کد خبر : 14824 تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۰

فال روزانه دوشنبه 19 فروردین 1392

فروردین: ذهنتان را آزاد کنید و گزینه های دیگر را هم در نظر بگیرید. زمان دور انداختن افکار کهنه و جا باز کردن برای افکار جدید است. امروز تفکر صریح و متمایز پیشرفت می کند. هرچه رویکرد شما به افراد و موقعیت ها واقع گرایانه تر باشد، بهتر عمل می …

فال روزانه دوشنبه 19 فروردین 1392

فروردین:

ذهنتان را آزاد کنید و گزینه های دیگر را هم در نظر بگیرید. زمان دور انداختن افکار کهنه و جا باز کردن برای افکار جدید است. امروز تفکر صریح و متمایز پیشرفت می کند. هرچه رویکرد شما به افراد و موقعیت ها واقع گرایانه تر باشد، بهتر عمل می کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز یک مهمانی ناگهانی برگزار می کنید و افرادی که با آنها خوش می گذرد را دعوت می کنید. امروز روز استراحت و خندیدن به مشکلات است. فضای گرم و دوستانه ای ایجاد کنید و غذای خوبی تهیه کنید. فرد خاصی از تلاش های شما تعریف می کند.

پیش بینی شغل شما: اگر در مورد موضوع خاصی شک دارید، کمی تحقیق و جستجو کنید. به کتابخانه محلی بروید و کارت کتابخانه خود را تمدید کنید. داخل کتاب های مرجع را بگردید و از منابع محلی سوال کنید تا در مورد موضوع خاصی به شما کمک کنند.

اردیبهشت:

امروز انرژی شما زیاد است. تعجب نکنید اگر یک لحظه مثل بادبادک در اوج هستید و لحظه ای دیگر در ته دره هستید. حتی اگر با رفتار دمدمی مزاج خود دیگران را اذیت می کنید، نگذارید این موضوع شما را از ردگیری آنچه در اطرافتان اتفاق می افتد بازدارد.

پیش بینی روابط شما: امروز عشق برایتان خنده های فراوانی می آورد. شما و عشقتان می توانید استراحت کنید و چیزهای زیادی برای سرگرمی پیدا می کنید. جک های خنده دار یاد بگیرید و اجتماعی تر شوید.

پیش بینی شغل شما: نگاهی به اطرافیان خود بیندازید و از خودتان بپرسید که آنها چه تأثیری بر شما و انتخاب های شما دارند. گرایش شما به گیر افتادن در ریتمی است که دیگران می سازند. از خودتان بپرسید که آیا می خواهید مثل آنها شوید.

خرداد:

امروز دوست دارید کارها را به روش قدیم انجام دهید زیرا اینطوری برایتان راحت تر است. حتی با آنکه روش قدیمی برایتان آشناتر است، بهتر است که راه و روش جدیدی پیدا کنید. در مقابل چیزهای جدید جبهه گیری نکنید.

پیش بینی روابط شما: امروز روزی پر از خنده و سرگرمی برای شماست. از این فرصت عالی برای لوس کردن خودتان استفاده کنید. از جک و لطیفه ها برای نشان دادن شوخ طبعی خود به طرفتان استفاده کنید.

پیش بینی شغل شما: نگرانی شما برای دیگران نشانه بزرگواری شماست، ولی سعی کنید از کنترل خارج نشود. آنقدر درگیر مسائل و مشکلات دیگران می شوید که خودتان را فراموش می کنید.

تیر:

امروز هیزم بزرگی در آتش شما افتاده است، پس شما بیش از همیشه می سوزید. از کوره درونی خود برای عبور از موانع استفاده کنید. مسائلی که حیاتی تر هستند را با شدت بیشتری دنبال کنید.

پیش بینی روابط شما: شوخ طبعی عشق شما زیاد خوب نیست. اگر فکر می کنید که این دفعه او زیاده روی کرده است، شما باید کسی باشید که آخر می خندد. او شوخی شما را فراموش نخواهد کرد.

پیش بینی شغل شما: حالا زمان پرداختن به همه جزئیاتی است که اخیراً نادیده گرفته بودید. این شانس شماست. امروز دقت به جزئیات برای شما بیشتر می شود.

مرداد:

فکر نکنید همه چیز را باید با منطق پیش ببرید. این واقعیت را بپذیرید که بعضی چیزها در زندگی توضیح منطقی ندارند. اینها اتفاقات و تجربیات جالبی هستند که چاشنی روال عادی زندگی شما هستند. ناشناخته ها را بپذیرید و خودجوشی را وارد دنیای خود کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز فرصت خنده و تفریح بیشتری دارید. اگر برای اولین بار سر قرار می روید، شاید در مورد مسئله زندگی و عشق بحث های داغی انجام دهید. زیر نور ماه بیرون بروید و جنبه رمانتیک ذات خود را کشف کنید.

پیش بینی شغل شما: انگیزه ها و برنامه های شما امروز زیر سوال می روند. پس جواب های خود را آماده کنید. مهم است که نظم داشته باشید. انرژی امروز نیاز شما به تهیه لیست بلند و وفاداری به آن را تسهیل می کند.

شهریور:

برای رسیدن به مقصد، شاید امروز مسیری غیرعادی در پیش گرفته باشید. از مسیر دیگری به خط پایان برسید. فکر نکنید که این چیز بدی است. این مسیر بهتر است و شما ماجراهای جالبی را تجربه می کنید و کشف های جالبی انجام می دهید. مسیر را از یاد نبرید تا دوباره از همان راه بروید.

پیش بینی روابط شما: امروز با فرد خاصی آشناتر می شوید. امروز گرما و قدردانی بیشتری در زندگی شما وجود دارد. روحیه شما در کنار او بالاتر می رود و حس می کنید که زندگی خوب است. کشف می کنید که دوست دارید یکدیگر را به چیزهای بهتر تشویق کنید.

پیش بینی شغل شما: رویدادهای هماهنگ در کل امروز برایتان اتفاق می افتند. فرد خاصی در ذهنتان است و ناگهان او شما را صدا می زند. این فرد به دلیلی با شما تماس گرفته است، پس به حرف هایش با دقت گوش دهید.

مهر:

از خمودی و افسردگی دربیایید و از زندگی لذت ببرید. شرایط طوری است که اگر برای مدت کوتاهی راکد بمانید، در مارپیچ افسردگی و تفکر نزولی غرق می شوید. اگر شناور بمانید و روی رویاهایتان تمرکز کنید، در رسیدن به اهداف زندگی فعال می مانید. قدرت کائنات پشت شماست و از شما حمایت می کند.

پیش بینی روابط شما: انرژی امروز شما را می خنداند. شما پر از شادی زندگی هستید و شریک زندگی خود را به تعجب می اندازید. از این فرصت استفاده کنید و با هم بیرون بروید و برای ناهار با دوستانتان ملاقات کنید یا از تئاتر و سینما لذت ببرید.

پیش بینی شغل شما: امروز افراد عصبی و بیفکر هستند. درگیر انرژی منفی نشوید. هرچه با غیبت ها و پیش داوری ها بیشتر هیزم به این آتش بریزید، قضیه بدتر می شود. باید با رفتاری سرزنده و مطمئن به خود، این چرخه را بشکنید.

آبان:

امروز صبح زمان درخشیدن شماست. باید اخلاق خوبی داشته باشید و دیدگاه مثبتی داشته باشید که با سرزندگی به سختی ها و وظایف روزانه رسیدگی کنید. موارد غیرمنتظره ای رخ می دهد و یادتان می اندازد که همیشه به برنامه ها وفادار باشید. رویکرد آسان گیرانه شما به زندگی زمانی که برنامه هایتان نتیجه نمی دهد، به کارتان می آید.

پیش بینی روابط شما: حس شوخ طبعی شما امروز بیشتر است. عشق به این مربوط می شود که آیا شما و دیگری می توانید با هم به چیزها بخندید و از جک های یکسانی خوشتان می آید یا خیر. با آنکه ظاهر او برایتان مهم است، ولی نظر او در مورد ظاهر خوب با شما یکی نیست.

پیش بینی شغل شما: امروز در موقعیت بهتری قرار دارید و هر دو طرف یک معادله دشوار را درک می کنید. تصویر کلی را درک می کنید و می توانید جزئیات را در نظر بگیرید. هر دوی اینها مسائل مهمی هستند.

آذر:

امروز صبح بخاطر عدم تعهد دیگران عصبانی می شوید. برایتان سخت است که پاسخ همه چیز را نیابید. خبر خوب این است که همه چیز تا عصر و شب درست می شود.

پیش بینی روابط شما: امروز فرصت های زیادی دارید تا بفهمید که رابطه ای واقعی بین شما در جریان است و این از مسائل سطحی فراتر می رود. شما در کنار یکدیگر شاد و راحت خواهید بود و می فهمید که می توانید به کسی که پیدا کرده اید تا به آخر اعتماد کنید.

پیش بینی شغل شما: شغل شما بخش مهمی از زندگی شماست، ولی مراقب باشید. امروز دوست دارید که از قلب و روح خود برای کارتان مایه بگذارید. استخدام شدن بدان معنا نیست که باید خودتان را برای کارفرما قربانی کنید.

دی:

انرژی امروز شما بسیار بالاست و آتش درونتان را شعله ور می کند، پس یک آتش خاموش کن داشته باشید. در هوا هیجان هست و این نشان دهنده چیز جدید و متفاوتی است. حس می کنید که اضطراب دارید، صبور باشید و ببینید که همه چیزهای خوب خودشان به سمت شما می آیند.

پیش بینی روابط شما: شما عموماً به کسی نیاز ندارید که اعتماد به نفستان را بالا ببرد، زیرا خودتان یک چشمه اعتماد به نفس در درونتان دارید که همیشه می جوشد. امروز فرصت دارید که دیگری را هم تشویق کنید و اعتماد به نفسش را بالا ببرید. شما منبع گرمی و حمایت خواهید بود.

پیش بینی شغل شما: کار نیکی که برای دیگری انجام داده بودید، امروز برایتان پاداش بزرگی دارد. شاید این همان فردی باشد که بعداً برایتان کار مفیدی انجام دهد. شاید هم این لطف از سوی کسی باشد که هیچ ربطی به شما ندارد.

بهمن:

امروز احساس دودلی و تردید می کنید. کارهای دیگران شما را گیج می کند. نگران نباشید. روی پروژه ها و اهدافتان تمرکز کنید. دیگران می توانند مراقب خودشان باشند. این شما هستید که باید دیگران از شما مراقبت کنند. اگر لازم شد تقاضای کمک کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز باید وجهه روز کاری خود را عوض کنید و شخصیت قدرتمند خود را از محدودیت های اجتماعی آزاد کنید. اگر قرار دارید یا به مهمانی می روید، روحیه بالایی داشته باشید. بدین ترتیب و با شوخ طبعی که شما دارید، فرد خاصی مجذوب و شیفته شما می شود.

پیش بینی شغل شما: امروز بیش از معمول مراقب اطرافتان باشید. فقط با دقت کردن به دنیای اطرافتان می توانید چیزهای زیادی یاد بگیرید. از جاهای غیرمحتمل و غیرمنتظره ای اطلاعات می گیرید. تنها کاری که باید بکنید این است که به اطراف بنگرید و مشاهده کنید. به دیگران گوش دهید.

اسفند:

امروز از لحاظ عاطفی احساس خوبی دارید. این اهمیت زیادی دارد زیرا نیرویی عجیب و غیرمنتظره تعادل شما را بهم زده است. هر چه از درون پایدارتر و ثابت قدم تر باشید، این انرژی بیرونی و غریب کمتر شما را اذیت می کند. به یاد داشته باشید که چیزهای غیرمنتظره معمولاً به دلیلی رخ می دهند. شاید فرصتی طلایی در انتظارتان باشد.

پیش بینی روابط شما: اگر بخاطر مسائل ظاهری و سطحی حیات عشقی خود کمی دچار تنش و استرس شده بودید، متوجه می شوید که انرژی امروز به آرام کردن و دادن دیدگاهی واقعی به شما در مورد اتفاقات روز کمک می کند. بهتر است بیرون بروید و خوش بگذرانید. بدین ترتیب احساس شادابی و شارژ شدن می کنید.

پیش بینی شغل شما: بگذارید امروز شما را هر جا می خواهید بکشاند و فکر نکنید باید خودتان کنترل همه حرکت ها و کارها را داشته باشید. اگر خودتان را رها کنید، به مسیر خوبی کشیده می شوید. شاید در ابتدا برایتان غریب باشد، ولی ذهنتان را باز نگه دارید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 263 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php