کد خبر : 269596 تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴

طراحی داخلی را به متخصص بسپار!

طراحی داخلی منازل امروزه یک حرفه و یک هنر طلقی میشود، چراکه فضای داخلی خانه در سلامت روان و روحیات افراد نیز موثر است. از این رو اهمیت اینکه طراحی داخلی باید با حساسیت و توسط یک فرد حرفه ای در این زمینه انجام شود، آشکار میشود. برای اینکه بدانید …

طراحی داخلی منازل امروزه یک حرفه و یک هنر طلقی میشود، چراکه فضای داخلی خانه در سلامت روان و روحیات افراد نیز موثر است. از این رو اهمیت اینکه طراحی داخلی باید با حساسیت و توسط یک فرد حرفه ای در این زمینه انجام شود، آشکار میشود. برای اینکه بدانید کار طراحی داخلی را به چه کسی باید سپرد؟ با ما همراه باشید.

کاربری خانه و یا محل کار خود را با تغییر دکوراسیون اصلاح نمایید

اگر قصد تغییر کاربری محل کار و یا منزل خود را دارید، می توانید تنها با ایجاد تغییراتی در دکوراسیون، آن را انجام دهید. برای تغییر دکوراسیون باید در نظر داشته باشید که به چه دلیل می خواهید این کار را انجام دهید و برطبق قصد و نیت خود برنامه ریزی لازم را داشته باشید. با توجه به کاربری که در نظر دارید باید مکان اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و … را مشخص کنید. همچنین باید بدانید که چه نوع مبلمان و میز و صندلی، کابینت و… نیاز دارید. به طور کلی چه وسایلی را باید تهیه کنید.

طراحی داخلی را به متخصص بسپار!

در مرحله دوم باید بودجه خود را جهت تغییر دکوراسیون تعیین کنید، و با توجه به آن وسایل مورد نیاز خود را خریداری نمایید. بهتر است جهت تغییر کاربری و دکوراسیون مکان مورد نظر کارها را به یک معمار با تجربه بسپارید. به این ترتیب می توانید هزینه بازسازی خانه را مدیریت و بهترین شکل ممکن کاربری آن جا را تغییر دهید.

مشاهده لیست کامل و ریز هزینه های بازسازی ساختمان

https://interior-designer.ir/لیست-قیمت-بازسازی

اصلا به چه دلیل نیاز به تغییر دکوراسیون داریم؟

هرکسی حق دارد که در محل زندگی خود آرامش داشته باشد، و همچنین از زندگی در آنجا لذت ببرد. علاوه بر این نوع چیدمان و دکوراسیون خانه هر کس نشانه ای از شخصیت، تفکرات و سلیقه او محسوب می شود. بنابراین افراد به دلایل مختلف نیاز دارند که دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند.

  • ممکن است به منزل جدید اثاث کشی کرده باشند، و بخواهند به دلخواه خود آن را درست کنند و یا دکوراسیون آن مکان را تغییر دهند.
  • بعضی از افراد با انجام تغییر دکوراسیون های کوچک، تشویش و اضطراب خود را کم می کنند.
  • اگر محل زندگی برای افراد یک منزل تکراری شده باشد، می توانند با ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منزل، یک فضای جدید ایجاد نمایند. به این ترتیب باعث افزایش روحیه افرادی می شود که در آن منزل زندگی می کنند.
  • گاهی اوقات با تغییر دکوراسیون و قرار گرفتن وسایل در مکان های مناسب، خانه مرتب تر به نظر می رسد.

اما بهتر است قبل از اقدام به هر کاری بدانید، کار طراحی داخلی خود را به چه کسی باید سپرد؟ و برای گرفتن بهترین نتیجه، شرکت ها و مجموعه های طراحی داخلی را به خوبی بررسی نمایید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت بازسازی خانه

معمولا مهم ترین و اصلی ترین دغدغه افرادی که قصد تغییر دکوراسیون دارند، هزینه انجام آن می باشد. برای انجام تغییرات دکوراسیون منزل و یا محل کار خود ابتدا باید تمام هزینه های احتمالی را در نظر بگیرید و سپس با توجه به آن ها تغییر فضا را انجام دهید. عوامل مختلفی در تعیین هزینه تعمیرات و بازسازی خانه تاثیر دارند، از جمله این عوامل تاثیرگذار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • متراژ ساختمان مورد نظر: متراژ ساختمان مهم ترین عامل تاثیرگذار در قیمت بازسازی محسوب می شود. طبیعی است که هر چه متراژ بیش تر باشد قیمت بازسازی بیش تر خواهد شد.
  • میزان تعمیرات مورد نیاز: عامل تاثیرگذار دیگر در هزینه مقدار آسیب دیدگی منزل و تعمیرات مورد نیاز آن می باشد.
  • طرحی که ارائه می شود: مقدار تغییرات لازم با توجه به طرح ارائه شده توسط مشتری نیز عامل بعدی تاثیرگذار در قیمت می باشد.
  • دستمزد پیمانکار و سایر عوامل: یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت بازسازی منزل میزان دستمزد در خواستی پیمانکار و معمار و … می باشد.

بازسازی دکوراسیون داخلی با پروژه معماری ایوان سبز

اگر در حال بررسی این هستید که، کار طراحی داخلی خود را به چه کسی بسپارید. ما به شما مجموعه ایوان سبز را معرفی می کنیم. طراحی دکوراسیون داخلی زمانی بهترین نتیجه را دارد که همزمان در مورد اجرا و فضای مورد نیاز آن هم فکر شود. گروه معماری ایوان سبز به مدیریت مهندس حسام فرجی با داشتن تجربه های زیاد در زمینه طراحی پروژه های طراحی داخلی، بازسازی ساختمان و طراحی کابینت مختلف، این توانایی را دارند که پروژه را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا و عملی کنند. شما در نهایت با بهترین نتیجه ممکن و یک هزینه منصفانه کار را تحویل خواهید گرفت.

راه های تماس با مهندس حسام فرجی

طراحی داخلی را به متخصص بسپار!

برای آشنایی با مهندس حسام فرجی و همچنین مشاهده نمونه کارها و جزئیات انجام کار توسط ایشان می توانید به سایت مجموعه ایوان سبز به نشانی : interior-designer.ir مراجعه نمایید.

منبع : https://interior-designer.ir

5/5 - (1 امتیاز)
دسته بندی : رپورتاژ بازدید 888 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php