کد خبر : 18804 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۶:۲۲

زمان پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان

خبرگزاری فارس: رئیس کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: پیش از این قرار بود افزایش حقوق بازنشستگان در خرداد به همراه مابه التفاوت ماه‌های گذشته پرداخت شود ولی به دلیل عدم تأمین منابع در تیر و یا مرداد پرداخت می‌شود. علی‌اکبر خبازها درباره پرداخت نشدن افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان …

زمان پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان

خبرگزاری فارس: رئیس کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: پیش از این قرار بود افزایش حقوق بازنشستگان در خرداد به همراه مابه التفاوت ماه‌های گذشته پرداخت شود ولی به دلیل عدم تأمین منابع در تیر و یا مرداد پرداخت می‌شود.

علی‌اکبر خبازها درباره پرداخت نشدن افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در خرداد سال جاری و عملی نشدن وعده مسئولان تأمین اجتماعی اظهار داشت: بیش از این قرار بود افزایش حقوق بازنشستگان در خرداد به همراه مابه التفاوت ماه های گذشته پرداخت شود ولی به دلیل عدم تأمین منابع در تیر و یا مرداد پرداخت می شود.

وی با اشاره به اینکه یک میلیون و 700 هزار نفر مستمری بگیر و بازنشسته تأمین اجتماعی است افزود: حقوق بازنشستگان براساس حروف الفبا از 5 تا 25 هر ماه به حسابشان واریز می‌شود.

خبازها خبر داد: براساس مذاکرات صورت گرفته با مسئولان سازمان تأمین اجتماعی قرار شد حق همسر و فرزند بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز 25 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یابد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار اقتصادی ، مجله خبری بازدید 213 بار
دیدگاهتان را بنویسید
مریم رجبی در تاریخ 25 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

سلام آیا مستمری بگیران با 10 سال سابقه هم از حداقل میلغ در نظر گرفته شده برای بازنشستگان (7،000،000 ریال ماهانه) برخوردار میشوند ؟ با تشکر

ali در تاریخ 25 اردیبهشت 1392 گفته : پاسخ دهید

سلام
مدیر عامل سازمان تأمین‌اجتماعی در پی تأکیدات ریاست‌ محترم جمهوری، به هیأت‌ مدیره سازمان پیشنهاد داده است تا حداقل حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیرانی که با 30 سال سابقه کار با شرط سنی 50 سال بازنشسته شده‌اند و همچنین آن دسته از بازنشستگان که 20 سال متوالی و یا 25 سال متناوب سابقه فعالیت در مشاغل سخت و زیان‌آور داشته‌اند؛ در سال 1392 حداقل حقوق و مزایای آنان 700 هزار تومان تعیین و پرداخت شود.

css.php