کد خبر : 52056 تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱:۵۷

فال روزانه امروز دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۲

فال متولدین فروردین امروز احساس می کنید بسیار با احساس و دوست داشتنی شده اید. اگر بتوانید امروز را در کنار دوستان عزیز خود سپری کنید، می تواند به یک شب عالی تبدیل شود. ممکن است حتی امشب رویاهای بسیار زیبایی نیز ببینید که دوست نداشته باشید هرگز از خواب …

فال روزانه امروز دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۲فال متولدین فروردین

امروز احساس می کنید بسیار با احساس و دوست داشتنی شده اید. اگر بتوانید امروز را در کنار دوستان عزیز خود سپری کنید، می تواند به یک شب عالی تبدیل شود. ممکن است حتی امشب رویاهای بسیار زیبایی نیز ببینید که دوست نداشته باشید هرگز از خواب بیدار شوید. آنها را یادداشت کنید تا پیش از فراموش شدن، تعبیرشان کنید. امروز بهتر است بیرون بروید و بادوستان جدید ملاقات داشته باشید. ملاقات و دوستی با افراد جدید در روحیه و زندگی شما تاثیر بسیاری دارد. شاید در میان این افراد با فرد رویاهای خود نیز ملاقات داشته باشید.

فال متولدین اردیبهشت

رویدادهای اجتماعی همه زمان امروز شما را به خود اختصاص خواهند داد و شما نیز از بودن در جمع دوستان لذت خواهید برد. مکالمه های امروز بسیار عالی و لذت‌بخش هستند و می توانید علاقه‌مندی و سرگرمی های جدید برای خود پیدا کنید. امروز به طور کلی سرشار از رویدادها و لحظه های شاد و خوشایند است. اگر بیرون بروید ممکن است با فرد جدیدی آشنا بشوید که در موارد بسیاری با یکدیگر تفاهم دارید. البته توصیه می کنیم پس از امروز او را فراموش کنید و دیگر تماسی با او نداشته باشید. این فرد فقط برای امروز و انرژی های امروز جالب بوده است.

فال متولدین خرداد

مشکلات کاری و شغل شما امروز سرانجام تمام می شوند و روزنه امیدی به آینده برایتان باز می شود. این را به سخت کوشی و فعالیت های زیاد خود مدیون هستید. امروز باید منتظر افزایش حقوق یا بالا رفتن رتبه کاری خود باشید. البته خیلی هم خوشحالی نکنید زیرا ممکن است پس از آن حالتان گرفته شود. از نظر عاطفی امروز بسیار بالا هستید و فرد موردعلاقه تان نیز با کارهای عجیب یا ابراز علاقه شدید باعث شگفتی و خوشحالی زیاد شما می شود. اگر تازه یا یکدیگر آشنا شده اید خیلی حرف های قلبی خود را به او نگویید.

فال متولدین تیر

عشق و علاقه به فردی که در فاصله بسیار دوری از شما زندگی می کند، همه ذهن و فکر شما را مشغول کرده است. شاید از زندگی روزمره و عادی خود خسته شده و به دنبال هیجان باشید. امروز بهترین فرصت برای برنامه ریز برای سفر و ملاقات با دوستان است. شاید با سفر، استعدادهای هنری شما برانگیخته شوند. امروز احتمال دارد با همسر/نامزد خود دچار کشمکش بشوید. بهترین راه برای از بین بردن این استرس های منفی، انجام یک فعالیت دونفره است که انرژی زیادی نیاز دارد.

فال متولدین مرداد

امروز افراد متعددی به ملاقات شما خواهند آمد. شاید حتی میزبان یک مهمانی باشید. البته مهمان های شما را افرادی تشکیل م یکدهند که در حوزه دانش یا مسایل مالی فعالیت دارند. به طور مثال، می توان به بانکدار، مشاور مالی یا سرمایه گذار ساختمانی اشاره کرد. به حرف های آنها گوش کنید زیرا می توانند باعث بهتر شدن فکر اقتصادی شما بشوند. امروز رابطه عاطفی شما دچار تضاد و دوگانگی است. از یک طرف هر دو می خواهید در کنار هم شاد باشید و از طرفی هم دوست دارید درباره مشکلاتتان صحبت کنید.

فال متولدین شهریور

امروز مجلات و روزنامه ها اطلاعات ارزشمندی در حوزه فعالیت شما منتشر می کنند. شاید دوست داشته باشید در این رابطه با یکی از دوستان خود صحبت کنید. این گفت‌وگو بسیار پربار و ارزشمند است و اطلاعات خوبی به شما ارایه می کند. امروز همه قلب شما در گرو مهربانی و عشق ورزیدن به شخص خاص یا یکی از اعضای خانواده است. امروز بعدازظهر پرباری با یکدیگر خواهید داشت و سعی می کنید تا لحظه های شاد و خوبی را با هم رقم بزنید. اگر دوست دارید تفکر جدیدی را تجربه کنید، راحت باشید و این اجازه را به یکدیگر بدهید.

فال متولدین مهر

امروز ایده های ارزشمندی به ذهن شما خطور می کند که منجر به افزایش حقوق و درآمد شما می شود. این ایده ها را نیز از دوستان صمیمی یا همکاران خود الهام می گیرید. ممکن است امروز احساس خاص بودن داشته باشید. امروز برخورد بسیار عالی با اطرافیان خود خواهید داشت که با همیشه فرق دارد. می توانید از همه چیز لذت ببرید و استعدادهای هنری خود را کشف کنید. عصبانی شدن از فرد مورد علاقه یا والدین خود چیزی نیست که امروز باید انجام دهید. مشکلی که در ذهن شما است برای امروز و دیروز نیست، پس بهتر است تظاهر به بی تفاوتی کنید.

فال متولدین آبان

اصلی ترین موضوع های امروز شما را عشق و هنر تشکیل داده اند. امروز شاید با یک موسیقی پربار، شعر، نقاشی یا حتی یک رمان دچار تحول درونی بشوید و دوست داشته باشید احساسات درونی خود را با دیگران با اشتراک بگذارید. کودکان نیز منابع دیگری از الهام برای شما به شمار می روند. هنگام غروب، می توانید تاثیرات روحیه امروز خود را یادداشت کنید. فعالیت در حوزه عاطفی و عشق، سرمشق احساسی امروز شما است. سعی کنید امروز همه چیز را از نگاه شریک عاطفی خود ببینید و نیازهای خود را فراموش کنید.

فال متولدین آذر

امروز به همه حرف ها و رویدادها بی تفاوت هستید. اخبار خوب شما را به یک خلسه مثبت و دوست داشتنی می برند. اخبار بد نیز می توانند دچار ناامیدی شدید شما بشوند. به طور کلی، باید بدانید نمی توان پیش بینی کرد چه روزی پیش رو خواهید داشت. همه چیز در یک نامفهومی بزرگ گرفتار شده اند و نمی توان گفت روز خوب یا بدی در پیش دارید. امروز این فرصت را دارید تا به فرد مورد علاقه خود، مراتب نگرانی خود نسبت به او را نشان دهید. اگر واقعا دوست دارید رابطه کنونی خود را اصلاح کنید بدانید امروز بهترین فرصت برای حرف زدن و بیان مشکلات است.

فال متولدین دی

تمایل به یادگیری شما را در جمعی از افراد همچون جلسه سخنرانی، فعالیت گروهی، کلاس آموزشی یا … قرار می دهد. این مساله باعث خوشحالی شما می شود. اگر می خواهید برای شرکت دوباره در این جلسه ها برنامه ریزی کنید، تنها نروید. اگر با یک دوست یا فرد مورد علاقه خود آنجا بروید، بیشتر لذت خواهید برد و میزان یادگیری شما نیز بیشتر خواهد بود. اگر امروز فرصت صحبت با فرد مورد علاقه خود را پیدا کردید، به قول هایی که به او می دهید خیلی حواستان جمع باشد. شاید اکنون هیجان زده باشید و بخواهید دنیا را به او بدهید اما در آینده این قول ها می توانند موجب مشکلات شما بشوند.

فال متولدین بهمن

شما به تازگی در شغل خود پیشرفت کرده اید. سخت‌کوشی و تلاش زیاد برای یادگیری مسایلی هستند که همچنان به آنها اعتقاد دارید و هرگز دست از آنها برنخواهید داشت. امروز برای خود و مهارت های خود ارزش بسیاری قایل هستید. شاید بخواهید از این مهارت های درونی برای پیشرفت بیشتر شغل خود استفاده کنید. این ایده خوبی است از آن نهایت استفاده را ببرید. امروز بیشتر از هر زمان دیگری در مورد رابطه کنونی خود دچار استرس خواهید شد. شاید دچار روزمرگی و تکرار شده باشید اما می توانید با انجام کارهای جدید این حس منفی را از بین ببرید.

فال متولدین اسفند

امروز به ویژه در زمینه عشق و عاطفه بسیار موفق و شاد خواهید بود. ارتباط با فردی که دوستش دارید امروز بیش از هر زمان دیگری برایتان مهم می شود. امروز به طور کلی با همه بسیار مهربان و صمیمی هستید و بیشتر معنویات برایتان مهم است و به همین دلیل روحیه لطیف تری دارید. خوش‌بینی تقریبا همه زندگی امروز شما را در بر می گیرد. همیشه کنترل زمان و کارهای خود را به دست دارید و می دانید چگونه آنها را افزایش دهید. امروز احساس نزدیکی بیشتری به عشق خود خواهید داشت.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 230 بار
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،
دیدگاهتان را بنویسید
css.php