کد خبر : 47965 تاریخ انتشار : شنبه ۴ آبان ۱۳۹۲ - ۰:۵۸

فال روزانه امروز شنبه ۴ آبان ۱۳۹۲

فال متولدین فروردین امروز بسیار تمایل دارید کارهای هیجان انگیز و جالب انجام دهید. فعالیت های پویا و پرتحرک که بسیار از آنها لذت می برید و احساس سرخوشی به شما می دهد. اگر در حال حاضر در شرایط خسته کننده ای قرار دارید، به راه هایی فکر کنید که …

فال روزانه امروز شنبه ۴ آبان ۱۳۹۲فال متولدین فروردین

امروز بسیار تمایل دارید کارهای هیجان انگیز و جالب انجام دهید. فعالیت های پویا و پرتحرک که بسیار از آنها لذت می برید و احساس سرخوشی به شما می دهد. اگر در حال حاضر در شرایط خسته کننده ای قرار دارید، به راه هایی فکر کنید که کمی تنوع به زندگی روزمره شما اضافه کنند. به طور مثال، می توانید بحث پر حاشیه ای راه بیندازید و واکنش دیگران را ببینید. امروز به طور ناگهانی رابطه رمانتیک شما دچار تغییر می شود. رابطه آزاردهنده قبلی پایان می یابد و ناگهان آتش عشقی جدید در دلتان شعله ور می شود. اما قبول و رد آن به خود شما بستگی دارد.

فال متولدین اردیبهشت

امروز دوست دارید کار مهمی انجام دهید تا به واسطه آن موقعیت خود را به دیگران ثابت کنید. در ذهنتان هزار برنامه دارید و این تفکرات شما را به نطقه مشخصی می کشانند که باید از آن پشتیبانی کنید. مثل این است که یک زورگیر جلوی شما را می گیرد و همه پول هایتان را تقاضا می کند. از خود و پولتان دفاع کنید و در صورت نیاز، مبارزه کنید تا او بترسد و فرار کند. از نظر عاطفی بسیار هیجان زده خواهید بود. امروز این شانس را دارید تا نوع رابطه خود را تغییر دهید و مسایل ناراحت کننده را از بین ببرید. اما همه فرصت ها نیز در شکل رویداد پیش می آیند و باید حواستان جمع باشد.

فال متولدین خرداد

هر چه بیشتر دست و پا بزنید، بیشتر در چاله ای که برای خودتان کنده اید، فرو می روید. بهتر است یک راه را انتخاب کنید و در همان مسیر پیش بروید. امروز باید حقیقت را از دروغ تمیز دهید تا بتوانید موقعیت کنونی خود را حفظ کنید. باید امروز چهار چشمی مراقب دام هایی باشید که برایتان پهن شده است. امروز بسیار وسوسه می شوید تا اطراف فرد خاصی همچون پروانه به دور آتش بچرخید. اما امروز او را بهتر خواهید شناخت و شاید بیش از پیش به او علاقه مند شوید و این آغازگر یک دوستی پایدار و طولانی بشود.

فال متولدین تیر

امروز فاز فکری شما و همه اعضای گروهی که با آنها کار می کنید در یک راستا است و این باعث می شود تا از همکاری یکدیگر لذت ببرید. هر چه شما ایده های بیشتری ارایه دهید، دیگران بیشتر با شما همکاری می کنند و فضای بسیار خوبی ایجاد می شود. همه فعالیت های شما بسیار دیپلماتیک هستند و می توانید هر دو طرف مشکلات را به خوبی ببینید. مطمئن باشید همه تصمیمات شما منصفانه و درست است. امروز شما و نامزدتان بسیار مرموز خواهید بود و به همین دلیل باید برای هر پیشامدی خود را آماده کنید. البته این رویدادها نتیجه خوبی بر مسایل روزمره زندگی خواهند داشت.

فال متولدین مرداد

مهم نیست چند تا نقشه را بررسی کرده اید و در طول مسیر چند بار توقف داشته اید تا بتوانید مسیر درست را پیدا کنید. هنوز هم نمی توانید را ه درست را تشخیص دهید. همه مسیرهای روبه روی شما جاذبه و کشش خاص خود را دارند و چون نمی خواهید هیچ کدام را از دست بدهید، نمی توانید به درستی مسیر واقعی و اصلی را از بیراهه تمیز دهید. به این فکر کنید که با انتخاب یک راه ملزم به ادامه آن تا به آخر نیست هر زمان احساس خستگی کردید می توانید به مسیرهای دیگر وارد شوید. با این همه مشکل، نامزدتان هم رفتارهای عجیبی از خود نشان می دهد. دوستان به نظر ساکت و کم حرف شده اند و نمی توانید انرژی مثبتی از هیچ کدام از آنها بگیرید. اما مطمئن باشید روزهای خوبی در پیش خواهید داشت.

فال متولدین شهریور

کاری که برایتان بسیار مهم است امروز موثر واقع می شود. از نظر فکری و منطقی بسیار قوی هستید و می توانید با اطمینان دیگران را نیز در مسیر درست زندگی هدایت کنید. امروز بصیرت و چشم اندازی به آینده دارید که دیگران از آن بی نصیب هستند. مردم گاهی حتی نمی توانند واضح ترین موانع زندگی خود را ببینند و تا با آن برخورد نکنند، متوجه آنها نخواهند شد. اما شما دید درستی به آنها می دهید. مشکلی که مدت ها فکر شما را مشغول کرده بود سرانجام حل می شود. اگر از نامزد یا فرد مورد علاقه خود دور شده بودید و احساس می کردید آتش عشق شما خاموش شده است، بدانید دوباره لبخند به لب های هر دو شما خواهد آمد و بیش از گذشته به هم علاقه مند خواهید شد.

فال متولدین مهر

منتظر یک روز پر از شادی و لبخند باشید. فردا همه چیز بسیار جدی و خشک خواهد بود، بنابراین از فرصت امروز برای تفریح و خوشحالی استفاده کنید. اگر در محیط های شاد و پرهیجان حاضر نشوید احتمال اینکه افسرده بشوید و از انسان های اطراف خود دلزده، زیاد است. بنابراین، عقل حکم می کند با طالع امروز شما که لبخند است، همراه شوید. امروز برای حفظ تعادل رابطه خود و نامزدتان تلاش بسیاری می کنید. اما بهترین کار این است که هیچ کاری نکنید. همه مشکلات بین شما به طور خودکار حل و فصل خواهند شد.

فال متولدین آبان

افکار و ایده های خود را با افرادی در میان بگذارید که بتوانند آن را عملی کنند. اگر قرار است چیزی را جابه جا کنید، خود به تنهایی این کار را انجام ندهید. از اطرافیان بخواهید در حمل و جابه جایی آن به شما کمک کنند. امروز بیشتر ذهن شما درگیر برقراری ارتباط با فردی است که مدت ها است به او فکر می کنید و به دنبال موقعیتی هستید تا او را بیشتر بشناسید. شاید برای این منظور روش عجیبی را انتخاب کنید اما مطمئن باشید هر کاری کنید نتیجه مثبت می گیرید و موفق می شوید دلش را به دست بیاورید.

فال متولدین آذر

خیلی وارد جزئیات مسایل نشوید. از رویدادهای ساده زندگی لذت ببرید و فکر و روح خود را رها کنید. به سختی ها فکر نکنید و از زیبایی پاییز و قدم زدن در میان درختان رنگارنگ خوشحال باشید. با تماشای درختان، کوه ها و مناظر طبیعی اطراف خداوند را شکر کنید که می توانید نعمت هایش را ببینید، لمس کنید و لذت ببرید. شما از تجربه عشق و رابطه جدید لذت می برید. امروز اتفاق غیرمنتظره ای برای شما روی می دهد و شاید فرد رویاهای شما ناگهان مقابلتان ظاهر شد. خود را برای هر گونه تغییری آماده کنید و چرخه زندگی را به سمت بهتر شدن پیش ببرید.

فال متولدین دی

انرژی های امروز شما را به سمت تغییرات مهم در زندگی پیش می برند. اگر نتوانید نشانه ها و موقعیت ها را به خوبی تشخیص دهید شاید نتیجه این تغییرات چندان به نفع شما تمام نشود. اما خیلی نگران نباشید. لازم نیست خیلی تلاش کنید، همه چیز در مسیر کمک به شما قرار دارد. راهی را انتخاب کنید که آینده بهتر شما را رقم می زند. یادتان باشد لحظه های خوب برای همیشه دوام ندارند. شاید به طور موقت احساس آشفتگی و بی نظمی در زندگی داشته باشید که چندان هم بد نیست. اگر در رابطه عاشقانه کنونی خود گیر کرده اید شاید لازم باشد تغییرات بزرگی در آن ایجاد کنید.

فال متولدین بهمن

شاید امروز مغزتان به شما کلک بزند، پس لازم نیست همچون گذشته به فکر و قلب خود اعتماد کنید. برای حل مشکلات خود به روش های دیگر متوسل شوید. اگر شرایط پیش آمده را خیلی سخت نگیرید شاید بتوانید راهکاری مناسبی نیز برای حل آن پیدا کنید. لازم نیست برای رسیدن به نتیجه دلخواه خیلی زحمت بکشید، امروز همه چیز در جهت محقق کردن نیازهای شما است. امروز در ربطه با زندگی عاطفی خود کار غیرعقلانی و بی فکری انجام می دهید که بعدها نیز خود را سرزنش می کنید. اما در آینده دیگران برای واکنش سریعتان، شما را تشویق خواهند کرد.

فال متولدین اسفند

شاید امروز آخرین مهلت برای بیان خواسته های خود باشد. از فرصت های موجود برای بیان نیازهای خود استفاده کنید. افکار شما برای پیشرفت و پیشبرد اهداف و کارها بسیار مناسب هستند. از آنها استفاده کنید تا موفقیت بیشتری برای خود رقم بزنید. مطمئن باشید پاداش این کار را نیز دریافت خوهید کرد. شاید امروز رابطه شما و فردموردعلاقه تان تمام و رابطه جدیدی با فرد دیگری آغاز شود. پس از جدا شدن، به جای اینکه زمانی را تنها باشید بلافاصله یک فرد را جایگزین می کنید و به واسطه آن باید خیلی مسایل را تغییر دهید

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 252 بار
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،
دیدگاهتان را بنویسید
css.php