کد خبر : 21599 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۵

طالع بینی حیوان روز تولد شما

حیوان روز تولد شما سگ : ۱۱ تا ۱۹ دی ۱۲ تا ۱۴ فروردین ۲۵ تا ۳۰ خرداد ۱۹ تا ۲۴ تیر ۶ تا ۸ مهر ۱۰ تا ۲۵ آذر موش : ۲۰ دی تا ۴ بهمن ۲۵ اسفند تا ۳ فروردین ۲۶ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۱ تا ۱۳ …

طالع بینی حیوان روز تولد شما

حیوان روز تولد شما

سگ :

۱۱ تا ۱۹ دی

۱۲ تا ۱۴ فروردین

۲۵ تا ۳۰ خرداد

۱۹ تا ۲۴ تیر

۶ تا ۸ مهر

۱۰ تا ۲۵ آذر

موش :

۲۰ دی تا ۴ بهمن

۲۵ اسفند تا ۳ فروردین

۲۶ فروردین تا ۶ اردیبهشت

۱۱ تا ۱۳ خرداد

۱۰ تا ۱۸ تیر

۲۵ مرداد تا ۳ شهریور

شیر :

۵ تا ۱۱ بهمن

۲۲ تا ۲۴ اسفند

۱ تا ۱۰ خرداد

۱۰ تا ۲۵ آبان

گربه :

۱۲ تا ۱۶ بهمن

۴ تا ۱۱ فروردین

۴ تا ۹ تیر

۵ تا ۹ مرداد

۲۴ شهریور تا ۵ مهر

۲۶ آبان تا ۹ آذر

کبوتر :

۱۷ تا ۲۵ بهمن

۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت

۲۵ تیر تا ۴ مرداد

۱۰ تا ۲۳ شهریور

۵ تا ۱۰ دی

لاک پشت :

۲۶ بهمن تا ۲ اسفند

۷ تا ۱۰ اردیبهشت

۱۴ تا ۲۴ خرداد

۴ تا ۹ شهریور

۲۴ مهر تا ۵ آبان

پلنگ :

۳ تا ۹ اسفند

۱۵ تا ۲۵ فروردین

۶ تا ۹ آبان

میمون :

۱۰ تا ۲۱ اسفند

۱۱ تا ۲۳ اردیبهشت

۳۱ خرداد تا ۳ تیر

۱۰ تا ۲۴ مرداد

۹ تا ۲۳ مهر

۲۶ آذر تا ۴ دی

۱۰ تا ۱۴ خرداد

سگ : وفادار و خواستنی

هرگز نمی توان در وفاداریتان شک کرد . در کارتان صداقت و خلوص نیت به چشم می خورد . بسیار ساده دل و بی شیله پیله . اهل جر و بحث کردن نیستید . متواضع ، خاکی و واقع بین هستید . به همین دلیل است که دوستانتان دل بسته ی شما می شوند . در انتخاب پوشاک وسواس و سلیقه ی خاصی دارید . اگر لباسهایتان مطابق مد روز نباشد ، مسلماً ناراحت می شوید . محبوب ، پرطرفدار ، خوش برخورد و با گذشت هستید . دوستانی بسیار خوب و قابل احترام دارید ، دوستانی که هر کدام شخصیت برجسته ای دارند .

موش : تا حدی شیطان ، ناقلا و بازیگوش

برق بازیگوشی در چشمانتان همان عاملی ست که موجب گیرایی و جذابیت بالای شما در نزد اطرافیان و دوستان می شود . بسیار شوخ طبع و بامزه هستید . پس تعجبی ندارد که مردم خواهان همکاری شما بوده و چشم انتظار حضورتان در تمام فعالیت های گروهی می شوند . از سوی دیگر حساس و دل نازک هستید که این یکی از نقاط ضعفتان است . مردم مجبورند هنگام حرف زدن با شما ، درانتخاب کلمات بسیار دقیق و سنجیده عمل کنند . خدا به داد کسی برسد که هنگام روبرو شدن با شما با کلمات بازی کند !

شیر : درست برخلاف اسم شیر ، عاشق صلح و آرامش هستید

ترجیح می دهید از موقعیت هایی که نیاز به جنگ و جدال در آن حس می شود ، پرهیز کنید . از بودن در هوای آزاد لذت می برید و از نشستن طولانی مدت در یک جا بیزارید . رهبر به دنیا آمده اید و این استعداد را دارید که چگونه دیگران را به کار کردن وادار کنید . دوست دارید که دوستتان بدارند . هنگامی که می بینید توجه کسی به سوی شما جلب شده است ، خود را به تمامی وقف او می کنید ! بسیار صفت پسندیده ای است … اما به شما اخطار می کنم : برخی می توانند با سود جستن از این ویژگی اخلاقی ، بیش از حد تملق شما را بگویند و کارشان را پیش ببرند . بنابر این مراقب باشید .

گربه : بسیار دوست داشتنی و تحسین برانگیز

گاهی اوقات خجالتی اما زیرک و سریع الانتقال . گهگاه سکوت را ترجیح می دهید . دوست دارید به همه ی مسائل پی ببرید و از هر ماجرایی سر در بیاورید . در شرایط عادی خونسرد و خوددار هستید . اما وقتی پای استدلال به میان می آید به آتشفشانی آماده فوران شبیه می شوید . بشدت طرفدار مد هستید . ولی بطور کلی با هر تیپ آدمی نشست و برخاست می کنید . اما دوست ندارید که با غریبه ها زیاد حرف بزنید . مردم در کنار شما راحت هستند و در انتخاب دوستانتان دقت می کنید .

لاک پشت : پاک سرشت و نیکو خصال

حدیث مهربانی شما همیشه نقل مجلس است . شما نیز دوستدار صلح و آرامش هستید . هیچ وقت دوست ندارید مقابله به مثل کنید حتی با کسی که خلافکار است . از این رو همه ، دوستتان دارند . دلتان نمی خواهد غیبت دیگران را بکنید . مردم عاشق طرز برخورد و رفتار شما با اطرافیانتان هستند . همیشه می توانید عشق بورزید . از همه بهتر اینکه انتظار ندارید کسی این عشق شما را پاسخ بگوید . بسیار بلند نظر و دست و دلباز هستید . اینکه به هر چیز از سمت و سوی واقعی آن نگاه می کنید ، بهترین تاثیر را روی طرف مقابلتان می گذارید .

کبوتر : شما سمبلی از رویکرد هر چه پیش آید خوش آید هستید

اطرافتان هر اتفاقی بیفتد ، خوشایند یا ناخوشایند به حالتان فرقی نمی کند . در حقیقت هر جا می روید شادی را می پراکنید . راهبری جمع دوستان همواره به عهده شماست و به وقت نیاز در تسلی بخشیدن به افراد مهارت بالایی دارید . از ریاکاری بیزارید و از افراد ریاکار دوری می کنید ، آنها جایی در زندگیتان ندارند . در کارتان بسیار منظم و اهل حساب و کتاب هستید . بنابر این هیچ وقت با انباشتگی و به تعویق افتادن کار مواجه نمی شوید . ولی آگاه باشید : خیلی زود در دام عشق گرفتار می شوید .

پلنگ : شما فردی مرموز هستید

می توانید به راحتی فشارهای زندگی را تحمل کنید و در رویارویی با هر ناملایمتی عنان اختیار از کف نمی دهید و صبر پیشه می کنید . بیشتر اوقات می توانید جدی و مصمم باشید و عاشق شایع پراکنی به همراهی دوستانتان هستید . بسیار مبادی آداب و آراسته . دلتان می خواهد هر موقعیت و هر چیزی به همان شکلی که خودتان دوست دارید ، برایتان فراهم شود ، که البته گاهی اوقات این کار شدنی نیست . در نتیجه ممکن است در برخی روابط انسانی شکست بخورید . اما از سوی دیگر دوست دارید هر زمان دیگران نیازمند حضورتان هستند در کنارشان بوده آنها را در حل مشکلاتشان یاری کنید و در سختی ها دوشادوش هم گام بردارید .

میمون : بسیار کم حوصله و عصبی

دلتان می خواهد هر کاری با سرعت هر چه تمامتر انجام شود . اساساً فردی بی شیله پیله بوده و عاشق این هستید که کانون توجه قراربگیرید . از این رهگذر ، منحصر به فرد و بی مانند هستید .

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 238 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php