کد خبر : 1106 تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۹ - ۲۱:۳۸

سریال تلویزیونی شوق پرواز با حضور محسن افشانی و الهام حمیدی

به گزارش جام جم آن لاین، ناصر دهقانی مدیر پروژه مجموعه تلویزیونی «شوق پرواز» گفت: با رفع مشکلات مالی سریال شوق پرواز، تصویربرداری این سریال به پایان رسید. ناصر دهقانی در گفتگو با مهر اظهار داشت: خوشبختانه با رفع مشکلات مالی به وجود آمده در ساخت سریال، تصویربرداری سریال شوق …

سریال تلویزیونی شوق پرواز با حضور محسن افشانی و الهام حمیدی

به گزارش جام جم آن لاین، ناصر دهقانی مدیر پروژه مجموعه تلویزیونی «شوق پرواز» گفت: با رفع مشکلات مالی سریال شوق پرواز، تصویربرداری این سریال به پایان رسید.


ناصر دهقانی در گفتگو با مهر اظهار داشت: خوشبختانه با رفع مشکلات مالی به وجود آمده در ساخت سریال، تصویربرداری سریال شوق پرواز به پایان رسید.
وی افزود: با توجه به اینکه استانداری قزوین در زمینه تهیه سریال قول مساعدت و همکاری داده بود با تامین مالی مورد نیاز از مراکز دیگر توانستیم مشکلات را حل کنیم تا در فرصت مناسب و کمک استانداری این هزینه را جبران کنیم.
مدیر پروژه مجموعه تلویزیونی شوق پرواز تصریح کرد: ‌از این طریق مشکل حل شد و توانستیم تصویربرداری را در ایران به پایان برسانیم که فقط یک بخش کوچک و مختصر مانده که به محض مهیا شدن شرایط تصویربرداری این بخش‌ها نیز انجام می‌شود.
وی تصریح کرد:‌ در حال حاضر محسن روشن، صداگذاری مجموعه را آغاز کرده و با محمدرضا علیقلی نیز برای آهنگسازی پروژه قرارداد منعقد کرده ایم.
دهقانی یادآورشد: پیش از این نیز قرار بود آقای محمدرضا درویشی آهنگسازی کار را انجام بدهد و برای خوانندگی تیتراژ با علیرضا قربانی به توافق رسیده بودیم که نمی‌دانم این توافق با آمدن آهنگساز جدید باقی بماند.
وی تصریح کرد: قرار است به ‌زودی از عوامل سریال شوق پرواز تجلیل شود اما زمان قطعی آن هنوز تعیین نشده و تاکنون ۲۰ قسمت از تدوین این سریال انجام شده است.
مجموعه تلویزیونی شوق پرواز به همت مؤسسه فرهنگی هنری شاهد در ۲۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای شبکه دو سیما ساخته شده است که فرهاد توحیدی، مهدی محمدنژادیان و حسین تراب‌نژاد فیلمنامه اثر را بر پایه زندگی واقعی شهید عباس بابایی نوشته‌اند.
در مجموعه تلویزیونی شوق پرواز بازیگرانی از جمله شهاب حسینی، کوروش تهامی، افسانه بایگان، ستاره اسکندری، محسن افشانی و الهام حمیدی ایفای نقش می‌کنند.
از عوامل دیگر این  مجموعه  می‌توان به اصغر نجات امینی طراح صحنه، سعید ملکان طراح گریم، برزو نیک‌نژاد برنامه‌ریز، مجید بابایی مدیر تولید، سعید مترصد برنامه‌ریز، اصغر نژادیان طراح صحنه و لباس و حسن پویا فیلمبردار اشاره کرد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : سینما بازدید 525 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php