کد خبر : 13627 تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ - ۳:۴۷

فال روزانه جمعه 25 اسفند 1391

 فروردین: امروز صبح ممکن است که تنش اندکی در صحبت با افراد بزرگتر یا مسن تر از خود داشته باشید، به خصوص در مورد پول، اموال مشترک و بدهی. خوشبختانه، تا آخر روز، این تنش ناپدید می شود و کاربردهای جدیدی برای وسایل خود می یابید. پیش بینی روابط شما: …

فال روزانه جمعه 25 اسفند 1391

 فروردین:

امروز صبح ممکن است که تنش اندکی در صحبت با افراد بزرگتر یا مسن تر از خود داشته باشید، به خصوص در مورد پول، اموال مشترک و بدهی. خوشبختانه، تا آخر روز، این تنش ناپدید می شود و کاربردهای جدیدی برای وسایل خود می یابید.

پیش بینی روابط شما: همه ما رویاهایی داریم، ولی بدون حرکت خودمان محقق نخواهند شد. امروز شما فرصت دارید که یکی از رویاهای خود در مورد فرد خاصی را به حقیقت تبدیل کنید. ولی باید قصد خود را بیان کنید تا متوجه شود که فقط حرف نمی زنید. اگر این عشق زندگی شما باشد، قطعاً خودش را نشان خواهد داد.

پیش بینی شغل شما: امروز به حرف دیگران گوش دهید. چه خوشتان بیاید و چه نیاید. ذهن خوش بین شما شاید از واقعیتی که دیگران می گویند خوشش نیاید، ولی مطمئن باشید که این به نفع خودتان است.

اردیبهشت:

امروز در کل روز خوبی است بجز صبح، که مشکلاتی با شریک، افراد بزرگتر یا باتجربه تر، شما را ناامید می کند. شاید آنها از شما انتقاد کنند، ولی تا اواخر روز، این انتقادات ناپدید می شوند.

پیش بینی روابط شما: امروز روابط کیفیت بالایی دارند. زمان مثبتی برای جشن گرفتن باهم بودن و تقویت پیوند بین شماست. در مورد شما باید گفت شامی رمانتیک یا کاری ماجراجویانه جواب می دهد.

پیش بینی شغل شما: کارهای آماده سازی امروز کلید موفقیت شما هستند. قبل از آنکه قدم بعدی را بردارید، مطمئن شوید که کاملاً آماده هستید. جلو جلو رفتن در این موقعیت می تواند برایتان مضر باشد. با دقت عمل کنید.

خرداد:

وقتی تنها یا در پشت صحنه کار می کنید، دستاوردهای زیادی دارید. با این حال، اول صبح اگر کسی از شما انتقاد کرد ناراحت نشوید. آنها چه می دانند؟ نگذارید حرف های آنها شما را ناامید کند.

پیش بینی روابط شما: شما شانس خوبی برای موفق شدن در قرار خاصی دارید. نگران نباشید. این قرار خوب پیش می رود. امروز جو طوری است که شاید زبانتان بگیرد و نتوانید آنچه می خواهید بگویید. ولی طرفتان با این وجود شما را جذاب می یابد و دوست دارد باز شما را ببیند.

پیش بینی شغل شما: اخیراً شما کورکورانه مفهوم از پیش تعیین شده ای را دنبال می کردید. شما درگیر روتینی شده اید که بیشتر به کار دیگران می آید تا خودتان. حالا زمان وارونه کردن این روند خود-براندازانه است.

 تیر:
امروز در موقعیت های گروهی یا در جمع، شاید احساس کنید که مجبورید در مقابل فردی مسن تر یا باتجربه تر کوتاه بیایید. رئیس یا مافوقتان از شما انتقاد می کند.

پیش بینی روابط شما: عشق شما عشق افلاطونی است، و دیگر نمی توانید بدین روش ادامه دهید. امروز با آنکه کسی هست که بازی را آنطور که دوست دارید بازی می کند، ولی دوست دارد که قوانین شامل عشق و احساسات هم باشد. اگر این شما را عصبی می کند، بهتر است فوراً راه گریزی بیابید.

پیش بینی شغل شما: انفجاری از خوش شانسی در مورد کاری که انجام می دهید، به شما نزدیکتر از آن است که فکر کنید. اکنون زمان آن است که پیچ و مهره های برنامه خود را تنظیم کنید. برنامه چیست؟ اگر برنامه ای ندارید بنشینید برنامه بریزید. در مورد آن با دیگران صحبت کنید.

مرداد:

امروز صبح زمان خوبی برای اجازه یا تأیید گرفتن از والدین، افراد بانفوذ نیست. احتمالاً جواب سربالا به شما می دهند. خوشبختانه تا اواخر روز، اثرات منفی و نامطلوب ناپدید می شوند.

پیش بینی روابط شما: دیگر نمی توانید تظاهر کنید که هیچ احساسی ندارید، در حالیکه واقعاً این فرد خاص برایتان مهم است و در دلتان شور و عشق را زنده می کند. باید تسلیم شوید و اشتیاق خود را نشان دهید. چرا تابحال عقب نشینی کرده بودید؟

پیش بینی شغل شما: امروز فردی هست که در نقشه های شما اختلال ایجاد می کند. باید ابداع جدیدی در نقشه خود اعمال کنید تا نتیجه بدهد. به احتمال زیاد، برایتان سخت است که در مقابل انتقادهایی که از شما می شود، مقاومت کنید.

شهریور:

امروز در مورد مسائلی همچون چاپ، سفر، تحصیلات عادی، پزشکی و امور حقوقی با موانعی روبرو می شوید. ولی تا عصر این موانع کاهش می یابند. در واقع شما راهی برای رد شدن از آنها می یابید.

پیش بینی روابط شما: حتی اگر نقشه کشیده بودید که مجرد بمانید، امروز که فرد خاصی را ملاقات می کنید، فکرتان تغییر می کند. شما دو نفر زوج خوبی خواهید شد.

پیش بینی شغل شما: موقعیتی پیش می آید که می بینید فردی کاری انجام داده که شما درباره اش هشدار داده بودید. زیاد روی او فشار نیاورید و سرزنشش نکنید. در عوض از او حمایت کنید و با او مهربان باشید.

مهر:
امروز امور مالی و پولی برایتان آزاردهنده می شوند، به خصوص اگر حس کنید که سهم عادلانه ای به شما تعلق نگرفته است. یا شاید از تقسیم اموال مشترک ناراحت هستید. بعداً همه چیز بهتر می شود. در پایان این تونل نوری دیده می شود.

پیش بینی روابط شما: دیگر نمی توانید احساسات خود را پشت بی اعتنایی مخفی کنید. حتی اگر بخواهید رابطه گرم و خوبی با فردی داشته باشید، باید به روابط خود گرمای بیشتری بدهید. شما اهل فکر و عمل هستید، گاهی عشق بیشتر یک هدف است.

پیش بینی شغل شما: ایده یا نقشه حمله شما شاید خوب و مناسب باشد، ولی بدیع نیست. در رابطه با رقابت موجود نباید ببرید و کنار بروید. رویکرد خلاقانه لازم است تا بالاتر از بقیه قرار بگیرید.

آبان:
امروز از مشاجرات و صحبت هایی در مورد موضوعات حساس با شرکا و دوستان نزدیک خودداری کنید. صبح امروز افراد زیاد سرحال نیستند و شاید همکاری نکنند. در واقع در مقابل شما مقاومت می کنند. تا عصر همه نرمتر می شوند. قدرت زبان خوش را دست کم نگیرید.

پیش بینی روابط شما: امروز روز خوبی برای حیات عشقی شماست. متوجه می شوید که اگر منتظر آن فرد خاص شوید، همه چیز بسیار زیبا و به یاد ماندنی می شود. اگر در رابطه ای دائمی هستید و یا منتظر فرد بی نقصی هستید، وقایع امروز برایتان مهم می شود.

پیش بینی شغل شما: امروز روز خوبی برای پرداختن به پژوهشی است که باید در راستای کارتان انجام دهید. شاید لازم باشد در حوزه کاری خود مصاحبه و صحبتی با اطرافیان داشته باشید. شاید هم باید مطالعه کنید یا مقالات مجله و روزنامه را بخوانید.

آذر:
وظیفه، تعهدات و سخت کوشی امروز صبح شعار شماست. حتی مسائل مربوط به سلامتی ممکن است برایتان ناراحت کننده باشد. خوشبختانه تا عصر همه چیز بهتر می شود و شما ساعات خوشی خواهید داشت.

پیش بینی روابط شما: امروز یک رابطه خاص بسیار زنده و گرم می شود. هر دوی شما متوجه می شوید که عشقتان به هم افزایش می یابد و رشد می کند. حتی دوست دارید یکدیگر را به شام بیرون دعوت کنید و با هم اوقات خوشی را سپری کنید.

پیش بینی شغل شما: سعی کنید زیاد امروز روی وسایل الکترونیک و دستگاه ها تکیه نکنید. اطلاعات کامپیوتری شاید کاملاً درست نباشد. شاید این چیزها واقعیت را وارونه جلوه دهند. دقت کنید.

دی:

امروز صبح مشکلاتی با دیگران خواهید داشت. کسی کار شما را خراب می کند. شاید مسئولیت بچه ها به عهده شما گذاشته شود. تا عصر ابرها کنار می روند و شما احساس بهتری خواهید داشت.

پیش بینی روابط شما: خوشبختانه شریک زندگی شما می داند که شما چقدر مشتاق و عاشق هستید. وقایع ظاهری و غیره حال و هوای شما را شاد می کند و شما قطعاً می خواهید این شادی خود را با نزدیک ترین فرد به خود تقسیم کنید.

پیش بینی شغل شما: اهداف و رویاهای مالی و اقتصادی مستلزم دقت و تمرکز هستند. پول های فراوان و خوش شانسی بدون کار زیاد و دقت بدست نمی آید. امروز روز خوبی برای برداشتن قدم هایی در جهت اهداف اقتصادی است.

بهمن:

امروز ارتباط با والدین، اقوام بزرگتر، افراد بانفوذ و غیره راحت نخواهد بود. چه در بیرون چه در منزل، این افراد جلوی خواسته ها و تلاش های شما را می گیرند. فقط باید صبور باشید زیرا تا عصر همه چیز فراموش می شود.

پیش بینی روابط شما: امروز وضعیت مشکوکی روشن می شود. شما عمق احساسات خود را به او نشان می دهید. می توانید به رابطه خود درخشش و گرمای بیشتری بدهید و ترس ها را کنار بگذارید. نگذارید ناامیدی شما را زمین بزند.

پیش بینی شغل شما: شما بهترین راه حل را برای معماهای دیگران دارید، ولی راه حل خوبی برای خودتان ندارید. انرژی خود را روی مسائل خودتان متمرکز کنید. نمی توانید دیگران را کنترل کنید و خودتان را رها کنید.

اسفند:

شاید امروز دچار نگرانی شوید. به خصوص صبح. علتش این است که همه چیز بدتر از آنچه هست به نظر می رسد. یادتان باشد که نگرانی شبیه یک صندلی در حال لغزش است. به شما کاری برای انجام دادن می دهد، ولی شما را به جایی نمی رساند.

پیش بینی روابط شما: چیزی که در یک رابطه بسیار مهم است این است که احتمالات و اتفاقاتی که ممکن است رخ دهند بررسی شوند. امروز شما در تعامل با یکدیگر خلاقیت بیشتری دارید و با هم خیلی گرم و نزدیک هستید. به او بگویید چقدر دوستش دارید.

پیش بینی شغل شما: می دانید که حق با شماست، ولی با این حال، از همه طرف با مخالفت روبرو می شوید. نگذارید فشار بیرونی شما را از دیدگاه های خودتان دور کند. تا وقتیکه با خودتان صادق باشید، همه چیز درست پیش می رود.


به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 202 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php