کد خبر : 158577 تاریخ انتشار : یکشنبه 21 تیر 1394 - 12:20

علی دایی این بار به ملوانی ها چه جوابی می دهد؟

شما علاقه مندان به دنیای ورزش می توانید همه روزه جدیدترین اخبار ورزشی را از سایت میهن فال دنبال کنید. در این مطلب می خواهیم بدانیم که علی دایی این بار به ملوانی ها چه جوابی می دهد؟ . با ما همراه باشید. وضعیت مالکیت باشگاه ملوان مشخص شد. داریوش …

شما علاقه مندان به دنیای ورزش می توانید همه روزه جدیدترین اخبار ورزشی را از سایت میهن فال دنبال کنید. در این مطلب می خواهیم بدانیم که علی دایی این بار به ملوانی ها چه جوابی می دهد؟ . با ما همراه باشید.

علی دایی این بار به ملوانی ها چه جوابی می دهد؟

وضعیت مالکیت باشگاه ملوان مشخص شد. داریوش بهشتی ضمانت های لازم را به انزلی چی ها داده است و حالا می خواهد دور جدید مذاکرات با علی دایی آغاز کند.

به گزارش میهن فال؛ از این پس داریوش بهشتی به عنوان سهامدار اصلی باشگاه ملوان شناخته می شود. ۵۵ درصد از سهام این باشگاه به او رسید و بهشتی موظف است تا ۱۸٫۵ میلیارد تومان پول بدهد. از این پول ۸٫۵ میلیارد به طلبکاران پرداخت می شود و ۱۰ میلیارد هزینه جاری باشگاه خواهد بود. ۱۵ درصد از سهام باشگاه را هم اسپانسر جدید ملوان می گیرد که باید بخش دیگری از هزینه های تیم را تامین کند. ۳۰ درصد از سهام باقیمانده هم در اختیار نیروی دریایی قرار می گیرد که آنها زمین و همینطور بازیکنان سرباز را برای ملوان می گیرند. تا به حال تنها نیروی دریایی وظایف خود را انجام داد چون بازیکنانی مثل افشین و ماهینی که سرباز هستند جذب تیم شده اند و هر روز در زمین نیروی دریایی تمرین می کنند.

دسته بندی : اخبار ورزشی ، مجله خبری بازدید 237 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php