کد خبر : 15717 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۷

فال روزانه جمعه 30 فروردین 1392

فروردین: شش هفته آینده شما بر روی پول، درآمدها و گردش وجه نقد متمرکز خواهد بود. شاید دنبال شغل جدید یا راه هایی برای افزایش درآمد بگردید. دیگران به خریدهای عمده فکر می کنند. وقتی نوبت به تصمیمات مهم مالی می رسد، باید مراقب باشید. پیش بینی روابط شما: زیرکی …

فال روزانه جمعه 30 فروردین 1392

فروردین:

شش هفته آینده شما بر روی پول، درآمدها و گردش وجه نقد متمرکز خواهد بود. شاید دنبال شغل جدید یا راه هایی برای افزایش درآمد بگردید. دیگران به خریدهای عمده فکر می کنند. وقتی نوبت به تصمیمات مهم مالی می رسد، باید مراقب باشید.

پیش بینی روابط شما: زیرکی و سکوت شما را به جایی که می خواهید برسید و توجه فرد خاصی را جلب کنید نمی رسانند. انرژی امروز شما را تشویق می کند که لباس های روشنتری بپوشید و زیباترین لبخندتان را بزنید و بروید و با او حرف بزنید. هرچه شما نسبت به او و زندگی، صادق تر، گرم تر و مشتاق تر باشید، بهتر است. جا نزنید.

پیش بینی شغل شما: امروز برایتان شروع خوبی ندارد و متأسفانه بدتر هم می شود. باید مشکلات کوچک را در نطفه از بین ببرید. در غیر این صورت تا بعد از ظهر آنقدر بزرگتر و بدتر می شوند که کاری از دستتان برنمی آید.

اردیبهشت:

در ماه آینده فرصتی برای شارژ کردن باتری خود برای بقیه سال می یابید. این برای شما خوب است زیرا مردم و شرایط مطلوب را به سمت شما جذب می کند.

پیش بینی روابط شما: انرژی امروز نشان می دهد که امور عشقی زمانی بهتر می شوند که رقابت وجود داشته باشد. اگر دریابید که شما تنها فردی نیستید که به جلب توجه کسی علاقه دارید این شما را وادار می کند که سخت تر تلاش کنید تا فرد شماره یک او شوید.

پیش بینی شغل شما: شاید در مقابل ایده ها یا خواسته های کسی مقاومت کنید، زیرا حس می کنید که این فرد سعی می کند شما را کنترل کند. به احتمال زیاد، این فرد فقط در تلاش است تا به شما کمک کند، پس ذهنتان را آزاد کنید و توصیه دیگران را بپذیرید.

خرداد:

چون جشن تولد شما نزدیک است، سال شخصی شما در حال اتمام است. به همین دلیل است که ماه آینده فرصتی عالی برای فکر کردن در مورد آنچه از سال آینده می خواهید (از روز تولدتان تا سال دیگر) دارید. دوست دارید امسال چه فرقی با سال گذشته داشته باشد؟

پیش بینی روابط شما: امروز باید برای خودتان موضع گیری کنید. انرژی امروز شما را تشویق می کند که تعلل در مورد تصمیمی که نسبت به آن اکراه داشتید را کنار بگذارید، زیرا این تصمیم برخلاف خواسته های طرفتان است. باید خودتان باشید و نظر شخصی تان را بدهید.

پیش بینی شغل شما: شاید مشغول حدس و گمان هایی باشید و برایتان ممکن نباشد که به تصمیمی برسید. هر تصمیمی که گرفتید به آن مطمئن باشید. پیشروی بهتر از ساکن ماندن است.

تیر:

شش هفته آینده بطور غیرعادی محبوب است. همه دعوت ها را بپذیرید و با دیگران گفتگو کنید. به باشگاه ها، کلاس ها، گروه ها و انجمن ها بپیوندید. دوستی ها گرم و آرامبخش می شوند. در واقع شاید دوستی تبدیل به عشق شود. امیدهای خود به آینده را با دیگران در میان بگذارید.

پیش بینی روابط شما: امروز در مورد احساسات درونی خود راجع به کارهای عشقتان اقدام می کنید. بجای احساس عصبانیت یا ناامیدی و تظاهر به اینکه همه چیز درست است، واقعاً باید افکار خود را بیان کنید و بگذارید که شریک زندگی تان هم توضیح خودش را بدهد. فوقش اینش است که عشقتان شکوفا می شود و همه چیز بخشیده می شود. عقب نشینی نکنید.

پیش بینی شغل شما: اعتماد به نفس شما نمی گذارد که به بیشترین پتانسیل خود دست یابید. شاید مدتها پیش فردی باعث شده حس کنید که نمی توان کار قابل توجهی انجام دهید. این افکار را از ذهنتان دور کنید. چون واقعیت ندارند.

مرداد:

امروز تنها فرصتی است که شما دارید تا دیده شوید. دیگران به خصوص رئیس، والدین و افراد بسیار مهم متوجه شما می شوند و به شما دقت می کنند. یادتان باشد: این موضوع مهم است.

پیش بینی روابط شما: اگر به کسی نگویید، دیگران نمی فهمند که چه حسی دارید. اگر بر ساکت ماندن اصرار کنید دیگران فقط در مورد شما گمانه زنی می کنند. امروز باید به نحوی گرم و باز حرف بزنید. برای هر کس که برایتان خاص است حرف بزنید و بگویید که به او اهمیت می دهید. عواطف خود را در زبان مبهم و گیج کننده پنهان نکنید.

پیش بینی شغل شما: حقیقت خیلی مبهم است و واقعیت ها بیشتر و بیشتر گیج کننده می شوند. هرچه با افراد بیشتری حرف بزنید، بیشتر سر در گم می شوید. سعی کنید در حال حاضر تصمیم مهمی نگیرید. صبر کنید تا مسیرتان واضح تر شود.

شهریور:

هر فرصتی که در ماه آینده برای سفر یا گسترش افق هایتان پیش آمد را به چنگ آورید. دوست دارید که ماجراجویی کنید و چیزهای تازه یاد بگیرید. شاید درگیر کارهای رسانه، چاپ، پزشکی یا حقوقی شوید. شاید با کشورهای خارجی یا افرادی از فرهنگ های مختلف سر و کله بزنید.

پیش بینی روابط شما: امروز آتش شما شعله ور تر می شود. در مورد عشق شما وسوسه کننده و جذاب و مقاومت ناپذیر هستید. اگر کسی تابحال توانسته بود از دام شما بگریزد، امروز نمی تواند این کار را بکند. شما کاریزما و اعتماد به نفس بالایی دارید. پاداش خود را می گیرید.

پیش بینی شغل شما: به حس ششم خود اعتماد کنید. صدای درونی شما دقیقاً می داند که چه کار کند. پس به آن اطمینان کنید. شاید دیگران سعی کنند که با موضوعاتی که صحت ندارند ذهنتان را مغشوش کنند. از مسیر خارج نشوید و به خودتان گوش کنید.

مهر:

شش هفته آینده برایتان سخت و طاقت فرساست. نه تنها از لحاظ عاطفی، به شما فشار می آید، بلکه بر روی اموال مشترک، بدهی، مالیات، ارث و غیره تمرکز می کنید. هدیه هایی هم به سوی شما می آید.

پیش بینی روابط شما: آنچه لازم دارید کمی اراده برای غلبه بر مانعی ظاهری است که سر راه عشق واقعی شما قرار گرفته است. امروز شما متوجه می شوید که چیزی که فکر می کردید مانع است، مانع نیست، فقط به اندازه کافی تلاش نکرده بودید تا آن را حذف کنید. شما جسارت و پویایی کافی برای پیشرفت را دارید.

پیش بینی شغل شما: نیازی به ناراحت شدن در مورد چیزی نیست. تلاش تان را بکنید و آرام باشید. هرچه آرامتر باشید، اطرافیان شما هم آرامتر می شوند. این محیط موجب رشد بیشتر و روابط بهتر در محل کار می شود.

آبان:

در چهار هفته آینده، شما انرژی کمی خواهید داشت و باید بیشتر بخوابید. این نیاز خود را رعایت کنید و چشمانتان را ببندید. تمرکز و توجه شما به شراکت ها زیاد می شود.

پیش بینی روابط شما: امروز انتخابی جز تصمیم گیری درباره فرد خاص و مقاومت ناپذیری را ندارید. نمی توانید منتظر بمانید که او به سمت شما قدمی بردارد. باید به او نشان دهید که به او علاقه دارید، نه یکبار بلکه چندبار و به روش های مختلف. او پیام شما را می گیرد.

پیش بینی شغل شما: در محل کار موزیک گوش دهید. چیزی انتخاب کنید که آرامبخش باشد. اگر در محل کار اجازه موزیک گوش کردن ندارید هدفون بگذارید. این کار باعث می شود که صدای بیرون شما را از کار کردن باز ندارد.

آذر:

شما مشتاق نظم یافتن بیشتر در ماه آینده هستید. ناگهان می خواهید کارآمدتر و مفیدتر شوید. نه تنها سر و وضع خود را مرتب می کنید، بلکه سلامت خود را نیز ارتقا می دهید.

پیش بینی روابط شما: برایتان راحت تر است که امروز درباره احساسات خود حرف بزنید تا اینکه حرف نزنید. امروز دوست دارید خودتان باشید. سعی نکنید که احساسات خود را نادیده بگیرید. سعی کنید مودب باشید و حقیقت را بگویید. بهتر است راستگو باشید و پشت هر چیزی می گویید باشید.

پیش بینی شغل شما: اگر کاری خوب پیش می رود، بگذارید اینطور بماند. نیازی نیست که سعی کنید جریان را منحرف کنید در حالیکه همه چیز خوب پیش می رود. اگر از شما نظر خواستند این کار را بکنید. در غیر اینصورت نظراتتان را برای خودتان نگه دارید.

دی:

ماه آینده برایتان بسیار نویدبخش است. رمانس، امور عشقی، تعطیلات، سینما، رویدادهای ورزشی، تئاتر و هنرهای تجسمی همه شما را فرامی خوانند. در یک کلمه دوست دارید خوش بگذرانید. هر فرصتی که برای هر کار خوشایند و سرگرم کننده ای پیش آمد از دست ندهید.

پیش بینی روابط شما: امروز با فردی که شما را کمی عصبی می کرد، ملاقات موفقی دارید، فقط بدین دلیل که شما شگفت انگیز هستید. نباید فکر کنید که بی کفایت هستید، زیرا او کاملاً محو شما می شود. خودتان باشید و لبخند بزنید.

پیش بینی شغل شما: شما احساس می کنید که کار دیگران مسئولیت شماست. شما ناخودآگاه می خواهید در هر کاری دخالت کنید. از خط توصیه های مفید نگذرید و قضاوت تند و تیز نکنید.

بهمن:

خانه، خانواده، امور خانگی و غیره در ماه آینده در صدر لیست کارهای شما هستند. شاید بیش از همیشه با والدین خود سر و کار داشته باشید. بعضی از شما هم تمایل دارید دکوراسیون منزل انجام دهید. بحث های خانوادگی خوب پیش می روند.

پیش بینی روابط شما: خونگرمی و اشتیاق امروز برایتان در رمانس شانس می آورد. باید از شریک تازه خود حمایت کنید و مهمانانی دعوت کنید و او را به آنها معرفی کنید. اگر هر دوی شما کمی در این مورد عصبی هستید، درک می کنید که چیزی برای نگرانی وجود ندارد. شجاع باشید.

پیش بینی شغل شما: برای شروع هر چیز نترسید. ایده یا پروژه ای که فکر می کنید مهم است را شروع کنید تا دیگران هم اتوماتیک وار شما را دنبال کنند. شما در مورد همه چیز حمایت می گیرید.

اسفند:

سرعت شما در شش هفته آینده با سفرهای کوتاه، قرار ملاقات ها، خرده کارها، خواندن و نوشتن بیشتر و بحث با همه، افزایش می یابد. این را بپذیرید. شما سرتان شلوغ است پس زمانت استراحت و لمیدن در منزل نیست.

پیش بینی روابط شما: امروز احساسات عمیق شما روی سطح می آید و به شما شجاعت و جسارت در میان گذاشتن آن احساسات با عشقتان را می دهد. این به او کمک می کند که درک کند شما او را دوست دارید و برایش ارزش قائلید ولی گاهی به نحو عجیبی این را ابراز می کنید. اگر بیشتر اوقات حس خود را نشان دهید برای رابطه شما بهتر است. عشقتان از این قضیه لذت می برد.

پیش بینی شغل شما: حال و هوای کلی شما امروز خیلی بهتر می شود و این ارتباط با رفتار نابالغ اطرافیان را برایتان راحت تر می کند. شما صبور تر هستید و در را به روی روابط بهتر با اطراف باز می کنید.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 230 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php