کد خبر : 54123 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۲ - ۹:۴۴

سربازی دختران به کجا رسید؟

رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی ارتباط میان کاهش زاد و ولد و خدمت سربازی را دارای تردید دانست و ضمن اعلام خبر ۸ درصدی جمعیت متاهلین سرباز، بحث سربازی دختران را تنها در حد یک ایده عنوان کرد. به گزارش میهن فال به نقل از تسنیم: سردار سید حمید صدرالسادات …

رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی ارتباط میان کاهش زاد و ولد و خدمت سربازی را دارای تردید دانست و ضمن اعلام خبر ۸ درصدی جمعیت متاهلین سرباز، بحث سربازی دختران را تنها در حد یک ایده عنوان کرد.

سربازی دختران به کجا رسید؟

به گزارش میهن فال به نقل از تسنیم: سردار سید حمید صدرالسادات رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی در واکنش به تاثیر خدمت سربازی در بالا رفتن سن ازدواج و پایین آمدن نرخ زاد و ولد در کشور، ارتباط میان کاهش زاد و ولد و خدمت سربازی را دارای تردید دانست و اظهار داشت: بررسی این موضوع نیازمند یک مطالعه و تحقیق دقیق و جامع است چراکه بسیاری از افرادی که خدمت سربازی را نگذرانده‌اند نیز ازدواج نکرده‌اند و بالا رفتن سن ازدواج در جامعه امروز ما بدلیل فرهنگ رایج در میان مردم است.

وی در ادامه افزود: در شرایط فعلی بیش از ۸ درصد از سربازان متاهل هستند و این درحالی است که بسیاری از سربازان غایب که خدمت سربازی را نیز نگذرانده‌اند کماکان مجردند. لذا نمی‌توان به طور قطع عنوان کرد که سربازی عامل بالا رفتن سن ازدواج است.

رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی با بیان اینکه کاهش نرخ موالید کشور به دلیل مشکلات فرهنگی است گفت: متاسفانه بسیاری از خانواده‌های امروز تمایلی به فرزند ندارند و لذا مساله کاهش موالید در کشور را نمی‌توان به بحث خدمت سربازی پسران مرتبط دانست.

وی ادامه داد: لذا مطرح کردن چنین مسائلی معمولا بدون هرگونه پایه علمی از سوی کسانی صورت می‌گیرد که آگاهی کافی نسبت به این موضوع ندارند. از این رو بدون انجام هیچ‌گونه کار علمی نمی‌توان اظهارنظری راجع به این موضوع کرد.

صدرالسادات درپاسخ به برخی اظهارنظرها پیرامون خدمت سربازی دختران با تاکید بر اینکه در حال حاضر سربازی دختران مطرح نیست گفت: بحث سربازی دختران تنها در حد یک ایده مطرح است و در حال حاضر این موضوع در مراکز تصمیم‌گیری مطرح نیست.

منبع:

تسنیم

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : مجله خبری بازدید 348 بار
دیدگاهتان را بنویسید

shadi در تاریخ 9 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

ba maze chiye delmun mikhad sakhti bekeshim in ke be nafete shoma ro dark mikonim………..kh kh kh

مهدی در تاریخ 9 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

ایشالا خدا همه ی دخترای عشق سربازیو شفا بده…
آمین

نیلو در تاریخ 10 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

دیگه روم نمیشه جایی بگم عشقه سربازیم،سرکلاس گفتیم استاده گفت دشمن شمارو ببینه صلح میکنه….!
سر کلاس استاده نرفتیم دیگه…..!

سودابه در تاریخ 9 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

خدا کنه واسه دخترا هم سربازی بذارن
خیلی دوس دارمش
دعا کنید

کیان در تاریخ 8 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

عجب سرباز نازی ای کاش فرماندهش من باشم

نیلو در تاریخ 8 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

ایول دختره چه نازه…..بخولمش…..!
من میخوام برم سربازی …..!:-(

دریاشاهرخی در تاریخ 7 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

لطفا اس ام اس جالب وخنده دارم درسایتتون بزارین

css.php