کد خبر : 20523 تاریخ انتشار : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۲

عجیب ترین سارق تهران دستگیر شد + عکس

  باشگاه خبرنگاران جوان: سارق نوجوانی که به طور کاملا متفاومتی اقدام به سرقت منازل مسکونی می‌کرد، توسط پلیس تهران شناسایی و دستگیر شد. در پی شکایت برخی از شهروندان غرب تهران در خصوص سرقت لوازم با ارزش منازلشان ماموران کلانتری 118 ستار خان موظف شدند تا سارق و یا …

 

باشگاه خبرنگاران جوان: سارق نوجوانی که به طور کاملا متفاومتی اقدام به سرقت منازل مسکونی می‌کرد، توسط پلیس تهران شناسایی و دستگیر شد.

در پی شکایت برخی از شهروندان غرب تهران در خصوص سرقت لوازم با ارزش منازلشان ماموران کلانتری 118 ستار خان موظف شدند تا سارق و یا سارقان را شناسایی و دستگیر کنند.

در بررسی‌های اولیه ماموران تخصصی کلانتری متوجه شدند که فرد سارق به طور کاملا حرفه‌ای اقدام به سرقت‌ کرده است.

در بررسی بیشتر و دقیق تر در تمامی فیلم‌های ضبط شده از دوربین های امنیتی ماموران به یک نوجوان کوتاه قد و لاغر اندام که در تمامی محدوده سرقت حضور داشت، مشکوک شدند.

عجیب ترین سارق تهران دستگیر شد + عکس

ماموران با چهره نگاری و درآوردن اطلاعات فرد مظنون، وی را در خیابان‌های غرب تهران دستگیر و به مقر انتقال دادند.

رئیس کلانتری 118 ستارخان “سرهنگ امیر حسین رضایی با اعلام این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ اعلام کرد: با انتقال متهم به هویت ذبیح 16 ساله 130 سانتی متر قد به مقر چندین شاه کلید که ساختنش کار هرکسی نبود در جیب هایش کشف و ضبط شد.

این مقام مسئول در خصوص نحوه سرقت این متهم گفت: طی اعتراف سارق مشخص شد که این نوجوان از لای نرده‌های پنجره و از داخل کانال کولر وارد خانه‌ها شده و با سرقت اشیاء قیمتی توسط شاه کلید درب را از داخل باز کرده و با خونسردی مکان را ترک می‌کند و این سرقت‌ها را معمولا در مجمتع‌های مسکونی انجام می‌دهد.

در نهایت پرونده متهم برای بررسی بیشتر به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال داده شد.

 

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار حوادث ، مجله خبری بازدید 383 بار
دیدگاهتان را بنویسید
homa در تاریخ 9 تیر 1392 گفته : پاسخ دهید

چی بگم ازتعجب اونم ی بچه هههه

dőŕőthý در تاریخ 7 خرداد 1392 گفته : پاسخ دهید

سلام ، خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی متاثر شدم برای این اتفاق و ناراحتم که چرا بچه ای که باید تو فکر مشق شبش باشه باید شاهکلید درست کنه والا این طفل معصوم جیگرمو کباب کرد .وای خدای بزرگ کاش همونطور که راحت اسم جانی رو این بچه ها می ذارن اسم وعکس مقصرین واقعی کیه ؟!!!!!!!

dőŕőthý در تاریخ 7 خرداد 1392 گفته : پاسخ دهید

سلام ، خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی متاثر شدم برای این اتفاق و ناراحتم که چرا بچه ای که باید تو فکر مشق شبش باشه باید شاهکلید درست کنه والا این طفل معصوم جیگرمو کباب کرد .وای خدای بزرگ کاش همونطور که راحت اسم جانی رو این بچه ها می ذارن همینقدر واضح اسم جانیهای واقعی که مسبب شده بودن رو حداقل میدیدیم حالا عکس نمی خوایم.

css.php