کد خبر : 97182 تاریخ انتشار : جمعه 6 تیر 1393 - 0:32

فال روزانه امروز جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳

فال روزانه متولدین فروردین امروز می توانید کارهای بسیاری را به انجام برسانید. البته انرژی شما مانند همیشه زیاد نیست و این مساله تا اندازه ای شما را ناراحت و حتی شاید عصبی می کند. بهتر است با توجه به شرایط، ابتدا برای کارها اولویت بندی کنید و برای هر …

فال روزانه امروز جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳

فال روزانه متولدین فروردین

امروز می توانید کارهای بسیاری را به انجام برسانید. البته انرژی شما مانند همیشه زیاد نیست و این مساله تا اندازه ای شما را ناراحت و حتی شاید عصبی می کند. بهتر است با توجه به شرایط، ابتدا برای کارها اولویت بندی کنید و برای هر کدام، زمان مشخصی را تعیین کنید. سپس بر اساس آن کارها را پیش ببرید. در انتهای روز هم می توانید استراحت کنید و به خودتان خوش بگذرانید. در مورد مسایل عاطفی، باید دانه های عشقی که کاشته اید را پرورش دهید تا به شکوفه های زیبایی تبدیل شوند. امروز این شهامت را دارید تا احساسات عمیق خود را به فرد مورد علاقه تان بگویید.

فال روزانه متولدین اردیبشهت

یکی از دوستان نزدیک شما دچار افسردگی شده است و نیاز دارد تا فردی او را کمی سرحال بیاورد. طبیعت مهربان شما در این مسیر می تواند بسیار کمک کننده باشد. با صبر و حوصله حرف های او را گوش کنید. قرار نیست او را مجبور به انجام کاری کنید، همین قدر که گوش شنوایی برای درددل هایش باشید کافی است. زندگی شخصی و کاری شما نیز به سمت موفقیت بیشتر در حرکت است. آشنایی با افراد جدید می تواند شما را یک قدم به اهداف شغلی نزدیک تر کند. با خوش بینی بیشتر به آینده می توانید سریع تر به اهداف خود دست پیدا کنید. در مورد مسایل عاطفی نیز هر دو طرف درک بسیار خوبی از یکدیگر دارید و این محبت و عشق را میان شما بیشتر می کند. اگر احساس می کنید به شریک عاطفی خود وابستگی بسیار دارید این را بدانید با رویدادی که امروز منتظر شما است، این پیوند محکم تر و عمیق تر خواهد شد. می توانید این شادی را با یکدیگر جشن بگیرید.

فال روزانه متولدین خرداد

پروژه های کاری بسیاری که در دست انجام دارید که موجب می شوند احساس کنید تحت فشار هستید. اما به واسطه نوع تفکرات خود اصرار دارید تا همه آنها را همین امروز به انجام برسانید. اما لازم نیست همه را خودتان به تنهایی انجام دهید. می توانید از افراد قابل اعتماد کمک بگیرید تا علاوه بر تمام شدن کارها، شما نیز دچار خستگی بیش از اندازه نشوید. با این ترفند می توانید در انتهای روز کمی استراحت کنید. اگر قرار است امروز برای نخستین بار به ملاقات فردی از جنس مخالف بروید، این را بدانید که فرصتی بسیار عاشقانه در انتظار شما است. همه مکالمه هایی که میان شما رد و بدل می شوند، حس بسیار خوبی به شما خواهند داد.

فال روزانه متولدین تیر

شما همیشه کارهای خود را بسیار خوب و دقیق انجام می دهید. اما امروز تمرکز بسیار بیشتری دارید. آینده نگری و برنامه ریزی برای پیشرفت های بیشتر در زندگی در ذهن شما جولان می دهند و همین موجب می شود تا سخت‌کوشانه برای رسیدن به هدف تلاش کنید. شاید حتی تصمیم به ادامه تحصیل بگیرید. در مورد مسایل عاطفی، امروز متوجه می شوید فردی خاص چه احساسی به شما دارد. این برایتان بسیار جالب و هیجان انگیز است زیرا همیشه دوست داشته اید تا از احساسات واقعی او نسبت به خود آگاه شوید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز خبرهای مالی بسیار خوبی می شنوید که موجب خوشحالی زیاد شما می شود. سخنرانی مهمی که در انتظار انجام آن بوده اید را می توانید امروز به انجام برسانید. همین باعث می شود تا جشن بگیرید. این فرصت را نیز دارید تا به یک مهمانی یا اجتماع کاری دعوت بشوید. کاغذ و قلم با خود داشته باشید تا موارد لازم را یادداشت کنید. فرصت های عاشقانه نیز برای شما امروز ایجاد می شود که می توانید از آنها استفاده کنید. به فردی که با او آشنا می شوید، کشش روحی خاصی خواهید داشت.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز برای کارهای حرفه ای، رابطه عاشقانه و خانوادگی خود انرژی بسیاری صرف خواهید کرد. همه آنها نیز بسیار به نفع شما هستند. اگر دوست دارید تنها و برای خودتان کار کنید، امروز فرصت بسیار مناسبی برای برنامه ریزی و تحقیق در این مورد است. وضعیت رابطه عاشقانه شما نیز در مسیر بهتری قرار می گیرد و به ثبات بیشتری می رسید. امروز همه جانبه موفقیت از آن شما است. از این فرصت ها استفاده کنید. در رابطه عاشقانه خود نیز شاد باشید و با فرد موردعلاقه تان در کنار هم لذت ببرید.

فال روزانه متولدین مهر

در روزهای گذشته کارهای بسیاری در دست انجام داشته اید و دایم تحت فشار بوده اید. امروز بیش از همیشه احساس خستگی دارید. اما عصبی و کلافه نشوید. به این فکر کنید این سخت کوشی ها نتیجه بسیار خوبی در بر خواهند داشت و شما را یک قدم به اهداف و موفقیت بیشتر نزدیک تر می کنند. در انتهای روز وقت خود را خالی و استراحت کنید. در مورد مسایل عاطفی نیز به واسطه انرژی های بسیار خوبی که در هوا جاری است می توانید در کنار معشوق آرامش بسیاری را تجربه کنید. امروز رابطه میان شما عمسق تر از پیش خواهد بود.

فال روزانه متولدین آبان

امشب شکوفه های عشق شما گل می کنند و پس از مدت های طولانی دوباره می توانید عاشق بودن را تجربه کنید. با یکی از دوستان خود رابطه عمیقی را آغاز می کنید که امنیت و زیبایی بسیار در بر دارد. از این همه انرژی خوب و مثبتی که در هوا جاری است استفاده کنید. این انرژی ها در مورد مسایل کاری نیز مصداق دارند و شما را به سمت موفقیت بیشتر سوق می دهند. می توانید در مورد عمق احساسات خود با فرد مورد علاقه تان حرف بزنید و از این فرصت های عالی لذت ببرید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز میزبان یک رویداد اجتماعی در منزل خود خواهید بود. شاید به این واسطه کمی استرس داشته باشید و کلافه باشید. اما اگر آرامش خود را حفظ نکنید شاید نتیجه ای که در ذهن دارید، حاصل نشود. در این گردهمایی، با افراد جدیدی آشنا می شوید که می توانند در کار و حرفه شما تاثیرات مثبت بسیاری داشته باشند. اگر مجرد هستید و قرار است برای نخستین بار با فرد مورد علاقه خود وارد صحبت بشوید، بدانید که همه چیز بسیار عالی پیش خواهد رفت. می توانید بدون نگرانی در مورد عمق احساسات خود با او حرف بزنید و در کنار او حس آرامش داشته باشید.

فال روزانه متولدین دی

به واسطه پروژه های کاری که در دست انجام دارید، چندین قرارداد یا برگه رسمی را امضا خواهید کرد. فرصت های پیشرفت و موفقیت برای شما ایجاد شده است و باید با هوشمندی از آنها استفاده کنید. شاید لازم باشد برای این کار سخنرانی انجام دهید که توانای آن را دارید و همه چیز بسیار خوب پیش می رود. در انتهای روز از کارهای مثبتی که انجام داده اید، بسیار خرسند خواهید بود. در مورد مسایل عاشقانه نیز فرصت های بسیار خوبی در انتظار شما است. می توانید قلب خود را به روی فردی که مناسب شما است باز کنید و آشنایی خوبی را با یکدیگر آغاز کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

مسایل مالی شما رو به بهبود پیش می روند و این موجب خرسندی شما خواهد شد. البته به دلیل فشار کاری زیادی که دارید شاید تصور کنید به اندازه کافی کارها درست و به موقع پیش نمی روند. اما هراسی نداشته باشید. با کمی برنامه ریزی و دقت بیشتر می توانید همه را به انجام برسانید. به خودتان سخت نگیرید زیرا همه چیز به نفع شما پیش خواهد رفت. در مورد مسایل عاطفی نیز روز بسیار عالی در پیش دارید. می توانید عشق میان خود را مستحکم تر از پیش کنید. هر دو از اینکه در کنار یکدیگر هستید بسیار خوشحال هستید و این موجب شعله ور شدن آرامش و عشق بیشتر میان شما می شود.

فال روزانه متولدین اسفند

همه چیز به نفع شما پیش می روند. امروز با اینکه بالا و پایین بسیار دارد اما نتایج بسیار خوبی برای شما در بر خواهد داشت. اگر مواردی هستند که موجب خستگی ذهنی شما می شوند، می توانید با انجام کار بیشتر از دست آنها رها شوید. پش از انجام مسوولیت های خود با دوستان قراری بگذارید و بیرون بروید تا ذهنتان استراحت کند و برای آغاز فردا، انرژی کافی را داشته باشید. از نظر عاطفی، امروز بیش از همیشه احساسی هستید. این محبت را با فرد مورد علاقه تان در میان بگذارید و در کنار یکدیگر از شادی های زندگی لذت ببرید.

دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 202 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php