کد خبر : 47996 تاریخ انتشار : شنبه 4 آبان 1392 - 1:54

عکس جنجالی از یک نابغه 6 ماهه!

مادر او می‌گوید: ایزابلا وقتی به دنیا آمد با نوزادان دیگر در بیمارستان فرق داشت و نگاهش عاقلانه و معنا دار بود، به همین نسبت وقتی چند روز از تولدش گذشت با صدایی نامفهوم اما معنا دار می‌گفت «ما» و در واقع به من و همسرم می‌فهماند که شیر می‌خواهد، …

مادر او می‌گوید: ایزابلا وقتی به دنیا آمد با نوزادان دیگر در بیمارستان فرق داشت و نگاهش عاقلانه و معنا دار بود، به همین نسبت وقتی چند روز از تولدش گذشت با صدایی نامفهوم اما معنا دار می‌گفت «ما» و در واقع به من و همسرم می‌فهماند که شیر می‌خواهد، و الان که او شش ماهه است با صدایی رسا می‌گوید: مادر، من شیر می‌خواهم که همه را شوک زده کرده.

عکس جنجالی از یک نابغه 6 ماهه!

وقتی اولین بار سخنی از او شنیدیم باورمان نمی‌شد که دختر ۳ ماهه ما بتواند به این شیوایی سخن بگوید اما الان که سه ماه از آن زمان گذشته، می‌تواند خوذش به دستشویی برود، به آسانی راه رفته و از همه عجیب‌تر اینکه آهنگ مورد علاقه من که موتسارت آن را نواخته، به راحتی با پیانو بنوازد. پدرش که ۴۵ سال سن دارد می‌گوید: من همیشه در رویا‌هایم دخترم را جزو نوابغ به حساب می‌آوردم اما باورم نمی‌شد که روزی این روبا به واقعیت بپیوندد.

من و همسرم در زمان بارداری وی، هیچ اقدام خاصی نکردیم تا در اثر آن فرزندمان با هوش شود، تنها تغذیه سالم در آن دوران به همسرم کمک می‌کرد. اما نکته جالب این است که او در طی دوران بارداری‌اش گاهی نیز به آهنگ‌های گوش می‌کرد و آن آهنگی را که از همه بیشتر دوست داشت، الان دخترم برایش می‌نوازد!!

دسته بندی : مجله خبری بازدید 151 بار
دیدگاهتان را بنویسید
سوگند در تاریخ 5 آبان 1392 گفته : پاسخ دهید

ای جووووووووووووووووووووووووووووونم عزیزم خدا حفظش کنه.

sema در تاریخ 4 آبان 1392 گفته : پاسخ دهید

عزیزم چه با حاله بچهه گوگولی

تینا در تاریخ 4 آبان 1392 گفته : پاسخ دهید

عزییییییییییزم!! چقد گوگوله خدااااااااااااا!!!!!!
حالا تعریف از خود نباشه هاااااااااااااااااا، ولی منم خیلی زود به حرف افتادم! اولش همه کلی ذوق کردن فک کردن نابغمو اینا!!!! بعد دیگه ایییییییییینقد حرف میزدم که معروف شده بودم به رادیو!!!!!! دیگه هیشکی اصا گوش نمیداد ببینه چی میگم! 🙁
همینجوری نوابغ این کشور استعداداشون کور میشه دیگه!!!! 🙁
امیدوارم با این کوچولو خوب برخورد بشه حالا!!!!

Elham در تاریخ 4 آبان 1392 گفته : پاسخ دهید

ماشالا به این خاله ریزه…خدابرای پدر و مادرش حفظش کنه.

css.php