوستان و یا حتی کسی که دوست دارید ممکن است آن طوری که شما انتظار دارید رفتار نکند و باعث شود شما غافلگیر شده و در رابطه خود احساس عدم امنیت کنید. این موقعیت در زمان بدی پیش آمده است زیرا احساسات شما و شدت آنها در اوج خود قرار دارند؛ با این حال از آنجایی که فکر می کنید صحبت کردن در این باره می تواند موقعیت شما در این رابطه را به خطر بیندازد و شما را آسیب پذیر جلوه دهد، ترجیح می دهید در این مورد سکوت کنید و احساسات خود را نشان ندهید. شاید به زبان آوردن حقیقت در ابتدا مشکل باشد، ولی خیلی زود اوضاع را بهتر خواهد کرد و خودتان هم از این که این کار را انجام داده‌اید راضی و خوشحال خواهید بود.


فال روز متولدین شهریور :

امروز بهتر است در کارهایتان نظم داشته باشید و منطقی برخورد کنید. اتفاقات غیر منتظره ممکن است کنترل امور را از دست شما خارج کنند. از نتیجه گیری های حساب نشده خودداری کرده و قبل از این که وارد عمل شوید اطلاعات کافی جمع آوری کنید. به سادگی جا نزنید و به غار تنهایی خود پناه نبرید. اگر خودتان دست به کار نشوید قربانی عملکرد دیگران خواهید شد. امروز از این که به نیازهای سرکوب شده خود فکر کرده و یا حتی در مورد آنها با فرد مورد اعتمادی که می تواند عشقتان نیز باشد صحبت کنید هراسی ندارید. خوشبختانه شما این توانایی را دارید که بدون ایجاد بازخورد منفی در طرف مقابلتان در مورد این مسئله صحبت کنید و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید.

فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین مهر :

اطلاعات بسیار زیادی در اطرافتان در جریان هستند و فرصت بسیار خوبی برای گسترش دانش و آگاهی‌تان در اختیار دارید. شاید با یک نفر اختلاف نظر داشته باشید که در واقع نگرشی بهتر از شما دارد. به خودتان بگویید که راه های قدیمی لزوما بهترین راه‌ها نیستند و گاهی لازم است تغییراتی در خود و دیدگاه‌هایمان ایجاد کنیم. گاهی روش‌هایی که در گذشته جواب می داده‌اند تاثیر خود را از دست می دهند، این امر کاملا طبیعی است، چرا که دنیای اطراف ما مدام در حال تغییر است. شما در راه رسیدن به اهدافتان می توانید بار سنگینی را تحمل کنید، ولی این بدان معنا نیست که دیگران هم باید به اندازه شما تحمل این همه فشار را داشته باشند.


فال روز متولدین آبان :

امروز شما قادرید توانایی‌ها و استعدادهایی را که در دیگران هستند و بقیه نمی توانند آنها را درک کنند به خوبی ببینید و آنها را تشویق کنید که از این قابلیت های خودشان استفاده کنند؛ این کار شما یک روز به دردتان خواهد خورد. در شرایط فعلی شما می توانید با آگاهی از نیازها و خواسته‌هایتان از فرصت‌هایی که به وجود می آیند استفاده کرده و بدون این که حتی کسی متوجه شود آنچه می خواهید را به دست بیاورید. اگر احساسات خود را به درستی به کار بگیرید می توانید بی آن که هیچ اشتباهی بکنید اگر رابطه‌تان آسیب دیده آن را ترمیم کرده و حتی اگر همه چیز روبراه است این رابطه را محکمتر کرده و عمق بیشتری به آن ببخشید.


فال روز متولدین آذر :

امروز شما استاد قانع کردن دیگران هستید و می توانید به سادگی دیگران را راضی کنید که حمایتی را که به آن نیاز دارید در اختیار شما قرار دهند. اگر اهداف حرفه ای خود را به وضوح بیان کنید هر نوع شک و شبهه ای را از میان خواهید برداشت و آنها را با خودتان همراه خواهید کرد. این می تواند فرصتی مناسب برای ایجاد روابط کاری جدید و یا بهبود بخشیدن به روابط قبلی‌تان باشد. اگر خودتان محدودیت ایجاد نکنید، استعداد شما برای رسیدن به موفقیت از طریق همکاری با دیگران در اوج خود قرار دارد. اگر با سیاست رفتار کنید می توانید کنترل همه چیز را در دست بگیرید و حتی دشمنانتان را به دوست تبدیل کنید.

فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین دی :

اگر از مسیر خود به سوی آینده مطمئن نیستید و آن چه پیش رویتان است هنوز برایتان مبهم است، باید پیش از آن که حتی یک قدم دیگر به سوی جلو بردارید صبر کرده و یک تصمیم درست و حسابی بگیرید. یادتان باشد که در تعیین اهداف بلند مدت حتما باید به احساسات قلبی خود اعتماد کنید. اگر خودتان ندانید کشتی‌تان را به کدام سمت می خواهید پیش ببرید، هر بادی که بوزد برای شما باد مخالف است. به دیگران و همچنین به خودتان یادآوری کنید که همه ما در صحنه این دنیا با هم همراه هستیم و باید از این همراهی بیشترین بهره را ببریم، نه این که همدیگر را برای پیشرفت خودمان هل بدهیم و تنها به فکر رسیدن به اهداف شخصی‌مان باشیم.


فال روز متولدین بهمن :

امروز انگار حتی کوچکترین کارهایی هم که می کنید با مخالفت دیگران مواجه می شوند. هر چقدر بیشتر از خودتان لجبازی نشان بدهید پیشروی برایتان سخت تر خواهد شد. کاری که باید بکنید این است که در هر موقعیتی از خودتان شوخ طبعی و سرزندگی نشان دهید. دست از فکر کردن به گزینه های جایگزین برداشته و کاری را انجام دهید که خودتان هم خوب می دانید در حال حاضر بهترین انتخاب ممکن است. بین خودتان و کسانی که دوست دارید دیوار نسازید؛ بیان کردن احساساتی که مخفی کرده‌اید تنها باعث محکمتر شدن رابطه‌تان خواهد شد. در یک رابطه عاشقانه واقعی نبرد قدرت مطرح نیست و هر دو طرف به جای این که روبروی هم باشند در کنار هم پیش می روند.


فال روز متولدین اسفند :

امروز خواسته‌هایتان برایتان اهمیت بسیاری دارند و اصلا دلتان نمی خواهد از کسی که دوست دارید جواب «نه» بشنوید. با این حال اگر به جای این که سکوت و قهر کنید نارضایتی خودتان را نشان بدهید و به زبان بیاورید ممکن است غافلگیری های خوشایندی در انتظارتان باشد. آنچه بین ما و کسانی که دوست داریم فاصله ایجاد می کند بعد مسافت نیست، بلکه نبود ارتباط و مکالمات لازم و به موقع است. شاید در محل کارتان بین شما و همکارانتان درگیری‌هایی به وجود بیاید. به خودتان بگویید که قرار نیست همه دیدگاهشان با شما یکی باشد و تفاوت های بین خودتان و آنها را بپذیرید و حتی اگر با آنها مخالف هستید به نظرشان احترام بگذارید.

4.8/5 - (5 امتیاز)
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 2,104 بار
برچسب ها : ،
دیدگاهتان را بنویسید

ناشناس در تاریخ 10 شهریور 1399 گفته : پاسخ دهید

من قراردادی با اداره میشم

css.php