کد خبر : 36105 تاریخ انتشار : یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۹:۵۶

شخصیت شناسی از روی انگشتر

انگشتر خود را در کدام انگشت به دست می کنید؟ 1- انگشت شست 2- انگشت اشاره 3- انگشت وسط 4- انگشت انگشتری 5- انگشت کوچک 6- انگشتر به دست نمی کنم جواب تست 1- انگشت شست شما مجذوب کالاهای مدرن و روز هستید از مورد توجه قرار گرفتن لذت می …

شخصیت شناسی از روی انگشتر

انگشتر خود را در کدام انگشت به دست می کنید؟

1- انگشت شست

2- انگشت اشاره

3- انگشت وسط

4- انگشت انگشتری

5- انگشت کوچک

6- انگشتر به دست نمی کنم

جواب تست

1- انگشت شست

شما مجذوب کالاهای مدرن و روز هستید از مورد توجه قرار گرفتن لذت می برید شما تفریح را دوست دارید و از زندگی لذت می برید و همشه آماده هستید تا با چیزهای جدید رو به رو شوید.

2- انگشت اشاره

شما دارای اعتماد به نفس و مسئولیت پذیر هستید. رهبری و هدایت ر ا دوست دارید و می توانید در ظاهر بسیار جدی و خشن باشید اما در باطن ملایم و حساس هستید.

3- انگشت وسط

بیشتر افرادی که در این گروه قرار دارند از رشد و بالندگی سر باز می زنند و بیشتر خودمحور هستند با و جود این همشه بی ریا هستند به خصوص نسبت به خانواده و دوستان شان.

4- انگشت انگشتری

شما فردی حساس و رومانتیک هستید عمیقًا امید دارید تا عشقی بیابید که گرما بخش دل و ابدی باشد.

5- انگشت کوچک

شما فردی مهربان و متواضع هستید به جزئیات توجه می کنید و دوست ندارید در کارهای تان کوچکترین اشتباهی از شما سر بزند شما بیش از حد خود را به کار مشغول می کنید.

6- انگشتر به دست نمی کنید

شما خواستار زندگی ساده و بدون تجملات هستید فردی بی ریا، قابل اطمینان، آرام، باهوش و سختکوش هستید و همیشه دوستدار آموختن چیزهای تازه اید. به دلیل احساس خجالتی که دارید از جمع دوری کرده و تا جایی که بتوانید از مشاجره پرهیز می کنید.

7- در چند انگشت

آن عده از افراد که در دو انگشت یا بیشتر انگشتر دارند اعتماد به نفس ندارند و همیشه مراقب هستند تا عشق واقعی شان را بیابند عاشق تجملات هستند اما آن را جایگزین ناقابلی برای دوستان و عاشق خود می دانند.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 234 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php