کد خبر : 60705 تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ - ۱:۱۰

فال روزانه امروز دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲

فال متولدین فروردین امروز ممکن است از نظر روحی در شرایط خوبی قرار نداشته باشید و کمی کسالت و گرفتگی را تجربه کنید. کمی از این ناخوشی به موجب استرسی است که دارید. بهتر است موسیقی آرام و سبک بگذارید و اطراف خود را با انواع گل و گیاه های …

فال روزانه امروز دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲فال متولدین فروردین

امروز ممکن است از نظر روحی در شرایط خوبی قرار نداشته باشید و کمی کسالت و گرفتگی را تجربه کنید. کمی از این ناخوشی به موجب استرسی است که دارید. بهتر است موسیقی آرام و سبک بگذارید و اطراف خود را با انواع گل و گیاه های تازه پر کنید. اگر فرصت دارید ماساژ بروید. این کارها باعث می شوند تا آرامش را احساس کنید. دوباره فردا به حالت عادی باز خواهید گشت. امروز احساس می کنید در معمایی گرفتار شده اید. افراد بسیاری در اطراف شما هستند که به شما ابراز عشق می کنند اما فردی که شما او را دوست دارید رفتار عجیبی از خود نشان می دهد. شما تصور می کنید با او بهشت را تجربه خواهید کرد. اما اصلا این طور نیست و بهتر است فکر او را از سر خود بیرون کنید.

فال متولدین اردیبهشت

مسایل عاطفی و عاشقانه شما تغییر می کنند و به سمت بهتر شدن پیش می روند. بهتر است در مورد رابطه خود با فرد مورد علاقه تان صحبت کنید. هر دو باید نظرتان و ایده های یکدیگر در مورد رابطه کنونی را بیان کنید و برای بهبود آن نقشه بکشید. اگر بتوانید خوش‌بینی و صداقت خود را برای مدت طولانی ادامه دهید، می توانید به زیبایی بیشتر رابطه خود امید بیشتری نیز داشته باشید. البته توصیه می کنیم، حس کنجکاوی خود را افزایش دهید و فرصت های عالی برای آینده را پیش بینی و شکار کنید. همیشه به حرف دل خود ایمان داشته باشید و از آن پیروی کنید.

فال متولدین خرداد

آیا در نظر دارید خانه یا اتاق خود را تغییر دکوراسیون بدهید؟ اگر این طور است، اکنون زمان آن فرارسیده است. انرژی و حس زیبایی شناسی شما بسیار زیاد است. خلاقیت زیادی نیز که دارید باعث می شود تا همه ایده ها را به خوبی ترسیم و آنها را اجرا کنید. برای اینکه همه اعضای خانواده از تغییرات راضی باشند، ابتدا رنگ و طرح های موردنظر آنها را جویا شوید و بر اساس آن کار خود را آغاز کنید. هر بار که می خواهید مصلحت اندیشی و احتیاط کنید، دچار اشتباه می شوید. این بار نیز همچون روال همیشگی نمی دانید راه و تصمیم درست چیست. امروز بسیار هیجان دارید تا به فردی که به او علاقه مند شده اید، عشق خود را مطرح کنید. اما از طرفی نیز می ترسید این رابطه درست نباشد و بار دیگر ضربه عاطفی بخوردید.

فال متولدین تیر

ملاقات یا تماس تلفنی یک دوست باعث خوشحالی و هیجان زده شدن شما می شود. احتمالا دوست دارید با این فرد قرار بگذارید و با هم لحظه های شادی را تجربه کنید. امروز از جاهایی که انتظار ندارید، خبرهای خوبی دریافت می کنید اما خیلی خود را در هیجان این شادی غرق نکنید. شاید همه اهداف شما با چیزهایی که ابتدای روز در سر داشتید، در انتهای روز فرق داشته باشد. امروز یک خبر احساسی نیز دریافت می کنید. شما از صمیم قلب فردی را دوست دارید اما هنوز برای نشان دادن عشق خود یا پاسخ دادن به احساسات او اعتمادبه نفس کامل ندارید. باید سعی کنید از پیشامدهای زندگی استقبال کنید. نمی توانید در مورد رابطه خود اشتباه فکر کنید و باید به عشق شانس خودنمایی بدهید.

فال متولدین مرداد

امروز صبح بسیار نگران مسایل مالی خواهید بود. شاید تصور کنید بی حساب و کتاب پول خرج می کنید. اما به جای نگرانی می توانید خرج هایتان را کنترل کنید. ضرورتی ندارد برخی از وسایل را بخرید. چیزهایی که دارید آن قدر بد که تصور می کنید نیستند. بهتر است برای نیازهای خود فهرستی تهیه کنید و فقط آنهایی که ضروری هستند را بخرید. هرگز هیچ کاری را قبل از اینکه خود در مورد آن فکر نکرده باشید، انجام نمی دهید. همیشه همه جزئیات را به خوبی بررسی می کنید. اما امروز در مسایل عاطفی دچار نوعی درماندگی خواهید شد. اما خیلی سخت نگیرید. نفس عمیق بکشید و اجازه دهید فکرهای خوب ذهنتان را پر کنند.

فال متولدین شهریور

عشق و ازدواج همیشه برای شما بسیار اهمیت داشته است. امروز نیز این مساله در ذهن و زندگی شما ایفا نقش بسیار مهمی ایفا خواهد کرد. امروز با همه وجود دوست دارید عشق، محبت و دوستی را تجربه کنید و در کنار فردموردعلاقه تان لحظه های عاشقانه ای داشته باشید. به همین دلیل، میزان درک شما از مسایل زیاد می شود. نتیجه همه این رویدادها این است که با یکدیگر تفاهم بالایی را تجربه می کنید. زمان بسیار سریع می گذرد و نمی دانید آیا موقعیتی که پیش روی شما قرار دارد همان چیزی است که مدت ها منتظر آن بوده اید یا خیر.

فال متولدین مهر

امروز ذهن بسیار خلاقی دارید و می خواهید از آن برای نقاشی، نوشتن یا حتی ساختن موسیقی استفاده کنید. شاید بهتر باشد برای ایده گرفتن به موزه، گالری یا کنسرت بروید. این مکان های هنری و زیبا می توانند الهام بخش شما در انتخاب مسیر درست باشند. هر ایده ای به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید و از آن در جهت مناسب بهره بگیرید. نیروهای امروز باعث می شوند تا رابطه زیبا و دوستانه ای را تجربه کنید. شاید دوست داشته باشید بدانید نامزدتان به چه فکر می کند و دیدن او که نمی تواند مشکلاتش را برطرف کند باعث رنجش شما می شود. در ذهن خود دنبال راهکار هستید تا بتوانید او را خوشحال کنید.

فال متولدین آبان

شما به طور کلی انسان کنجکاوی هستید اما امروز بیش از همیشه این کنجکاوی را خواهید داشت. البته ایده‌آل‌گرایی نیز در کنار کنجکاوی باعث می شود تا کارهای خود را به طریقی دیگر پیش ببرید. شاید امروز دوست داشته باشید داستان یا شعری بنویسید. بهتر است کمی به سمت برداشت‌گرایی یا افسانه بروید و از واقعیت و تاریخ دور شوید. گاهی بد نیست عقل و منطق را کنار بگذارید و به تخیل اجازه پرواز دهید. بهترین زمان برای غوطه‌ور شدن در رابطه عاشقانه خود، اکنون است. شاید در ظاهر اختلاف نظرهایی با یکدیگر داشته باشید اما به تدریج متوجه می شوید این اختلافات باعث نزدیکی و صمیمیت بیشتر شما می شوند.

فال متولدین آذر

قضاوت های شما همه به احساسات امروزتان بستگی دارد. نمی توانید بین موضوع های مختلف، بهترین آنها را انتخاب کنید. به طور دایم حواستان پرت می شود و نمی توانید بر موضوع واحدی که لازم است تمرکز کنید. اما خیلی به این مساله اهمیت ندهید. فردا همه این دوبه شک بودن ها از بین خواهند رفت و شرایط نرمالی را تجربه خواهید کرد. امروز خیلی دوست دارید با فرد دلخواه خود بیرون بروید و با او قرار بگذارید. امروز هرطوری که رفتار کنید، همان طور پاسخ خواهید گرفت.

فال متولدین دی

خوش‌بینی و احتیاط دو شرط لازم زندگی امروز شما هستند. اگر به دنبال موقعیت جدید و تازه می گردید باید تلاش کنید. صحبت کردن با دیگران می تواند شما را به ایده های خوبی برساند. با کمک آنها می توانید رابطه کنونی خود با دوستان یا خانواده را پرورش دهید. حتی در حوزه کاری نیز موفق خواهید بود. شاید تصمیم به جابه جایی داشته باشید. این تغییر مکان می تواند به شهر دیگر باشد. اما خیلی عجله نداشته باشید. امروز این فرصت را دارید تا از منظری دیگر زندگی عاشقانه خود را تماشا کنید. از یک طرف به فردی علاقه دارید و می خواهید با او قرار بگذارید و بیرون بروید و از طرف دیگر از این می ترسید تا دوباره گرفتار یک رابطه اشتباه بشوید.

فال متولدین بهمن

موقعیت ها و ایده های زیادی به ذهن شما خطور می کنند تا بتوانید موقعیت مالی خود را بهبود ببخشید. اما امروز زمان مناسبی برای این امر نیست. فکرهایی که به مغز شما خطور می کنند خیلی واضح نیستند و نمی توانید خیلی روی آنها حساب کنید. اما بهتر است آنها را یادداشت کنید و بعدها که کمی ذهن بازتری داشتید، ببینید آیا کاربردی هستند یا خیر. از اینکه دیگران در مورد شما چه فکری می کنند، نگران نباشید. ممکن است تضادهایی میان شما و فرد موردعلاقه تان وجود داشته باشد اما به این مفهوم نیست که رابطه شما به انتها رسیده است و باید با هم خداحافظی کنید. بلکه باید با هم صحبت کنید و به نتیجه برسید که چطور می توان مشکلات را برطرف کرد.

فال متولدین اسفند

امروز، شما به طور خاصی احساس اجتماعی بودن دارید. ممکن است به دنبال دوستی بروید که مدت های زیادی است او را ملاقات نکرده اید. امروز بیش از هر زمان دیگری حساس هستید و هر حرف و صحبتی می تواند موجب عصبانیت شما بشود. بیشتر روی خوبی های اطرافیان و دوستان خود تکیه داشته باشید تا مشکلات زندگی و رابطه ای خیلی شما را آزار ندهند. امروز متاسفانه نمی توانید به فکر و تصمیمات خود سروسامان بدهید. از یک طرف دوست دارید به فرد دلخواهتان نزدیک شوید و از طرف دیگر دچار هراس هستید که مبادا با مشکل مواجه شوید.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 421 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php