کد خبر : 30047 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۰:۲۲

شرم آورترین تظاهرات جهان، چرا نمی گذارید خودفروشی کنیم!+عکس

قوانین خرید رابطه نامشروع در سوئد باعث اعتراض در دنیا شده است  امروز افرادی که از طریق برقراری رابطه کثیف نامشروع زندگی را می گذرانند و به اصطلاح کارگران این شغل به رسمیت شناخته شده در اروپای متمدن هستند در تمام جهان علیه خشونت و  قوانین خرید س –  ک …

قوانین خرید رابطه نامشروع در سوئد باعث اعتراض در دنیا شده است

شرم آورترین تظاهرات جهان، چرا نمی گذارید خودفروشی کنیم!+عکس

 امروز افرادی که از طریق برقراری رابطه کثیف نامشروع زندگی را می گذرانند و به اصطلاح کارگران این شغل به رسمیت شناخته شده در اروپای متمدن هستند در تمام جهان علیه خشونت و  قوانین خرید س –  ک –  س در سوئد تظاهرات می‌کنند.

 به گزارش رادیو سوئد؛ یک سازمان اروپایی حامی حقوق کارگران در این صنعت، فراخوان حضور در این اجتماع را صادر کرده است.

 پس زمینه این اعتراضات قتل یک زن سوئدی است که از طریق روابط نامشروع و خودفروشی کسب درآمد می کرد و از وی در این راه بیگاری کشیده می شد.

 این سازمان اروپایی مدعی است، این زن قربانی از طرف مقامات سوئد به اندازه کافی حمایت نشده است.

به عقیده پیا یاکوبسون هماهنگ کننده این تجمع، قوانین خرید رابطه نامشروع در سوئد باید دوباره نوشته شوند و خرید آن باید غیر جنایی خوانده شود.

 وی افزود: کارگران این شغل قربانی خشونت و آزار مشتریان این صنعت و دیگر بخش‌های جامعه هستند.

از سال ۱۹۹۹ بدین سو خرید خدمات در بخش روابط نامشروع  در سوئد جرم شناخته می‌شود.

 این در حالی است که پیش از این اتحادیه اروپایی از قوانین فوق در سوئد به نیکی یاد کرده و از آن به عنوان الگویی موثر برای دیگر کشورهای عضو این اتحادیه یاد کرده بود.

 گفتنی است بر اساس این قوانین مردانی که به دنبال ایجاد رابطه نامشروع از طریق مراجعه به زنان روسپی باشند مجرم و تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند بی آنکه قوانین یاد شده تهدیدی را متوجه زنان روسپی کند.

 این مساله توانسته است تا حدودی موجب رکود در این شغل کثیف باشد به طوری که زنان و مردان سوئدی را بر آن داشته تا برای ارضای خواسته های نامشروع خود به کشورهای مجاور بروند و البته همین داستان هم موجب نارضایتی کشورهای همسایه را در برداشته است.

منبع: جام فرهنگی

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : مجله خبری بازدید 235 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php