کد خبر : 23510 تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۱

فال روزانه دوشنبه 20 خرداد 1392

فروردین چند ماه است که حس می کنید همه چیز در حیات حرفه ای شما شتاب فراوانی یافته است. شاید بعضی پروژه هایی که داشتید، توسعه بیابند. شاید هم کمی از کنترل شما خارج شوند. امروز باید به کارهایی که کرده اید ببالید و متمایز شوید. شاید هم سورپرایزی دریافت …

فال روزانه دوشنبه 20 خرداد 1392

فروردین

چند ماه است که حس می کنید همه چیز در حیات حرفه ای شما شتاب فراوانی یافته است. شاید بعضی پروژه هایی که داشتید، توسعه بیابند. شاید هم کمی از کنترل شما خارج شوند. امروز باید به کارهایی که کرده اید ببالید و متمایز شوید. شاید هم سورپرایزی دریافت کنید. امروز در مورد عشق خود تصمیمات شتابزده ای می گیرید. اگر مراقب باشید و تحت تأثیر استدلال ها و بحث های بی معنا قرار نگیرید، چنین اتفاقی نمی افتد. همچنین خوب است که احساسات خود را بیان کنید ولی زیاده روی نکنید. امروز در محل کار حس خوبی دارید. زمان خوبی برای فکر کردن در مورد مسائل کاری است. ذهن شما باز و پایدار و منسجم است. برنامه هایی که امروز می ریزید، قطعاً بعدها به ثمر می نشینند.

اردیبهشت

اگر بطور تصادفی قرار شود که صحبتی عمومی داشته باشید، مطمئن باشید که مردم از گوش دادن به حرف های شما خوشحال می شوند. کلمات بدون زحمت بر زبانتان جاری می شوند و شما با اعتماد به نفس آنها را ادا می کنید. شما با کمال میل تعریف و تمجید دیگران را می پذیرید. سطح انرژی شما بالاست و کسی جلودار شما نیست. بعد از آن همه کاری که در چند ماه اخیر انجام دادید، این عادلانه است. اگر امروز از شریک زندگی خود آزرده و ناراحت می شوید، دلیل خوبی دارید. اگر مدتی است که مسئله ای را از ترس واکنش طرف مقابل پنهان کرده اید، امروز زمان خوبی برای صحبت درباره آن است. بجای انداختن تقصیر به گردن دیگران، به دنبال راه حل بگردید. باید از خودتان بپرسید که آیا در مورد موقعیت کاری و حرفه ای خود واقع گرا بوده اید یا خیر. به نظر می رسد که شما این چنین نبوده اید و عاقلانه عمل نکرده اید. این نوع رفتار اخیراً شما را به دردسر انداخته است. از امروز برای بازسازی استراتژی خود استفاده کنید.

خرداد

امروز از آن روزهایی است که هنرمندان رویایش را می بینند. بعد از مقبولیت اندک اثر هنری، فردی از راه می رسد و پیشنهاد نمایش نقاشی های شما در یکی از معتبرترین موزه های دنیا را می دهد. این تنها نمونه ای از وقایع خارق العاده ای است که ممکن است امروز برایتان رخ دهد. شما دنبال هر چیزی بروید، شانس خوبی برای موفقیت دارید. امروز فرصت دارید که آن صحبتی که مدتی است می خواهید داشته باشید بین خودتان دو نفر انجام دهید. وقتی صحبت خانواده ها پیش می آید این بحث کمی داغ می شود. اگر می خواهید میانه شما دو نفر همچنان خوب باشد، باید کلمات خود را به دقت انتخاب کنید و آنها را با ملایمت و مهربانی بیان کنید. شرایط را ملتهب نکنید. برای آنکه ماهی خاصی را بتوانید صید کنید، باید طعمه مناسبی استفاده کنید. این در مورد شغل هم صادق است. از خودتان بپرسید که آیا از تاکتیک ها درست استفاده می کنید تا به نتایجی که در نظر دارید برسید. شاید تغییری لازم باشد.

تیر

در چند روز آینده شما در مرکز توجه قرار می گیرید. سعی کنید زیاد تحت تأثیر تشویق مخاطبین قرار نگیرید، زیرا ممکن است با موانع غیرمنتظره ای روبرو شوید. بعد از آنکه توسط عموم شناخته شدید، باید با این سوال مواجه شوید که “حالا چی؟” جواب شما در رویکردی نهفته است که می خواهید در پیش بگیرید. در حال حاضر شما می توانید تظاهر به بی اطلاعی کنید و وانمود کنید که هیچ چیزی راجع به چالشی که در حیات عشقی شما رخ داده نمی دانید. بدانید که فرو کردن سرتان زیر برف در واقع گول زدن خودتان و از دست دادن فرصتی طلایی برای تجدید رابطه خود است. شاید بهتر باشد که برای نتیجه بهتر کمی توفان را تحمل کنید. پنجره فرصت ها خودش را به شما نشان داده است. دیگر نگذارید این یکی از دست برود. شاید کمی زمان ببرد که ثمره هایی که می خواهید بدست آورید. ولی حالا باید اقدامات اولیه را صورت دهید تا در آینده دور پاداش های بزرگی دریافت کنید.

مرداد

اگر شما به رشته های درمانی علاقه دارید، امروز کشف مهمی در این باره می کنید. این کشف را در هیچ کتاب یا منبعی که معمولاً دنبال می کنید نمی یابید. احساسات و عواطف آنطور که جامعه به ما باورانده کور نیستند. گاهی احساسات هستند که ما را به سوی دانش راهنمایی می کنند. امروز دیگر در مورد مسئله ای راجعه به شریک رمانتیک خود منفجر می شوید. ولی این بهترین راه برای رسیدگی به این موقعیت نیست، حتی با آنکه بطور موقت شما را راحت می کند. اگر از توجهی که شریک شما به دیگری می کند حسادت می کنید، پس دعوا کردن بر سر آن اوضاع را بدتر می کند. پس صبر کنید و خوب فکر کنید. حالا زمان خوبی برای شماست تا قانون کارمای خود را کشف کنید. حساب بانکی کائنات خود را بسازید. برای فرد دیگری کارهای خوب و مثبت انجام دهید یا به او کمک کنید. بدین ترتیب در آینده پاداش های بزرگی دریافت می کنید.

شهریور

امروز انگار باید همه کارها را با هم انجام دهید. آنچه شما واقعاً نیاز دارید یک جفت دست اضافی و چند ساعت زمان بیشتر است. این اعصاب شما است که هزینه این شتاب را می پردازد. دیگر نمی توانید اینطور ادامه دهید. بجای آنکه اهدافتان را کنار بگذارید، چرا به خودتان زمان نمی دهید تا به آنها دست یابید. از آنجائیکه شما نگرانی های خود را پشت فعالیت ها و مشغله خود پنهان می کنید، شاید امروز بیشترین کار را از خودتان بکشید تا مجبور نباشید به حیات رمانتیک و عشقی خود فکر کنید. قبل از آنکه خودتان را مریض کنید، بهتر است که کار مثبت و سازنده ای انجام دهید. تعلل نکنید. شما به اوج تجربه رسیده اید و حالا از خودتان می پرسید که آیا می توانید آنها را دوبرابر کنید. نگران نباشید. موفقیتی که در گذشته بدست آوردید، دوباره بدست می آید. به خودتان و استعدادهایتان اطمینان داشته باشید.

مهر

چرا رابطه ها همیشه پر از دام و تله مهلک هستند؟ امروز شما تقاضای مبرمی از یکی از اعضای خانواده دریافت می کنید که نیاز به زمان و پول دارد. شما در حال حاضر نمی خواهید بخشی از این موضوع باشید. نمی خواهید احساسات تان برایتان تصمیم گیری کنند. به اعتقادات خود پایبند باشید و نگذارید دیگران بر تصمیمات شما تأثیر بگذارند. انرژی امروز برای اولین آشنایی با فردی مناسب نیست. این احتمال هست که شما به نحو نادرستی با هم ارتباط برقرار می کنید. اگر بتوانید همدیگر را خوب بشناسید، این اتفاق نمی افتد و رابطه شما بهتر می شود. زیاده روی نکنید. از اصطکاک و تنش با یکی از دوستان یا عشقتان، امروز احتمالاً به حس شفافیت تازه ای می رسید. از طریق انتقاد آزاردهنده یک نفر دیگر، موقعیت دشواری برایتان روشن می شود. از این شفافیت در این هفته کمال استفاده را ببرید.

آبان

امروز روزی است که شما دوست دارید حریم و فضای شخصی خود را حفظ کنید. شاید مجبور شوید با افراد غیرمسئول و بی پروا نوعی شراکت ایجاد کنید. آنها طوری با شما رفتار می کنند که انگار به قلمرو شما حمله کرده اند. آنچه آنها نمی دانند این است که شما آماده هستید. اکنون زمانی نیست که دیگران بتوانند مزاحم شما شوند. شما وقتی صحبت از عشقتان می شود هیچ مزخرفی را قبول و باور نمی کنید. انرژی امروز شما را تحریک می کند در مورد مسئله ای که مدتی است شما را عصبی کرده چیزی بگویید. احتمالاً شما در این مورد خیلی فکر کرده اید و ناگهان حس می کنید که می خواهید منفجر شوید. سعی کنید در این میان احمق جلوه نکنید. با تمرکز روی وظایف روزانه، احتمالاً می توانید بینش مهمی در مورد کار و شغل خود پیدا کنید. این اطلاعات ارزشمند از طریق کانال های دلی به دستتان می رسد نه از طریق صداهای مغزی تان. به ندای دلتان گوش کنید.

آذر

امروز در حیات عشقی خود تعدیلاتی صورت می دهید. چهارچوب ذهنی شما با چهارچوب ذهنی عشقتان فرق دارد. چرا امروز را به خودتان استراحت نمی دهید تا خوب فکر کنید؟ برای ایجاد تغییر هم که شده، زمانی را تنهایی سپری کنید. بهر حال، نمی توان انکار کرد که خواسته ها و نیازهای شما کاملاً با هم هماهنگ نیستند. این فاز گذراست، نگران نباشید. امروز شما بیشتر از معمول استدلالی فکر می کنید. چهارچوب ذهنی شما طوری است که در پیشنهادی که عشقتان می دهد، حفره ای پیدا می کنید. با آنکه این به شما حس قدرت موقتی می دهد، ولی باعث می شود از خودتان بپرسید چرا او با این چیزها خودش را خسته می کند، در حالیکه می تواند آرامش داشته باشد. شما در محل کارتان در جایگاه قدرت زیادی هستید. مطمئن شوید که شما درآمدی که لایقش هستید دریافت می کنید. استعداد و چشم منتقد شما خیلی ارزش دارد. شما اعتبار خوبی دارید. دیگران روی شما حساب می کنند. شما لایق درآمد بالایی هستید.

دی

شما امروز کمی غمگین هستید. غرایز شما وادارتان می کنند که به همه افرادی که به دنبال حمایت و راهنمایی هستند کمک کنید. با این حال همش فکر می کنید دیگران از شما سوء استفاده می کنند و مجبورتان می کنند کارهایی انجام دهید که نمی خواهید. آسان نیست که برای دیگران پدر و مادر باشید و در عین حال خودتان باشید. در مورد حیات عشقی خود به چیزی نیاز دارید تا شما را تحریک کند و به شما انگیزه بدهد و انرژی امروز در واقع اینطور است. وقتی متوجه می شوید که فردی که می خواستید با او آشنا شوید به فرد دیگری توجه می کند عصبانی می شوید. تقصیر او نیست، شما هستید که باید جسارت نشان دهید و او را از دست ندهید. در حال حاضر کار و مسائل شغلی برای شما اسرارآمیز شده اند. هر چیزی حول این موضوع کاملاً غیرقطعی و مبهم است. نمی دانید و مطمئن نیستید که باید چکار کنید. باید به درونتان رجوع کنید. شما بیش از آنچه فکر می کنید می دانید. شجاعت داشته باشید.

بهمن

چقدر آزاردهنده است که انسان بفهمد مشکلات ناراحت کننده ای که در گذشته حل نشده بودند هنوز وجود دارند. امروز شما قدرت و آگاهی لازم برای رسیدگی به این مشکلات از طریق صحبت در مورد آنها را دارید. عیب جویی هایی که شریک زندگی تان می کرد، موجب تغییر رفتاری شما می شوند که به آنها نیاز داشتید. انرژی امروز به شما کمک می کند که در مورد رابطه خاصی، بتوانید حتی کوه را جابجا کنید. اگر منتظر زمان مناسبی برای صورت دادن اقدامی بودید، شاید مجبور شوید تا ابد منتظر بمانید. ولی امروز شما جان تازه ای گرفته اید و می خواهید اقدامی بکنید. بجای آنکه صبر کنید و منتظر باشید همه چیز خود به خود درست شود، آماده هستید که خودتان همه چیز را آنطور که می خواهید عوض کنید. امروز ناگهان مسئله ای که قبلاً در سایه ابهام بود، روشنی روز را به خود ببیند. از این موقعیت برای شروع جدیدی استفاده کنید. شاید لازم باشد برای بهره وری کامل از این زمان هیجان انگیز، موقعیت و موضع خود را کمی تغییر دهید.

اسفند

امروز باید آهسته و پیوسته پیش بروید. شاید برای هیچ چیز کاملاً خسته شوید زیرا می خواهید همه چیز به یکباره انجام شود. زمان خوبی برای اولویت بندی به کارهایی است که می خواهید انجام دهید. مراقب باشید که بعضی چیزها حواستان را پرت نکنند. شما تمایل زیادی به داشتن تجربه های خارق العاده دارید. به خودتان زمان بدهید تا همه چیز را تجربه کنید. راهی وجود ندارد که بتوانید مسئله موجود را حل کنید. شما سعی می کنید مسئله ای که بین شما و عشقتان است را با ظرافت و دقت کامل حل کنید. جسارت داشته باشید. کاملاً مشخص است که شما باید برای انجام آنچه می خواهید سختکوش باشید. چیزی که زیاد هم مشخص نیست ایمان و باور است. یادتان نرود که باید به کاری که می خواهید در آن موفق شوید و برایتان سودآور باشد، ایمان داشته باشید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 266 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php