کد خبر : 89287 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۲۵

زمان ثبت نام سال تحصیلی جدید

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: نام نویسی مدارس برای سال تحصیلی آینده از اول خرداد آغاز می شود. زمان ثبت نام سال تحصیلی جدید به گزارش میهن فال به نقل از واحد مرکزی خبر، علی اصغر فانی افزود: مهلت نام نویسی مدارس مدت ‌زمان کوتاهی خواهد بود تا بتوانیم …

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: نام نویسی مدارس برای سال تحصیلی آینده از اول خرداد آغاز می شود.

زمان ثبت نام سال تحصیلی جدید

زمان ثبت نام سال تحصیلی جدید

به گزارش میهن فال به نقل از واحد مرکزی خبر، علی اصغر فانی افزود: مهلت نام نویسی مدارس مدت ‌زمان کوتاهی خواهد بود تا بتوانیم اطلاعات و آمار دانش آموزان را هرچه زودتر ثبت کرده و ساماندهی معلمان را نیز براساس آن انجام دهیم.

فانی افزود: بخشنامه ساماندهی نیروی انسانی از فردا به آموزش‌وپرورش استانها ابلاغ می‌شود و با تمهیداتی که پیش بینی شده است همه معلمان از جمله 58 هزار معلم مازاد در آموزش و پرورش نیز بکار گرفته خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که با بازنشستگی 13 هزار فرهنگی امسال،‌ مشکل کمبود نیرو را چگونه جبران می‌کنید، افزود: این نیروها از محل اجرای بخشنامه ساماندهی نیروی انسانی جبران خواهند شد و به هیچ عنوان جذب نیرو خارج از آموزش و پرورش نخواهیم داشت.

فانی از واریز 500 میلیارد تومان پاداش پایان خدمت فرهنگیان خبر داد و گفت: مابقی این مبلغ نیز به زودی به حساب فرهنگیان بازنشسته واریز خواهد شد.

به این پست امتیاز دهید
دسته بندی : اخبار روز ، مجله خبری بازدید 483 بار
دیدگاهتان را بنویسید

css.php