کد خبر : 14807 تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۳

شخصیت شناسی انتخاب کیک

شیرینی و شکلات جزء آن دسته از خوراکی‌هایی هستند که چشم‌پوشی از خوردن آنها برای بسیاری تقریبا از محالات است. چند نفر را در اطرافتان می‌شناسید که بتوانند برای چاق نشدن عطای خوردن یک برش کیک شکلاتی را به لقایش ببخشند؟ اصولا کیک از آن دست خوراکی‌هایی است که حتی …

شخصیت شناسی انتخاب کیک

شیرینی و شکلات جزء آن دسته از خوراکی‌هایی هستند که چشم‌پوشی از خوردن آنها برای بسیاری تقریبا از محالات است. چند نفر را در اطرافتان می‌شناسید که بتوانند برای چاق نشدن عطای خوردن یک برش کیک شکلاتی را به لقایش ببخشند؟ اصولا کیک از آن دست خوراکی‌هایی است که حتی اگر سیر هم باشی باز بدت نمی‌آید ناخنکی به آن بزنی و طعم دلنشین آن را زیر زبان مزه‌مزه کنی. ختم کلام اینکه پشت همه این تعریف‌ و تمجیدها ماجرای دیگری نهفته، آیا می‌دانستید که انتخاب کیکی شما وابستگی مستقیمی به شخصیت و رفتارتان دارد؟ اینکه شما کیک هویج را می‌پسندید و دیگری کیک وانیلی را دلیلش به جز ذائقه خوراکی شما ذائقه رفتاری شما هم می‌تواند باشد. اگر می‌خواهید بیشتر بدانید و از چم و خم کار سر دربیاورید این مطلب را تا آخر بخوانید. بخوانید تا بدانید علایق شما به انواع کیک‌ها چطور پرده از رازهای شخصیتی شما برمی‌دارد.

کیک توت‌فرنگی:

شما یک‌شخص رمانتیک به معنی واقعی کلمه هستید؛ گرم و صمیمی، محبوب و مهربان. اینها همه از جمله خصوصیات اخلاقی شماست. به دیگران اهمیت می‌دهید و چه بسا مراقب آنها هم هستید. در بحران‌ها، تنگناهای زندگی و روزهای سخت، در قامت یک قهرمان ظاهر می‌شوید و مشکلات را با درایت و سخت‌کوشی حل و فصل می‌کنید. خودتان دوست دارید که بار مشکلات دیگران را هم به دوش بکشید. شما این قابلیت را دارید که در قواره آدمی کاملا احساساتی ظاهر شوید؛ آنقدر احساساتی که بابت کوچک‌ترین بحرانی چه در زندگی خودتان و چه در زندگی دیگران اذیت شوید.

کیک‌ بستنی:

همیشه منتظر دریافت هدیه هستید! دوست دارید همواره انرژی مثبت را بگیرید. بسیار خلاق، ماجراجو و جاه‌طلب هستید. در نظر دیگران یک فرد احساساتی شناخته شده‌اید. با غریبه‌ها سرد برخورد می‌کنید اما وقتی با کسی آشنا می‌شوید و کمی روابط‌ بین شما صمیمانه می‌شود همه چیز تغییر می‌کند و به شدت با آنها گرم می‌گیرید. از ریسک کردن اصلا نمی‌ترسید. کمی بی‌برنامگی در زندگی‌تان وجود دارد که البته جزء لاینفک روحیات شماست. همیشه دوست دارید لبخند بزنید!

کیک شکلاتی:

شما یک فرد ماجراجو هستید. به واقع ماجراجویی در خون شماست. عاشق ایده‌های جدید هستید. شاید از این قسمت ماجرا خیلی خوشتان نیاید اما دیگران می‌توانند به راحتی به شما زور بگویند و البته شما هم تقریبا این زورگویی را می‌پذیرید! هرچند در عین حال وقتی عصبانیت شما به اوج می‌رسد و تحملتان سرانجام یک جایی تمام می‌شود شلاق به دست می‌گیریدو چه بسا اطرافیانتان را تار و مار می‌کنید! در عین حال به شکل عجیب و غریبی خوش‌خلق هستید و معمولا با روی خوش از دیگران استقبال می‌کنید. به هر حال از آنجایی که هر کسی کاسه صبری دارد وقتی کاسه صبر شما که اتفاقا ظرفیت آن خیلی هم زیاد است پر می‌شود دیگران شاهد عصبانیت ترسناکی می‌شوند که شاید دیگر هرگز تکرار نشود. با این حال ویژگی‌های مثبت شما به شدت بر ویژگی‌های‌ناشی‌از ضعف‌تان غلبه می‌کند. نکته قابل توجه در زندگی‌تان در این موضوع خلاصه می‌شود که شما اهمیت ویژه‌ای به وفاداری می‌دهید و دقیقا به همین دلیل همواره آدم وفاداری خواهید بود.

کیک لیمو:

فرد آرام و البته جالب‌توجهی هستید. دستان هنرمند شما زبانزد خاص و عام است. شما سخنوری قهار بعد از شام در مهمانی‌ها هستید و البته این قابلیت را دارید تا یک معلم بسیار خوب هم باشید. بهتر است سعی نکنید در آن واحد دو فعالیت هرچند ساده را با هم انجام دهید. مثلا تلاش نکنید هم پیاده‌روی کنید و هم آدامس بجوید! چون یا آدامس داخل حلقتان می‌پرد یا چنان زمین می‌خورید که دست و پایتان زخمی می‌شود. در واقع شما تمرکز لازم برای انجام دو کار ساده در یک لحظه را ندارید! البته می‌توانید رهبر ارکستر باشید به شرط اینکه تمام تمرکزتان را روی همین کار بگذارید. در ضمن دوستان زیادی دارید که از معاشرت با شما بسیار خرسند هستند.

کیک وانیلی:

در نظر دیگران شما به شدت دوست‌داشتنی هستید. طنزپردازی شما گاهی آنقدر پیش می‌رود که تبدیل به لودگی می‌شود بنابراین بهتر است حد و مرزها را حفظ کنید! به طور کلی زندگی را خیلی جدی نمی‌گیرید. اصولا دودل هستید و این دودلی سبب بی‌انگیزه بودنتان هم می‌شود. با همه این احوال هرکسی از بودن در اطراف شما لذت می‌برد شاید یقینا به همین دلیل که شما یک بذله‌گوی واقعی هستید. درعین حال دیگران باید به شدت مراقب باشند تا شما را به مرز عصبانیت و دیوانگی نرسانند. بزرگ‌ترین قوت شما مرامی است که در رفاقت خرج می‌کنید. شما دوستی برای همه عمر هستید.

کیک اسفنجی:

آیا می‌دانستید که چقدر آدم شیرینی هستید؟! در ضمن دوست‌داشتنی‌ هم هستید. در عین حال به عنوان فرد بامزه‌ای در نظر دیگران شناخته شده‌اید. گرما را بیشتر از سرما دوست دارید. در مواقع شلوغ بازی، شیطنت‌های مخصوص به خوتان را دارید که اتفاقا در نظر دیگران جالب توجه هم هست. معمولا در انتهای روز دوست دارید یک بستنی بخورید!

کیک هویج:

شما فردی شاد و دوست‌داشتنی هستید. کسی که دوست دارد همیشه لبخند بزند؛ لبخندهایی از ته دل! آنقدر در معاشرت با دیگران خوب رفتار می‌کنید که همه دوست دارند همواره در تعامل با شما باشند. خوش‌قلبی ذاتی شما زبانزد خاص و عام است هرچند گاهی مواقع دمدمی‌مزاج می‌شوید! به هر حال آداب و معاشرت قابل قبول شما سبب شده تا انبوهی از دوستان وفادار اطرافتان را احاطه کنند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : روانشناسی ، سبک زندگی بازدید 437 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php