کد خبر : 28301 تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۸

عکسی جالب از کودکی مهراوه و ملیکا شریفی نیا

مهراوه شریفی‌نیا، متولد ۱۳۶۰ و دیپلم ریاضی فیزیک دارد. مشغول تحصیل در رشته موسیقی در دانشگاه هنر تهران می‌باشد. او فرزند محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان است. شریفی‌نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما پس از مشورت با پدرش، از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد. …

مهراوه شریفی‌نیا، متولد ۱۳۶۰ و دیپلم ریاضی فیزیک دارد. مشغول تحصیل در رشته موسیقی در دانشگاه هنر تهران می‌باشد. او فرزند محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان است. شریفی‌نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما پس از مشورت با پدرش، از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد. ساز تخصصی او پیانو می‌باشد. او در پروژه «شاخه گلی برای دبورا» دستیار کارگردان ضیاءالدین دری بود.

ملیکا شریفی‌نیا، متولد ۱۳۶۵ و بازیگر ایرانی است. وی فرزند «آزیتا حاجیان» و «محمدرضا شریفی‌نیا» بازیگران سینما و تلویزیون و خواهر «مهراوه شریفی‌نیا» می‌باشد. وی علاوه بر بازیگری، هنرآموختهٔ رشتهٔ گرافیک بوده و در زمینه‌های گرافیک، عکاسی، تصویرسازی کتاب و ساخت آثار حجمی بطور جدی فعالیت می‌کند. او بازی در سینما را از سال ۱۳۷۰ با فیلمی به نام «اوینار» به کارگردانی «شهرام اسدی» شروع کرد.

عکسی جالب از کودکی مهراوه و ملیکا شریفی نیا

عکسی جالب از کودکی مهراوه و ملیکا شریفی نیا

عکسی جالب از کودکی مهراوه و ملیکا شریفی نیا

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : بیوگرافی بازدید 282 بار
دیدگاهتان را بنویسید

یلدا در تاریخ 25 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

من فقط مهراوه را دوست دارام

تنها در تاریخ 23 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

خیلی قشنگ بود من این سه تا بازیگرو خیلی دوس دارم

نغمه دولت شاهي در تاریخ 11 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

خیلی خشکل بود عکس جالب از کودکی مهراوه و ملیکا شریفی نیا

css.php